» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
53 / 117
»»

Terminathor ::

oo7 je izjavil:



Box office $23.4 mio


Ta film se mi ni zdel slab. Ni nobenega hudega pretiravanja edino konec bi lahko kaj več pojasnil. Na imdb ima oceno 6/10 jaz bi mu dal 6,9/10 >:D
Pa kar dobra igralska zasedba.

Zanimiva ocena, zakaj ne 6,8 ali 7/10?
:))

Horas ::

Ryan Reynolds napovedal umik za nekaj časa. posvetil se bo družini, škoda, je posnel precej dobrih filmov v zadnjem času, red notice, 6 underground ravno gledal, ful dobra akcijada, the guy,....
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

endelin ::

Gre na rehab?

D3m ::

Rehab?
|HP EliteBook|R5 6650U|

FTad ::

Horas je izjavil:

Ryan Reynolds napovedal umik za nekaj časa. posvetil se bo družini, škoda, je posnel precej dobrih filmov v zadnjem času, red notice, 6 underground ravno gledal, ful dobra akcijada, the guy,....


Upam, da po pavzi posname novega Deadpoola.

Horas ::

endelin je izjavil:

Gre na rehab?


trolaš?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Terminathor je izjavil:

oo7 je izjavil:



Box office $23.4 mio


Ta film se mi ni zdel slab. Ni nobenega hudega pretiravanja edino konec bi lahko kaj več pojasnil. Na imdb ima oceno 6/10 jaz bi mu dal 6,9/10 >:D
Pa kar dobra igralska zasedba.

Zanimiva ocena, zakaj ne 6,8 ali 7/10?
:))


Recimo, da film ni bil dober za 7 ampak med najboljši med šesticam za 6,9 :D

Horas ::

jaz sem ta film s to shiranko po 10min zbrisal. brezvezn, tečn, kr nekaj...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Horas je izjavil:

Ryan Reynolds napovedal umik za nekaj časa. posvetil se bo družini, škoda, je posnel precej dobrih filmov v zadnjem času, red notice, 6 underground ravno gledal, ful dobra akcijada, the guy,....


Saj ponavadi ne traja dolgo tak premor. Deadpol 3 je že potrjen za MCU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Proračun filma 250 mio $
Film izide čez 1 leto in 6 dni.


Nekaj malega o zgodbi Avatar 2 - "When you get to the reef, there's a clan we call the Metkayina. The Sullys are no longer in the environment they know, the rainforest. They become the fish out of water. They become the fish out of water both culturally and just environmentally."

oo7 ::

Chris Hemswort že snema nadaljevanje filma Extraction, ki se bo tokrat glede na sliko dogajalo pozimi.




Extraction (2020) je še vedno eden najbolje gledanih filmov na Netflixu.

oo7 ::

oo7 je izjavil:



Proračun filma 250 mio $
Film izide čez 1 leto in 6 dni.


Nekaj malega o zgodbi Avatar 2 - "When you get to the reef, there's a clan we call the Metkayina. The Sullys are no longer in the environment they know, the rainforest. They become the fish out of water. They become the fish out of water both culturally and just environmentally."




Še nekaj o zgodbi Avatar 2. Producer Jon Landau - "I think the story of Avatar 2, and the strength of the story, is what Jim [Cameron] always does in any of his movies: he writes in universal themes that are bigger than any one genre. And if you think about this, there’s really no more universal theme than family. At the center of each of our sequels is the Sully family. What are the dynamics that parents go through to protect their family?"

oo7 ::

The Princess Bride (1987) sem zdaj en dan ujel na televiziji gledal ene 15 minut pa so mi bili določeni prizori znani. Zgleda sem gledal že dolgo časa nazaj tako, da ga bom danes še enkrat.



Budget $16 mio
Box office $30.9 mio


Ste gledali ?

D3m ::

Vsekakor.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Vsekakor.


In je dober ?

Han ::

Srednje.

oo7 ::

Na IMDB ima kar hudo oceno 8,1. Filmi z 8,1 na IMDB so v večini dobri filmi.

opeter ::

oo7 je izjavil:

D3m je izjavil:

Vsekakor.


