» »

Snemanje posnetkov (na android telefonu) z default samsung aplikacijo + zunanji usb mikrofon?

Snemanje posnetkov (na android telefonu) z default samsung aplikacijo + zunanji usb mikrofon?

photo4321 ::

Se to mogoče da? Imama galaxy note (nov). Sem uspel snemati z aplikacijo Open Camera (ima v nastavivah možnost izbire zunanjega mikrofona) z default Samsung aplikacijo pa ne. Ko priključim USB mikrofon na telefon (preko vmesnika usb a - usb c), mi v aplikaciji sicer izpiše, da se bo zvok snemal preko "skušalk" ampak se žal ne. Žal se nič ne posname (mikrofon od telefona se izklopi, prav tako pa očitno tisti preko usb). Če ne bo šlo drugače bom pač snemal z Open Camera aplikacijo ampak mi gre na živce, ker je slabša od samsungove. Zooma zlo na grobo, osvetlitev preklapla na hitro... pri samsungu je to veliko bolje urejeno. Ravno danes sem eno zadevo posnel (z Open Camera) in sem vklopil, da mi pač naj ne spreminja osvetlitve (lock funkcija) ravno zaradi prej omenjenega in je bilo prve 4 minute ok, potem pa je udarlo kar na super svetlo in je v bistvu pol urni posnetek sam za izbris. Seveda sem ta Open Camera zmazek opazil šele kasneje. Pa je šlo tam okoli 3h dela v nič. Torej, se da na Samsung "fotoaparata" priključiti zunanji usb mikrofon? Zadeva je čist software-vska, glede na to, da pri Open Camera dela. Prosim za pomoč.

photo4321 ::

* preko default samsung aplikacije za snemanje zvoka lahko brez težav snemam s priključenim usb mikrofonom... le default kamera ne deluje :(

photo4321 ::

Bom še preveril Camera MX. Me pa še vedno zanima, če obstaja način, da bi usposobil default app od samsunga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadzorna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6724647 (5150) refosk
»

Audio snemanje - vendo enak nivo glasnosti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
6876 (659) AnotherMe
»

Snemanje muzike- rap

Oddelek: Zvok in slika
61662 (1053) slovyeahhh
»

Kvaliteten mikrofon

Oddelek: Zvok in slika
234088 (3727) Arey
»

GTK gphoto v KDE

Oddelek: Operacijski sistemi
241259 (1098) Gandalfar

Več podobnih tem