» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
54 / 116
»»

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Zvečer bo bolj znano ampak sedaj kaže na to, da bi lahko Spider-man No way home v treh dneh v BO pobasal okoli 500 mio $ in to brez Kitajske. Kar pomeni, da je film Spider-man samo v treh dneh prehitel filme, k iso bili več mesecev v kinih kot so Venom, Godzila vs Kong, Shang Chi, Eternals, Dune...


kakšno huda konkurenca omenjeni niso. Mene zanima, kako hud začetek bo imela Matrica.

Horas ::

bambam20 je izjavil:

Men se zdi še prezgodaj, da bi se pisalo o spoilerjih, ker je film prišel komaj ven.


zakaj? saj ti ne veš kaj pa kako pa kdaj se bo zgodilo kar si prebral. veš da se bo nekaj zgodilo. jezusna ste občutljivi eni :D saj pa danes že vse pokažejo v trailerju.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zvečer bo bolj znano ampak sedaj kaže na to, da bi lahko Spider-man No way home v treh dneh v BO pobasal okoli 500 mio $ in to brez Kitajske. Kar pomeni, da je film Spider-man samo v treh dneh prehitel filme, k iso bili več mesecev v kinih kot so Venom, Godzila vs Kong, Shang Chi, Eternals, Dune...


kakšno huda konkurenca omenjeni niso. Mene zanima, kako hud začetek bo imela Matrica.


Matrica bo verjetno imela kar vredu BO ampak ni primerjave z Spider-manom.

endelin ::

Spiderman še kar drži > 9 na imdb

Groot ::

Horas je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Men se zdi še prezgodaj, da bi se pisalo o spoilerjih, ker je film prišel komaj ven.


zakaj? saj ti ne veš kaj pa kako pa kdaj se bo zgodilo kar si prebral. veš da se bo nekaj zgodilo. jezusna ste občutljivi eni :D saj pa danes že vse pokažejo v trailerju.


In zato nekateri za filme, ki jih bomo zagotovo pogledali, pač ne gledamo trailerjev. Ne vem a je res tako težko označit da gre za spoiler in pobarvat tekst. Razumem da si vesel da si med prvimi videl film, ampak ni ga pa zato treba uničit vsem drugim.

Ganon ::

Horas je izjavil:

ste občutljivi eni :D saj pa danes že vse pokažejo v trailerju.


Na srečo nisem naletel na kvarnik, me pa čudi, da ti ni jasno, zakaj se teh stvari ne objavlja.

Napovednikov ne gledamo, ker gre za filme v malem. Za tiste, z motnjo pozornosti.

D3m ::

Matrica bo verjetno imela kar vredu BO


Težko glede na trailer.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

NORO




Spider-man No way Home v treh dneh 587 mio $ 8-)

oo7 ::



Letos 5 najbolj uspešnih filmov v ZDA


1 Spider-Man: No Way Home $253,000,000 v treh dneh

2 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings $224,543,292 v 91 dneh

3 Venom: Let There Be Carnage $212,413,049 v 80 dneh

4 Black Widow $183,651,655 v 98 dneh

5 F9: The Fast Saga $173,005,945 v 105 dneh

oo7 ::

endelin je izjavil:

Spiderman še kar drži > 9 na imdb


Ja ocena 9,1/10 od 157k glasov. Verjetno bo ocena, ko bo film prišel ven z kino dvoran malo padla ampak verjetno bo tole na koncu vseeno najbolje ocenjen MCU film.

oo7 ::



Spider-man No way home drugi najboljši otvoritveni vikend v zgodovini ZDA.



1 Avengers: Endgame $357,115,007
2 Spider-Man: No Way Home $260,000,000
3 Avengers: Infinity War $257,698,183
4 Star Wars: Episode VII - The Force Awakens $247,966,675

oo7 ::

oo7 je izjavil:

NORO




Spider-man No way Home v treh dneh 587 mio $ 8-)



Številka je še malo višja. 600,8 mio $

bambam20 ::

ZDaj mi je jasno, zakaj takšna norija okoli zadnjega Spidermana. To bo noro. Že pri Ghostbustersih afterlife so naredili prečudovito, tole bo pa tudi čudovito čustveno.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

ZDaj mi je jasno, zakaj takšna norija okoli zadnjega Spidermana. To bo noro. Že pri Ghostbustersih afterlife so naredili prečudovito, tole bo pa tudi čudovito čustveno.


