» »

Alergija, srbenje pri potoku?

Alergija, srbenje pri potoku?

Marko84 ::

V lajfu nisem imel nobenih kožnih težav, razen da imam alergijo na pršice (in druge podobne nadloge kot večina normalnih ljudi).

Menjal sem ogromno lokacij po Sloveniji, ampak zdaj sem ob majhnem potoku v Ljubljani, vlaga je visoka cca 60% in opažam, da se mi stanje slabša. Vprašanje pa, kaj vraga je ob tem potoku, da me začne srbet po vsem telesu, obrazu, še pri ustnicah čutim srbež? Tu sem v najemu, soba je oddaljena cca. 10m od potoka (ni rakova jelša:)

Ima kdo izkušnje s čim podobnim? Komarjev je malo več, ampak nič posebnega, uporabljam komarnik, kaj bi lahko povzročalo to nenormalno srbenje? (po testih na cvetni prah in vse vrste dreves je bilo vedno vse negativno, tudi od malega nikoli nisem imel nobenih težav ob drevesih, gozdu, cvetju). Vseeno, tu je potok in mesto, visoka vlaga. Občutek je podoben kot da bi imel garje, kot da neakj skače po telesu in sproža srbenje. Soba je drugače frišno prebeljena, zamenjan pod in posteljnina, jogiji vse novo.

Da ne izgubljam časa za kake raziskave pri zdravnikih, pišite tisti, ki bi morda vedeli kaj bi lahko bilo.
  • poskusil klonirati: Marko84 ()

Marko84 ::

PROSIM ADMINE za premik v "LOŽA"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je danes najboljša prenosna klima (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7830646 (24808) BorutK-73
»

Selitev na morje

Oddelek: Loža
254616 (2333) Gagatronix
»

Alergija - srbenje blizu potoka?

Oddelek: Loža
222043 (1021) HappyPills
»

Čiščenje vodotokov - rešitev za poplave (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14421546 (17816) dronyx
»

Gradnje

Oddelek: Loža
182419 (689) Karaya 52

Več podobnih tem