» »

ZDA predsedniške volitve 2020

ZDA predsedniške volitve 2020

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 55
»»

ADIJOOO1 ::

V Ameriki so se že začele kampanije za predsedniško bitko ki bo novembra 2020.

Prva polovica demorkatov se je pomerila že včeraj druga polovica se bo danes.




Demorkatsk ikandidati




Na drugi strani pa stoji Donald trump, ki bo še enrkat kandidiral. Donald Trump je vsekakor presenetil vse z svojim odličnim predsedovanjem in bo zelo težak nasprotnik demorkatom. seveda stavnice ne govorijo v njegov prid ampak te tudi niso leta 2016, ki je potem pošteno zmagal glavno nasprotnico Hillary Klinton.
  • zaklenil: bluefish ()

jype ::

Če Bernie ne bo zmagal, se bom preselil v Kanado.

PunkDude ::

vostok_1 ::

A tu bo tudi Google manipuliral z razpravo?

Sicer pa +1 za Tulsi še od mene. Ampak žal nima šanse vsaj ne brez da proda rit korporacijam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Sej bo Bernie pretepu korporacije, pol bo pa loh Tulsi, ko bo on abdiciral.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Sej bo Bernie pretepu korporacije, pol bo pa loh Tulsi, ko bo on abdiciral.


 jp jp

jp jp

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Smrekar1 ::

Trenutna napoved, za katero je seveda še mnogo prezgodaj:



Texas visi. To bi bil velik skalp za Demokrata. Bomo videli, odvisno je od tega koga nominirajo.

https://www.foxnews.com/politics/new-20...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

jp jp

Sej je tožu, pa proces še ni pršu skoz, terorist pa ni, da bi kar streljal na ljudi, ali pa se javno drl "lock her up".

Volilci pa lahko odločijo prej, če jim je mar za to, da Clintonova goljufa.

Semafor ::

Jop, Tulsi.

vostok_1 ::

@jype

Upam sicer, da zmaga Bernie. Komaj čakam, da vidim tvojo faco ko se bo izkazal za popolni fail.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Semafor ::

vostok_1 je izjavil:

A tu bo tudi Google manipuliral z razpravo?

Sicer pa +1 za Tulsi še od mene. Ampak žal nima šanse vsaj ne brez da proda rit korporacijam.


Jo že napadajo ker ni za...

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Upam sicer, da zmaga Bernie. Komaj čakam, da vidim tvojo faco ko se bo izkazal za popolni fail.
Super, tvoja podpora Bernieju mi veliko pomeni!

vostok_1 ::

Semafor je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A tu bo tudi Google manipuliral z razpravo?

Sicer pa +1 za Tulsi še od mene. Ampak žal nima šanse vsaj ne brez da proda rit korporacijam.


Jo že napadajo ker ni za...



That is an issue. Ker je Havajčanka najbrž nima nekih židovskih korenin in jo zato zelo malo binda z židovskim "lobijem".
Sicer pa ne vrjamem, da je inherentno proti-Izraelu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Sp3m ::

Game over za Robert Francis O'Rourka po tej debati, Castro ga je totalno deklasiral!

Danes pa vidimo, če bo lahko crazy Bernie outbernijal Warrenovo "I have a plan" Pochahontas.

Če ne bo, je game over za crazy Bernija.

Pa, da vidimo, kako bo šlo creepy Joseph Robinette juniorju.

Semafor ::

Madam president!


kow ::

Klobucarka je se najmanj histericna. Trump bi jih vecino raztrgal. Warrenova je najslabsa izbira, ker jo je za vedno unicil s 'Pokahontas'.

Božja batina ::

Nalijmo si čistega vina opus operandi pa te fore Trump je ključen za mir po svetu. Demokrati če peidwjp na olbast bodo začeli vojno z Iranom. Demokrati so krvolocna sorta politikov to je dokazal Obama ki je bombardiral 11 držav in ubil več tusoč civilistov ista je Clinton.
Kar se pa tiče prdca Sandersa pa vsi vemo, da grw tja kjer je denar in da je lahko podkupljiv.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

Vazelin ::

to je res fakin LOL

kow ::

Sicer sem gledal samo kaksnih 20 minut, ampak Castro je zmagal debato, ce sodim po videnemu. Najmanj "simpaticen" se je zdel njujorski zupan.
Teksacan se je zdel prestrasen, Tulsi pa predvidljivo "posiljevala" z vojsko. Pa cuden pramen je imela.

