» »

HP EliteBook 8570w-nadgradnja GPU

HP EliteBook 8570w-nadgradnja GPU

bidona999 ::

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem kupil prenosni workstation HP EliteBook 8570w s sledečimi specifikacijami:

CPU: Intel I7 3740QM
GPU: nVidia Quadro K2000M
RAM: 8Gb
SSD: 256Gb

Zanima me če morda kdo od vas ve, če je mogoče nadgraditi grafično kartico Quadro K2000M tipa MXM-A za grafično kartico tipa MXM-B?

Vesel bom vsake informacije.
  • poskusil klonirati: bidona999 ()

mat xxl ::

Mam identičnega, lahko menjaš grafično v celoti, so tudi imeli 2 tipa prvovgradnih.

bidona999 ::

Se pravi bi lahko vgradil večjo grafično kartico ali samo zamenjal za enako veliko.

mat xxl ::

Tako nekako, sicer preveri slike, sam sem svojega že imel precej podrtega, ker mi je otrok stopil gor in polomil del ohišja, samo takrat nisem posebej grafike gledal, vem pa da so bile AMD in Nvidia v teh prenosnikih, možno je da so tudi na plati..., malo pogooglaj. !!!

bidona999 ::

 Problem je ker je MXM tip B večja

Problem je ker je MXM tip B večja

mat xxl ::

Ja pol pač ne bo šlo.....

DeeCoy ::

Glede na to, da luknje izgledajo na istih mestih, bi mogoče šlo, če je fizično tam prostor.. Mogoče pokliči na uradni servis pa vprašaj, oni majo te mašine vsak dan narazen.

KAVINSKY ::

Mimogrede, poglej kako je z BIOSom grafične. Določeni Workstationi so imeli BIOS ločen od MXM kartice (zacinjen na matično), kar je omejilo uporabo na HP podprte kartice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Free DVD rip s CUDO

Oddelek: Programska oprema
172001 (1224) m0LN4r
»

Nvidia quadro 2000 in SLI

Oddelek: Strojna oprema
111032 (863) krneki0001
»

Racunalnik za arhitekta

Oddelek: Kaj kupiti
253059 (2487) m0LN4r
»

GeForce 9600M GT 512MB slaba grafična?

Oddelek: Strojna oprema
442664 (1713) Rudolf
»

Crknjena grafična v HP prenosniku

Oddelek: Strojna oprema
171867 (1552) jan01

Več podobnih tem