» »

a bodo Huawei, Xiaomi res samo še za v kanto?!?!

a bodo Huawei, Xiaomi res samo še za v kanto?!?!

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
»

klinker ::

Stari maček je izjavil:

Upam samo, da Xiaomi ne bo preveč zrastel...kar je pa bolj malo verjetno. Počasi bodo namreč tudi tisti bolj zabiti pogruntali, da telefone preplačujejo. Pa z MIUI ni čisto nič narobe. Sem po dolgem času nekaj delal na ženinem Samsungu in mi ni vmesnik čisto nič več všeč.


Pol bo najboljse da si kupis pravega ajfona, tolko da vidis kak bi dejansko mugu ta vmesnik bit :D

Stari maček ::

klinker je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Upam samo, da Xiaomi ne bo preveč zrastel...kar je pa bolj malo verjetno. Počasi bodo namreč tudi tisti bolj zabiti pogruntali, da telefone preplačujejo. Pa z MIUI ni čisto nič narobe. Sem po dolgem času nekaj delal na ženinem Samsungu in mi ni vmesnik čisto nič več všeč.


Pol bo najboljse da si kupis pravega ajfona, tolko da vidis kak bi dejansko mugu ta vmesnik bit :D

Z ajfoni sem jaz zaključil pri 3GS-u. To je bil zadnji, ki je bil pred konkurenco. Pa tisti njihov debilni zaprt sistem sovražim. Ajfoni danes so za bejbike, mamine sinčke in pederčke.

klinker ::

Aja, Huawei pa za dedce...ceprav vsepovprek kopira ta po tvoje "pederajs" :))
Jao...kake seljacine se tu najdejo...no...vsaj ni dolgcas :D

Stari maček ::

klinker je izjavil:

Aja, Huawei pa za dedce...ceprav vsepovprek kopira ta po tvoje "pederajs" :))
Jao...kake seljacine se tu najdejo...no...vsaj ni dolgcas :D

Lepo, da si se prepoznal v mojem zapisu.

WizzardOfOZ ::

Ajfoni so za preproste ljudi. Recimo stare mame jih ljubijo, ker so tako preprosti, da jih celo one znajo uporabljat

PapiChulo ::

blackbfm je izjavil:

Slej ko prej bojo izpogajal z americani deal ki jim bo dovolil uporabo google appov, najbrz niso tako neumni da mislijo da lahko naredijo konkurencne appe googlovim.


Ne gre se za googlove appe, gre se za 5g infrastrukturo. S prodajanjem napol ameriskih telefonov dolgoročno ne bodo imeli nič, z nadzorom nad podatki pa bi imeli ogromno, v bistvu vse + kakšne licencnine za uporabo teh omrežij


Saj je blo logicno da zda ne bojo dovolile kitajske 5g tehnologije na svojih tleh, tudi ce bo ta naprednejsa od tiste ki jo sami razvijajo.

5g zna bit se precej kontroverzna. En kup nadzora bo sel preko tega, od avtopilotov na vozilih, naprav v bolnisnicah itd.
Ne kinezi, ne gringoti ne bodo hoteli tvegat raznih kraj informacij z grajenjem infrastrukture ki temelji na tehnologiji razviti izven svojih meja.

Na zgubi bomo pa mi uporabniki ki bodo to tehnologijo cakali dlje, + mozno da ne bo razvita do svojega potenciala.

Vazelin ::

Stari maček je izjavil:

klinker je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Upam samo, da Xiaomi ne bo preveč zrastel...kar je pa bolj malo verjetno. Počasi bodo namreč tudi tisti bolj zabiti pogruntali, da telefone preplačujejo. Pa z MIUI ni čisto nič narobe. Sem po dolgem času nekaj delal na ženinem Samsungu in mi ni vmesnik čisto nič več všeč.


Pol bo najboljse da si kupis pravega ajfona, tolko da vidis kak bi dejansko mugu ta vmesnik bit :D

Z ajfoni sem jaz zaključil pri 3GS-u. To je bil zadnji, ki je bil pred konkurenco. Pa tisti njihov debilni zaprt sistem sovražim. Ajfoni danes so za bejbike, mamine sinčke in pederčke.

