» »

Stacionarni radar v mestu (Kranj)

Stacionarni radar v mestu (Kranj)

dohaeris ::

Ne bom iskal izgovorov in grem direktno k tematiki - naredil sem neumnost in peljal malce čez omejitev, ne veliko ampak ravno dovolj za kazen. Zanima me torej, ali stacionarni radar meri le en pas (proti radarju) ali tudi tistega stran od radarja ? V mislih imam tega, ki se v Kranju nahaja na cesti od vodovodnega stolpa proti policiji.

Sicer sem šel potem tudi preveriti iz firbca ali je radar sploh v škatli, vendar se ne vidi dobro (kakšne leče nisem videl, mislim pa da se je videla zadnja špranja po diagonali). Ali se sicer dobro vidi če je radar v škatli (če stojiš pod njem) ?

matobeli ::

Enak radar ki je postavljen v smeri iz kranja proti kokrici (mimo vojašnice) meri v obe smeri. Preverjeno.

Kolk se pa vidi pa ne morem komentirat.

dohaeris ::

matobeli je izjavil:

Enak radar ki je postavljen v smeri iz kranja proti kokrici (mimo vojašnice) meri v obe smeri. Preverjeno.

Kolk se pa vidi pa ne morem komentirat.


Ouch. Potem lahko le upam, da ga ni bilo. Če prav gledam informacije na internetu so v območju, kjer je omejitev 40, enake kazni kot za območje, kjer je omejitev 50 ?

matobeli ::

Ja, kazen je enaka glede na višino prekoračitve. Če je toleranca fiksna ali v % pa nekje tud piše, ne vem na pamet.

St235 ::

Toleranca pri teh km je v fiksna in sicer 5km/h. Kazen je prekoracitev v naselju za x km/h nad omejitvijo (v tem primeru nad 40 km/h)

buttcrack ::

100% meri v obe smeri, 500€ zadnjič s sliko v rit. sicer ne mene, ampak tako to je če loviš semafor :)

Upam, da se je kdo iz tega kaj naučil :D

Daliborg ::

buttcrack je izjavil:

100% meri v obe smeri, 500€ zadnjič s sliko v rit. sicer ne mene, ampak tako to je če loviš semafor :)

Upam, da se je kdo iz tega kaj naučil :D

Ravno iz tega naslova je pa tam radar. Sem na tistem križišču že tolikokrat klel da je čudno, da še ni kapelce kjer bi si lahko grehe izpovedal. Bil sem tudi priča že večim manjšim nesrečam na tem križišču. Radar bi morali postaviti tudi po dolžini glavne
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

scipascapa ::

Še premalo radarjev je in premalo kaznovanja.

buttcrack ::

Ta križišče je itak neki najbolj debilnega...

Komot več radarjev, tudi fotkičev za v rdečo manjka :)

scipascapa ::

jep to pa sploh.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toleranca števca/tempomata in radar

Oddelek: Na cesti
276011 (4731) St235
»

Radar

Oddelek: Na cesti
3811821 (10136) knesz
»

Stacionarni radarji na slovenskih avtocestah

Oddelek: Na cesti
299521 (4938) chucki
»

Kje vse so radarji?

Oddelek: Loža
293829 (2810) Roadkill
»

Kazen za minimalno prekoračitev hitrosti?

Oddelek: Loža
485189 (3760) Loki

Več podobnih tem