» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
91 / 120
»»

D3m ::

Dobro ?

Jaz sm bil navdušen. Sem kr spregledal, da je vse skup tud mal lgbt vzdušje.


Nisem čisto vse pogledal. Je GORE ampak imam rajši BERSERK kind of gore.
|HP EliteBook|R5 6650U|

opeter ::

2dark je izjavil:

Kdo ni gledu, si naj pogleda Unicorn Wars. Španci vedo, kako se naredi animiran hardcore film za odrasle.


Ja, vojna enorogov je res odlična.


Birdboy je od iste produkcijske hiše:


Tega se tudi splača pogledati:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::



Pogledal Extraction 2. Zgodba nič posebnega je pa non stop dobra akcija. Film je dobro posnet.

2dark ::

oo7 je izjavil:



Pogledal Extraction 2. Zgodba nič posebnega je pa non stop dobra akcija. Film je dobro posnet.


Sej pri akcijskih filmih ni zdoba v prvem planu, pač pa kako je posneto. Tega hvalijo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Flash čedalje bolj tone komaj 1 teden v kinih in v ZDA/Kanada šele na četrtem mestu po dnevnem izkupičku. Danes zvečer bo že bolj jasno kako huda BO bomba bo ta film.

WallSreet ::

Včeraj sem začel gledati novega John Wicka in moram priznati da ga težko prebavljam. Kot kaže ga bom pogledal v treh delih. Enostavno ne prenesem tistih nerealnih scen ko sam pobije 300 ljudi medtem ko ne doživi niti ene praske. To se mi zdi bedno do amena. Sem bral reviewe kjer so pisali da tako dobre akcije še niso gledali pa sem rekel da ga moram hitro pogledati vendar enostavno ne razumem navdušenja. Razumem da je veliko streljanja vendar to še ne pomeni da gre za dobro akcijo. Brez veze ko izmika metkom na pol metra razdalje me vse mine. Tretji del je še nekako šel skozi tole je pa res brez veze, meni se zdi škoda časa. Je še kdo dobil podoben občutek? To naj bi bila akcija leta?

2dark ::

oo7 je izjavil:

Flash čedalje bolj tone komaj 1 teden v kinih in v ZDA/Kanada šele na četrtem mestu po dnevnem izkupičku. Danes zvečer bo že bolj jasno kako huda BO bomba bo ta film.


Film je razvlečen dolgčas. .. Ramišljanje je bilo, da če dodajo malo Michaela Keatona, da bo film magično poletel. Ezra Miller ne more biti vodilni igralec. Tip se spreminja v transeksulaca. Fuj.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

Včeraj sem začel gledati novega John Wicka in moram priznati da ga težko prebavljam. Kot kaže ga bom pogledal v treh delih. Enostavno ne prenesem tistih nerealnih scen ko sam pobije 300 ljudi medtem ko ne doživi niti ene praske. To se mi zdi bedno do amena. Sem bral reviewe kjer so pisali da tako dobre akcije še niso gledali pa sem rekel da ga moram hitro pogledati vendar enostavno ne razumem navdušenja. Razumem da je veliko streljanja vendar to še ne pomeni da gre za dobro akcijo. Brez veze ko izmika metkom na pol metra razdalje me vse mine. Tretji del je še nekako šel skozi tole je pa res brez veze, meni se zdi škoda časa. Je še kdo dobil podoben občutek? To naj bi bila akcija leta?


Imam film že nekaj časa na ključu ampak ga še vedno nisem pogledal. Kar odlašam sploh zaradi dolžine. Ja z vsakim naslednjim filmom bolj pretiravajo enako kot v filmih fast and furious.

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Flash čedalje bolj tone komaj 1 teden v kinih in v ZDA/Kanada šele na četrtem mestu po dnevnem izkupičku. Danes zvečer bo že bolj jasno kako huda BO bomba bo ta film.


Film je razvlečen dolgčas. .. Ramišljanje je bilo, da če dodajo malo Michaela Keatona, da bo film magično poletel. Ezra Miller ne more biti vodilni igralec. Tip se spreminja v transeksulaca. Fuj.


