» »

ZDA predsedniške volitve 2020

ZDA predsedniške volitve 2020

Temo vidijo: vsi
««
46 / 55
»»

zmaugy ::

Sicer pa Donny ima težave s cekret papirjem, dokumentirano:

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Leaker49 ::

zmaugy je izjavil:

Sicer pa Donny ima težave


A pol so ga že ajmpičali?

VaeVictis ::

nejclp je izjavil:

U, vau, trumpetar, ki je Snopes fact checker uporabil. V zgodovino si se zapisal, kot eden prvih.

Plus, ne bit tolk prizadet, sej inkontinenca ne pomeni nekompetence. Baje, da si pleničko že sam zamenja.


O Nevertrumper, ki ne govori resnice.

Bi ti vrnil čestitke, da si eden prvih, pa ne bom lagal!

nejclp ::

zmaugy je izjavil:

Sicer pa Donny ima težave s cekret papirjem, dokumentirano:


Fake, ker Trump ne rabi sekreta.



VaeVictis je izjavil:

nejclp je izjavil:

U, vau, trumpetar, ki je Snopes fact checker uporabil. V zgodovino si se zapisal, kot eden prvih.

Plus, ne bit tolk prizadet, sej inkontinenca ne pomeni nekompetence. Baje, da si pleničko že sam zamenja.


O Nevertrumper, ki ne govori resnice.

Bi ti vrnil čestitke, da si eden prvih, pa ne bom lagal!


Ne govorim neresnice, saj sem svoje opazovanje in potem logični sklep (nemogoče je, da bi imelo človeško bitje tako anatomijo riti, kot jo ima Trump), podkrepil z linki in slikcami.
Plus, nisem edini, tudi gibanje obstaja:
https://www.bettergeorgia.org/2018/11/0...

Leaker49 ::

nejclp je izjavil:

nemogoče je, da bi imelo človeško bitje tako anatomijo riti, kot jo ima Trump), podkrepil z linki in slikcami.
Plus, nisem edini, tudi gibanje obstaja:



Izgleda da si zamešal Miss booty in volitve za predsednika USA.
Se zgodi. Sicer redkim, a očitno.

Massacra ::

Leaker49 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Sicer pa Donny ima težave


A pol so ga že ajmpičali?


Ti še vedno ne veš, kaj je to impičment (v Spodnjem domu) in kaj je odstavitev predsednika USA v Zgornjem domu? :))

Leaker49 ::

Massacra je izjavil:


Ti še vedno ne veš, kaj je to impičment (v Spodnjem domu) in kaj je odstavitev predsednika USA v Zgornjem domu? :))


Iz tega sklepam da oranžni hitler še ni I'mPeachan?

nejclp ::

Leaker49 je izjavil:

nejclp je izjavil:

nemogoče je, da bi imelo človeško bitje tako anatomijo riti, kot jo ima Trump), podkrepil z linki in slikcami.
Plus, nisem edini, tudi gibanje obstaja:



Izgleda da si zamešal Miss booty in volitve za predsednika USA.
Se zgodi. Sicer redkim, a očitno.


Ne, jaz nisem kandidiral, to je Trump zamešal, oziroma tisti, ki so ga izvolili.

Leaker49 ::

nejclp je izjavil:


Ne, jaz nisem kandidiral, to je Trump zamešal, oziroma tisti, ki so ga izvolili.


Jaz nisem še nikjer prej slišal da je za mesto predsednika USA pomembna rit.
Si prvi član kluba obsedenih s trumpovo ritjo ki sem ga zasledil, in če trdiš da vas je več, ti popolnoma verjamem.

TheBlueOne ::

Leaker49 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ne, jaz nisem kandidiral, to je Trump zamešal, oziroma tisti, ki so ga izvolili.


Jaz nisem še nikjer prej slišal da je za mesto predsednika USA pomembna rit.
Si prvi član kluba obsedenih s trumpovo ritjo ki sem ga zasledil, in če trdiš da vas je več, ti popolnoma verjamem.


