» »

Laserski tiskalnik - umazan print :)

Laserski tiskalnik - umazan print :)

Netrunner ::

Imam laserski tiskalnik brother HL-2030 star cca 8 let. Uprabljam ga bolj malo za domačo uporabo in če se prav spomnem sem mu menjal samo 1x toner, saj ne printam dosti. Kakorkoli, nekaj časa nazaj mi je začel javljati da je toner prazen, katerega sem vzel ven in malo pretresel ter dal nazaj noter. Imel sem mir ene pol leta. Pred kratkim so se mi pri izpisu začele pojavljati črne sledi. Kot da bi naprintal prah na list: ) To je bilo vedno bolj izrazito dokler ni sporočl da tonerja sedaj pa res ni več :)

Kaj lahko toner na koncu povzroča tiste "črne sledi" ali je boben zapackan in bi ga bilo treba menjati ? Boben je če se ne motim za cca 12.000 strani, katerih še nisem presegel. Zdaj sem v dilemi ali naj kupim samo toner ali tudi boben ?? ... ali naj zamenjam kar cel tiskalnik ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Karen ::

Verjetno je samo toner prazen. A toner je sicer original ali je kaka kopija/refill? Če je slednje, je mogoče tudi to krivo.

Netrunner ::

Vsekakor je prazen. Ne razumem pa zakaj bi prazen toner delal take sledi. Zato sklepam da je mogoče problem v bobnu in z nakupom samega tonerja ne rešim težave.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

bobby ::

Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Netrunner ::

hvala
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse tiste, ki kupujete printer za lastno podjetje oz. kjer se bo delalo večje št. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
548301 (3054) noraguta
»

Laserski tiskalnik za v pisarno?

Oddelek: Kaj kupiti
274184 (3710) barakus
»

laserski tisklanik samsung

Oddelek: Kaj kupiti
173017 (2671) simon2704
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
122324 (2092) sleby
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
153745 (3489) Nebomgabiksa

Več podobnih tem