» »

Delitev premoženja v vezi?

Delitev premoženja v vezi?

1 2
3
4

Pika na i ::

Ja, moška lepota je pa večna :)

Denar vas bo požrl. Ampak 2 metra pod zemljo, z njim ne boste imeli kaj počet.

solatko ::

Pika na i - Hitro se zmenijo tam, kjer ni veliko za delit, tam kjer je, že odvetniki poskrbijo, da ne gre na izi in hitro, se ne splača.
Delo krepa človeka

poweroff ::

Pika na i je izjavil:

Denar vas bo požrl. Ampak 2 metra pod zemljo, z njim ne boste imeli kaj počet.

Velja tudi za ženske.
sudo poweroff

jype ::

Cifix63 je izjavil:

Halo pimpek kaj pa ti govoriš? Ravno ti imaš očitno nizki IQ.

Otrok je dodeljen v velikanski večini (!) ženski/materi - pa če se ti na glavo postaviš. Tako to je v Sloveniji.
Samo to sem hotel, ker me je zbodlo hudo neznanje. Ostalo kar pa imate okrog delitve me ne zanima.
Lagali so ti. Zapisano ne drži.

poweroff je izjavil:

Velja tudi za ženske.
Ne, ne velja, ker so ženske za razliko od moških trezna in razumna bitja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

poweroff ::

Ja, ženske razumejo, da če moškemu poberejo premoženje, ga bodo lahko mirno uživale do svoje smrti.

Razumno in trezno, da.
sudo poweroff

jype ::

Moški, ki si pusti pobrat premoženje, si to tudi zasluži.

FTad ::

jype je izjavil:

Moški, ki si pusti pobrat premoženje, si to tudi zasluži.


Ti si tak troll, da glava pece.... :S

jype ::

Jaz si sicer nisem izmislil modernega mačizma, vsekakor pa smem njegove idiotizme uporabljati zoper moške, ki zaničujejo ali žalijo ženske.

Slabo premišljena ideologija, ki stoji za konzervativnim pojmovanjem moške identitete si zasluži, da se jo razgali kot gnilo, ali pa vsaj votlo. Jaz mislim, da je gnila.

Pa ne zato, ker bi bilo z identiteto karkoli narobe - če se kdo rad počuti močnega, spolno nepotešljivega frajerja, je to čisto njegova zasebna stvar in če dela na tem z namenom ugajati vsem spolnim partnerjem, ki jih taka podoba privlači je to vsekakor pozitivno. Problematičen je le tisti del, v katerem tako počutje temelji na škodljivo zaničevalnem odnosu do vseh, ki ne živijo v tem kalupu.

Malenkostno NSFW besedilo o tem, kako se zgodbe absolutnih likov običajno zasučejo.

poweroff ::

jype je izjavil:

Moški, ki si pusti pobrat premoženje, si to tudi zasluži.


Mislim, da tudi ti ne veš točno kaj govoriš.

Poglej si kaj sem gor nekomu napisal. Po tej logiki si žena zasluži, da jo mož prebuta, če mu to (do)pusti?

To kar si ti rekel, je samo inačica zgoraj zapisanega "Vsak si zasluži to, kar dovoli.".

S to logiko se ne morem strinjat.
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

Mislim, da tudi ti ne veš točno kaj govoriš.
Natanko vem, kaj govorim.

poweroff je izjavil:

Poglej si kaj sem gor nekomu napisal. Po tej logiki si žena zasluži, da jo mož prebuta, če mu to (do)pusti?
Ne, ženske ne furajo mačističnega imidža, ki od moških zahteva, da se obnašajo kot idioti, zato se ženskam ni treba obnašat kot idioti.

poweroff je izjavil:

S to logiko se ne morem strinjat.
Pa se moraš, ker sicer nisi pravi moški, ampak baba.

Magic1 ::

Jurček je zategnjen toliko v en ekstrem, da vidi le še nasprotni ekstrem. Večino ljudi, ki pa spadajo nekje vmes, pa itak sploh več ne vidi. Zdaj pa hoče cel svet spremenit na silo, zaradi napačno polariziranih ekstremistov. To da je njegov ekstrem škodljiv za vse vmes pa ga ne zanima.
Magic

jype ::

Magic1 je izjavil:

Jurček je zategnjen toliko v en ekstrem, da vidi le še nasprotni ekstrem.
Ne, ne, ne.