Si gledal ? Ali misliš na kaj drugega ?

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

ZDaj mi je jasno, zakaj takšna norija okoli zadnjega Spidermana. To bo noro. Že pri Ghostbustersih afterlife so naredili prečudovito, tole bo pa tudi čudovito čustveno.


Si gledal ? Ali misliš na kaj drugega ?


Sem pogledal določen del na youtubu. Carsko. Več pa ne povem, ker ne smem. So pa s tem zadeli nostalgijo v nulo.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

ZDaj mi je jasno, zakaj takšna norija okoli zadnjega Spidermana. To bo noro. Že pri Ghostbustersih afterlife so naredili prečudovito, tole bo pa tudi čudovito čustveno.


Si gledal ? Ali misliš na kaj drugega ?


Sem pogledal določen del na youtubu. Carsko. Več pa ne povem, ker ne smem. So pa s tem zadeli nostalgijo v nulo.




Jaz nisem še gledal ampak se mi sanja o čem govoriš, ker o tem je bilo veliko leakov >:D

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


Jaz nisem še gledal ampak se mi sanja o čem govoriš, ker o tem je bilo veliko leakov >:D


Lepo. leaki so kar na youtubu za določen čas, dokler jih ne vržejo dol. Haha. :))

Me ima, da bi šel gledat danes, ker bi me karta v Cineplexxu prišla danes samo 4,90€.

Horas ::

še vedno preveč glede na to da si ne smeš prnest svoje sladkarije pa pijačo.filma ne moreš dat na pavzo, ko moreš scat. ne moreš se zleknit, stegnat noge, komolčkanje s sosedi... edin+ sta velikost slike in zvok. vse ostalo je bolje doma.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

V izdelavi film po igri Ghost of Tsushima




Režiser filma Chad Stahelski (John Wick 1,2,3,)

bambam20 ::

Horas je izjavil:

še vedno preveč glede na to da si ne smeš prnest svoje sladkarije pa pijačo.filma ne moreš dat na pavzo, ko moreš scat. ne moreš se zleknit, stegnat noge, komolčkanje s sosedi... edin+ sta velikost slike in zvok. vse ostalo je bolje doma.


Ne vem, kako se ti komolčkaš, če mora bit 2 stola vmes prosto :). Ne vem, kok si ti visok. Jaz se svojimi 184 cm lepo zleknem v Cineplexxu.

Midva si neseva s svojo zraven kokice, sladkarije, pijačo. Ker ženske majo vedno eno veliko torbo in ga ni boga, ki ima pooblastila, da ti lahko pregleda torbo.

Horas je izjavil:

ko moreš scat.zvok. vse ostalo je bolje doma.


Na srečo, nimam problemov z mehurjem tako kot ti.

Takšnega zvoka, kot so ga sposobni zvočniki v Cineplexxu lahko ti doma samo sanjaš.

Vprašam te. A ti hodiš se v kino nažirat al filme gledat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

endelin ::

Meni je Kolosej > Cineplexx. Dosti boljši stoli. Se vidi da so vrgli goro denarja v Kolosej ob odprtju

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

bambam20 ::

endelin je izjavil:

Meni je Kolosej > Cineplexx. Dosti boljši stoli. Se vidi da so vrgli goro denarja v Kolosej ob odprtju


kaj so? Kolosej je zasvinjan, raztrgani stoli, ko je konec predstave ne gredo počistit..WC-ji so umazani, smrdijo po urinu. Kolosej je slab.

NejcSSD ::

Kolosej je slab tudi pri sliki, pretemno, kar oči me bolijo, zvok je ok, slika pa iz časov odprtja cca 2001. Cineplexx je balzam kar se tiče slike
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

bambam20 ::

NejcSSD je izjavil:

Kolosej je slab tudi pri sliki, pretemno, kar oči me bolijo, zvok je ok, slika pa iz časov odprtja cca 2001. Cineplexx je balzam kar se tiče slike


Je treba it ven iz Ljubljane, kar pa mu ne dovoli ljubljanski ponos.

