» »

Ko vklopim rač. in pridem v win XP mi napiše...

Ko vklopim rač. in pridem v win XP mi napiše...

Mirč ::

sistem se je obnovil po resni napaki,vsakič ko izklopim rač.in ga nato vklopim al je to po treh urah al eni uri al enem dnevu mi vedno napiše SISTEM SE JE OBNOVIL PO RESNI NAPAKI,ZAKAJ.Drugače pa računalnik normalno deluje prosim za pomoč kje to iskat ali se da to kje izklopit,ker je moteče.hvala za pomoč.

lp mirč

Han ::

Očitno se računalnik ne izklaplja pravilno. Ponavadi je temu kriv defekten spomin, katerega vsebina se pri izklopu ne izprazni pravilno na trdi disk. Ali pa imaš na disku napake, ki jih je potrebno bolj temeljito odpravit kot to stori sam sistem med zagonom...

Mirč ::

in kaj naj naredim,previm naj s čim disk,spomin...

5er--> ::

Ram-Pomnilnik: www.memtest86.com
Disk: Scandisk?

Highlag ::

Obstoja pa tud en hrošč v XP-jih, ki omogoča, da popolnoma legitimno obvestilo, ki se bi moralo prikazati samo ob prvem nalaganju po sesutju pojavlja večkrat.

Namreč lahko se zgodi, da se obvestilo ne zbriše po prikazu ampak se prikazuje večkrat.
Si naložil kak popravek za okna? :\

Zheegec ::

It's not a bug, it's a feature :D
Sem imel isti problem v Win2k, vzrok neznan, rešil sem se ga s formatom :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

alesrosina ::

ne vem, mogoce si se kaj igral s paging fajli?
imas na C disku (ok, tm kjer mas winse) pod zavihkom Security (v explorerju desni klik na disk, properites, zavihek security) v seznamu samo enega userja (ali je Everyone ali Administrator?). dodaj se uporabnika SYSTEM, ce imas samo enga uporabnika dodanega (oz. ce na seznamu ni Everyone), in mu daj full access.

Ce to ne pomaga, odjadraj na WindowsUpdate in si snemi vse najnovejse popravke.

Kej vec ti pa ne znam pomagat .... ker govorim cist popolnoma na pamet.

Jose ::

To se mi je v XP-jih večkrat zgodilo. Po napaki se je to sporočilo pojavljalo še pri mnogih naknadnih zagonih, potem pa brez sledu izginilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows xp bluescreen

Oddelek: Pomoč in nasveti
221987 (1668) Duhec
»

Računalnik se stalno obeša

Oddelek: Pomoč in nasveti
9812 (657) jrtjtejtt

Test drive unlimited-zkai....???

Oddelek: Igre
331744 (1319) Tilen
»

Zagon Windows pri prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
312384 (1874) Gundolf
»

Obupal nad računalnikom - prosim pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7819 (718) Blisk

Več podobnih tem