Ezra Miller je psihič in ima še veliko drugih problemov.


April 2020: Ezra Miller appears to choke a woman outside a bar
March 2022: Ezra Miller is charged with disorderly conduct and harassment
March 2022: Ezra Miller gets a restraining order filed against them
April 2022: Ezra Miller is arrested on a second-degree assault charge
June 2022: Ezra Miller is accused of grooming
June 2022: Another parent comes forward with allegations against Ezra Miller
August 2022: Ezra Miller is accused of burglary
August 2022: Vermont State Police try to serve an emergency care order to a mother staying at Ezra Miller's home
August 2022: Ezra Miller reveals they're seeking treatment for "complex mental health issues"
Jan. 13, 2023: Ezra Miller pleads guilty to misdemeanor and begins 1-year probation

https://people.com/movies/ezra-miller-c...

2dark ::

oo7 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Včeraj sem začel gledati novega John Wicka in moram priznati da ga težko prebavljam. Kot kaže ga bom pogledal v treh delih. Enostavno ne prenesem tistih nerealnih scen ko sam pobije 300 ljudi medtem ko ne doživi niti ene praske. To se mi zdi bedno do amena. Sem bral reviewe kjer so pisali da tako dobre akcije še niso gledali pa sem rekel da ga moram hitro pogledati vendar enostavno ne razumem navdušenja. Razumem da je veliko streljanja vendar to še ne pomeni da gre za dobro akcijo. Brez veze ko izmika metkom na pol metra razdalje me vse mine. Tretji del je še nekako šel skozi tole je pa res brez veze, meni se zdi škoda časa. Je še kdo dobil podoben občutek? To naj bi bila akcija leta?


Imam film že nekaj časa na ključu ampak ga še vedno nisem pogledal. Kar odlašam sploh zaradi dolžine. Ja z vsakim naslednjim filmom bolj pretiravajo enako kot v filmih fast and furious.


Film je dolgočasen. Bitstvo filma je, da JOhn Wick želi zapustit to elitno združbo morilcev ( to je šala ), saj jih Wick pobija kot po tekočem traku. Za to, da bi izstopil iz reda mora izzvat enega modela, ki je tam med glavnimi ( ne vem točno, ker mi je vseeno).. zato se na koncu pomerita v strelskem dvoboju z zelo zanimivimi pištolami. Wick je na koncu smrtno ranjen, še prej pa antipatičenga negatica ustreli v betico. Največja bedarija v filmu je seveda slepi Donnie Yen , ki ima vrhunske strelske sposobnosti. Zato tega filma sploh ne moreš gledat, ko vidiš, ako slepec pretepa ljudi naokoli. ROFl.

Sklepam, da bodo poizkusili še s kakšnim Wickom glede kako raja golta to sranje kot hrano v Mcdonaldsu.. Gre skupaj z roko v roki.

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Flash čedalje bolj tone komaj 1 teden v kinih in v ZDA/Kanada šele na četrtem mestu po dnevnem izkupičku. Danes zvečer bo že bolj jasno kako huda BO bomba bo ta film.


Film je razvlečen dolgčas. .. Ramišljanje je bilo, da če dodajo malo Michaela Keatona, da bo film magično poletel. Ezra Miller ne more biti vodilni igralec. Tip se spreminja v transeksulaca. Fuj.


Ezra Miller je psihič in ima še veliko drugih problemov.




Da je povprečen igralec, dolgočasen, negleldjiv... kakorkoli želiš.. Dobro je, da zadnje čase filmi istočasno uletavajo na splet kot so prisotni v kinu.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

WallSreet ::

@oo7 jaz sem ga začel gledati v Petek pa ga bom verjetno končal danes vendar ga po mojem lahko gladko izpustiš. Res se vleče v nedogled. 20 minut dolgi strelski obračuni, nima smisla.