Groot ::

endelin je izjavil:

Meni je Kolosej > Cineplexx. Dosti boljši stoli. Se vidi da so vrgli goro denarja v Kolosej ob odprtju


Resno? Vedno umazan in smrdljivi Kolosej? Osebno mi je še Kino Bežigrad precej boljši kot Kolosej, pa noben ni ravno za ploskat. Komaj čakam da se v Supernovi odprejo nove dvorane.

D3m ::

Domžale ima lepši kino.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

Groot je izjavil:

Komaj čakam da se v Supernovi odprejo nove dvorane.

Supernova bo imela kino?

endelin ::

Kot sem rekel. Meni so sedeži dosti boljši v Koloseju kot Cineplexih.

bambam20 je izjavil:

Groot je izjavil:

Komaj čakam da se v Supernovi odprejo nove dvorane.

Supernova bo imela kino?

Ja cineplex bo notri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

bambam20 ::

endelin je izjavil:

Kot sem rekel. Meni so sedeži dosti boljši v Koloseju kot Cineplexih.

bambam20 je izjavil:

Groot je izjavil:

Komaj čakam da se v Supernovi odprejo nove dvorane.

Supernova bo imela kino?

Ja cineplex bo notri


To pa lepo slišat. Cineplexx je manjkal Ljubljani. Pa dobr je, če ma ljubljana več Kin.

oo7 ::

Letos zaenkrat najbolj uspešni filmi v BO


1 The Battle at Lake Changjin $902,476,326

2 Hi, Mom $822,009,764

3 No Time to Die $774,034,007

4 F9: The Fast Saga $726,229,501

5 Detective Chinatown 3 $686,257,563

6 Spider-Man: No Way Home $638,076,887 (4 dni v kinih)

7 Venom: Let There Be Carnage $498,155,900

8 Godzilla vs. Kong $467,863,133

9 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings $432,230,054

10 Eternals $400,015,502

oo7 ::




Kot kaže znai meti film bolj slab box office. Bolj slabe kritike + film izide na streaming service + je že na travniku.

oo7 ::

Spider-Man: No Way Home pa še vedno drži odlično oceno na IMDB 9/10 od 218k glasov. Jaz bi rekel, da bo končna ocena filma na IMDB čez kako leto, ko preseže 1 miljon glasov tam okoli 8,7/10 :P

D3m ::

oo7 je izjavil:




Kot kaže znai meti film bolj slab box office. Bolj slabe kritike + film izide na streaming service + je že na travniku.


I knew it. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

opeter ::

Meni je novi Resident Evil bil čisto okej. Upam, da dobi kakšno nadaljevanje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

Ga že dljam.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

opeter je izjavil:

Meni je novi Resident Evil bil čisto okej. Upam, da dobi kakšno nadaljevanje.

Resno? Živa groza. Amatersko posnet srednješolski projekt. Ima spodobno igralsko zasedbo, a režiser je tisti, ki ni znal zadeve spravit skupaj.

opeter ::

bambam20 je izjavil:

opeter je izjavil:

Meni je novi Resident Evil bil čisto okej. Upam, da dobi kakšno nadaljevanje.

Resno? Živa groza. Amatersko posnet srednješolski projekt. Ima spodobno igralsko zasedbo, a režiser je tisti, ki ni znal zadeve spravit skupaj.


To je sicer res, kaj is napisal, a je film zame imel neko podobno vzdušje kot B-filmi iz 90-ih let, kar je bilo vsekakor pozitivno.
Nekaj podobnega sem doživel po ogledu Doom Annihilation in sem se spomnil npr. Beowulfa iz 90-ih, pa Wing Commanderja ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

bambam20 je izjavil:

opeter je izjavil:

Meni je novi Resident Evil bil čisto okej. Upam, da dobi kakšno nadaljevanje.

