» »

SSD zgublja podatke

SSD zgublja podatke

tech level ::

Moj novi SSD zgublja podatke, disk pa je Samsung Pro Evo 970.

Shranim 10 .zip datotek v en folder, pogledam čez 1 uro, datoteke zginejo, koda bi jih nekaj brisalo. Računalnik je star 9 dni in edino kar je videl je windows posodobitev, nič drugega. Ni malware

Kaj bi lahko bilo?

hojnikb ::

defkt. reklamiraj.
#brezpodpisa

tech level ::

naročil sem iz nemčije, ne morem reklamirat

hojnikb ::

seveda lahko.
#brezpodpisa

dripac ::

Zakaj ne bi mogel reklamirat? Račun menda imaš.

Ales ::

tech level je izjavil:

Moj novi SSD zgublja podatke, disk pa je Samsung Pro Evo 970.

Shranim 10 .zip datotek v en folder, pogledam čez 1 uro, datoteke zginejo, koda bi jih nekaj brisalo. Računalnik je star 9 dni in edino kar je videl je windows posodobitev, nič drugega. Ni malware

Kaj bi lahko bilo?

Čakaj, samo skopirane datoteke izginjajo, Windows pa ti normalno dela?

Imaš nameščen antivirus, kateri? Je kaj relevantnega v logih od antivirusa ali od Windows samih?

Skopiraj nekam neke zasigurno normalne datoteke, jpg slike npr. in poročaj. Morda začasno izklopi antivirusni program med testiranjem.

tech level ::

Katastrofa, smo ugotovili kaj je problem. Kolega ima preveč časa v tujini kjer študira informatiko, pa mi je preko TeamViewerja udrl.. in mi brisal večkrat datoteke da se dela norca iz mene, ker nisem kupil tak komp kot je on rekel..

Enim pa se res da, njemu pa študij te branže res škodi da take dela... Nekaj mi je inštaliral da lahko dostopa, nevem pa kaj k noče povedat. Pravi naj se znajdem ker ga ne poslušam.

Sem se odločil dat na novo Win10 in TeamViewerja ne bom več inštaliral.

user-pass ::

Kdo rabi sovraznike ob takih prijateljih?

Machete ::

Od kdaj 5 letnike spuščajo v tujino na študij?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tikitoki ::

OP je trol ali pa se druzi z infatilnimi bedaki.

Dr_M ::

Pa se neobstojec ssd ima.
Pro evo? Never heard of her.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MrStein ::

Kolegu reči, da ima 3 ure časa, da vse uredi ali sledi prijava za vdor v računalniški sistem, kar je kaznivo dejanje z do dve leti zapora.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

solatko ::

tech level - Nakladaš, od kje mu geslo, da ga spusti v mašino? S TW ti sigurno ni brskal po računalniku. Ga imaš instaliranega in zakaj?

Troll tema.
Delo krepa človeka

ngc2392 ::

zakaj pa ne? kolega mu je naštimal stalen dostop, seveda je zapakiral to potrebo v strokovno znanstveno debato in pravno utemeljil :)
"neumnosti" se pač plačujejo v računalništvu. na tak ali drugačen način.
United We Stand, Divided We Fall

c3p0 ::

Neumnost naj kolega plača s kazensko ovadbo, vdor in brisanje podatkov. Tak, za finto.

solatko ::

Meni na misel nebi prišlo, da bi na skrivaj hodil v računalnik stranke, ki sem ji namestil sistem, še briga me ne, kaj ima gor, razen, ko mi kakšen prinese recovery podatkov, tam pač nehote vidiš vse.

Skoraj z vsemi strankami imam TW povezavo, da jim lahko kaj uredim na daljavo, vendar me morajo poklicat in me oni spustiti not, s tem, da morajo najprej TW zagnati, ker se ne zažene ob zagonu sistema, to opcijo jim namreč takoj odkljukam.

Eni si pač privoščijo malo več in izučila bi jih prijava in obravnava pristojnih služb.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeamViewer neupravičeno prekinja zaradi komercialne uporabe

Oddelek: Programska oprema
233104 (2335) Ales
»

TeamViewer nedosegljiv, vdor kljub pričevanjem uporabnikov zanikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5315748 (9976) Saul Goodman
»

Računalnik zmrzuje po namestitvi SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
201861 (1220) Sami
»

Remote Desktop

Oddelek: Omrežja in internet
202984 (2381) Yacksy
»

Remote control

Oddelek: Programska oprema
61792 (1646) amigo_no1

Več podobnih tem