@2dark haha točno to. Model naj bi bil slep medtem ko se izmika nabojem na podlagi zvoka lol. Sploh tisti obračun z Wickom je ena navadna oslarija, ne samo da je vse skupaj povsem nerealno ampak se poleg tega še vleče v nedogled. Dolgočasno do amena. Kot si že omenil podobno z Fast and furious ki je živa oslarija. Ne vem kdo to sploh gleda, škoda časa, živa oslarija. Si raje pogledam kakšen realen film z dobro zgodbo, če je pa akcija naj bo pa vsaj približno realna ne pa nek dolgočasen crap ki nima ne repa ne glave.

2dark ::

WallSreet je izjavil:


Ne vem kdo to sploh gleda, škoda časa, živa oslarija. Si raje pogledam kakšen realen film z dobro zgodbo, če je pa akcija naj bo pa vsaj približno realna ne pa nek dolgočasen crap ki nima ne repa ne glave.


Raje bi izpostavil, da imajo akcijski filmi krizno identiteto, ker res pravih akcijskih zvezdnikov , ki so še mladi ni. Stara garda se je poslovila. Načeloma pa takšnih, ko smo jih imeli v 80-ih Šwarci, Stalone, JVCD, Dolph, Norris ne bo nikoli več, ker nimajo karizme.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

drvo ::

WallSreet je izjavil:

Včeraj sem začel gledati novega John Wicka in moram priznati da ga težko prebavljam. Kot kaže ga bom pogledal v treh delih. Enostavno ne prenesem tistih nerealnih scen ko sam pobije 300 ljudi medtem ko ne doživi niti ene praske. To se mi zdi bedno do amena. Sem bral reviewe kjer so pisali da tako dobre akcije še niso gledali pa sem rekel da ga moram hitro pogledati vendar enostavno ne razumem navdušenja. Razumem da je veliko streljanja vendar to še ne pomeni da gre za dobro akcijo. Brez veze ko izmika metkom na pol metra razdalje me vse mine. Tretji del je še nekako šel skozi tole je pa res brez veze, meni se zdi škoda časa. Je še kdo dobil podoben občutek? To naj bi bila akcija leta?


Sam sem zaključil, ko je v tretjem delu padel iz bloka in se od balkonov odbijal kot pri fliperju. 😀

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

@oo7 jaz sem ga začel gledati v Petek pa ga bom verjetno končal danes vendar ga po mojem lahko gladko izpustiš. Res se vleče v nedogled. 20 minut dolgi strelski obračuni, nima smisla.




Ma bom pogledal, ker že imam na ključu če mi pa ne bo všeč bom pa nehal ali pa prevrtel naprej.

Ocene ima film pa dobre :|

oo7 ::

Ta vikend 23-25 junij najbolj uspešni filmi v BO v ZDA/Kanada



Spider-Man: Across the Spider-Verse $19.3M
Elemental $18.5M
The Flash $15.3M
No Hard Feelings $15.1M
Transformers: Rise of the Beasts $11.6M

oo7 ::

Spider-Man: Across the Spider-Verse (23 dni) $560,250,646

Elemental (9dni) $121,114,915 flop

The Flash (9dni) $210,944,000 flop

Transformers: Rise of the Beasts (16 dni) $341,247,711

oo7 ::



Budget $36 mio
Box office $59.1 mio


Kljub dobrim igralcem slab film čeprav CGI ni slab za ta proračun.

2dark ::

oo7 je izjavil:



Budget $36 mio
Box office $59.1 mio


Kljub dobrim igralcem slab film čeprav CGI ni slab za ta proračun.


Ne vem če so ravno dobri igralci. Idris ni ravno tip igralca, ki bo v glavni vlogi.

Po moje je boljša izbira na podobno temo The ghost and the Darkness, kjer igrata Michael Douglass in Val Kilmer.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

D3m ::

Po moje je boljša izbira na podobno temo The ghost and the Darkness, kjer igrata Michael Douglass in Val Kilmer.


+1 priporočam
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

The ghost and the Darkness tega se pa ne spomnim, da bi gledal. Bom pogledal.