Resno? Živa groza. Amatersko posnet srednješolski projekt. Ima spodobno igralsko zasedbo, a režiser je tisti, ki ni znal zadeve spravit skupaj.


To je sicer res, kaj is napisal, a je film zame imel neko podobno vzdušje kot B-filmi iz 90-ih let, kar je bilo vsekakor pozitivno.
Nekaj podobnega sem doživel po ogledu Doom Annihilation in sem se spomnil npr. Beowulfa iz 90-ih, pa Wing Commanderja ...


S tem se popolnoma strinjam. Režiser je tisti, ki je popolnoma zamočil, ker igralska zasedba sploh ni slaba. v 80-ih sem pogledla kar precej filmov b-kategorije , pa me ni motilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

D3m ::

opeter je izjavil:

bambam20 je izjavil:

opeter je izjavil:

Meni je novi Resident Evil bil čisto okej. Upam, da dobi kakšno nadaljevanje.

Resno? Živa groza. Amatersko posnet srednješolski projekt. Ima spodobno igralsko zasedbo, a režiser je tisti, ki ni znal zadeve spravit skupaj.


To je sicer res, kaj is napisal, a je film zame imel neko podobno vzdušje kot B-filmi iz 90-ih let, kar je bilo vsekakor pozitivno.
Nekaj podobnega sem doživel po ogledu Doom Annihilation in sem se spomnil npr. Beowulfa iz 90-ih, pa Wing Commanderja ...


Najboljši B mvoie zame je Equilibrium.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

D3m je izjavil:



Najboljši B mvoie zame je Equilibrium.


To sploh ni B-movie, če smo pri tem. Za B-movie značilna slaba igra, kar pa Equilibrium nima.

D3m ::

Equilibrium je B movie......ampak sploh ni B, ampak zelo dober A movie. Glede na budget.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

D3m je izjavil:

Equilibrium je B movie......ampak sploh ni B, ampak zelo dober A movie. Glede na budget.


Film se ne gleda glede kako visok proračun. To ni merilo ali je A ali B kategorije.

D3m ::

Glede na budget je bil performance vseh vpletenih "out of this world" :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Horas ::

pogledal the prestige. šele na koncu filma videl da ga je posnel nolan, kajpak 8-) odličen film, 8/10
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

opeter ::

D3m je izjavil:

Najboljši B mvoie zame je Equilibrium.


To ni B-movie.

V kategorijo B-filmov sodijo npr. Ninja želve iz 90-ih, ali pa Popolni spomin s Švarcijem (Total Recall), pa tudi Home Alone/Samo doma!
Sicer pa veselo branje:
B movie @ Wikipedia

Poda tudi nekaj primerov za C in Z filme, ki so najnižja mogoča stopnica pri komercialnih filmih, ki se delajo za potencialni zaslužek (veliko teh se prodaja raznih kabelskim in streaming servisom).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::





Spider-man No way Home je že presgel 750 mio $ v manj kot 1 tednu. V nedeljo bo verjetno film že presegel 1 miljardo $ prvi film po letu 2019.

oo7 ::

Letos daleč najbolj uspešen film v Sloveniji v box office je No Time to Die. Spider-man No way home ima skoraj podoben otvoritveni vikend kot James Bond.

Slovenija

1 No Time to Die $570,885 ($160,807 otvoritveni vikend)
2 Luca $225,667
3 F9: The Fast Saga $224,402
4 PAW Patrol: The Movie $188,482
5 The Croods: A New Age $180,015


Spider-man No way home otvoritveni vikend v Sloveniji $158,340

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Letos daleč najbolj uspešen film v Sloveniji v box office je No Time to Die. Spider-man No way home ima skoraj podoben otvoritveni vikend kot James Bond.

Slovenija


2 Luca $225,667

4 PAW Patrol: The Movie $188,482
5 The Croods: A New Age $180,015


3-je povprečni animirani filmi. To je biznis, ko se zvleče zraven še starše.

opeter ::

Ja, kaj si pa ti mislil? Starši bodo za otroke pokupili/plačali vse ... klasični (dobičkonosni) marketing.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
««
54 / 116
»»