Zgrešene predstave imaš o teh rečeh. Dokler ljudje ves čas, brez odzivov družbe omenjajo "dejstva", ki to niso (baba pol pobere, ženske dobijo skrbništvo nad otroki, ženske itak varajo, moški pa garajo), lahko jaz legitimno pišem, da imajo moški v povprečju toliko nižji IQ od žensk predvsem zato, ker imajo pedofilske gene.

Magic1 je izjavil:

Zdaj pa hoče cel svet spremenit na silo
Svet je že spremenjen, samo par starih prdcev vas prdi po forumu noč in dan, jaz imam pa zdajle ravno čas napisat, da ste nepomembni.

Magic1 ::

Sej nepomemben si tudi ti in drugega kot razsajanja ekstremizma več ne počneš. Z svojimi izpadi samo povečuješ število ekstremnih starih prdcev. Stari prdci pa so zate itak vsi, ki niso 200% progresivni.
Magic

jype ::

Magic1 je izjavil:

Sej nepomemben si tudi ti in drugega kot razsajanja ekstremizma več ne počneš. Z svojimi izpadi samo povečuješ število ekstremnih starih prdcev. Stari prdci pa so zate itak vsi, ki niso 200% progresivni.
Stari prdci so (objektivno) vsi, ki ponavljajo neresnice, ker so jih tega naučili, pa bi jih soočenje z dejstvi oropalo udobja ideološke vate, ki jih trenutno ščiti pred resnico.

FormerUser ::

Vsekakor je treba biti izjemno previden s kom hodiš v zvezo in kam daješ svoj denar, na koncu lahko izgubiš še kaj več od slednjega.

Motiv za brutalni napad na sodnico, pretepeno pred domačo hišo, izhaja iz sodničinega zasebnega, ne poklicnega življenja, pravi vodja Sektorja kriminalistične policije PU Maribor Andrej Kolbl. Ružičeva je želela zapustiti partnerja in je od njega zahtevala povrnitev finančnega vložka v hišo, v kateri sta živela. https://reporter.si/clanek/slovenija/po...

solatko ::

Hipatija - Ti si vse predstavljaš malo preveč enostavno. Morda sta se tudi ta dva človeka nekoč imela rada in ju je pač uspeh v pokllicu oddaljil od osebnih razumevanj.
Toliko sta delala na poklicni uspešnosti, da sta drug drugega enostavno zanemarila in sta bila praktično zveza samo še na papirju. Po navadi se take zveze končajo zelo burno in na nož, velikokrat tudi z ubojem enega od partnerjev, enostavno zato, ker se nista več sposobna pogovorit med seboj in si naliti čistega vina in it prijateljsko narazen.

Kako si lahko po tvoje, previden pri iskanju partnerja?
Preveriš, če je pijanec, narkoman ali nasilnež, ne moreš pa preverit, kako se bo tvoj bodoči partner obnašal v primeru skupnega poslovnega uspeha in dobrega materialnega stanja, saj tega po navadi ob spoznavanju ni.
Delo krepa človeka

poweroff ::

Hipatija, tole o previdnosti v zvezi z denarjem je pa tako šovinistična izjava... :))


A man walks into a store to buy a Barbie doll for his daughter. "How much is that Barbie in the window?" he asks the shop assistant.
In a manner, she responds, "Which Barbie? We have Barbie Goes to the Gym for $19.95, Barbie Goes to the Ball for $19.95, Barbie Goes Shopping for $19.95, Barbie Goes to the Beach for $19.95, Barbie Goes Nightclubbing for $19.95 and Divorced Barbie for $395.00."

The guy asks, "Why is Divorced Barbie different from all the others?"

"That's obvious!" the assistant states. "Divorced Barbie comes with Ken's house, Ken's car, Ken's boat, Ken's furniture..."

