» »

Agt Luna d.o.o. - pomoč pri prodaji avtomobila

Agt Luna d.o.o. - pomoč pri prodaji avtomobila

kronos_10_ ::

Zdravo. Mene je danes kontaltiral en gospod z namenom, da mi lahko pomaga pri prodaji avtomobila. Oglase naj bi objavili po tujini in ne vem kaj se vse. Vglavnem po višji ceni bi ga prodal. Samo njim moram placat 49€ takoj v tistem momentu. Preko smsa sem dobil da bi placilo prejelo podjetje agt luna d.o.o. Klic sem prejel iz stevilke 070-333-777.
Meni zveni kot nateg.
Ima kdo kake informacije.

Lp.

fikus_ ::

1. kako je prišel do tvojih podatkov?!!!!
2. predplačilo! ALARM!!!!
3. ni nujno, da je nateg, ampak jaz se ne bi šel tega!

Imaš npr Avtonet in tam oddaš oglas. In ne nazadnje, če nimaš eksotike od avtomobila, dvomim, da ti bo kdo v tujini plačal kaj več!

Nikonja ::

Odgovoriš da boš plačal ampak po prodaji avta

starfotr ::

Najverjetneje gre tak ali drugačen scam. Tudi ti lahko objaviš na tujih spletnih straneh.

val46 ::

Na splošno mi že samo ime deluje kot velik nateg...AGT luna je podobno kot AGT računalniki. Da niso kake nove "ponudbe" začeli uvajat ;)

St235 ::

nateg je v smislu, da pač to plačaš in bodo oni namesto tebe objavili oglas in je to bolj kot ne to. Plačaš pa seveda v naprej nedvisno od tega ali bo avto zato kaj hitreje prodan.

Velika verjetnost je da bi pač dal 49€ za neko storitev, ki ti na koncu ne bo kaj dosti koristila.

Bellzmet ::

Stran vrženih 49 EUR.

Scorpy84 ::

val46 je izjavil:

Na splošno mi že samo ime deluje kot velik nateg...AGT luna je podobno kot AGT računalniki. Da niso kake nove "ponudbe" začeli uvajat ;)


Piše da je lastnik Masi Pasquale, kjer je imel odprt agt group in nato odprl hčerinsko firmo agt luna, letos aprila pa zaprl group. Skratka karkoli si je zamislil, mu očitno ne gre najboljše.

kronos_10_ ::

Podatke je verjetno dobil na avtonetu. Kot je ze nekdo omenil je to vrzen stran denar in uatadi tega ne bi prodal nic prej avto. Tudi vprasal me ni ce si tega zelim ampak so mi sms s kodo kar poslali. Seveda sm zavrnil in zahteval naj mi posljejo na email amapk emaila ne dobim kot sem pricakoval. No naj ta tema sluzi ostalim v vednost.

VelkBla ::

Scorpy84 je izjavil:

val46 je izjavil:

Na splošno mi že samo ime deluje kot velik nateg...AGT luna je podobno kot AGT računalniki. Da niso kake nove "ponudbe" začeli uvajat ;)


Piše da je lastnik Masi Pasquale, kjer je imel odprt agt group in nato odprl hčerinsko firmo agt luna, letos aprila pa zaprl group. Skratka karkoli si je zamislil, mu očitno ne gre najboljše.



Na Ajpesu se tudi vidi kdo je zastopnik ali pa družbenik, v slednjem primeru AGT Lune se pojavlja ena in ista oseba, ki je bodisi družbenik/zastopnik različnim podjetjim, ki so povezane med sabo.

Zgleda se poslužujejo "novih" storitev.

jeropero ::

Pri teh zadeva se nič ne plačuje vnaprej.

Saj vemo kako deluje komisijska prodaja... on proda, šele potem pa dobi denar.

solatko ::

Autonet je gledan tudi v tujini, sem pred leti prodal avto v Belgijo pa sem imel oglas samo na AN.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785301912 (37458) igorpec
»

Nakupovanje pri overclockers.co.uk

Oddelek: Kaj kupiti
81634 (1216) Dr_M

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132932 (72472) kuglvinkl
»

SSD_ Samsung vs Mushkin

Oddelek: Pomoč in nasveti
121065 (850) PlayTheGame
»

računalnik brez hard diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
202569 (2199) kkaakkttuuss

Več podobnih tem