» »

Katera predplacniska kartica

Katera predplacniska kartica

simone ::

Pozdravljeni

Katero predplacnisko kartico mi proporocate.seveda cenovno najbolj ugodno...brez clanarine ter ostalih stroskov.baje da je visa electron kar dobra izbira

fikus_ ::

Visa je OK, preveri po bankah, kakšni so stroški. Za virtualno nimaš niti stroška kartice (tako je bilo pri NKBM).

dominuspro ::

N26 brez razmišljat.

Mare2 ::

simone je izjavil:

Pozdravljeni

Katero predplacnisko kartico mi proporocate.seveda cenovno najbolj ugodno...brez clanarine ter ostalih stroskov.baje da je visa electron kar dobra izbira


Simone, opisal si N26 kartico. Pa še 10 EUR Ambasador dobrodošlice dobiš kot dobroimetje. Če boš rabil, na ZS. Podrobnosti si oglej na linku
Podpora za uporabo N26 računa in Mastercard kartice za Slovenijo

dunda ::

Če ne potrebuješ računa, pač pa samo kartico, potem ti predlagam mBills.
https://www.kacnje.eu

simone ::

Prav o mbills sem razmisljal.samo preko spleta bi z njo placeval je mbills za placevanje preko spleta (ebay pa podobne strani)?

tikitoki ::

Kako je z letalskimi kartami, kjer se lahko spomnijo zahtevati predlozitev placniske kartice? Je to v primeru npr. visa electron lahko problem ali ne?

XLapse ::

simone je izjavil:

Pozdravljeni

Katero predplacnisko kartico mi proporocate.seveda cenovno najbolj ugodno...brez clanarine ter ostalih stroskov.baje da je visa electron kar dobra izbira

NKBM Visa Electron = 1x 10€
Intesa San Paolo Visa Electron : 1x 10€


to je vse kar plačaš pri njih, ne rabiš bit komitent
alien technology

Dosan ::

simone je izjavil:

Prav o mbills sem razmisljal.samo preko spleta bi z njo placeval je mbills za placevanje preko spleta (ebay pa podobne strani)?


Ja, naročiš lahko brezplačno mastercard kartico preko mBills in je vse zastonj.

stara mama ::

Ma kaki mbills pa vise electron,
Revolut ali N26, nobenih stroškov znotraj normalne uporabe!

fikus_ ::

Na polnjenje si pa pozabil?!
Če gledaš na vsak cent, je potrebno kalkulirat stroške na neko časovno obdobje. Npr. Visa velja 2 leti in če imaš spletno banko pri isti banki, je polnjenje zastonj.

stara mama ::

Kako polnjenje? Polnenje je preko IBAN-a, če ti to banka računa, je tvoj problem.
Te kartice pa veljajo 3 leta, potem pa plačaš 6€ za novo pri revolutu

XLapse ::

fikus_ je izjavil:

Na polnjenje si pa pozabil?!
Če gledaš na vsak cent, je potrebno kalkulirat stroške na neko časovno obdobje. Npr. Visa velja 2 leti in če imaš spletno banko pri isti banki, je polnjenje zastonj.

pri NKBM dobiš dostop do spletne njihove banke za tvojo VISA electron. Dal sm pa 10€ 1x in to je vse za 3 leta se mi zdi


Nehajte spemat revolut in n26
alien technology

FireSnake ::

XLapse je izjavil:

[
NKBM Visa Electron = 1x 10EUR

Ni pri NKBM vsaka 4 leta 10EUR?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

XLapse ::

FireSnake je izjavil:

XLapse je izjavil:

[
NKBM Visa Electron = 1x 10EUR

Ni pri NKBM vsaka 4 leta 10EUR?

možno, dobiš pa tudi spletno banko. In še račun imaš k lahko gor nakazuješ. Vse to brez bit komitent
alien technology

Zurbum ::

fikus_ je izjavil:

Na polnjenje si pa pozabil?!
Če gledaš na vsak cent, je potrebno kalkulirat stroške na neko časovno obdobje. Npr. Visa velja 2 leti in če imaš spletno banko pri isti banki, je polnjenje zastonj.



Imam Revolut in N26. Revolut polnim preko Maestro kartice zastonj. Iz Revolut-a si tudi na N26 nakažem zastonj.

dunda ::

Sam sem spomladi spraševal okrog tega. In meni je bil N26 in Revolut "overkill". Potreboval sem pač samo predplačniško Mastercard kartico, ne pa celotnega IBAN računa. Pač ne potrebujem, zato sem res z veseljem zagrabil mBills. Zaenkrat zelo zadovoljen. Popolnoma brezplačno, vse res lepo poteka, po slovensko. Brez vsakih prijavljanj na FURS in podobno.
Če bi potreboval dodatne storitve, potem pač N26 in Revolut.
https://www.kacnje.eu

Ales ::

XLapse je izjavil:

Nehajte spemat revolut in n26
Shintaro, navajanje legitimnih izbir ni spamanje. Tako Revolut kot N26 so čisto dobre izbire, pač primerjaš vse, upoštevaš svoje potrebe in navade in izbereš.

luky ::

Če rabiš samo kartico je mBills čist dost.
luky!

