» »

najbolj neumne reklame

najbolj neumne reklame

koyotee ::

najbolj na k.... mi gre reklama o Pečeh buderus!
Izkoristek presega 100%!
Kaj pol bi mogu met zmeri vec kurilnega olja al kaj???????????:\
;( ;(

DavidJ ::

Meni se gabi tista, ki pravi: "Ljudje, ne jejte nas!"

PS: Gabi se mi koncept reklame, tisto meso izgleda okusno. ;)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

SkIDiver ::

Namest da bi tisto reklamo prepovedal prepovejo pa pr0n. Madona, če bi bil star 4 leta bi umru od straha ko bi to reklamo vidu "ne jejte nas". Ku bi vrgu ananas gor pa bi en govoru "u ne me jest sem lep prekrasen ananas".

krneki0001 ::

Jst sovražim vse reklame, zato sem pa nehal gledat TV.

LP
Nebivedu

P.S. Pa vse reklame so bedne(vsaj na slovenskih tv postajah).

Heisenberg ::

jst sovrazim reklame od reklamne agencije - ne vem kere, ki pravi Kdo mi postavlja merila ?

Mislim nagravzne babe, kot da jih ze tko v zivljenju ne vidim dost, vsaj na plakatih so bile ponavadi dobre lepoticke da si si malce mozgane spocil od ta grdih koz

Sergio ::

DM, ce tako razmisljas, si ocitno se malo premlad, da bi razumel, o cem tece beseda. Skoda.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

para! ::

Agencija 41, DM.

Akcija niti ni tako zgrešena. Njen pomen je socialno ozaveščanje, dokazuje pa to, da se je v svetu oglaševanja le mogoče izogniti stereotipnemu prikazovanju žensk. Čeprav se seveda ne nanaša samo na ženske, sta le-ti na plakatih, ker so današnje norme vizualnosti najbolj krute ravno do žensk.

Je pa to način "fat is beautiful. Ne ravno nov pristop.

LP
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

para! ::

"Kdo mi postavlja merila", je akcija, ki je sestavljena na realni podobi. Večina ostalih ad-ov je lakiranih, popolnih...

Žensko spodnje perilo, kot primer, se vedno oglašuje s popolnimi, brhkimi dekleti. Kar seveda ni narobe za nas, moške, a ciljna skupina nismo mi, temveč ženske. In slednje niso vse takšne kot dekleta na jumbotih, ki reklamirajo Palmers ;) Malo razmisli.

LP

:\
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

Dr_M ::

men grejo najbl na ku**c reklame od top shopa...;( ;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

||_^_|| ::

men so debilne od mobitela.

MadMicka ::

jaz sm pa že leta in leta nazaj gledal en prvenstvo, pa niti ne vem več ker..... ampak spomnem se, da kadarkoli je bil gol, so takoj spustil reklamni spot, kjer se je en zadru ......GOOOOOOOOOLLLLFFFFFF. Reklama za avto :)

Zarad te reklame nikol v življenju ne bom kupu Golfa!

Sergio ::

Evropsko nogometno prvenstvo leta 2000 je bilo to, Slovenija 2 je ob vsakem golu zavrtela reklamo. Gnilo in neizvirno :)

Najbolj bedno je bilo pa to, da je Francija na eni od tekem v 1 sami minuti dala 2 gola. No ja... Potem sem enostavno preklopil na HRT3, pa je bilo ;)

Sicer pa -- o bednih reklamah -- dr.Hana Suralova, anyone? :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

BigWhale ::

Ampak tocno vse te reklame, ki ste jih nasteli so pritegnile vaso pozornost in ste si jih zapomnili. To je pa tudi cilj reklame ;) Al je skrajno bedasta in si jo zapomnis ali pa precej originalna in posrecena. Precejsen procent ljudi bo kupil izdelek katerega reklamo si je zapomnil, ne glede na to kaksna je bila reklama. :)

Najbolj zanimivo pri reklamah je pa tole:

tri leta nazaj: Kupite nas izdelek, je najboljsi in opere/pomije/pobrise ze takrat ko drugi ne morejo

dve leti nazaj: kupite nas (turbo/super/duper/extra/ostale predpone) izdelek, ki je sploh se boljsi od vseh ostalih

eno leto nazaj: kupite nas predpona na predpono izdelek, ki je pa oh in sploh dober in vse ostale prehiti in po levi in desni...

letos: nas megapredpona izdelek z zelenimi zrnci/kroglicami/obrocki/sraufi, kateremu ni para... opere/pomije/pobrise/pospravi se hitreje kot prejsnji izdelek...