Sem se ravno spraseval od kod ljudem te bizarne informacije. Kaj berejo, da so bolj zanimive neke spekulacije okoli brezveznosti?

En citira, da Trup nosi plenice, druc da link do clanka, ki to debunka. Kaka oseba moras biti, da se najraje pogovarjas o takih zadevah.

nejclp ::

Leaker49 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ne, jaz nisem kandidiral, to je Trump zamešal, oziroma tisti, ki so ga izvolili.


Jaz nisem še nikjer prej slišal da je za mesto predsednika USA pomembna rit.
Si prvi član kluba obsedenih s trumpovo ritjo ki sem ga zasledil, in če trdiš da vas je več, ti popolnoma verjamem.


Kje pa, zgolj nedolžno sem omenil, da nosi plenice:
https://slo-tech.com/forum/t747273/p660...

Potem ste pa navalili, da hočete linke in sem jih dal.
Pač, to je edina racionalna razlaga za njegovo anomalijo.
Sicer pa to že trži, ker je spreten podjetnik:
https://www.ebay.com/c/10007151370

TheBlueOne je izjavil:

Leaker49 je izjavil:

nejclp je izjavil:


Ne, jaz nisem kandidiral, to je Trump zamešal, oziroma tisti, ki so ga izvolili.


Jaz nisem še nikjer prej slišal da je za mesto predsednika USA pomembna rit.
Si prvi član kluba obsedenih s trumpovo ritjo ki sem ga zasledil, in če trdiš da vas je več, ti popolnoma verjamem.


Sem se ravno spraseval od kod ljudem te bizarne informacije. Kaj berejo, da so bolj zanimive neke spekulacije okoli brezveznosti?

En citira, da Trup nosi plenice, druc da link do clanka, ki to debunka. Kaka oseba moras biti, da se najraje pogovarjas o takih zadevah.

Lej, mene ne moti, če politik nosi plenice, nekatere pač ja, če pa zahtevajo linke in slikce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Leaker49 ::

nejclp je izjavil:


zgolj nedolžno sem omenil, da nosi plenice


Ja, da t nisi obseden s Trumpovo ritjo in plenicah si definitivno dokazal s ponovnim postanjem o Trumpu, razglabljanju o obliki njegove riti in plenicah.

nejclp ::

Leaker49 je izjavil:

nejclp je izjavil:


zgolj nedolžno sem omenil, da nosi plenice


Ja, da t nisi obseden s Trumpovo ritjo in plenicah si definitivno dokazal s ponovnim postanjem o Trumpu, razglabljanju o obliki njegove riti in plenicah.

No, če me pa užaljeno napadate in trdite, da lažem, moram priskrbeti linke in slikce. Ne bit tako prizadet, saj to nič ne spremeni v smislu njegovih predsedniških kompetenc.

Fritz ::

Leaker49 je izjavil:

Sem slišal da je med včerajšnimi demokrati v iowi zmagal Trump?

Jp, govori se, da je DNC pripravljen prositi Trumpa naj nastopi kot kandidat demokratov da le ne bi dali nominacije Sandersu.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

zmaugy ::

Leaker49 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Sicer pa Donny ima težave


A pol so ga že ajmpičali?


Seveda so ga. In če citiram Nancy Pelosi:”Impeachment is forever.” >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Urbano#Desno ::

Miki N je izjavil:

Takole, ko spremljam vroče debate po svetu se mi zdi, da je Bernijeva največja težava, da njegovi najbolj zagreti pristaši sploh niso Američani. To se bo poznalo pri glasovih.


Bo držalo. Evropejci imamo v povprečju bistveno bolje razvito poželenje po tujem. V takšnem z željo po kraji prepojenem okolju pa lahko uspevajo psiho sociji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zmaugy ()

zmaugy ::

Je pa Donny v "dobri" družbi impičanih predsednikov skupaj s Clintonom. Torej imata poleg Epsteina še kaj skupnega...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Leaker49 ::

zmaugy je izjavil:

Je pa Donny v "dobri" družbi impičanih predsednikov skupaj s Clintonom. Torej imata poleg Epsteina še kaj skupnega...