Lepo, da pomagaš širiti predsodke... ali pa spet govoriš zgolj resnico? >:D
sudo poweroff

FormerUser ::

Tale primer sem linkala ravno zaradi vseh, ki so tule jokali o tem kako ženske kao oberejo tipa po razhodu. Kaj pa naj tale reva in vse druge, ki jih partnerji brutalno pretepejo ali celo umorijo, porečejo na to?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

poweroff ::

Verjetno isto kot vsi tisti, ki jih sosedje umorijo zaradi par metrov zemlje ali kakšnega drugega banalnega spora?

S to razliko, da so medsosedski spori menda stvar zasebnih razmerij, spori med zakoncema pa družbeni problem. Če razumeš kaj hočem reči.

Zakaj nimamo posebnega zakona o medsosedskem nasilju? Zakaj nimam pravice, da država sosedu odredi, da mi npr. dovozno pot prepusti v izključno uporabo? Zakaj od prijavi policija soseda ne odpelje in mu takoj izreče prepoved približevanja?
sudo poweroff

Invictus ::

Problem moških, ki jih ženske oberejo ob ločitvi, je njihovo pravno neznanje...

Ženske se o tem bistveno več pogovarjajo s kolegicami, preberejo kaj, in na veliko blefirajo na podlagi ameriških filmov. Ko zraven prišteješ še grožnjo blokiranja stikov očeta in otrok, moški popustimo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

solatko ::

Hipatija - Tu po vsej verjetnosti ne gre za drugo, kot nasilje iz koristoljubja, saj kot kaže, ljubezni že nekaj časa ni bilo več med njima. Ker je praksa taka, da ženska v večini primerov, tudi, če ni otrok, dobi veliko več, kot smatra partner za pošteno, se je odločil za to, kar se je. Poleg tega je še sodnica, torej bi bil v postopku v izredno slabšem položaju, kot ona, saj vemo, da vrana, vrani ne izkljuje oči.

Sicer poznam kar nekaj parov, tudi finančno precej močnih, ki so pametno in prevdarno ugotovili, da ne morejo več živeti skupaj, so se zmenili (brez odvetnikov, ki so največkrat vzrok za dolge in mučne razhode), da gresta vsak na svoje, pošteno razdelita skupno imetje in ostanega velika prijatelja. Saj se ne podre svet, ko pride do ugotovitve, da je skupno življenje mučenje in je potrebno gledat na dobre stvari, ki so se v letih med partnerjema dogajale in ne na tisto, kar je potrebno čim prej pozabit.

Invictus - Saj tam, kjer ne znajo it normalno narazen, obe strani uporabljati odvetnike, tako, da pravno znanje tu ne pomeni dosti. Do blokiranja stikov pride po navadi zaradi tega, ker se ločitev izvaja na hrbtih, nič krivih otrok. To se dogaja predvsem zato, ker so zveze že na začetku ustvarjene na napačnih temeljih. Večinoma gre za ljubosumne, posestniške izpade in razen prepovedi približevanja, drugačnih rešitev organi, ki se s tako družino ukvarjajo, ne poznajo, oziroma je za njih to najbolj enostavno.
Delo krepa človeka

FormerUser ::

Lepo, da opravičuješ nasilneže. Karkoli se je že dogajalo v zvezi, opravičila za to, da partnerja pričakaš v temi s kijem v roki in ga skoraj do smrti pretepeš ni, finance gor ali dol.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

Lepo, da opravičuješ nasilneže. Karkoli se je že dogajalo v zvezi, opravičila za to, da partnerja pričakaš v temi s kijem v roki in ga skoraj do smrti pretepeš ni, finance gor ali dol.


Opravičila da si probaš prigrabit več kot ti pripada tudi ni pa kaj pol? Pa ti tega nekako ne obsojaš pri ženskah(in moških) obsojaš samo tam kjer so ženske fizično na slabšem.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

St235 ::

In kaj ima potem ta primer s temo? Razen slaboumnega napihovanja, kot v vseh ostalih temah?