In je dober ?


Film je gledljiv, v njem igra med drugim tudi Cary Elwes, ki ga verjetno poznaš iz filma Robin Hood: Možje v pajkicah.
V tej tematiki* so zanimivi še sledeči filmi:

Bagdadski lopov (The Thief of Bagdad, 1940) - odličen britanski film izpod rok madžarskih bratov Korda
Padec (The Fall, 2006)
Srce iz črnila (Inkheart, 2008)
Zgodbe za lahko noč (Bedtime Stories, 2008)
Strašljive zgodbe (Scary Stories to Tell in the Dark), baje se pripravlja drugih del
Kurja polt franšiza (Goosebumps), neuradno bo tudi tretji del

* ko nekomu pripovedujejo zgodbo in se ta prikaže pred gledalcem
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

D3m je izjavil:

Vsekakor.


In je dober ?


Film je gledljiv, v njem igra med drugim tudi Cary Elwes, ki ga verjetno poznaš iz filma Robin Hood: Možje v pajkicah.
V tej tematiki* so zanimivi še sledeči filmi:

Bagdadski lopov (The Thief of Bagdad, 1940) - odličen britanski film izpod rok madžarskih bratov Korda
Padec (The Fall, 2006)
Srce iz črnila (Inkheart, 2008)
Zgodbe za lahko noč (Bedtime Stories, 2008)
Strašljive zgodbe (Scary Stories to Tell in the Dark), baje se pripravlja drugih del
Kurja polt franšiza (Goosebumps), neuradno bo tudi tretji del

* ko nekomu pripovedujejo zgodbo in se ta prikaže pred gledalcem


Hvala za predloge kar nekaj jih nisem gledal.

Sem včeraj pogledal The Princess Bride. Vredu komedija ampak filmu ne bi dal 8,1/10.

oo7 ::

Ta vikend 10-12 december najbolj uspešni filmi v ZDA

West Side Story $10.5M
Encanto $9.4M
Ghostbusters: Afterlife $7.1M
House of Gucci $4.1M
Eternals $3.1M



17 decembra pa v kinodvoranah štarta Spider-man No way Home verjetno film, ki bo krojil sam vrh v box office v letu 2021.

oo7 ::



Budget $30-69 mio
Box office $176.6 mio



Še kar zabaven akcijski film z veliko pretiravanja. Vredu film za nedeljo :)

oo7 ::

10 najbolj uspešnih filmov letos v Box office


1 The Battle at Lake Changjin $902,111,856

2 Hi, Mom $822,009,764

3 No Time to Die $771,076,078

4 F9: The Fast Saga $726,229,501

5 Detective Chinatown 3 $686,257,563

6 Venom: Let There Be Carnage $493,352,968

7 Godzilla vs. Kong $467,863,133

8 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings $431,956,458

9 Eternals $395,317,043

10 Dune $389,910,160



Ta mesec izideta še dva težko kategornika, ki lahko krojita vrh na lestvici Spiderman in Matrix filma.

Horas ::

ja ampak šteje se koledarsko leto? torej še 2tedna. in lahko zaslužita toliko?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

Meni ni jasno, kako so Eternalsi naklepali skoraj 400 milijonov. Tako zanič film.

oo7 ::

Horas je izjavil:

ja ampak šteje se koledarsko leto? torej še 2tedna. in lahko zaslužita toliko?


Ne šteje se za tisto leto v katerem film izide.
Npr Star Wars Force Awekens je izšel 15 decembra 2015 in se šteje BO pod leto 2015.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Meni ni jasno, kako so Eternalsi naklepali skoraj 400 milijonov. Tako zanič film.


Po svetu imaš toliko in toliko ljudi, ki bodo šli gledati čisto vsak MCU film pa se nabere.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Meni ni jasno, kako so Eternalsi naklepali skoraj 400 milijonov. Tako zanič film.