Mozni kandidati:
Castro, Klobucar, pa tisti guverner iz Seattlea.

Klobucar je verjetno prevec sredinska in dolgocasna.

vostok_1 ::

Sicer pa večina teh demokratov je obsedenih z vsem kar ni USA. Migracije še posebej.
Tisti Beto je dejansko delno nagovarjal v Španščini.

O čemu govorimo torej...ZDA ali Mehiki?

Si predstavljate recimo, da bi Šarec na naslendjih volitvah nagovarjal recimo v Srbo-Hrvaščini ali še kakem bolj južnem jeziku?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

xx23 ::

vostok_1 je izjavil:

Si predstavljate recimo, da bi Šarec na naslendjih volitvah nagovarjal recimo v Srbo-Hrvaščini ali še kakem bolj južnem jeziku?


Janša bo v madžarščini.

vostok_1 ::

Počasi postaja jasno, da Demokratska stranka, ni več stranka Američanov, ampak nekaj drugega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Božja batina je izjavil:

Nalijmo si čistega vina opus operandi pa te fore Trump je ključen za mir po svetu. Demokrati če peidwjp na olbast bodo začeli vojno z Iranom. Demokrati so krvolocna sorta politikov to je dokazal Obama ki je bombardiral 11 držav in ubil več tusoč civilistov ista je Clinton.
Kar se pa tiče prdca Sandersa pa vsi vemo, da grw tja kjer je denar in da je lahko podkupljiv.


Ja, zato je, takoj ko je postal predsednik, zaključil vojne v Afganistanu, Iraku, Siriji in vojake pripeljal domov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

Trump je zaenkrat pobil manj ljudi kot katerikoli od zadnjih nekaj predsednikov.


Sicer pa, glede na te pajace od Demokratov, je MAGA2020 zagotovljena. Mu ne pridejo do kolen. Trumpa lahko zjebe zgolj Trump.
Je pa grozno nečedno kako Google kult se trudi vmešavati v volitve.
Project veritas je ravno danes/včeraj pobanalo kup silicon valey socialnih medijev.
Na S-Tju pa seveda se ne sme o tem govoriti. Vmešavanje v volitve 2020 namreč ni na temo o volitvah 2020...duh.

Tulsi je fanj, ampak mislim, da bom kar MAGA2020 navijal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

>Trump je zaenkrat pobil manj ljudi kot katerikoli od zadnjih nekaj predsednikov.

bullshit. Link?

>Na S-Tju pa seveda se ne sme o tem govoriti.

A si napisal novico?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vostok_1 ::

Ti si tisti, ki trdi da jih je več. Burden of proof is on you.


Novico mi ne pustijo spisat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Poldi112 ::

Ne kolega, žal ne gre tako. Jaz zgolj izpostavljam tvoje laži. Ampak ker sem prijazen, ti bom pomagal do osnovne razlgledanosti:

https://theintercept.com/2019/05/07/syr...
https://www.nytimes.com/2019/03/30/opin...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Baja ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Na drugi strani pa stoji Donald trump, ki bo še enrkat kandidiral. Donald Trump je vsekakor presenetil vse z svojim odličnim predsedovanjem in bo zelo težak nasprotnik demorkatom. seveda stavnice ne govorijo v njegov prid ampak te tudi niso leta 2016, ki je potem pošteno zmagal glavno nasprotnico Hillary Klinton.


srsly?

Semafor ::

A kdo lahko ugane v kateri državi je potekala ta debata na sliki? Ne vidim nobenih zastav, da bi lahko ugibal.

Vazelin ::

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

Sanders Trumpa označil za lažnivca in rasista


Zeh. S temi zadevami ne bodo premagali Trumpa, ga označevati za rasista in podobno. Folk se je malo naveličal poslušati že te zadeve skozi leta.