PeterZ ::

Zanimivo je da se tolk govori o kao moški>ženska in kolk je šovinizma. Vedno bolj se poudarja, da ženske večinokrat potegnejo ta kratko.
V življenju sem imel kar nekaj izkušenj v tem pogledu. Pred dobrimi 30 leti ni bilo šovinizma treba iskat z lupo. Vsak "dec" se je lahko pohecal na račun žensk, tud kakšna res neumestna je priletela, a so ženske večinoma tiho vse požrle, taka je bila pač norma.

Dandanes pa je vse drugače. V zadnjih 5 letih sem bil priča trem razvezam. V vseh primerih je ženska pobrala vse kar je bilo možno. Občutljivih toksičnih žensk je veliko več, ker se ne bojijo svojega žolča zlivat naokol, češ "so ženske". Podobno kot se dogaja v USA z ne-belci, so vsi postal čist protected group. Kot belcu te za vsako besedo secirajo.
Čustva očitno premagujejo razum. Velika večina kolegov je pravih copatarjev. Ženske se odločajo o vsem, tud kam in kako bo moški investiral svoj denar. Zelo malo je t.i. "alpha" moških, ki bi dominirali. Mogoče so 3 od 30 najbližjih prijateljev/kolegov/familije.

Trdim, da je v praksi, vsaj v povprečju, šlo že v drugo smer. Bilo je potrebnih le 30 let. Kakor stvari grejo naprej ne vrjamem, da bo enakopravnost dosežena v bližnji prihodnosti. Vse več žensk hoče "vse" ne le 50%. Moškim je pa vseeno sam da je mir pr bajt.

poweroff ::

PeterZ je izjavil:

Vse več žensk hoče "vse" ne le 50%. Moškim je pa vseeno sam da je mir pr bajt.

Jaz sem že od več ljudi v okolici slišal podobno. Da so ženske pač bolj materialistične.

Ampak jaz v tem niti ne vidim velikega problema. So pač take. Samo ne potem jokat, ko skupaj s premoženjem pridejo tudi določene obveznosti... Si hotela imeti bajto? Ni problema, vzdržuj jo.

Poleg tega praviloma velja: easy come, easy go.

Problem je, ko se moški kar naenkrat ne gredo več te igre. Ko jim je dovolj stalnega nadzora, nerganja, sekiranja, nespoštovanja. In lepo spakirajo. Takrat pa ženske začnejo delati celo dramo. Sicer skušajo moškemu "nagajati" s tem, da mu skušajo pobrati premoženje, da mu omejujejo dostop do otrok, itd... ampak pogosto šele prepozno spoznajo, da ima to tudi zelo negativne posledice.

Kolega se je pred časom ločil, žena ga je obtožila vsega živega, od finančnih malverzacij v podjetju, do spolne zlorabe otrok... (saj je bil znan primer, tudi po časopisih je bilo). 2 leti sta bili zanj peklenski, imel je vse živo inšpekcij, policijskih preiskav, itd... ampak rezultat: zdaj ima on polno skrbništvo nad otroki, otroci mame nočejo videt, babnica si je prislužila nekaj postopkov za krivo ovadbo... in čigava krivda je to? Izključno njena.

Sorry, moški nismo ženska last. Če nas ženska ne spoštuje, ne jemlje kot enakopravnega partnerja, stalno nerga nad nami - spakiramo. In se bo pač znašla sama.
sudo poweroff

poweroff ::

Ja, ampak če se prav spominjam, si ti imela precej povedati čez varanje...
sudo poweroff

Magic1 ::

Koliko hinavsko je, da trdi da smo tipi take "svinje" šovinstične, ki konstantno "zaničujemo" ženske, a hkrati priznava, da je forum s 95%+ udeležbo tipov daleč najbolj na nivoju za feministično žensko...
Magic

jype ::

Magic1 je izjavil:

Koliko hinavsko je, da trdi da smo tipi take "svinje" šovinstične, ki konstantno "zaničujemo" ženske, a hkrati priznava, da je forum s 95%+ udeležbo tipov daleč najbolj na nivoju za feministično žensko...
Za razliko od tebe ona ne posluša le lastnega odmeva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

Magic1 ::

