» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
6 / 116
»»

oo7 ::

Box Office: 'Joker' Tops $735 Million To Become One Of The Most Profitable Comic Book Movies Ever

https://www.forbes.com/sites/scottmende...

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Kot kaže bo zadnji film od Will Smitha Gemini Man flop v BO

Film ima budget 138-158 mio $ v 1 dobrem tednu pa je film napraskal samo dobrih 70 mio $




Gemini Man’ is a Huge Bomb, Losing At Least $75 Million at the Box Office

https://www.slashfilm.com/gemini-man-bo...

oo7 ::

'Joker' Looks To Break Worldwide B.O. Record For R-Rated Film, On Its Way To $900M

https://deadline.com/2019/10/joker-worl...


Če bi bila še Kitajska no ja mogoče bo tudi brez Kitajske napraskal 1 miljardo. To ni uspelo še nobenemu filmu z R ratingom.

Letos kar dva rekorda Avengers Endgame in Joker.

oo7 ::

Looks Like Joker Will End Up Being As Profitable As Avengers: Infinity War

https://www.cinemablend.com/news/248302...

Joker bo jutri ali v soboto postal najbolj dobičkonosen film z R ratingom.

Deadpool že priznal poraz Jokerju :)

oo7 ::

Joker je zdaj uradno najbolj uspešen R rated film v Box office.


Top 10 filmov z R ratingom

1 Joker $849,083,522 - 2019
2 Deadpool 2 $785,025,593 - 2018
3 Deadpool $783,680,557 - 2016
4 The Matrix Reloaded $738,576,929 - 2003
5 It $700,457,969 - 2017
6 The Passion of the Christ $622,341,924 - 2004
7 Logan $615,461,394 - 2017
8 The Hangover Part II $586,464,305 -2011
9 Fifty Shades of Grey $570,998,101 - 2015
10 Ted $556,016,627 - 2012

Če bi ga predvajali še na Kitajskem bi film z lahkoto presegel 1 miljardo. Ampak kot kaže ga ne bodo predvajali na Kitajskem. Škoda.

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kot kaže bo zadnji film od Will Smitha Gemini Man flop v BO

Film ima budget 138-158 mio $ v 1 dobrem tednu pa je film napraskal samo dobrih 70 mio $




Gemini Man’ is a Huge Bomb, Losing At Least $75 Million at the Box Office

https://www.slashfilm.com/gemini-man-bo...


To je Hollywood accounting. Noben film ne zgubi denarja.
Quack !

oo7 ::

Zaenkrat bolj slab začetek filma Terminator Dark Fate v box office. Pričakovali so 40+ mio v četrtek in petek a so zaenkrat napraskali samo 28 mio $.

oo7 ::

Joker je v blagajno prinesel že več kot 930 mio $ in bi lahko prišel tudi, do 1 miljarde in to brez Kitajske.

Terminator Dark Fate pa je zaenrkat razočaranje otvoritveni vikend v ZDA je bolj slab in se lahko primerja z T5 Genesis.

oo7 ::

Box Office: 'Joker' Becomes The Most Profitable Comic Book Movie Ever

https://www.forbes.com/sites/scottmende...


Zasluženo :)

Zdaj pa samo še preko 1 miljarde :)

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

Joker je v blagajno prinesel že več kot 930 mio $ in bi lahko prišel tudi, do 1 miljarde in to brez Kitajske.

Terminator Dark Fate pa je zaenrkat razočaranje otvoritveni vikend v ZDA je bolj slab in se lahko primerja z T5 Genesis.


Za Hollywood bo to signal, da snemajo še manj originalnih sci-fi filmov in še več superhero filmov.
Quack !

oo7 ::

LeQuack je izjavil:



Za Hollywood bo to signal, da snemajo še manj originalnih sci-fi filmov in še več superhero filmov.


Ta signal je zdaj že kar nekaj let. Posebej od Avengers filmov naprej.

2dark ::

LeQuack je izjavil:


Za Hollywood bo to signal, da snemajo še manj originalnih sci-fi filmov in še več superhero filmov.



Ker Terminator je originalna zadeva.

Vazelin ::

Tudi superhero moviji se bodo izpeli.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

Tudi superhero moviji se bodo izpeli.



Ne tako hitro, kot tale naftalinski hispanic, transeksualni, feministični terminator. Bljak.