Pa še eno veliko prednost ima Trump. Ni rečeno, da drugo leto ne bo udaril bolj mirnega tona in bo k sebi privlekel še sredino, medtem ko bodo demokrati vezani na enega levega kandidata, ki ne bo imel nikakršne možnosti za zmago, ker volitve zmaguje sredina.

Biden in Sanders sta itak prestara že. Vprašanje če bosta sploh med nami čez 4 leta. Oba bi rekel da ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Poldi112 ::

Prestara? A Trump je pa glih prav postaran?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Vazelin ::

Donald je en mandat mlajši. 4 leta je ogromno. Pa že on je star ja. Pa še ta razlika je, da je on aktualni predsednik ne pa nekdo, ki se poteguje za prvi mandat pri 78ih LOL.

Daj povej, kakšna bosta ta dva v svojem drugem mandatu? En bo ob koncu potencialno star 86 let

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Sp3m ::

Bernie in Biden -> prihodnost demokratske stranke: old white men!

BTW dober dan za Kamalo in Buttigiega, slab dan za Bernija in Bidena v tej demokratski debati!

lynxslo5 ::

Edina zaupanja vredna Demokratka je Tulsi Gabbard

Vazelin ::

Trump se bo poigral z Bidnom ali Sandersom. Oba mata par 10 let v politiki za sabo in ziher se je veliko nabralo:D Če so pametni bodo šli z mlajšimi

Semafor ::

Vazelin je izjavil:

Trump se bo poigral z Bidnom ali Sandersom. Oba mata par 10 let v politiki za sabo in ziher se je veliko nabralo:D Če so pametni bodo šli z mlajšimi


Creepy joe Biden. Sem pričakoval da se bojo feministke in njihovi glasniki kaj več razpisali o temu, več kot očitnemu perverznežu.



Več kot očitnemu rasistu:

Joe Biden’s Segregationist Problem

Začuda ni velik pompa. Morda ne upajo napasti strejt white maila ker vejo da imajo v USA ti beli moški vse niti v rokah?
A so liberalni mediji že kdaj zbrali toliko poguma da bi šli proti belemu moškemu???

VaeVictis ::

Semafor je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Trump se bo poigral z Bidnom ali Sandersom. Oba mata par 10 let v politiki za sabo in ziher se je veliko nabralo:D Če so pametni bodo šli z mlajšimi


Creepy joe Biden. Sem pričakoval da se bojo feministke in njihovi glasniki kaj več razpisali o temu, več kot očitnemu perverznežu.



Več kot očitnemu rasistu:

Joe Biden’s Segregationist Problem

Začuda ni velik pompa. Morda ne upajo napasti strejt white maila ker vejo da imajo v USA ti beli moški vse niti v rokah?
A so liberalni mediji že kdaj zbrali toliko poguma da bi šli proti belemu moškemu???


Če bi bil republikanec bi se mediji zelo drugače obnašali...

Tako pa, ker ni Trump, ni to ravno novica za prvo stran.

Vazelin ::

Biden je tisto, kar je bila Hillary par let nazaj. Ista struja.

NMH ::

Bernijeva desna roka:

Fejk od fejka.


Photos Reveal AOC Was Crying Over an Empty Parking Lot





še parodija:

dice7 ::

Semafor je izjavil:

Creepy joe Biden. Sem pričakoval da se bojo feministke in njihovi glasniki kaj več razpisali o temu, več kot očitnemu perverznežu.



Več kot očitnemu rasistu:

Joe Biden’s Segregationist Problem

Začuda ni velik pompa. Morda ne upajo napasti strejt white maila ker vejo da imajo v USA ti beli moški vse niti v rokah?
A so liberalni mediji že kdaj zbrali toliko poguma da bi šli proti belemu moškemu???

