» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
52 / 116
»»

bambam20 ::

Ghostbustersi so res odlični. Sem imel solzne očke. Res odlično: več pa ne smem napisat.

Horas ::

oo7 je izjavil:

Resident Evil so zaenkrat raztrgali kritiki kot tudi gledalci.

Poleg tega, da so Leona čisto falili z igralcem je menda v filmu neke vrste nesposoben bedak.


nisi napisal da je resident evil ful zslužu do sedaj?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

Horas je izjavil:

oo7 je izjavil:

Resident Evil so zaenkrat raztrgali kritiki kot tudi gledalci.

Poleg tega, da so Leona čisto falili z igralcem je menda v filmu neke vrste nesposoben bedak.


nisi napisal da je resident evil ful zslužu do sedaj?


Tale novi film, nima veze s tistimi od prej.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Horas je izjavil:

oo7 je izjavil:

Resident Evil so zaenkrat raztrgali kritiki kot tudi gledalci.

Poleg tega, da so Leona čisto falili z igralcem je menda v filmu neke vrste nesposoben bedak.


nisi napisal da je resident evil ful zslužu do sedaj?


Tale novi film, nima veze s tistimi od prej.



Res je.

Resident Evil Mila franšiza je bila kar uspešna.

Novi Resident Evil pa je štartal bolj slabo.

oo7 ::

MGM pravi, da James Bond no time to die z 750 mio $ naredil profit in ne izgubo.

MGM - Unnamed and uninformed sources suggesting the film will lose money are categorically unfounded and put more simply, not true. The film has far exceeded our theatrical estimates in this timeframe, becoming the highest grossing Hollywood film in the international marketplace and passing F9 to become the highest grossing Hollywood film since the pandemic. With the PVOD release of the film already doing stellar home viewing business, all while continuing to hold well theatrically, No Time To Die will earn a profit for MGM, both as an individual film title and as part of MGM's incredible library.

D3m ::

bambam20 je izjavil:

Ghostbustersi so res odlični. Sem imel solzne očke. Res odlično: več pa ne smem napisat.


V primerjavi z onimi babami je torej svetlobna leta naprej. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Rocky franšiza je dobila spin-off Creed (dva filma tretji se že snema) sedaj pa je Dolfh Lundgreen omenil, da potekajo pogovori o še enem spin-off DRAGO :)

bambam20 ::

D3m je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ghostbustersi so res odlični. Sem imel solzne očke. Res odlično: več pa ne smem napisat.


V primerjavi z onimi babami je torej svetlobna leta naprej. :D


Ja. Ampak , če si gledu, pol veš kaj mislim. ne smem povedat nič.

D3m ::

Moram še dljati.

Bom pa glede na tvoj opis defenitivno pogledal.

S tamalimi smo že pogledali 1 in 2 del.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Za primerjavo



Ghostbusters (2016) ZDA v 10 dneh 86 mio $

Ghostbusters: Afterlife ZDA v 10 dneh 87 mio $

opeter ::

oo7 je izjavil:

OKTOBER - Hocus Pocus 2 ...


To je nadaljevanje Disneyjevega filma iz začetka 90-ih prejšnjega stoletja?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

OKTOBER - Hocus Pocus 2 ...


To je nadaljevanje Disneyjevega filma iz začetka 90-ih prejšnjega stoletja?


Tako je.

oo7 ::

Ridley Scott bi kmalu režiral film Dune (1984) scenarij se mu je zdel dober ni mu pa bil všeč studio kjer so snemali. Tako, da je raje posnel film Legend z Tom Cruisom.

oo7 ::



Letos zaenkrat najbolj uspešen film v Box office je Kitajski film The Battle Of Lake Changjin z 896 mio $

Film je sedaj tudi najbolj uspešen Kitajski film v Box office vseh časov.

Gre tudi za najdražji Kitajski film z proračunom 200 mio $. Glede na to, da je film skoraj 100% zaslužil samo na Kitajskem bo kar nekaj profita.

opeter ::

oo7 je izjavil:

Ridley Scott bi kmalu režiral film Dune (1984) scenarij se mu je zdel dober ni mu pa bil všeč studio kjer so snemali. Tako, da je raje posnel film Legend z Tom Cruisom.