Drugače pa mi je bil kar dober The Grey (2011) Liam Neeson.

opeter ::

Ko se gre za napade živali, so mi s spominu ostali trije:

Žrelo (1975)
https://www.imdb.com/title/tt0073195/

Shakma (1990)
https://www.imdb.com/title/tt0100589/

Če ste morda gledali film Nak (Nope, 2022), je tudi tam omenjeno v podzgodbi, da se eni živali utrga.

V grizlijevem blodnjaku (Into the Grizzly Maze, 2015)
https://www.imdb.com/title/tt1694021/

Preživetje na robu divjine (Edge, 1997) je sicer podobna tematika z bolj znanimi igralci, ampak ta novejši iz 2015 mi je bil bolj všeč.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

delavec44 ::

Meni je ostal še tale:

Frozen
2010
https://www.imdb.com/title/tt1323045/

Jarno ::

opeter je izjavil:

Ko se gre za napade živali, so mi s spominu ostali trije:

Žrelo (1975)
https://www.imdb.com/title/tt0073195/

Shakma (1990)
https://www.imdb.com/title/tt0100589/

Če ste morda gledali film Nak (Nope, 2022), je tudi tam omenjeno v podzgodbi, da se eni živali utrga.

V grizlijevem blodnjaku (Into the Grizzly Maze, 2015)
https://www.imdb.com/title/tt1694021/

Preživetje na robu divjine (Edge, 1997) je sicer podobna tematika z bolj znanimi igralci, ampak ta novejši iz 2015 mi je bil bolj všeč.


Anaconda, Razorback, The Birds...

Tale pa je še posebno posrečen: Phase IV (o inteligentnih morilskih mravljah...). :)

https://www.imdb.com/title/tt0070531/
#65W!

delavec44 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:



Pogledal Extraction 2. Zgodba nič posebnega je pa non stop dobra akcija. Film je dobro posnet.


Sej pri akcijskih filmih ni zdoba v prvem planu, pač pa kako je posneto. Tega hvalijo.


Pogledal danes. Zakon zadeva, boljši od Johna Wicka. Edino policaji so generično nesposobni v takih filmih.

oo7 ::

Ena zanimivost :)

Režiser filmov Extraction 1 in 2 Sam Hargrave in režiser filmov John Wick Chad Stahelski oba sta kaskaderja.




Ko je kaskader režiser filma je privezan na sprednjo havbo avta in snema filma :)

oo7 ::

Ta film komaj čakam, da pogledam čeprav še trailerja nima :) film izide letos Novembra.

Režiser Ridley Scott v glavni vlogi Joaquin Phoenix.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Budget $3 mio
Box office $21.8 mio

Na trenutke kar težko gledat ta film kadar plezata nisem ravno ljubitelj višine :))

BT52 ::

oo7 je izjavil:



Budget $3 mio
Box office $21.8 mio

Na trenutke kar težko gledat ta film kadar plezata nisem ravno ljubitelj višine :))


Meni je svetoven. Malo se poserješ. Tudi twist je okusen in doumljiv. Razen par očitnih stvari.

oo7 ::

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Budget $3 mio
Box office $21.8 mio

Na trenutke kar težko gledat ta film kadar plezata nisem ravno ljubitelj višine :))


Meni je svetoven. Malo se poserješ. Tudi twist je okusen in doumljiv. Razen par očitnih stvari.


Ne vem če sem že kdaj gledal kakšen film, da bi kdaj hotel pogledati stran :))

oo7 ::




Indiana Jones 5 film ima proračun 295 mio $. Film v BO potrebuje vsaj 800 mio $, da začne delati profit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

ki ga ne bo videl.

oo7 ::





Budget $60 mio
Box office $157.9 mio



Tom Cruise in režiser filma Top Gun Maverick Joseph Kosinski naj bi delala na filmu Days of Thunder 2. Prvi del je izšel leta 1990.

Horas ::

odličen prvi del, če se bojo kot pri top gunu, držali prvotnih stvari prvega dela zna bit uspešnica.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Horas je izjavil:

odličen prvi del, če se bojo kot pri top gunu, držali prvotnih stvari prvega dela zna bit uspešnica.