Ocitno slabo spremljas zadevo, glede na to, da ga v lastni stranki s temi ocitki napadajo

kow ::

Meni sta bila najprepricljivejsa Michael Bennet in Pete Buttigieg. Skoda, da Andrew Yang ni dobil vec casa.
Ves sistem je sicer prevec skorumpiran - vsi bi morali imeti odmerjen enak cas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

vostok_1 ::

Poldi112 je izjavil:

Ne kolega, žal ne gre tako. Jaz zgolj izpostavljam tvoje laži. Ampak ker sem prijazen, ti bom pomagal do osnovne razlgledanosti:

https://theintercept.com/2019/05/07/syr...
https://www.nytimes.com/2019/03/30/opin...


Zavajaš. Večino te nesnage je Trump podedoval.
And besides...koliko jih je Obama pobil. Da ne govorimo Bush.
Trump je skoraj svetnik.

Semafor je izjavil:

A kdo lahko ugane v kateri državi je potekala ta debata na sliki? Ne vidim nobenih zastav, da bi lahko ugibal.



Zelo težko. Kot rečeno...demokrati niso več ameriška stranka. So much so, da kar nekaj kandidatov je nagovarjalo publiko v španščini.

Semafor je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Trump se bo poigral z Bidnom ali Sandersom. Oba mata par 10 let v politiki za sabo in ziher se je veliko nabralo:D Če so pametni bodo šli z mlajšimi


Creepy joe Biden. Sem pričakoval da se bojo feministke in njihovi glasniki kaj več razpisali o temu, več kot očitnemu perverznežu.



Več kot očitnemu rasistu:

Joe Biden’s Segregationist Problem

Začuda ni velik pompa. Morda ne upajo napasti strejt white maila ker vejo da imajo v USA ti beli moški vse niti v rokah?
A so liberalni mediji že kdaj zbrali toliko poguma da bi šli proti belemu moškemu???


Če je "naš", mu marsikaj opravičijo. Samo, da ni Trump.
Ampak kot rečeno, če bosta Trump in Biden v Finalu....bo mu Trump sigurno vrgel eno lepo, sočno bombo pred vsemi.

NMH je izjavil:

Bernijeva desna roka:

Fejk od fejka.


Photos Reveal AOC Was Crying Over an Empty Parking Lot





še parodija:



Saj pravim...nišem se srečal nehipokritičnega levičarja. Pravilo še vedno stoji.

Se sicer strinjam da 500$ za uro ni nek višek za povprečneža. Ampak AOC hoče komunizem pa se joka pred prazno cesto. She's not average.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

NMH ::

kow, ne razumeš poante, ker nočeš nilčesar prebrat.

Ta fotosešn je bil narejen pred volitvami lani 2018 enkrat poleti. Takrat je bila AOC nič znana natakarica.

FormerUser ::

Kaj pa pravite na Andrewa Yanga? Eni ga označujejo za Demokratskega "dark horse-a".

vostok_1 ::

@KOW

pač ne razumeš kaj ti sporočamo. Moral se boš malo izobraziti.



@Hipatija
Yang se mi zdi interesanten. Je pa izredno vrjetno, da je Kitajski implant.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kow ::

NMH je izjavil:

kow, ne razumeš poante, ker nočeš nilčesar prebrat.

Ta fotosešn je bil narejen pred volitvami lani 2018 enkrat poleti. Takrat je bila AOC nič znana natakarica.

Ok, tudi ce je bila takrat natakarica to ne spremeni moje poante. Da nimas pojma o cem govoris.

vostok_1 ::

Še vedno ne razumeš.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

kow ::

vostok_1 je izjavil:

@KOW
pač ne razumeš kaj ti sporočamo. Moral se boš malo izobraziti.


Dobro vem kaj mi sporocate.

By the way, niti priblizno mi ta gospodicna ni politicno blizu.

vostok_1 ::

Sicer pa Tulsi ni ravno nek demagog. Se vidi, da je pravzaprav napol konzervativka.
Najbrž bi bila dobra predsednica.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kow ::

Razumem kaj je poanta. Da lahko s poceni internet triki vplivas na manj izobrazene/obvescene/inteligentne ljudi.
Da vplivas na inteligentne, rabis 'bolj advanced' trike :D
««
«
1 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dr. Drumpflove (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Problemi človeštva
1787245837 (205856) OmegaBlue

Več podobnih tem