Vazelin ::

To bo res nora box office bomba ta Terminator. Disaster za vpletene studie.

Roko na srce ostareli tudi Schwarzeneger ni več magnet za publiko. On je bil na vrhu slave 30 let nazaj, čisto drugi časi (sicer precej bolj sweet časi 80s, 90s). Če sem pošten mi ga je kar malo žalostno gledat sedaj, ko je pristaral, ko se spomnim njega kot "prime alpha male as fuck" moškega iz Predatorja, Terminatorja, Comandosa, Conana in podobnih filmov.

Verjetno edini action actor, ki je držal nivo od tistih časov je "freak of the nature" Tom Cruise.:) Sem prepričan, da bo Top Gun 2 komercialni uspeh. Mam namen naročit maverick jacket8-)


Kakorkoli, T2 je najboljši action film ever (in med najboljšimi nasploh) in tega nam ne more noben vzeti;)

Ste opazili, da se filmi iz 90ih precej dobro starajo? Prva polovica 90s GOAT čas za filme imo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

FTad ::

LeQuack je izjavil:

oo7 je izjavil:

Joker je v blagajno prinesel že več kot 930 mio $ in bi lahko prišel tudi, do 1 miljarde in to brez Kitajske.

Terminator Dark Fate pa je zaenrkat razočaranje otvoritveni vikend v ZDA je bolj slab in se lahko primerja z T5 Genesis.


Za Hollywood bo to signal, da snemajo še manj originalnih sci-fi filmov in še več superhero filmov.


Pa saj ta razlicica Jokerja ni ravno po stripih ampak je povsem stand alone film. Ali se motim?

oo7 ::

FTad je izjavil:

LeQuack je izjavil:

oo7 je izjavil:

Joker je v blagajno prinesel že več kot 930 mio $ in bi lahko prišel tudi, do 1 miljarde in to brez Kitajske.

Terminator Dark Fate pa je zaenrkat razočaranje otvoritveni vikend v ZDA je bolj slab in se lahko primerja z T5 Genesis.


Za Hollywood bo to signal, da snemajo še manj originalnih sci-fi filmov in še več superhero filmov.


Pa saj ta razlicica Jokerja ni ravno po stripih ampak je povsem stand alone film. Ali se motim?



Joker je drugačen od ostalih likov, ki imajo svojo pred-zgodbo... Joker jih ima veliko katera je prava pa je najbrž odvisno od gledalca ali bralca.

Joker : if i going to have a past i prefer it to be multiple choice

oo7 ::

Joker je še pred vikendom presegel 1 miljardo v box office :)


To je prvi R film, ki mu je to uspelo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Čestitke! Tudi jaz sem ga šel pogledat v kino. V tem letu sem bil prvič.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Čestitke! Tudi jaz sem ga šel pogledat v kino. V tem letu sem bil prvič.


In kakšen je bil film ? Dober, povprečen ali slab.

Cruz ::

Če bi jaz šel na predpremiero in bi me po filmu vprašal koliko bo film zaslužil bi rekel tja do 600 milijonov. Sem res presenečen, da je takšen hit. Meni je bil zelo povprečen, dvomim da ga bom še kdaj gledal.

Preveč manipuliranja z glasbo je bilo, preveč glasen, je pa res, da mi je ravno glasba ostala najbolj v spominu(faking That's Life se mi še zdaj vrti v glavi). Vseeno pa je nekaj dobrih trenutkov. Knock knock joke me je ubil. :D
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

opeter ::

oo7 je izjavil:

opeter je izjavil:

Čestitke! Tudi jaz sem ga šel pogledat v kino. V tem letu sem bil prvič.


In kakšen je bil film ? Dober, povprečen ali slab.


Zelo dober. Razvoj lika je bil brezhiben. Po pravici povedano je bil film več kot sem pričakoval. Ob priložnosti ga bom še enkrat pogledal.

Izstopale pa so: glasba, fotografija in barve. Neverjetno je izgledalo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

Kot kaže naslednji box office flop :))

oo7 ::

Joker v Box office prehitel film Dark Knight.

Res škoda, da film ni izšel še na Kitajskem še za dodatnih 100-300 mio $

Vazelin ::

Joker je imo kar filmski fenomen 2019. Meni ni bilo niti predstavljivo, da lahko tak movie toliko uspe
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Joker je najbolj dobičkonosen film kar se tiče filmov o super herojih.

