» »

Potrebujem novi trdi disk!

Potrebujem novi trdi disk!

Origa ::

Alo, folk! Resno potrebujem pomoč pri nakupu trdega diska..prosim vas, če mi predlagate kakšnega, ki je tako kvaliteten kot tudi cenovno ugoden in ste ga že sami preizkusili! Thnks :)

jest10 ::

Si slep??
Že na tej strani imaš minimalo 2 temi o tem

boštjan ::

bom pusto,ker tem o grafiki je tudi dosti pa da ne bo prišlo do kakih pritožb da je nekdo prikrajšan.
Ok,zdaj pa k zadevi.koliko GB disk pa rabiš?
Jaz osebno prisegam na western digital firmo,sam mal wd400JB,ki ma 8MB predpomnilnika,v kratkem pa bom kupo wd800jb-26k

schurda ::

boštjan, ti si smart guy. Jaz imam 3 WD-je , vsi delajo kot urca. 850MB, 2000MB in 80GB. Imel sem Samsunga, IBM-a, Seagate-a, vse je pocrkalo, tako ali drugače. Zame obstaja samo še WD.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Origa ::

Ja Ja jest bi rabu okol 80gb, sam cena je max lahk 25.000!!! Ej boštjan za kolk bi ba ti dobo uni disk wd 800jb? :)

boštjan ::

wd800JB se zdaj prodaja za 25k+drobiš,vir agt-racunalniki,ter avtera in za tolko ga tudi jaz dobim

robio ::

Ampak ni pravila brez izjeme. Men sta se pa že dva WD-ja ustavla. Najprej WD400BB pol sm vzel WD800JB pa se je zgodba ponovila. Zdej mam Samsunga 80GB/7200/8Mb Buffer in pa Ibm 120Gb/7200/8Mb Buffer in pa nobenih problemov. WD-ja sta se oba grela kot bi bila njuna naloga ogrevanje računalnika, kar pri Samsungu in Ibm-ju ni opazit.
Vseeno pa Dvd pečka zlo prov pride:D . Nikol neveš kdaj ti lahko napiše "ni sistema...".
Dvakrat je blo dovolj velika šola.

LP
Robi

Origa ::

sam a bi prišlo do kake težavce, če bi zdej Maxtorju 40gb dodal še wd800jb? :))

boštjan ::

ne bi smelo bit

asskicker ::

Fantje! Ne tolko šimfat ene ali druge firme! Vsak disk lahko crkne. V proizvodnji je vedno majhen del izmeta, kakšen se pa tudi izmuzne. Lahko pride celo do kake slabe serije. Videl sem že veliko crknjenih dskov. Meni je po 15 mesecih crknil WD450AA, sem pa videl že 8 let stare WD-je, ki še kar delajo. Trenutno sem na IBM-u in sem zadovoljen.
Hotel sem reči le to, da kupujte diske z čimdaljšo garancijo (npr 3 leta). Če disk zdrži 3 leta torture je zelo verjetno, da bo tako tudi naprej. Ciao!:8)
Heaven is on the next door!

Origa ::

Ja thnks vsem, ki ste mi svetovali...mislm, da sem se že odločo kjer HDD si bom ikupo tk, da vsem še enkrat hvala! Zdej pa morm le še dnar našparat no vsej 50% celote! Ajd folk uživite:D

steiner ::

Agt prodaja WD-je samo še ob predhodnem naročilu, baje so imeli slabe izkušnje z njimi.

boštjan ::

wd lahko BP na gambitu kupiš z še nižjo ceno kot pri AGT

TribesMan ::

Jest bom v kratkem tud nesu nazaj WD80, že tretjič se mu je zjebal bootsector. Sicer pol samzalaufam fdisk/mbr pa je vse OK, sam nekako nimaš dobrga filinga.
Drgač sem pa Hitachi fan, tih kot matrox ali še bolj, se ne greje (ma 36°C s tem da je užgan 24/7), hiter ko zver (60MB/s ter 12ms dostopni čas izmerjeno z HDtachom) ma 3 leta garancije. Torej ma vse kar imajo veliki, pa še cena odgovarja.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hdd

Oddelek: Kaj kupiti
231384 (1098) TOP
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310425 (7610) Keyser Soze

kateri disk kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
13997 (827) boštjan
»

80GB: MAXTOR VS. IBM (hitra nujna odlocitev)

Oddelek: Kaj kupiti
332023 (1301) vander
»

80GB disk?

Oddelek: Kaj kupiti
141005 (712) urosbe

Več podobnih tem