Aja, potem je impičan?

Hilarij je imela veliko podporo Epsteina. Pa Weinstein jo je tudi podpiral.

TheBlueOne ::

Doni si je cito zasluzil impeach. Poglej si fotografije, videe, pricanja, ki so prisla na povrsje tekom sojenja. Prakticno vse, kar je zanikal je dokazljivo laz.

Leaker49 ::

TheBlueOne je izjavil:

vse, kar je zanikal je dokazljivo laz.



:))

TheBlueOne ::

Leaker49 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

vse, kar je zanikal je dokazljivo laz.



:))


Ja no... Da je zelel vrecti tisto ambasadorko je posnetek. Ko je trdil, da ne pozna tistega ukrajinca, je tisti ukrajinec povedal, da vedno ko bo to trdil, bo dal kaksno novo fotografijojo in jo je + video. Menda so se nasli dobesedno zapiski okoli namer itn.

Potem dodas, da so v pisarni zadrzevali emaile povezane na temo, ki ga menda inkriminirajo.

Potem flip okoli Boltona, tudi na Foxu itn.

Sicer ne sledim tako natancno, tako da to je zgolj del.

Kaj pa se hoces?

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Leaker49 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Je pa Donny v "dobri" družbi impičanih predsednikov skupaj s Clintonom. Torej imata poleg Epsteina še kaj skupnega...


Aja, potem je impičan?


Ja je. Za vedno.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Leaker49 ::

TheBlueOne je izjavil:

Leaker49 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

vse, kar je zanikal je dokazljivo laz.



:))


Ja no... Da je zelel vrecti tisto ambasadorko je posnetek. Ko je trdil, da ne pozna tistega ukrajinca, je tisti ukrajinec povedal, da vedno ko bo to trdil, bo dal kaksno novo fotografijojo in jo je + video. Menda so se nasli dobesedno zapiski okoli namer itn.

Potem dodas, da so v pisarni zadrzevali emaile povezane na temo, ki ga menda inkriminirajo.

Potem flip okoli Boltona, tudi na Foxu itn.

Sicer ne sledim tako natancno, tako da to je zgolj del.

Kaj pa se hoces?


je tisti ukrajinec povedal
zadrzevali emaile povezane na temo, ki ga menda inkriminirajo
flip okoli Boltona


Povedal, k.
Menda, k.
Bolton ni flipnil ker je njegov obstoj bil vedno izključno vojna za Izrael, ne glede na to koliko Ameriških življenj je treba žrtvovat.

A to je vse? Sami hudi zločini :)) Ni čudno da ga niste ajmpičali.

TheBlueOne ::

Niso dovolili novih dokazov, kar je miloreceno pateticno. In kakor sem povedal, so zapiski, videoposnetki, emaili itn. Pac poglej si, bos morda presenecen.

Menda recem, ker sam nisem prebral tako natancno. Sledim tako po strani. Sem pa poslusal videe in kako postopa, je kar neprimerno.

Pac tezko ga je zagovarjati, prevec laze in prebutasto.

Leaker49 ::

TheBlueOne je izjavil:

Niso dovolili novih dokazov, kar je miloreceno pateticno.


V 4-ih letih niste zmogli zbrati dovolj dokazov za impič?
Mora biti Trump pa res prebrisan kriminalec, ali pa ste vi nesposobni preiskovalci?

Morda boste za njegov impič zbrali dovolj dokazov enkrat leta 2548?

Master_Yoda ::

Ni finta v tem da je premalo dokazov, finta je v tem da so tisti ki odlocajo njegovi kolegi. Oz. vecina njih.
Dovie'andi se tovya sagain.

TheBlueOne ::

Leaker49 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Niso dovolili novih dokazov, kar je miloreceno pateticno.


V 4-ih letih niste zmogli zbrati dovolj dokazov za impič?
Mora biti Trump pa res prebrisan kriminalec, ali pa ste vi nesposobni preiskovalci?

Morda boste za njegov impič zbrali dovolj dokazov enkrat leta 2548?


