» »

28 Months Later

28 Months Later

1
2
»

2dark ::

arnecan1 je izjavil:

Drugi del je imel novega režiserja in scenarista. Popolnoma novi igralci. Edino režiser je bil udeležen kot producent.

In film je bil kar soliden.

In res je, težko je ponoviti uspeh, razen če nadaljevanje že prej ni bilo zamišljeno kot serija filmov, ampak se nadaljevanja snemajo samo zaradi uspeha prvega filma.

Sedaj sta tako režiser kakor scenarist ista. Na kratko naj bi se celo pojavil glavni igralec prvega dela.


To nima veze, da je režiser isti. Naredit gledljiv film z zombiji je prava umetnost. ZDaj pa mi povej, kdaj je bil na zadnje narejen res zanimiv in gledljiv film z zombiji. .

Sam bi rekel da 2016 - Train to Busan
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

arnecan1 ::

Boyle praktično ni posnel negledljivega filma. Pravaprav so vsi vsaj solidni, nekateri tudi zelo dobri, kašen celo kulten.

Alex Garland je eden boljših scenaristov za filme z znanstveno in apokaliptično ter postapokaliptično domišljisko vsebino. Zadnje čase se je dokazal tudi kot režiser.

Igralci so A klasa, izgleda, da bo tudi denarja dovolj. Jaz sem optimističen.

Gledljiv film je bil tudi World War Z iz leta 2013 z Brad Pittom. Zanimiv mogoče glih ne, ker ni bil izviren, ampak recimo dobro narejen obrtniški film z zvezdniki.

Zanimiv film je bil tudi korejski The Wailing iz leta 2016. Ne vem, če je bil glih zelo gledljiv za vsakogar, je pa bil vsekakor zanimiv pristop. Pa tudi zombiji so bili precej postranska stvar.

P.S.: Glede tega, da bo nadaljevanje preseglo prvi del je previsoko postavljanje letvice. Film je namreč začel novo zombijado, katera traja do danes, čeprav so zadnje desetletje posneli le par solidnih zombie filmov. Če bo film na ravni Train to Busan je zame že dosežek. Pa bo po moje boljši. Predvsem pa bo mračnejši.

arnecan1 ::

Aja, pa mogoče še film The cured iz leta 2017 https://www.imdb.com/title/tt3463106/?r...

Ni na ravni Busana, ampak je za pogledati. Zanimiva zgodba in solidno posnet film.

2dark ::

Saj pravim. Zadnjih 6 let ni nobenega res dobrega ZOmbie filma.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kuglvinkl ::

arnecan1 je izjavil:

Boyle praktično ni posnel negledljivega filma. Pravaprav so vsi vsaj solidni, nekateri tudi zelo dobri, kašen celo kulten.

Alex Garland je eden boljših scenaristov za filme z znanstveno in apokaliptično ter postapokaliptično domišljisko vsebino. Zadnje čase se je dokazal tudi kot režiser.

Igralci so A klasa, izgleda, da bo tudi denarja dovolj. Jaz sem optimističen.

Gledljiv film je bil tudi World War Z iz leta 2013 z Brad Pittom. Zanimiv mogoče glih ne, ker ni bil izviren, ampak recimo dobro narejen obrtniški film z zvezdniki.

Zanimiv film je bil tudi korejski The Wailing iz leta 2016. Ne vem, če je bil glih zelo gledljiv za vsakogar, je pa bil vsekakor zanimiv pristop. Pa tudi zombiji so bili precej postranska stvar.

P.S.: Glede tega, da bo nadaljevanje preseglo prvi del je previsoko postavljanje letvice. Film je namreč začel novo zombijado, katera traja do danes, čeprav so zadnje desetletje posneli le par solidnih zombie filmov. Če bo film na ravni Train to Busan je zame že dosežek. Pa bo po moje boljši. Predvsem pa bo mračnejši.


Whailing nima veze z zombiji, pac pa s hudicem, če se prav spomnim. In je faking masterpiece.
Your focus determines your reallity

arnecan1 ::

Glavni antagonist je v resnici hudič, oz. demon, ampak njegove žrtve se spremenijo po IMDB v undead-nemrtve, po wikipediji pa v zombije.

Tako sem tudi jaz razumel, čeprav v filmu beseda zombie ni omenjena. Sicer pa, to je izsek iz filma, pa si lahko vsak sam ustvari mnenje. Nenazadnje tudi v 28 dni pozneje okuženi niso klasični zombiji.

https://www.dailymotion.com/video/x7xio...

oo7 ::

Zaključili so s produkcijo filma 28 Years Later. Sedaj bodo začeli delati že na drugem filmu v triologiji.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World War Z (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
649581 (1519) oo7
»

RoboCop (Sequel to 1987 Original) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8310703 (2118) kow
»

Sci-fi predlogi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5710181 (2908) Apofis
»

Zombie movies (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11021247 (7233) Outcast
»

Post-apokaliptični filmi/risanke/serije

Oddelek: Sedem umetnosti
4611687 (9610) VaeVictis

Več podobnih tem