4ka je bila ene 3 razrede pred samsungovimi smetmi tisti čas:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Stari maček ::

Vazelin je izjavil:

Stari maček je izjavil:

klinker je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Upam samo, da Xiaomi ne bo preveč zrastel...kar je pa bolj malo verjetno. Počasi bodo namreč tudi tisti bolj zabiti pogruntali, da telefone preplačujejo. Pa z MIUI ni čisto nič narobe. Sem po dolgem času nekaj delal na ženinem Samsungu in mi ni vmesnik čisto nič več všeč.


Pol bo najboljse da si kupis pravega ajfona, tolko da vidis kak bi dejansko mugu ta vmesnik bit :D

Z ajfoni sem jaz zaključil pri 3GS-u. To je bil zadnji, ki je bil pred konkurenco. Pa tisti njihov debilni zaprt sistem sovražim. Ajfoni danes so za bejbike, mamine sinčke in pederčke.

4ka je bila ene 3 razrede pred samsungovimi smetmi tisti čas:D

Že kovinski okvir me je odvračal od nakupa. Ko pa so potem dodali še steklo na zadnjem delu in vztrajali na obupno majhnih ekranih(in en čas ovce celo prepričevali, kako je ta velikost idealna), me je minilo in sem prešel na SGS Note serijo.

GRT ::

Vazelin je izjavil:


4ka je bila ene 3 razrede pred samsungovimi smetmi tisti čas:D

Žalostno je to, da je tam tudi ostal. Sedaj pa je 8ka ene tri razrede za Samsungovimi smetmi.

c3p0 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ajfoni so za preproste ljudi. Recimo stare mame jih ljubijo, ker so tako preprosti, da jih celo one znajo uporabljat


Če dam fotra iz androida na ios, ne bo znal nič. Zdaj naredi vse kar delajo stare mame, preveri vreme, napiše sporočilo, slika in pošlje sliko, posurfa ipd. Več kot zna na PCju.

klinker ::

Stvar navade. Sam UI je zelo subjektivna zadeva, predvsem pa vpliva kaj si najvec casa uporabljal.
Nekdo, ki je na ajfonih ze leta bo imel tezave z androidem in obratno. Pravtako se androidi znajo precej razlikovat med sabo, sploh MIUI in EMUI sta najbolj po svoje narjena. Se najbolj podobni so si AOSP, LGjev, Sonyjev, Samsungov in 1+-ovi po sami logiki, ceprav sam design in kake malenkosti so se vedno drugacni, vendar so stvari pri vseh na podobnih mestih.
Seveda napisano velja za netehnicne ljudi. Kdor je s tehniko vesc, vecjih tezav ne bo imel pri prehodih, vseeno pa vsakemu ugaja nekaj, kar drugemu ne.
Jst priznam da me je na ajfonu zelo impresioniralo samo delovanje animacij, katerim noben android ne prde blizu. Ne pisem o hitrosti, ampak interakciji s prsti. Zadeva perfektno sledi prstu, animacija pa tako gladko "potuje", kot bi imela 120FPS. Pri androidih pa je vedno prisotna neka zakasnitev pri sledenju prsta in sama animacija pri prehodu ni tako gladka. Sicer tega skoraj ne zaznas, je pa razlika vseeno opazna ko poskusis ajfona. Se pa kar se mene tice ajfon tu konca in v ostalem je meni osebno android v vseh pogledih boljsi, oz. bolj funcionalen.

c3p0 ::

Aja, seveda, comic sans si da za sistemski font, dvomim da iOS to podpira :))

lebang1 ::

Očitno ni use tako črno:

https://siol.net/digisvet/telekomov-teh...
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huaweijevi paradni telefoni že brez ameriških čipov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6613285 (9458) Poldi112
»

Huawei predstavil Mate 30 Pro - brez Googlovih aplikacij (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
11228314 (21515) xmetallic
»

Huawei pripravlja telefon z lastnim operacijskim sistemom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6218312 (13397) GRT
»

Huawei se pripravlja na katastrofo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
15352345 (38258) Poldi112
»

Google prekinil sodelovanje s Huaweijem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Android
26972915 (58483) 7982884e

Več podobnih tem