Verjetno nisi opazil, kako ga GOP sciti. Prav neverjetno je, kako stari problemi niso vec problemi. Recimo ko so zadeve sle navzgor pri Obami, po koncu krize so ves cas tezili, da gre dolg navzgor. Trenutno trendi priblizno enaki, slednje ni vec niti omenjeno. Imeach je bil, samo odstavili ga niso, tam ima GOP vecino.

Conini ::

TheBlueOne je izjavil:


Verjetno nisi opazil, kako ga GOP sciti. Prav neverjetno je, kako stari problemi niso vec problemi. Recimo ko so zadeve sle navzgor pri Obami, po koncu krize so ves cas tezili, da gre dolg navzgor. Trenutno trendi priblizno enaki, slednje ni vec niti omenjeno. Imeach je bil, samo odstavili ga niso, tam ima GOP vecino.


Verjetno nisi opazil, da ga je impičala Demokratska stranka. To je tako, kot bi Janša impeachal Šarca. Težko razumet, ja. Politika ti je deseta vas.

TheBlueOne je izjavil:

Niso dovolili novih dokazov, kar je miloreceno pateticno. In kakor sem povedal, so zapiski, videoposnetki, emaili itn. Pac poglej si, bos morda presenecen.


Dokazov? Kakšnih dokazov niso dovolili?? Te ljudi bi lahko subpeanal Demokrati v kongresu nekaj tednov prej. No, NISO JIH. Čudn ane. 8-O

Sledim tako po strani.

Zelo slabo slediš, zato pa imaš napačne zaključke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

zmaugy ::

Conini je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Verjetno nisi opazil, kako ga GOP sciti. Prav neverjetno je, kako stari problemi niso vec problemi. Recimo ko so zadeve sle navzgor pri Obami, po koncu krize so ves cas tezili, da gre dolg navzgor. Trenutno trendi priblizno enaki, slednje ni vec niti omenjeno. Imeach je bil, samo odstavili ga niso, tam ima GOP vecino.


Verjetno nisi opazil, da ga je impičala Demokratska stranka. To je tako, kot bi Janša impeachal Šarca. Težko razumet, ja. Politika ti je deseta vas.


In ti nisi opazil, da ga odstavila ni/ne bo Republikanska stranka. “ Težko razumet, ja. Politika ti je deseta vas.“
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Leaker49 ::

zmaugy je izjavil:

Težko razumet, ja. Politika ti je deseta vas.


Mislim da samo vam najbolj počasnim še zmeraj ni jasno da je Trump zmagal 2016 predsedniške volitve v Ameriki.

TheBlueOne ::

Conini je izjavil:


Verjetno nisi opazil, da ga je impičala Demokratska stranka. To je tako, kot bi Janša impeachal Šarca. Težko razumet, ja. Politika ti je deseta vas.


Ja to je jasno, jaz bolj gledam, kaj prihaja na povrsje. Kakor pravim, tezko ga zagovarjas. Bivsi pajdasi v zaporu, tisti pred kratkim danes sovrazniki itn., za vsakega nek pateticen izgovor. Na povrsje prihajoajo videi, forografije, zapiski tega, kar je zanikal itn. Pac ni fina situacija. Neke revolucije ne dela, da bi se komu z vplivom zameril, tako, da ni neke razlicne motivacije, kot je bila pri predhodnikih. Pac bizarno, koliko ljudi ga slej kot prej obtozi tocno tega, cesar se otepa.

Itak pa bodo konsekvence zgolj politicne narave.

Mimogrede, tudi ce bi bil odstavljen sploh ne dvomim, da zagovorniki ne bi videli neke zarote. Na vsak nacin boljse skozi volitve, ce ze.

Drugace nisem nek fan ene strani, mi je OK njegova drza do Kitajske, zveze NATO in dejstvo, da se umika iz vojn. Slednje nisem preprican, ce je ravno pozitivno, na vsak nacin boljse kot novi konflikti.

Zgodovina sprememb…

Conini ::

TheBlueOne je izjavil:

Ja to je jasno, jaz bolj gledam, kaj prihaja na povrsje.