Po svetu imaš toliko in toliko ljudi, ki bodo šli gledati čisto vsak MCU film pa se nabere.


Vseeno ni logike. To je eden najslabših, najbolj dolgočasnih filmov, kar jih je bilo posnetih.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Proračun filma 250 mio $
Film izide čez 1 leto in 6 dni.


Nekaj malega o zgodbi Avatar 2 - "When you get to the reef, there's a clan we call the Metkayina. The Sullys are no longer in the environment they know, the rainforest. They become the fish out of water. They become the fish out of water both culturally and just environmentally."




Še nekaj o zgodbi Avatar 2. Producer Jon Landau - "I think the story of Avatar 2, and the strength of the story, is what Jim [Cameron] always does in any of his movies: he writes in universal themes that are bigger than any one genre. And if you think about this, there’s really no more universal theme than family. At the center of each of our sequels is the Sully family. What are the dynamics that parents go through to protect their family?"



Nekaj novih slik iz snemanja Avatar 2




oo7 ::

Ben Affleck pojasni kako Ridley Scott tako hitro snema filme.

If you block it in an intelligent way and you have good operators, which is what Ridley can do, and you have great production design and good actors, you can use five cameras, which is what Ridley does, five or six cameras at once. And shoot a three-page scene around a dinner table in three hours.

https://theplaylist.net/ben-affleck-ten...

oo7 ::

Spider-man No Way home v Angliji na predpremieri v BO prinesel 10,1 mio $ več kot domači James Bond No time to die z 6,4 mio $.

Čisto možno, da bo Spider-man prvi film po letu 2019, ki bo presegel 1 miljardo $ v BO.

oo7 ::

Eternals počasi končujejo pot v kino dvoranah in pridejo v sredini januarja na streaming service februarja pa še na DVD-je.




Budget $200 mio $
Box office $396.1 mio $


Pri tem filmu dobička ne bo. Tudi težko če bo film dosegel 400 mio $.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Spider-man No Way home v Angliji na predpremieri v BO prinesel 10,1 mio $ več kot domači James Bond No time to die z 6,4 mio $.

Čisto možno, da bo Spider-man prvi film po letu 2019, ki bo presegel 1 miljardo $ v BO.



Še en rekord. Spider-man No way home najboljši prvi dan v zgodovini Mehike z 9 mio $. Prej je ta rekord držal film Avengers : Endgame.



Spider-man No way home film še ni dobil zelene luči za predvajanje na Kitajskem.


Kitajska prva dva Hollandova filma Spider-man


Spider-Man: Homecoming (2017) - $116,280,889

Spider-Man: Far from Home (2019) - $198,999,549

oo7 ::

oo7 je izjavil:



Proračun filma 250 mio $
Film izide čez 1 leto in 6 dni.


Nekaj malega o zgodbi Avatar 2 - "When you get to the reef, there's a clan we call the Metkayina. The Sullys are no longer in the environment they know, the rainforest. They become the fish out of water. They become the fish out of water both culturally and just environmentally."




James Cameron je razkril, da se bo del filmov Avatar 2,3,4,5 dogajal tudi na zemlji.

oo7 ::



Proračun vseh treh filmov 281 mio $
box office vseh trh filmov 2,9 miljarde $

Producent Harvey Weinstein je grozil režiserju Petru Jacksonu, da ga bo zamenjal z Quentin Tarantinom, če ne bo naredil enega filma LOTR namesto treh.
Producenti so hoteli tudi ubiti enega od hobitov kar bi verjetno Quentin Tarantino naredil z veseljem :))

These pressures could likely have tanked the franchise if Jackson were to cave to them, but luckily, Jackson and the team were able to sell the rights to the movie to a different studio that was far more supportive.



Kaj mislite en LOTR film namesto treh in režiser Quentin Tarantino ?

Jaz mislim, da je bil Peter Jackson pravi za to delo :)

oo7 ::

Lucas film je 1 teden nazaj praznoval 50 let obstoja.




