Forum » Kaj kupiti » LCD HYUNDAI Q17 DVI ?
LCD HYUNDAI Q17 DVI ?
Corpse ::
ali je ze kdo imel priliko se igrati oz ga testirati ? zanimam se za nakup
pa se ce mi kdo loh pove ce ma izkusnje s naslednjima dvema monitorjema kakšna sta v igrah..odzivni cas ...kako je s filmi..
LCD SAMSUNG 191T
pa se ce mi kdo loh pove ce ma izkusnje s naslednjima dvema monitorjema kakšna sta v igrah..odzivni cas ...kako je s filmi..
LCD SAMSUNG 191T
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Nov LCD monitor -> LED ali navadenOddelek: Kaj kupiti | 9054 (3905) | Ashrack |
| » | LCD monitor ali LCD TV - v čem je razlika ???Oddelek: Zvok in slika | 3449 (3257) | todman74 |
| » | CRT ali LCD do 100 jurjev? (strani: 1 2 )Oddelek: Kaj kupiti | 6528 (5421) | boštjan |
| » | Kateri monitor je boljši za oči: CRT ali LCD?Oddelek: Kaj kupiti | 2786 (2212) | andrej |
| » | kateri LCD monitor?Oddelek: Zvok in slika | 2335 (2063) | branko_bm |