Torej bomo verjetno dobili še en Dune film na osnovi scenarija iz leta 1984, katerega Lynch ni mogel v celoti uporabiit, ker je privzeto hotel dva filma, studio pa ne?
Zanimivo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ridley Scott bi kmalu režiral film Dune (1984) scenarij se mu je zdel dober ni mu pa bil všeč studio kjer so snemali. Tako, da je raje posnel film Legend z Tom Cruisom.


Torej bomo verjetno dobili še en Dune film na osnovi scenarija iz leta 1984, katerega Lynch ni mogel v celoti uporabiit, ker je privzeto hotel dva filma, studio pa ne?
Zanimivo.


Ne vem ali so kaj govorili, da bodo posneli še en Dune film ?

opeter ::

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ridley Scott bi kmalu režiral film Dune (1984) scenarij se mu je zdel dober ni mu pa bil všeč studio kjer so snemali. Tako, da je raje posnel film Legend z Tom Cruisom.


Torej bomo verjetno dobili še en Dune film na osnovi scenarija iz leta 1984, katerega Lynch ni mogel v celoti uporabiit, ker je privzeto hotel dva filma, studio pa ne?
Zanimivo.


Ne vem ali so kaj govorili, da bodo posneli še en Dune film ?


Eh, nič, prehitro sem bral in narobe sklepal. :)) Scott je bil v igri za režiserja filma Dune leta 1984, a je zaradi Dino De Laurentiis odstopil od projekta.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ridley Scott bi kmalu režiral film Dune (1984) scenarij se mu je zdel dober ni mu pa bil všeč studio kjer so snemali. Tako, da je raje posnel film Legend z Tom Cruisom.


Torej bomo verjetno dobili še en Dune film na osnovi scenarija iz leta 1984, katerega Lynch ni mogel v celoti uporabiit, ker je privzeto hotel dva filma, studio pa ne?
Zanimivo.


Ne vem ali so kaj govorili, da bodo posneli še en Dune film ?


Eh, nič, prehitro sem bral in narobe sklepal. :)) Scott je bil v igri za režiserja filma Dune leta 1984, a je zaradi Dino De Laurentiis odstopil od projekta.


Tako ja ;)

oo7 ::

'Spider-Man: No Way Home' tracking for potential $200 million opening weekend

Ali bo Spider man prvi film po letu 2019, ki bo presegel 1 miljardo $ v Box office bomo videli čez 2-3 mesece film izide 17 decembra 2021.

bambam20 ::

Včeraj sem si vzel čas in pogledal Last Duel. Hmmm... Mešani občutki. Res. Po eni strani pogojno zanimiva zgodba. Adam Driver postaja vedno večja filmska ikona. Če sem zmajal z glavo, ko sem ga videl v Star Wars. Sedaj se mi je priljubil. Enostavno je tip odličen igralec in eden tistih, ki naredijo film boljši kot je v resnici.

Film je posnet odlično, krvi je ogromno, film je brutalen , kar se sposobi ta srednjeveške filme, umazan, nič olepšan..

Je pa po moje predolg in tisto kar vidimo v trailerju ni ravno osrednja nit filma. Pa nič zato. Je za pogledat, Ridely za razliko od marsikaterega režiserja iz preteleklosti, ki sedaj ne zna več snemat filmov , dokazuje, da še vedno zna. Vsaka mu čast, da ni izgubil ostrine pri režiranju. Ridley doživlja novo mladost. Če je bil še tisti Alien, ko ga je na zadnje posnel dolgočasen zeh, pa je s Hišo Gucci in Last Duelom, ki je dejansko zadnji zova uspel.

Samo ne vem, ali je on dejansko sam za kamero ali zgolj usmerja tiste, ki snemajo.

opeter ::

Režiser je načeloma tisti, ki usmerja zadeve (neke vrste lutkar, ki vleče niti). Seveda pa so pomembni tudi drugi ... režiser je le eden izmed koleščkov v stroju. Žal veliki studiji pogosto posegajo v delo režiserjev in potem dobimo čudne končne izdelke, katerega se marsikateri režiser noče podpisati ali pa se enostavno odpove temu delu.