Kaj pa točno prihaja na površje?
Tole: da je Biden svojemu sinu v Ukrajini ter na Kitajskem zagarantiral miljone, ne da bi zato kaj naredil. In predsednik ZDA ima po zakonu dolžnost preganjat korupcijo.

Bivsi pajdasi v zaporu, tisti pred kratkim danes sovrazniki itn.,

Ti pajdaši o katerih pišeš, so bili še večji pajdaši z Demokrati. Kar poglej si malo zgodovino teh ljudi in povezav, ki so jih imeli.

Na povrsje prihajoajo videi, forografije, zapiski tega, kar je zanikal itn.Pac ni fina situacija. Neke revolucije ne dela, da bi se komu z vplivom zameril, tako, da ni neke razlicne motivacije, kot je bila pri predhodnikih.


Nesmiselne neumnosti, ki jih ni potrebno niti komentirat.

Urbano#Desno ::

zmaugy je izjavil:

Politika ti je deseta vas.“


Pravi se je oglasil :D Demoti imajo problem ker jim nasproti stojijo z ideologijo neobremenjeni republikanci, kateri se lahko trezno odločajo.

Conini ::

zmaugy je izjavil:

In ti nisi opazil, da ga odstavila ni/ne bo Republikanska stranka. “ Težko razumet, ja. Politika ti je deseta vas.“


Saj ironično ga na podlagi tega impičmenta sploh ne smejo. V impičmentu ni omenjenga kriminalnega dejanja, ki je po ustavi zahtevano. Demokrati so iz svojega impičmenta vrgli ven tretjo točko in sicer "Bribery", ki pa spada med kriminalno dejanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

TheBlueOne ::

Conini je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ja to je jasno, jaz bolj gledam, kaj prihaja na povrsje.

Kaj pa točno prihaja na površje?
Tole: da je Biden svojemu sinu v Ukrajini ter na Kitajskem zagarantiral miljone, ne da bi zato kaj naredil. In predsednik ZDA ima po zakonu dolžnost preganjat korupcijo.


To kar sem nastel sem pac zasledil. Drugace kaj mene briga, kaj pocne v tem kontekstu Biden. Mi nikoli ni bil vsec.

Conini je izjavil:


Ti pajdaši o katerih pišeš, so bili še večji pajdaši z Demokrati. Kar poglej si malo zgodovino teh ljudi in povezav, ki so jih imeli.


Ja od tistega trenutka dalje, ko niso vec best of the best Trumpa. Ce jih vsaj ne bi hvalil. Lahko vsaj zakljucis, da slabo presodi ljudi.

Sicer pa kaj je vazno to v kontekstu? Verniki Trumpa mu bodo vedno verjeli vse, pri demokratih isto. Realno Trump ni bil neka huda sprememba, razen kaksen korak nazaj ekolosko in malo vec v vojsko. Ostalo se je spremenilo marginalno.

Med tem pa trenutne volitve ponujajo kar velike spremembe, kar je ravno aktualno v Iowi. Sanders je eden redkih, ki dejansko kariero gradi proti kapitalu, zato me tudi te volitve zanimajo.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Leaker49 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Težko razumet, ja. Politika ti je deseta vas.


Mislim da samo vam najbolj počasnim še zmeraj ni jasno da je Trump zmagal 2016 predsedniške volitve v Ameriki.


Mislim, da samo vam najbolj počasnim še zmeraj ni jasno, da je Trump bil impičan.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Truga ::

do zdaj sta samo 2 vira novic, ki sta obravnavala agent pete/shadow inc povezavo. washington examiner in grayzone.

dva.

lol

bluefish ::

Epske 180 salte:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

jype7 ::

Po drugi strani pa revolucija napreduje po načrtu:

Conini ::

bluefish je izjavil:

Epske 180 salte:



Malo si poglej salte na drugi strani. Boš crknil od smeha.
Sicer pa tvoji še rezultatov ne znajo preštet. Hecn, da so se ravno ti delali norca drugi strani.

Aja, Iowa.. Russian did it.