What are you stupid or what?!
Kaj je blo s tistim izdelkom izpred treh let... po vasih besedah ste prodajal sranje! ;)

Khm, top shop dumbmmercial reklame so pa tko al tko, mnja, zabloda evolucije, se posebaj za tiste, ki kupijo tak izdelek. Precej sem jih pogledal, ne zato ker bi me zanimalo kaj ponujajo ampak na koliko nacinov lahko iz cloveka naredijo popolnega retardiranca, ki nima niti pet delujocih mozganskih celic ;> Tam ljudje ne znajo, zalivat, kuhat, peglat, avtov prat, sivat, zabijat, sraufat, nosit vreck iz trgovine, imajo probleme s poustri, nozi, odejami, postlami, blazinami, jedilnim priborom, ne znajo sestavit mixarjev, napihnit zracne blazine, naredit si kaksnega lepotnega popravka (frizura, make up,...)

Cisti debilizirani retardiranci in potem se najdejo taki, ki dejansko recejo, ja pa se res je, tezko je en zebelj zabit z navadnim kladivom, moram kupit tega, ki je posebaj narejen za levicarje! (Left handed hammerTM (c) LucasArts)

Pobruh :P

CaqKa ::

tri leta nazaj: Kupite nas izdelek, je najboljsi in opere/pomije/pobrise ze takrat ko drugi ne morejo

dve leti nazaj: kupite nas (turbo/super/duper/extra/ostale predpone) izdelek, ki je sploh se boljsi od vseh ostalih

eno leto nazaj: kupite nas predpona na predpono izdelek, ki je pa oh in sploh dober in vse ostale prehiti in po levi in desni...

letos: nas megapredpona izdelek z zelenimi zrnci/kroglicami/obrocki/sraufi, kateremu ni para... opere/pomije/pobrise/pospravi se hitreje kot prejsnji izdelek...

What are you stupid or what?!
Kaj je blo s tistim izdelkom izpred treh let... po vasih besedah ste prodajal sranje! ;)



tole sem jaz tudi že razmišljal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

pingo76 ::

Jaz pa sem najbolj sovražil reklame tistih dveh klovnov (Roza&nevemkdože) za podarim dobim in podobno (3x3?). Jao kaka patetika...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

mare_ ::

Sem jo včeraj vidu na TV (mislim, da je od spara): Dobre šolske malice za odraščujočo mladino: bonboni in čips za samo xx SIT

bonboni + čips = malica???

boom-bar ::

Men pa ni nikol jasn kako je lahko vzmetnica in pralni prašek in čokolada revolucionarna, in kateri so tisti 'drugi' pralni praški pa še predvsem tisto 'saj ne povim jast, pomiva novi Pril' Valda pol se pa zbudi. Zarad dobrga pralnega praška noben moški ne bo šol pomivat posode, če pa bo pol pa bo držal da je revolucionaren.
Legalizirajte mehke droge!!!

flipflop ::

Vse reklame za praške,mehčalce,detergente,plenice,čistila,top shop,... Trenutno mi gre najbolj na živce reklama za AVO,tista ko eni angeli perejo hudiču cote. Pa sploh mi grejo na živce vse reklame in jih niti ne gledam,grem vmes na WC,al pa prestavljam med kanali.
Precejsen procent ljudi bo kupil izdelek katerega reklamo si je zapomnil, ne glede na to kaksna je bila reklama. :)


Če mi gre reklama na živce,nalašč ne kupim tistega kar prodajajo.

