» »

Mark Knopfler koncert konec junija

Mark Knopfler koncert konec junija

Vazelin ::

Greste?
Sam sem bil v Hali Tivoli že dolga leta nazaj in bilo je zelo dobro. Zelo zelo verjetno se odpravim.

Gledam set liste iz zadnjih koncertov Marka in izgleda da od cca 18 komadov zavrti samo nekje 6-7 Dire Straitsovih. Malce moti da ne igra Sultans of Swing...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

https://www.setlist.fm/setlist/mark-kno...
List iz koncerta 30. Maja v Angliji. 6 dire straits komadov only
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Machete ::

Meni je vseeno za Dajr strejts komade, v bistvu jih ne poznam, nekaj pa je zlajnanih do skrajnosti in jih niti ne želim poslušati. Knopfler ma dovolj boljših svojih post D.S. komadov. Grem pa, edino v glavi sem imel, da je enkrat oktobra koncert.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

otago ::

Sem bil v Stozicah, tam 2013,2014? Dire Straits komadov je blo ene 5,6 max. Njegovi komadi niso slabi, ampak mi keltski folk pop, ki ga izvaja, ne pase, Cohen bolj po okusu. Imel sem obcutek, da je vecina dvorane sla na njega zaradi Dire Straits komadov.

Vazelin ::

Ne se slepit. Brez dire straits komadov ne bi napolnil dvorane. Tako da zna biti imo kakšno razočaranje konec junija med gledalci.

Ne vem kam bi se usedel. Najraje na parter spodaj ker je blizu odru. A po drugi strani bi se zgoraj v loži lahko še nabutal s pivom med koncertom. Pri Green Day koncertu sem bil že malo omotičen. :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Machete ::

otago je izjavil:

Sem bil v Stozicah, tam 2013,2014? Dire Straits komadov je blo ene 5,6 max. Njegovi komadi niso slabi, ampak mi keltski folk pop, ki ga izvaja, ne pase, Cohen bolj po okusu. Imel sem obcutek, da je vecina dvorane sla na njega zaradi Dire Straits komadov.


Cohen je bil precej drugačen mož, prej poet, medtem pa je Mark prej glasbenik. Cohena sem hvalabogu ujel 2x, sicer nikoli v lj.
Težko bi rekle da je keltski folk pop? Res ne poznam njegovih albumov v nulo, je pa Sailing to Philadephia celostno precejšna mojstrovina, album je absolutno prestal test časa in je zame z vsakim letom celo boljši.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Glasba na koncertu

Oddelek: Loža
314263 (3212) black ice
»

Mark Knopfler koncert

Oddelek: Sedem umetnosti
121378 (1104) Gwanaroth
»

Vaš najboljši komad (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26621925 (15935) AnWar
»

R.E.M. V Hali Tivoli

Oddelek: Sedem umetnosti
181607 (1287) TheHijacker
»

naj naj kitarist

Oddelek: Sedem umetnosti
401726 (1139) icek

Več podobnih tem