Horas ::

oo7 je izjavil:

Joker je najbolj dobičkonosen film kar se tiče filmov o super herojih.


? kaj pa avengers?? pa captain america?

oo7 ::

Horas je izjavil:

oo7 je izjavil:

Joker je najbolj dobičkonosen film kar se tiče filmov o super herojih.


? kaj pa avengers?? pa captain america?



Avengers Endgame - Budget 356 mio $ box office $2.798 billion

Joker - Budget 55 mio $ box office $1.019 billion

FTad ::

Horas je izjavil:

oo7 je izjavil:

Joker je najbolj dobičkonosen film kar se tiče filmov o super herojih.


? kaj pa avengers?? pa captain america?


Mislil je na DC Universe.

edi45 ::

oo7 je izjavil:

Horas je izjavil:

oo7 je izjavil:

Joker je najbolj dobičkonosen film kar se tiče filmov o super herojih.


? kaj pa avengers?? pa captain america?



Avengers Endgame - Budget 356 mio $ box office $2.798 billion

Joker - Budget 55 mio $ box office $1.019 billion


sem glih gledal, da je AV endgame prehitel Avatarja

Horas ::

oo7 je izjavil:

Horas je izjavil:

oo7 je izjavil:

Joker je najbolj dobičkonosen film kar se tiče filmov o super herojih.


? kaj pa avengers?? pa captain america?



Avengers Endgame - Budget 356 mio $ box office $2.798 billion

Joker - Budget 55 mio $ box office $1.019 billion


aha to je mišljeno razlika mes budgetom in končnim dobičkom?

oo7 ::

Horas je izjavil:



aha to je mišljeno razlika mes budgetom in končnim dobičkom?


Ja. In Joker je sedaj št1 kar se tiče te zvrsti.

oo7 ::



Še malo več o Jokerju :)

Horas ::

noro

WallSreet ::

Ta model ki je igral v filmu Joker je za ta film zaslužil 4,5M dolarjev. So pa že napovedali nadaljevanje kar pomeni da bo v naslednjem delu pobasal še vsaj 3x toliko glede nato da je bil prvi del izjemno uspešen.

Bo pa naslednje leto sušno glede nato kaj vse so letos posneli. Ne vem kdaj so nazadnje posneli toliko blockbusterjev v enem letu. Letos so še 3 filmi z potencialno milijardo Box Offica-

1. Frozen 2 (Prvi del je dosegel 1.2 milijarde dolarjev)
2. Jumanji (Prvi je dosegel 960 milijonov)
3. star wars episode ix

WallSreet ::

M-Power

Kateri filmi so te letos najbolj presenetili oziroma katerih 5 filmov ti je bilo letos všeč.

oo7 ::

WallSreet je izjavil:



Bo pa naslednje leto sušno glede nato kaj vse so letos posneli.


Ja drugo leto bo bolj slabo. Mogoče jih bo nekaj, ki bodo presegli miljardo ampak med TOP 10 ni za pričakovat.

Letos je bilo pa zelo močno leto.

Avengers Endgame rekord.
Joker tudi rekord in prvi film z R oznako, ki mu je uspelo priti čez 1 miljardo.
Levji Kralj je prišel med Top 10

Star Wars bo tudi še letos prišel med Top 10.

Pa še kar nekaj filmov letos, k iso prebili 1 miljardo.

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

M-Power

Kateri filmi so te letos najbolj presenetili oziroma katerih 5 filmov ti je bilo letos všeč.


Letos sem bil v kinu samo dvakrat tako, da kar še nekaj filmov nisem gledal.

Letos najboljši zaenkrat mi je bil Joker.

Tebi ?

Vazelin ::

The Mule in Once upon a time in Hollywood na hitrico:)
End Game mi je bil slabši movie od Infinity War (kar sem sicer pričakoval).
Glede Jokerja - jaz nisem ravno fan. Noro depresiven movie. Je dober, ni mi pa klasika.

Najbolj sem užival od Eastwoodovi drami, če sem pošten!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

M-Power

Kateri filmi so te letos najbolj presenetili oziroma katerih 5 filmov ti je bilo letos všeč.


Letos sem bil v kinu samo dvakrat tako, da kar še nekaj filmov nisem gledal.