A ni žalostno, da je družba večinsko "mačističnih" tipov zmožna ustvariti boljše okolje od družbe z večino žensk. Kljub temu pa navijate zato, da bi morale ženske narekovati smernice...
Magic

FormerUser ::

Malo si si tole po svoje raztolmačil. Če bi bilo okolje tukaj tako super, niti ne bi razmišljala o selitvi. Obstajajo super feministični, večinsko ženski forumi, ampak žal samo tuji, v Sloveniji je stanje bolj ubogo, Mon je v zadnjih letih deteriorial v vsebinsko in oblikovno greznico, razni zadovoljna.si so navadni kokošnjaki, iskreni.net mrtvilo, kaj več pa že ni na voljo, ali pa vsaj jaz ne poznam. Sicer so forumi itak format v izumiranju, odkar se je večina dogajanja preselila na družabna omrežja ala zasebne FB skupine, twitter..., ki so pa spet po svoje problematični.

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Lepo, da opravičuješ nasilneže. Karkoli se je že dogajalo v zvezi, opravičila za to, da partnerja pričakaš v temi s kijem v roki in ga skoraj do smrti pretepeš ni, finance gor ali dol.


Opravičila da si probaš prigrabit več kot ti pripada tudi ni pa kaj pol? Pa ti tega nekako ne obsojaš pri ženskah(in moških) obsojaš samo tam kjer so ženske fizično na slabšem.


In od kje ti informacija, da si je želela prigrabiti več kot ji pripada? Gospa je sodnica, torej ni ravno na minimalcu, skupaj sta živela več let, torej je povsem verjetno, da je v nepremičnino vlagala svoj denar. Pa tudi če bi želela več kot ji pripada, to ni opravičilo za napad, to pač ni način, za reševanje sporov.

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Lepo, da opravičuješ nasilneže. Karkoli se je že dogajalo v zvezi, opravičila za to, da partnerja pričakaš v temi s kijem v roki in ga skoraj do smrti pretepeš ni, finance gor ali dol.


Opravičila da si probaš prigrabit več kot ti pripada tudi ni pa kaj pol? Pa ti tega nekako ne obsojaš pri ženskah(in moških) obsojaš samo tam kjer so ženske fizično na slabšem.


In od kje ti informacija, da si je želela prigrabiti več kot ji pripada? Gospa je sodnica, torej ni ravno na minimalcu, skupaj sta živela več let, torej je povsem verjetno, da je v nepremičnino vlagala svoj denar. Pa tudi če bi želela več kot ji pripada, to ni opravičilo za napad, to pač ni način, za reševanje sporov.


Tale gospa sodnica je verjetno varalica =) Saj veš nekaj kar ti obsojaš!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FormerUser ::

St235 je izjavil:

In kaj ima potem ta primer s temo? Razen slaboumnega napihovanja, kot v vseh ostalih temah?

Sem že povedala kaj, če bi se manj napihoval in bolj bral moje komentarje, ti ne bi bilo treba spraševati.

Mato989 je izjavil:


Tale gospa sodnica je verjetno varalica =) Saj veš nekaj kar ti obsojaš!

Gospa je bila v ločitvenem postopku, torej očitno ni tisto, kar ti namiguješ.

PeterZ je izjavil:

Zanimivo je da se tolk govori o kao moški>ženska in kolk je šovinizma. Vedno bolj se poudarja, da ženske večinokrat potegnejo ta kratko.
V življenju sem imel kar nekaj izkušenj v tem pogledu. Pred dobrimi 30 leti ni bilo šovinizma treba iskat z lupo. Vsak "dec" se je lahko pohecal na račun žensk, tud kakšna res neumestna je priletela, a so ženske večinoma tiho vse požrle, taka je bila pač norma.

Dandanes pa je vse drugače. V zadnjih 5 letih sem bil priča trem razvezam. V vseh primerih je ženska pobrala vse kar je bilo možno. Občutljivih toksičnih žensk je veliko več, ker se ne bojijo svojega žolča zlivat naokol, češ "so ženske". Podobno kot se dogaja v USA z ne-belci, so vsi postal čist protected group. Kot belcu te za vsako besedo secirajo.
Čustva očitno premagujejo razum. Velika večina kolegov je pravih copatarjev. Ženske se odločajo o vsem, tud kam in kako bo moški investiral svoj denar. Zelo malo je t.i. "alpha" moških, ki bi dominirali. Mogoče so 3 od 30 najbližjih prijateljev/kolegov/familije.