XLapse ::

luky je izjavil:

Če rabiš samo kartico je mBills čist dost.

ne rabiš ne revolut ne mbills ne n26

Greš na slovensko banko NKBM in vzameš predplačniško kot normalen človek, ne pa nek freak
alien technology

fikus_ ::

Virtualna Visa pri NKBM je 5€.

lambda ::

Na dnu članka je tabela:

https://www.zps.si/index.php/osebne-fin...

Sicer pa N26 manjka na seznamu.

toro69 ::

MBills je trenutno vse 0€ stroškov. Tudi UPN.

OvCa77 ::

XLapse je izjavil:

luky je izjavil:

Če rabiš samo kartico je mBills čist dost.

ne rabiš ne revolut ne mbills ne n26

Greš na ameriško banko NKBM in vzameš predplačniško kot normalen človek, ne pa nek freak

Popravek, nič ni več slovenskega. Razen Mbills, ki je zaenkrat še v lasti Petrola. Nekdo, ki nima nkbm pri rokavu, je mbills boljši, ker je pumpa v vsaki vasi.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Anney ::

Še en glas za Mbills, kartico dobiš v 4-h delovnih dneh (vsaj jaz sem jo), pride iz nemčije in veselo uporabljaš, dela povsod na netu (aliexpress, paypal, vseh straneh kjer imajo mastercard podporo, in povsod v vseh štacunah z MA). Poleg tega nudi še brezplačno UNP plačevanje, nafilaš jo na vsakem petrolu, trenutno greš na škisovo tržnico zastonj, enostavna uporaba, itd.

 kartica

kartica



Kaj se je zgodilo da slk ne nelaga več pravilno?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Map ::

Potekla mi je predplačniška kartica Mastercard, ki sem jo imel pri NLB. Zdaj jih menda nimajo več. Kaj je torej trenutno dobra izbira? Vidim, da sta popularna N26 in Revolut, pa tudi mBills. Mogoče na kratko prednosti/slabosti? Pa kako je potem s prijavami na Furs? Obstajajo tudi neke virtualne verzije? Rabim pa praktično samo za spletne nakupe.

Ales ::

Odpreš vse tri spletne strani in primerjaš. Vsaka ima kako prednost in kako slabost.

Wolfie ::

Map je izjavil:

Potekla mi je predplačniška kartica Mastercard, ki sem jo imel pri NLB. Zdaj jih menda nimajo več. Kaj je torej trenutno dobra izbira? Vidim, da sta popularna N26 in Revolut, pa tudi mBills. Mogoče na kratko prednosti/slabosti? Pa kako je potem s prijavami na Furs? Obstajajo tudi neke virtualne verzije? Rabim pa praktično samo za spletne nakupe.


Če se ti ne da ukvarjati s FURS-om, potem je zate mBills.

FoxKnox ::

Wolfie je izjavil:

Map je izjavil:

Potekla mi je predplačniška kartica Mastercard, ki sem jo imel pri NLB. Zdaj jih menda nimajo več. Kaj je torej trenutno dobra izbira? Vidim, da sta popularna N26 in Revolut, pa tudi mBills. Mogoče na kratko prednosti/slabosti? Pa kako je potem s prijavami na Furs? Obstajajo tudi neke virtualne verzije? Rabim pa praktično samo za spletne nakupe.


Če se ti ne da ukvarjati s FURS-om, potem je zate mBills.


Pri mbills dobiš MasterCard v uporabo popolnoma brezplačno, brez kakršnihkoli mesečnih stroškov

dunda ::

mBills lahko samo pohvalim. Če pač ne potrebuješ celega bančnega računa, je zelo v redu.
Vse je lično, razumljivo, hitro delujoče, brezplačna Mastercard kartica, nobenih stroškov, hipna plačila med prijatelji ... meni super za namene, ki sem jih želel.
https://www.kacnje.eu

Map ::

Potem je to to, brezplačno in brez kompliciranja, super za namen. Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617119537 (8842) Karen
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943513 (16085) Excavator
»

Plačevanje z mobilnim telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
204621 (3084) LitralSM
»

Predplačniška kartica? Visa?

Oddelek: Loža
347518 (4375) Leko
»

Placevanje poloznic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8921118 (16707) drekodovce

Več podobnih tem