Letos najboljši zaenkrat mi je bil Joker.

Tebi ?


Ti bom po resnici povedal. Zaenkrat nisem pogledal skoraj nobenega filma med top 10. Do zdaj sem si pogledal Captain Marvel-a, El Camino (Bil zadovoljen) nekaj dni nazaj pa Midsommar ter prav včeraj John Wick-a (ki mi je bil všeč). Ponavadi imam ob koncu leta "maraton" tako da imam ogromno za pogledat. Ti bom pa definitivno odgovoril ko jih pogledam. Pogledal bom pa vse in to do konca leta zagotovo.

opeter ::

Jaz čakam na film Sonic the Hedgehog (plavi jež, nekdanja maskota od SEGAe), ki bo enkrat v začetku naslednjega leta v kinih.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Da je film Čarlijevi Angelčki močno flopnil so krivi moški :)) pravi direktorica filma Elisabeth Banks.

Charlie's Angels' Director Elizabeth Banks Blames Movie's Failure On Men & Comic Book Movies
https://www.screengeek.net/2019/11/18/c...

Vazelin ::

"Look, people have to buy tickets to this movie, too. This movie has to make money," she said. "If this movie doesn't make money it reinforces a stereotype in Hollywood that men don't go see women do action movies."

:D:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Zelo dober začetek v Box office za animirani film Frozen II

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Zelo dober začetek v Box office za animirani film Frozen II





Moram popraviti ni bil zelo dober začetek za film Frozen II ampak odličen začetek.

Animirani film Frozen II je izšel v okoli 40 državah 20, 21 in 22 novembra in samo v treh dneh v blagajno prinesel 350 miljonov $ s tem, da film sploh še ni izšel v Italiji, Avstraliji, Čile, Grčiji, Novi zelandiji, Rusiji, Braziliji, Argentini, celotni skandinaviji in se po nekaterih drugih državah...

Kot kaže bo letos rekordno leto za Diznijevo miš.


Leto 2019 filmi, ki so presegli 1 miljardo

1 Avengers: Endgame $2,797,800,564 (Disney)
2 The Lion King $1,655,714,790 (Disney)
3 Spider-Man: Far from Home $1,131,928,519 (Sony)
4 Captain Marvel $1,128,274,794 (Disney)
5 Toy Story 4 $1,073,368,577 (Disney)
6 Aladdin $1,050,693,953 (Disney)
7 Joker $1,035,731,813 (Warner Bros)

Sedaj skoraj sigurno lahko rečemo, da se bo tem filmom zgoraj pridružil še en Diznijev film Frozen II in decembra še eden Star wars epizoda 9.

LeQuack ::

WallSreet je izjavil:

Ta model ki je igral v filmu Joker je za ta film zaslužil 4,5M dolarjev. So pa že napovedali nadaljevanje kar pomeni da bo v naslednjem delu pobasal še vsaj 3x toliko glede nato da je bil prvi del izjemno uspešen.


To ni kr en model, Joaquin Phoenix je svetovno znan že vsaj od filma Gladiator (2000) naprej.
Quack !

Vazelin ::

Samo je pa verjetno res, da si je penzijo zaslužil šele z Jokerjem (oz. mu bo penzijo zrihtal Joker 2):)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

starboi ::

Pred JOkerjem je bil njegov net worth po hitrem brskanju pri stricu Googlu +30m$... z Jokerjem je dobil še 4,5m.. tako da je bil pred tem filmom že preskrbljen ... V nadaljevanju Jokerja ne bo igral, je bilo že potrjeno in kdo spremlja kariero JP ve, da do tega ne bo prišlo.

Vazelin ::

V nadaljevanju Jokerja ne bo igral, je bilo že potrjeno in kdo spremlja kariero JP ve, da do tega ne bo prišlo.

Aja tudi če mu ponudijo sladkih 20+mio usd? Kje točno piše da njega ne bo v morebitni dvojki?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

starboi ::

Tako je ... JP je anomalija v holivodu in dela zadeve na svoj način in je večkrat izrazil v intervjujih pred leti, da ne bo snemal nadaljevanj. Malce spremljati njegovo kariero preden pišeš takšne in drugačne zadeve , samo da se razvije debata v prazno. Držimo stvari na nivoju , ne spuščajmo se na nivo rumenega tiska in trollov.
««
6 / 116
»»