» »

Nahrbtnik za prenosnik in oblačila

Nahrbtnik za prenosnik in oblačila

dvojka ::

Upam, da ima kdo izkušnje in mi lahko svetuje. Potreboval bi namreč nahrbnik za prenosni računalnik 14.0 (ali večji), ki ima predal za oblačila. Ne potrebujem veliko majhnih predalov in bi bila dva popolnoma dovolj. Potujem namreč na dnevno/tedenskem nivoju in se mi ne ljubi več s sabo voziti kovčka. Bi pa potreboval prostora za oblačila v rangu 5 srajc, 5 majic in 2 hlače. Firma mi ni pomembna, naj bo pa bolj poslovnega vidza :) Cena pa tja do cca 150€.

janezvalva ::

jest mam tega, če ti bo všeč:
 null

null


https://www.amazon.de/gp/product/B0772S...

ima tako narejeno, da je za laptop, pa še vse zivo lahko spraviš noter cena s poštnino 40€
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

Samael ::

dvojka je izjavil:

Bi pa potreboval prostora za oblačila v rangu 5 srajc, 5 majic in 2 hlače. Firma mi ni pomembna, naj bo pa bolj poslovnega vidza :)


janezvalva je izjavil:

jest mam tega, če ti bo všeč:


Hehe, a ga zajebavaš? :) 50 litrski nahrbtnik z MOLLE taktičnim sistemom? :))
(saj je lep sicer - imam identično izvedbo manjše 25l kapacitete)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

dvojka ::

Hvala za predlog ampak tale je kar hardcore in ga bom kupil, če me moja izseli iz bajte, ker gre verjetno vse notri kar rabim. Sedaj bi pa nekaj manjšega in bolj poslovnega, če kdo kaj pozna. Samsonite ima nekaj takega s kolesi ampak nisem še našel primerljivega brez koles.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dvojka ()

zee ::

dvojka je izjavil:

Hvala za predlog ampak tale je kar hardcore in ga bom kupil, če me moja izseli iz bajte, ker gre verjetno vse notri kar rabim. Sedaj bi pa nekaj manjšega in bolj poslovnega, če kdo kaj pozna. Samsonite ima nekaj takega s kolesi ampak nisem še našel primerljivega brez koles.


Smem predlagat kaksno drugo manj "racunalnisko" znamko. Napis Samsonite kar krici: "Noter je drag laptop in se kaksno drugo presenecenje." Manj ko je nahrbtnik vpadljiv, bolje je.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bluefish ::

hotig ::

Jaz imam tudi manjšo verzijo od tiste, ki jo je predlagal janezvalva. Pa taveliko verzijo (okoli 40-45L) dobiš na aliexpress za okoli 20€. Mogoče ti bo všeč naslednja verzija, ki je malce bolj poslovna:
Snugug

P.S.
Ne pozabi na zadostno količino čistih gat in štumfov, ker je ravno tako vreme :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

dvojka ::

@bluefish hvala za pedlog. Tole je sedajle moj favorit SWISSGEAR 1900 TRAVEL LAPTOP BACKPACK samo ne vem kje bi ga mogoče v Sloveniji dobil. Znamka mi je nepomembna bi ga pa rabil dobiti naslednji teden zato iščem bolj kot ne Slovenske dobavitelje.

genesiss ::

Jaz imam tega, pase na letalo, odpira se po celotni stranic, tako da je dostop boljsi, ima tudi podlozen predal za laptop. Ni pa poslovnega videza. Okoli 100EUR v slo trgovinah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letalski nasveti

Oddelek: Loža
304182 (3506) St235
»

Kaj pomeni business system analyst?

Oddelek: Šola
71311 (959) dukedl
»

RIM pripravlja BlackPad za november?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
418527 (7039) Smeagol
»

EU preiskuje dumpinške cene kitajskih modemov

Oddelek: Novice / Ostale najave
349027 (7720) nekikr

Več podobnih tem