PS - zblojeni vodja impičmenta:
Schiff warns that Trump could sell Alaska to Russia if unchecked

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

bluefish ::

Conini je izjavil:

Sicer pa tvoji še rezultatov ne znajo preštet. Hecn, da so se ravno ti delali norca drugi strani.
Moji? Na srečo ne. Ampak ja, amaterizem po poti 2016.

VaeVictis ::

jype7 je izjavil:

Po drugi strani pa revolucija napreduje po načrtu:


Dobra zadeva, če bi zmagal komunist Sanders bi bila, da se bi končno enkrat končala debata norih levakov.

Če imajo nori levaki prav, bi se določene zadeve v ZDA spremenile, kakšna zadeva morda celo na bolje in delno bi se zmanjšala moč tehnoloških podjetij in mediji in določeni v DNC bi še bolj noreli, kakor že sedaj v primeru zmage Sandersa.

Če pa nimajo nori levaki prav, se bo pa končno končala debata o komunizmu (popravek demokratičnem socializmu), seveda v tem primeru bi se določeni nori levaki sicer drli, da to ni pravi komunizem.

Drugače, glede na to kvalitetno predstavo DNC v Iowi, danes trenda #TomPerezResign.



Trump pa tole tweeta:

The Democrat Caucus is an unmitigated disaster. Nothing works, just like they ran the Country. Remember the 5 Billion Dollar Obamacare Website, that should have cost 2% of that. The only person that can claim a very big victory in Iowa last night is “Trump”.

When will the Democrats start blaming RUSSIA, RUSSIA, RUSSIA, instead of their own incompetence for the voting disaster that just happened in the Great State of Iowa?


Pa tako se mu tresejo hlače zaradi komunista Sandersa, da je tole tweetal:

The DNC on Bernie Sanders, “Looks like they’re going to do it to him again, doesn’t it?”
@SteveDoocy @foxandfriends


Po svoje je edina bolj zanimivih zadev glede te Iowe je, da je okoli 172.000 ljudi volilo, kar je približno enako kot leta 2016, torej ni ravno veliko novih ljudi komunist Bernie pripeljal, leta 2008 je bilo 239.000 in leta 2016 171,517 volivcev.

jype7 ::

Torej? Kdaj bo impič?

VaeVictis je izjavil:

Dobra zadeva, če bi zmagal komunist Sanders bi bila, da se bi končno enkrat končala debata norih levakov.
Ker nimaš pojma o politiki, naj te razsvetlim.

VaeVictis je izjavil:

Trump pa tole tweeta:
Who cares kaj nek dementen starček klobasa po internetu med nočnim sedenjem na WCju?

VaeVictis je izjavil:

Pa tako se mu tresejo hlače zaradi komunista Sandersa, da je tole tweetal:
Yup, strah ga je, zato pa tako obilno investira v DNC. DNC še ima možnosti, da Sandersa ustavi, Trump ne bo imel nobenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype7 ()

VaeVictis ::

jype7 je izjavil:

Torej? Kdaj bo impič?

VaeVictis je izjavil:

Dobra zadeva, če bi zmagal komunist Sanders bi bila, da se bi končno enkrat končala debata norih levakov.
Ker nimaš pojma o politiki, naj te razsvetlim.


Za Američane je Bernie komunist (demokratični socialist po njegovo), pa če se ti na glavo postaviš.

Verjetno ima tudi zaradi večino mladih volivcev, ker ne poznajo komunizma, starejši se zavedajo, kaj je bila Rusija in ne bodo nikoli volili za komunista!

jype7 ::

VaeVictis je izjavil:

Za Američane je Bernie komunist (demokratični socialist po njegovo), pa če se ti na glavo postaviš.
Ne, ni. Za 70% Američanov je zgolj iskren in pošten človek, ki mu ni vseeno za druge.

Za par histerikov s skrajne desnice so pa itak komunisti vsi, ki ne zagovarjajo predelovanja migrantskih otrok v milo.