Kapo dol pred Ridleyjem, da ima še toliko energije pri 84. letu starostu. Upam, da bomo od njega še videli kakšen zanimiv film.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:



Kapo dol pred Ridleyjem, da ima še toliko energije pri 84. letu starostu. Upam, da bomo od njega še videli kakšen zanimiv film.


Naslednji film je Napoleon potem Gladiator 2 potem pa upam, da že počasi nov Alien :)

oo7 ::

Ta vikend najbolj uspešni film v ZDA

Encanto $12.7M
Ghostbusters: Afterlife $10.4M
House of Gucci $6.8M
Christmas with the Chosen: The Messengers $4.1M
Eternals $3.9M

oo7 ::




Film Looper bo izšel v 4K načinu za 10 letno obletnico 15 februarja 2022. V filmu bo 22 izbrisanih scen in druge stvari.


Budget $30 mio
Box office $176.5 mio

Horas ::

tega pa še nisem gledal, že vlečem ;)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

D3m ::

Včeraj pogledal Copshop.

Eden boljših filmov letos.

Sem bil zadovoljen.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FTad ::

oo7 je izjavil:




Film Looper bo izšel v 4K načinu za 10 letno obletnico 15 februarja 2022. V filmu bo 22 izbrisanih scen in druge stvari.


Budget $30 mio
Box office $176.5 mio


Bi si prej predstavljal, da bi jih dodali, ne pa brisali. Cemu to?

oo7 ::

Horas je izjavil:

tega pa še nisem gledal, že vlečem ;)


Kar vredu film sicer nič kaj preveč posebnega.

oo7 ::

D3m je izjavil:

Včeraj pogledal Copshop.

Eden boljših filmov letos.

Sem bil zadovoljen.



Bom pogledal. Butler ima kar dobre akcijade.

D3m ::

Sem bil presenečen nad zgodbo, twisti in akcijo.

Črnka je nazi.

Prav svež veter v filmu. XD
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:




Film Looper bo izšel v 4K načinu za 10 letno obletnico 15 februarja 2022. V filmu bo 22 izbrisanih scen in druge stvari.


Budget $30 mio
Box office $176.5 mio


Bi si prej predstavljal, da bi jih dodali, ne pa brisali. Cemu to?



Nekaj takega verjetno kot director s cut, ko dodajo še nekaj prizorov, ki so bili izrezani.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:




Film Looper bo izšel v 4K načinu za 10 letno obletnico 15 februarja 2022. V filmu bo 22 izbrisanih scen in druge stvari.


Budget $30 mio
Box office $176.5 mio



Odličen film. Res dober. Malo spominja na 12 opic.

oo7 ::

Escape From L.A dobi tudi 4K februarja 2022.



Budget $50 mio
Box office $25.5 mio


Film je flopnil.

bambam20 ::

FIlm ni flopnil, ker je to super akcijada.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

FIlm ni flopnil, ker je to super akcijada.


Finančno je bil flop. Men osebno je bil prvi del boljši.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

FIlm ni flopnil, ker je to super akcijada.


Finančno je bil flop. Men osebno je bil prvi del boljši.


Se strinjam. AMpak sta oba dobra.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

FIlm ni flopnil, ker je to super akcijada.


Finančno je bil flop. Men osebno je bil prvi del boljši.


Se strinjam. AMpak sta oba dobra.



Kurt Rusell bi lahko posnel še tretji del :) Malo je v letih ampak to ni nobena ovira če bo Ford Indy pri 80 letih :)

oo7 ::

D3m je izjavil:

Včeraj pogledal Copshop.

Eden boljših filmov letos.

Sem bil zadovoljen.




Sem pogledal Copshop. Proti koncu kar orng pretiravajo >:D

Pa tko no je za pogledat :P

oo7 ::



Halloween Kills 4K, Blu-ray digitalno izide 14 decembra in fizično 11 januarja 2022. Notri bo tudi alternativni konec in še nekateri drugi izrezani prizori.