Posneli so 22 filmov

Proračun : 2 miljarde $

Box office : 12,7 miljarde $


Najbolj znani franšizi Star Wars in Indiana Jones.

Horas ::

ja hvala bogu da se je izteklo kot s eje, imam pred iztekom starega leta namen pogledat LOTR extended 4k vse 3 dele. vse sem tudi v kinu gledal, vsakega s novo punco :P
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

Če bi Tarantino snemal, potem bi imeli pa bolj zanimive dialoge med Samom, Frodom in Smeagolom. Haha.

endelin ::

Smo dobili nov vrhunski marvel movie?8-) to bo zagovoto it za pogledat

bambam20 ::

endelin je izjavil:

Smo dobili nov vrhunski marvel movie?8-) to bo zagovoto it za pogledat


Kateri pa?

oo7 ::

oo7 je izjavil:



Proračun vseh treh filmov 281 mio $
box office vseh trh filmov 2,9 miljarde $

Producent Harvey Weinstein je grozil režiserju Petru Jacksonu, da ga bo zamenjal z Quentin Tarantinom, če ne bo naredil enega filma LOTR namesto treh.
Producenti so hoteli tudi ubiti enega od hobitov kar bi verjetno Quentin Tarantino naredil z veseljem :))

These pressures could likely have tanked the franchise if Jackson were to cave to them, but luckily, Jackson and the team were able to sell the rights to the movie to a different studio that was far more supportive.



Kaj mislite en LOTR film namesto treh in režiser Quentin Tarantino ?

Jaz mislim, da je bil Peter Jackson pravi za to delo :)



Moram popravit. Studio je od Petra Jacksona zahteval, da v filmu ubije tri hobite ne samo enega.

oo7 ::

Danska je zaprla kino dvorane. Denmark Shuts Down Theaters to Curb Surge in COVID Cases

Pa smo spet tam.

oo7 ::



Spider-man No way home je v četrtek v blagajno napraskal 50 mio $ to je tretji najboljši četrtek vseh časov pred njim edino filma Avengers: Endgame z 60 mio $ in Star Wars: The Force Awakens z 57 mio $.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Danska je zaprla kino dvorane. Denmark Shuts Down Theaters to Curb Surge in COVID Cases

Pa smo spet tam.



Matrico bom še uspel videt :).

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Danska je zaprla kino dvorane. Denmark Shuts Down Theaters to Curb Surge in COVID Cases

Pa smo spet tam.



Matrico bom še uspel videt :).



Ja ČE bodo spet zapirali bodo verjetno po praznikih po novem letu.

oo7 ::



Spider-man No way home razbija v Box office. V samo 72 urah je v Box office pospravil več kot 300 mio $ :O

$181.4M tuji trg
$121.5M domači trg - drugi najboljši otvoritveni petek v zgodovini Amerike takoj za Avengers Endgame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

FTad ::

No ja, saj si tudi zasluzi. Sem ga vceraj gledal in je bil res top!

A o spoilerjih se ze lahko pise brez skrivanja komentarjev?

Horas ::

Ftad ja snežnikice motijo spoilerji, kar se mene tiče pa le napiši kar želiš
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

FTad je izjavil:

No ja, saj si tudi zasluzi. Sem ga vceraj gledal in je bil res top!

A o spoilerjih se ze lahko pise brez skrivanja komentarjev?


Napiši spoilerje v temi Spiderman Spider-Man: No Way Home [Spider-Man 3] pa vseeno napiši spoiler opozorilo, da ne bo kdo preveč jezen :)

bambam20 ::

Men se zdi še prezgodaj, da bi se pisalo o spoilerjih, ker je film prišel komaj ven.

oo7 ::

Zvečer bo bolj znano ampak sedaj kaže na to, da bi lahko Spider-man No way home v treh dneh v BO pobasal okoli 500 mio $ in to brez Kitajske. Kar pomeni, da je film Spider-man samo v treh dneh prehitel filme, k iso bili več mesecev v kinih kot so Venom, Godzila vs Kong, Shang Chi, Eternals, Dune...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
53 / 117
»»