Bi znala bit ja. Čeprav bi raje prvo videl, da gre tom v vesolje in začne snemati tisti vesoljski film :)

oo7 ::

Več kot 1500 kinodvoran po ZDA bo ta teden po dobrih dveh tedni predvajanja nehalo predvajati film Flash. Film je imel en najhujših padcev v franšizi DCEU iz prvega tedna v drugi teden tako, da nima več smisla predvajati. Pa tudi delajo prostor za film Indiana Jones.

delavec44 ::

En flop bodo zamenjali z drugim? Naj raje kar začnejo z MI7.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Več kot 1500 kinodvoran po ZDA



Men se tole zdi zelo nizka številka glede na število prebivalcev.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

Drop je 72-80% KEKW kar je velik flop. LOL So si sami krivi kaj pa so sili z tem Snajderjem, ki je prepotetni režiser z malo vsebine in se je folku vse zamerilo. Gunn ima veliko nalogo pred sabo kako prebudit ta del DCEU.

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Več kot 1500 kinodvoran po ZDA



Men se tole zdi zelo nizka številka glede na število prebivalcev.



Ne vem točne številke za Flasha ampak za primerjavo ostali filmi


Spider-Man: Across the Spider-Verse (Sony) predvajajo v 4,332 kinodvoranah

Transformers: Rise of the Beasts (Par) predvajajo v 3,678 kinodvoranah

The Little Mermaid (Dis) predvajajo v 4,320 kinodvoranah


In če samo po dveh tednih nehajo predvajati v več kot 1500 kinih je to zelo veliko.

oo7 ::

Indiana Jones 5 v četrtek na predpremieri 2 mio $ manj kot FLASH. Tole bi znal biti hud FLOP. Kathleen Kenedy bo uničila vse disnijeve franšize :))

2dark ::

oo7 je izjavil:

Indiana Jones 5 v četrtek na predpremieri 2 mio $ manj kot FLASH. Tole bi znal biti hud FLOP. Kathleen Kenedy bo uničila vse disnijeve franšize :))


Majo oni zajca v rokavu. Frozen 3.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Indiana Jones 5 v četrtek na predpremieri 2 mio $ manj kot FLASH. Tole bi znal biti hud FLOP. Kathleen Kenedy bo uničila vse disnijeve franšize :))


Majo oni zajca v rokavu. Frozen 3.



Če ne bo vpletena Kathleen Kenedy je še možnost.

BT52 ::

Bolj je žalostno, da je celotna kultura gnila. Četudi KK gre. Imajo gnilo jedro.

2dark ::

Dobro, da zadnje čase pridno nosijo kamere zraven v kino, ker Indiana Jones 5 je že na travnikih.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Bolj je žalostno, da je celotna kultura gnila. Četudi KK gre. Imajo gnilo jedro.


Zato pa je dobro, da ima Disney čim več BO bomb.

2dark ::

oo7 je izjavil:

BT52 je izjavil:

Bolj je žalostno, da je celotna kultura gnila. Četudi KK gre. Imajo gnilo jedro.


Zato pa je dobro, da ima Disney čim več BO bomb.


Nič ne pomaga, dokler bodo starši otrokom kupovali disneyeve izdelke.. V SLoveniji skoraj ni deklice, ki nima vsaj nekaj od Forzen..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::



Budget $9 mio
Box office $57.5 mio


Bodo posneli film Commando 2 s Švarcijem ?

Exclusive: Arnold Schwarzenegger Attached To Commando 2
https://www.giantfreakinrobot.com/ent/a...

delavec44 ::

Zakaj so včasih lahko posneli spodobno akcijo za 10 mio, sedaj pa rabijo 200 mio za CGI skrupcalo?

oo7 ::

Zelo dober novejši film s majhnim proračunom film Upgrade



Budget $3 mio
Box office $17 mio

2dark ::

oo7 je izjavil:

Zelo dober novejši film s majhnim proračunom film Upgrade



Budget $3 mio
Box office $17 mio


Odličen film.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )
««
91 / 120
»»