Budget $20 mio
Box office $131.6 mio

oo7 ::

Bob Iger po 15 letih odhaja iz diznija iz položaja executive chairman. Under Iger's leadership, Disney's market capitalization increased from $48 billion to $257 billion.

Nasledila ga bo prva ženska v 98 letni zgodovini Diznija Susan Arnold. On December 2, 2021, she was appointed as chairman of the board at The Walt Disney Company and became the first woman to chair in the 98-year history of Disney. She is openly lesbian.

oo7 ::



Kar vredu komedijska pustolovščina razen zadnji 15 minut bi lahko bilo boljših drugačnih.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Bob Iger po 15 letih odhaja iz diznija iz položaja executive chairman. Under Iger's leadership, Disney's market capitalization increased from $48 billion to $257 billion.

Nasledila ga bo prva ženska v 98 letni zgodovini Diznija Susan Arnold. On December 2, 2021, she was appointed as chairman of the board at The Walt Disney Company and became the first woman to chair in the 98-year history of Disney. She is openly lesbian.


Se nam obeta Kathleen Kennedy 2.0?

D3m ::

oo7 je izjavil:

Bob Iger po 15 letih odhaja iz diznija iz položaja executive chairman. Under Iger's leadership, Disney's market capitalization increased from $48 billion to $257 billion.

Nasledila ga bo prva ženska v 98 letni zgodovini Diznija Susan Arnold. On December 2, 2021, she was appointed as chairman of the board at The Walt Disney Company and became the first woman to chair in the 98-year history of Disney. She is openly lesbian.


Se niti ne trudijo več skrivati. :)

Clown world indeed.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

D3m je izjavil:

Včeraj pogledal Copshop.

Eden boljših filmov letos.

Sem bil zadovoljen.




Sem pogledal Copshop. Proti koncu kar orng pretiravajo >:D

Pa tko no je za pogledat :P


Mene pa film ni navdušil. Se vidi, da je posnet precej podpovprečno, določeni igralci so low budget, sama zgodba je low budget.. Edina, ki sta na nivoju sta Butler in Grilo, ampak ta dva sta 90% filma zaprta.

Jaz bi rekel, da ni ravno gledljiv, čeprav napovednik je boljši.

D3m ::

Meni se je zdelo super za tak budget. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

FTad je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bob Iger po 15 letih odhaja iz diznija iz položaja executive chairman. Under Iger's leadership, Disney's market capitalization increased from $48 billion to $257 billion.

Nasledila ga bo prva ženska v 98 letni zgodovini Diznija Susan Arnold. On December 2, 2021, she was appointed as chairman of the board at The Walt Disney Company and became the first woman to chair in the 98-year history of Disney. She is openly lesbian.


Se nam obeta Kathleen Kennedy 2.0?


Verjetno bodo šli iz woke na woke 2.0

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

D3m je izjavil:

Včeraj pogledal Copshop.

Eden boljših filmov letos.

Sem bil zadovoljen.




Sem pogledal Copshop. Proti koncu kar orng pretiravajo >:D

Pa tko no je za pogledat :P


Mene pa film ni navdušil. Se vidi, da je posnet precej podpovprečno, določeni igralci so low budget, sama zgodba je low budget.. Edina, ki sta na nivoju sta Butler in Grilo, ampak ta dva sta 90% filma zaprta.

Jaz bi rekel, da ni ravno gledljiv, čeprav napovednik je boljši.



Film me je malo spominjal na film napad na policijsko postajo 13 iz leta 2005.

oo7 ::



Box office $23.4 mio


Ta film se mi ni zdel slab. Ni nobenega hudega pretiravanja edino konec bi lahko kaj več pojasnil. Na imdb ima oceno 6/10 jaz bi mu dal 6,9/10 >:D
Pa kar dobra igralska zasedba.

bambam20 ::

Filmov, kjer je prisotna ANgelina Jolie ne morem gledat. Žal.

D3m ::

Tale film/dokumentarec bi pa gledal, če kdaj bo.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()
««
52 / 116
»»