Trdim, da je v praksi, vsaj v povprečju, šlo že v drugo smer. Bilo je potrebnih le 30 let. Kakor stvari grejo naprej ne vrjamem, da bo enakopravnost dosežena v bližnji prihodnosti. Vse več žensk hoče "vse" ne le 50%. Moškim je pa vseeno sam da je mir pr bajt.


Meni se pa zdi, sploh odkar prebiram spletne forume in družabna omrežja, da smo še globoko v srednjem veku in da se attitude do žensk niti malo ni spremenil/izboljšal. Tudi komentarji na zgoraj omenjeni primer, dobila je kar je iskala, kaj se je pa k*rbala okoli, ki so prišli iz mnogih ust, so bili degutantni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

poweroff ::

Ja, tudi iz tvojih.
sudo poweroff

GrX ::

FormerUser je izjavil:

Meni se pa zdi, sploh odkar prebiram spletne forume in družabna omrežja, da smo še globoko v srednjem veku in da se attitude do žensk niti malo ni spremenil/izboljšal. Tudi komentarji na zgoraj omenjeni primer, dobila je kar je iskala, kaj se je pa k*rbala okoli, ki so prišli iz mnogih ust, so bili degutantni.


Očitno si zelo obremenjena s tem. Ali si sploh kdaj sproščena? Kako ti lahko pomagamo?

Meni se pa zdi, sploh odkar prebiram spletne forume in družabna omrežja, da smo še globoko v srednjem veku in da se moške vedno označuje za pijance, narkomane, prasce, svinje, egoiste, psihopate, kurbirje, nasilneže, neodgovorne osebke.... Shit, stanje do moškega se sploh ni spremenil. Grem zdaj tulit, ker se nam dogajajo krivice..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

svecka ::

Ja bi zahteval obvezen DNK test očetovstva ob rojstvu otroka....babe vse podtikajo otroke svojim "sponzorjem".

FormerUser ::

Očitna razlika je seveda v tem, da se moške kritizira ker nekaj naredijo narobe, ženske pa samo zato ker so pač ženske in tako avtomatsko krive, tudi zato, da jih partner brutalno premlati, ali pa kdo posili....

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

thetech ::

FormerUser je izjavil:

Očitna razlika je seveda v tem, da se moške kritizira ker nekaj naredijo narobe, ženske pa samo zato ker so pač ženske in tako avtomatsko krive, tudi zato, da jih partner brutalno premlati, ali pa kdo posili....

Dogaja se tudi obratno, ampak ti žal tega ne vidiš. Na povezavi, ki jo je prilepil moj predhodnik marsikatera ženska zatrjuje, da smo vsi moški prasci. Torej, kakšna je razlika? Imaš pač dvojna merila.

thetech ::

Pa da grem še v tvojo skrajnost.. Zadnja leta se je izkazalo, da si marsikatera ženska posilstvo preprosto izmisli, s tem pa uniči življenje poštenega moškega z ženo in družino. Seveda se je po forumih in socialnih omrežjih tega moškega takoj obsojalo in linčalo še preden se mu je dokazala krivica. Je pač moški in je to zagotovo storil, kajne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

FormerUser ::

Še vedno ti ni nič jasno, kajne. Well, ignorance is bliss, seveda za tiste, ki so to lahko privoščijo, average man gotovo si.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

poweroff ::

ignorance is bliss, how true, how true... :))
sudo poweroff

Semafor ::

styrian je izjavil:

Nisem pravnik in lahko da je popolnoma narobe, vendar mislim da je tisto kar si imel pred skupnim gospodinjstvom tvoje. Deli se le tisto kar je bilo pridobljeno v skupnem gospodinjstvu. To seveda ne more biti pol stanovanja.