Imortales ::

Najhujše so sinhronizirane reklame. Včasih sem mislo da so Bruce Lee filmi slabo sinhronizirani. Ampak to pa ARGH!!! Me prime da bi televizijo skozi okno zabrisal, pa granato za njo vrgo.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

_Mortal_ ::

Sem istega mnenja kot flipflop, če mi gre reklama na živce zanalašč ne bom kupil njihovga izdelka. Ena izmed bolj bednih reklam je tista k se en peder z ženskim glasom dere kok je en jogurt dober!!!;( ;((
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

BigWhale ::

Obogatel bo tisti, ki bo naredil prasek/tekocino/.../whatever, s katero bos lahko:

pomival posodo
opral glavo in avto
namazal cevlje
pral perilo
umival zobe
jo uporabil kot deodorant
razkuzilo
pa bo imela not se rumena zrnca in rjave palicice ;)

Tista zelena zadeva, ki smo jo dobili v vojski, sem z njo umival sebe, perilo in posodo, je bila zr zlo blizu. :P

krneki0001 ::

A je že kdo pomislu, kaj vam te reklame hočejo povedat; Da je vaše življenje eno samo čiščenje in da morate v vsakem trenutku pucat celo svoje stanovanje in prat posodo in prat cune. pa da morte ponoč vedno spat na hrbtu, da vas ne bo bolelo v križu in vratu, pa da si morte nujno kupit novi avto(ker vaš stari je zanič takoj ko ste ga odpeljali iz trgovine), pa če si ne morte vsega tega kupit, mate pa še reklamo za banko, v kateri vam povedo, kako vam bodo dnar ukradli.

LP
Nebivedu

P.S. tok reklam k se jih na naših tv-jih vrti majo samo še glupi američani, k jim pa itak skor vse domov iz top shopa prpeljejo, ker so preleni, da bi šli sami v trgovino po kej tazga, da bi pršparal še vsaj polovico denarja.

Thomas ::

Moralist: Mislim, da bi morale biti TV reklame bolj podobne resničnemu življenju!

Benny Hill: Jest pa trdim ravno nasprotno! Resnično življenje bi moralo biti bolj podobno TV reklamam.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ssokec ::

meni so butaste vse reklame od TOP Shop-a, pa jst ne vem kje dobijo tolk dnarja za plačevanje teh tv oglasov ki so dolgi tudi do 30 minut za en izdelek, pa kao neki strokovnjaki hvaljo ta izdelek, da jim je ful pomagal.
Bedna pa mi je tudi reklama za kosmodisk, proti piratstvu glasbe, za kakršne koli ženske vložke

TESKAn ::

ssokec: očitno se najde dovolj ljudi, ki te zadeve dejansko kupujejo...Drugače glede Hane Suralove, odstranite u iz priimka...hehe, če ne za drugo se doma vedno nasmejemo ob tej reklami in misli na priimek brez u - ja>:D. Pa še lepo se poda k reklamiranemu izdelku.
Drugače sem se pa že parkrat vprašal - kje so ljudje, ki naredijo original reklame? Po moje je še kdo tle, ki je gledal oddajo o najbolj sexi reklamah oz. najboljših reklamah...Zdej tam so reklame, ob katerih ne preklopiš brž kanala...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

koyotee ::

Al pa una reklama za trgovin PLUS!
Kjer je kvaliteta poceni!!????:\
Bi mogl bit : Kjer vas poceni "nategnemo"!
:/
LP

Zheegec ::

Prodam Sapphire Radeon 9100 128Mb DDR, TV Out, DVI, DX9.0 - NOV!

:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

reklame in zavajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
858644 (6454) solatko
»

TV reklame ki vam gredo najbolj na živce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810273 (7779) energetik
»

Reklame ki najedajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
758197 (6670) Matev
»

Najbolj antipaticne/simpaticne reklame?

Oddelek: Loža
342706 (2120) Roadkill
»

Top Shop

Oddelek: Loža
293225 (2482) Zheegec

Več podobnih tem