VaeVictis ::

jype7 je izjavil:


VaeVictis je izjavil:

Pa tako se mu tresejo hlače zaradi komunista Sandersa, da je tole tweetal:
Yup, strah ga je, zato pa tako obilno investira v DNC. DNC še ima možnosti, da Sandersa ustavi, Trump ne bo imel nobenih.


In zato večino časa posveti k temu, teoriji, da bo DNC ustavila komunista?

Če bi se ga tako bal, kakor si ti domišljaš, takih zadev ne bi tweetal in bi bil po svoje vesel, da ga DNC ustavi!

jype7 ::

VaeVictis je izjavil:

Če bi se ga tako bal, kakor si ti domišljaš, takih zadev ne bi tweetal in bi bil po svoje vesel, da ga DNC ustavi!
Ja, saj plačuje DNC za to, da ga ustavi.

VaeVictis ::

jype7 je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Za Američane je Bernie komunist (demokratični socialist po njegovo), pa če se ti na glavo postaviš.
Ne, ni. Za 70% Američanov je zgolj iskren in pošten človek, ki mu ni vseeno za druge.

Za par histerikov s skrajne desnice so pa itak komunisti vsi, ki ne zagovarjajo predelovanja migrantskih otrok v milo.


To bomo pa še videli kako ga ljudje vidijo, zaenkrat rezultatov še ni.

Govori se, da naj bi dobil cca. 26% glasov v Iowi, torej ga po tej logiki cca. 74% demokratov v Iowi ne mara, nekako ne verjamem, da je v republikanski stranki bolj priljubljen!

jype7 je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Če bi se ga tako bal, kakor si ti domišljaš, takih zadev ne bi tweetal in bi bil po svoje vesel, da ga DNC ustavi!
Ja, saj plačuje DNC za to, da ga ustavi.


Sicer ne toliko kot vaš Bloomberg...

Zgodovina sprememb…

jype7 ::

VaeVictis je izjavil:

Sicer ne toliko kot vaš Bloomberg...
Bloomberg je tvoj. Stop and frisk, antikomunist, bogat in vse, kar ti je všeč na tistih, ki ti vladajo.

VaeVictis je izjavil:

To bomo pa še videli kako ga ljudje vidijo, zaenkrat rezultatov še ni.
Seveda so, samo prirejeni so, ker so mediji v lasti oligarhov.

Ti si verjetno tako kot ostali MAGA naivneži domišljaš, da je za zamudo pri štetju kriva nesposobnost.

Ni:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype7 ()

VaeVictis ::

jype7 je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Sicer ne toliko kot vaš Bloomberg...
Bloomberg je tvoj. Stop and frisk, antikomunist, bogat in vse, kar ti je všeč na tistih, ki ti vladajo.


A uspešen?

Res imam tako slabe vzornike...

Ti imaš očitno komunista za vzornika, človeka, ki bi rad večini pobral denar in se zna pasiti samo na proračunskemu denarju.

No ja, vsak si svoje vzornike izbira.


Sicer je pa Bloomberg na vaši DNC listi, na enaki kot komunist Bernie!

jype7 je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Sicer ne toliko kot vaš Bloomberg...
Bloomberg je tvoj. Stop and frisk, antikomunist, bogat in vse, kar ti je všeč na tistih, ki ti vladajo.

VaeVictis je izjavil:

To bomo pa še videli kako ga ljudje vidijo, zaenkrat rezultatov še ni.
Seveda so, samo prirejeni so, ker so mediji v lasti oligarhov.

Ti si verjetno tako kot ostali MAGA naivneži domišljaš, da je za zamudo pri štetju kriva nesposobnost.

Ni:



Torej, če ne bo take zmage, boš trdil, da je zarota in potem naj vašim še kaj verjamemo.

Če že teh par glasov ne znate prešteti, kako boste potem šteli do 60 bilijonov dolarjev, ki jih komunist pričakuje za svoj zdravstveni načrt, aja saj itak ne veste, koliko je pravilna številka.

Zgodovina sprememb…

««
46 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dr. Drumpflove (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Problemi človeštva
1787251384 (211403) OmegaBlue

Več podobnih tem