Kar se dela/kupi v zvez, se ne deli 50/50 samo v primeru če imaš dokaz da si ti plačal. Npr, avto je pisan nate in imaš dokaze da si ga sam plačal.
In še to postaja za moške vedno večji problem. Sodnica ali pa sodnik sta oba feminista in bosta 200% delala na temu da gre čim več ženski, tako da če si nisi privoščil top odvetnika boš oskubljen do kraja.

Poznam ravno primer ko so decu pobrali avto, ker ga je ženska rabila za vožnjo otrok v šolo, tip pa prej v službi ni imel plačanih celotnih potnih stroškov za službo, ker se je štelo da ima na izbiro javni prevoz :))

Tako je v enakopravnosti.

FormerUser je izjavil:

Meni se pa zdi, sploh odkar prebiram spletne forume in družabna omrežja, da smo še globoko v srednjem veku in da se attitude do žensk niti malo ni spremenil/izboljšal. Tudi komentarji na zgoraj omenjeni primer, dobila je kar je iskala, kaj se je pa k*rbala okoli, ki so prišli iz mnogih ust, so bili degutantni.


Srednji vek je bil luksuz za ženske v primerjavi s tem kar prihaja. Prihaja pa kar ste prostovoljno izvolili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Semafor ()

jype ::

svecka je izjavil:

Ja bi zahteval obvezen DNK test očetovstva ob rojstvu otroka....babe vse podtikajo otroke svojim "sponzorjem".
Če si tak idiot kot si sam, potem bi moral takoj opaziti, da je otrok preveč pameten.

Semafor je izjavil:

Srednji vek je bil luksuz za ženske v primerjavi s tem kar prihaja. Prihaja pa kar ste prostovoljno izvolili.
Neonacisti ves čas grozite, potem pa cvilite, ko se vam pokaže, kje boste končali.

Semafor ::

jype je izjavil:


Semafor je izjavil:

Srednji vek je bil luksuz za ženske v primerjavi s tem kar prihaja. Prihaja pa kar ste prostovoljno izvolili.
Neonacisti ves čas grozite, potem pa cvilite, ko se vam pokaže, kje boste končali.


Ni lepo da označiš religijo miru za nacizem.

YOUNG Muslims are being shut out of British society with just one in five adult Muslims in work, a report said today.

thetech ::

FormerUser je izjavil:

Še vedno ti ni nič jasno, kajne. Well, ignorance is bliss, seveda za tiste, ki so to lahko privoščijo, average man gotovo si.

To je tvoj argument? Haha, bravo. Pa kako ti je uspelo??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

jype ::

Semafor je izjavil:

Ni lepo da označiš religijo miru za nacizem.
Brez težav jo. Praktično vsaka religija vsebuje elemente nacizma.

Semafor ::

jype je izjavil:

Semafor je izjavil:

Ni lepo da označiš religijo miru za nacizem.
Brez težav jo. Praktično vsaka religija vsebuje elemente nacizma.


Slabo skrivaš svojo islamofobijo. To je sovražni govor in nima mesta v razviti družbi.

jype ::

Semafor je izjavil:

Slabo skrivaš svojo islamofobijo. To je sovražni govor in nima mesta v razviti družbi.
Ti si neonacistični kreten, družba ne bi ničesar izgubila, če te ne bi bilo, bi pa precej pridobila.

Semafor ::

jype je izjavil:

Semafor je izjavil:

Slabo skrivaš svojo islamofobijo. To je sovražni govor in nima mesta v razviti družbi.
Ti si neonacistični kreten, družba ne bi ničesar izgubila, če te ne bi bilo, bi pa precej pridobila.


Islamofob in antisemit me označi za nacija.

'Islamization of Europe a good thing'

Rabbi Baruch Efrati, a yeshiva head and community rabbi in the West Bank settlement of Efrat, believes that the Islamization of Europe is actually a good thing.
"With the help of God, the gentiles there will adopt a healthier life with a lot of modesty and integrity, and not like the hypocritical Christianity which appears pure but is fundamentally corrupt," he explained.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dedovanje ex izven zakonskemu partnerju. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
909735 (1899) Mato989
»

Ali imaš hrbtenico če ...? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415228 (11878) Okapi

Več podobnih tem