» »

sušilni stroj na pralni stroj?

sušilni stroj na pralni stroj?

fokz8 ::

Zdravo.

Zanima me, kako rešite / preprečite padec/zdrs sušilnega stroja zaradi vibracij pralnega stroja?

Imam beko pralni in sušilni stroj, pa bi rad zadeve fiksiral.

Našel sem tole ---> http://www.dast.si/trgovina/beko/beko-m...

vendar pa iščem po možnosti neko cenejšo in enako fiksno opcijo.

hvala :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

c3p0 ::

Nikoli ne zdrsne, niti se ne premakne za mm. Morda ti pralni stroj preveč meče?

profii ::

a se lahko odstrani zgornji pokrov pralnega stroja?
Imam pralni stroj in cca 80cm nad njim bojler, tako da par cm zmanjka za sušilni stroj. Pokrov je visok nekje 3cm.
Pralni stroj Beko.

Miha 333 ::

profii je izjavil:

a se lahko odstrani zgornji pokrov pralnega stroja?
Imam pralni stroj in cca 80cm nad njim bojler, tako da par cm zmanjka za sušilni stroj. Pokrov je visok nekje 3cm.
Pralni stroj Beko.

Bolje da ne, ker zgornji pokrov zagotavlja stabilnost ohišja (da se to ne zvija), pa tudi ne vem, na kaj bi potem postavil karkoli.

tony1 ::

Drži, težka bo.

Poskusi najti minimalno nižji sušilec (pralni stroj, ampak tega verjetno ne boš menjal?) ali pa vzemi kombiniran pralni in sušilni stroj, če res ne gre drugače...

Stari maček ::

Vmes imam tisto 2 cm debelo gumijasto podlogo, ki je namenjena ravno temu.

Gagatronix ::

Ti stroji imajo nastavljive nogice ravno zato, da se tresljaji eliminirajo. Ce jih nimas pravilno nastavljenih, ti bo stroj poplesoval po celem prostoru. Najprej uredi to.

fokz8 ::

@c3po

nimam še nič priklopljeno in postavljeno. študiram samo v naprej :)

zdaj sem v merkator tehniki kupil neke vakumske gumjaste nogice za še manj zdrsa...kmalu bom vseskup probo :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Daliborg ::

Jaz sem vzel pralni in sušilni stroj od iste serije in je zraven prišla še ena plastika katero zavijačiš na pralni stroj in sušilni stroj lepo samo natakneš gor (ima utore za nogice)
Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

fikus_ ::

"vakumske gumjaste nogice"

Imam to na sušilcu in še ni padel dol.

Pinturicchio ::

Imam širinsko zlepljen masiven les, pobarvan v belo, v katerega sem zvrtal luknje za nogice. Deska je pritrjena z dvostranskim lepilnim trakom. Ne premakne se za mm.

Zgodovina sprememb…

kriko07 ::

Da si malo sposodim temo.
Danes sem imel problem, ker se mi je zamašil Odtok od pralnega stroja. Notri je bilo (vezice, zobotrebci itd) Zanimivo je, da je filter od pralnega stroja skoraj vedno čist. Mislim da ima malo prevelike luknje (5mm), da bi se ujele vse takšne smeti. Mogoče ve kdo, kje bi se lahko nabavil npr. mikrofilter?

Stari maček ::

kriko07 je izjavil:

Da si malo sposodim temo.
Danes sem imel problem, ker se mi je zamašil Odtok od pralnega stroja. Notri je bilo (vezice, zobotrebci itd) Zanimivo je, da je filter od pralnega stroja skoraj vedno čist. Mislim da ima malo prevelike luknje (5mm), da bi se ujele vse takšne smeti. Mogoče ve kdo, kje bi se lahko nabavil npr. mikrofilter?

Rostfraj mrežico gor zapeči s spajkalnikom.

dxx ::

Bosch? Ugibam, ker sem imel isti problem.Po dveh letih zajebavanja (vsake toliko), sem na koncu kupil nov, NAJCENEJŠI beko aparat in težave so izginile. Res pa je, da smo "pridni" in redno čekiramo filter. Te stroji z visokoprepustnimi filtri so izvrstni za 80% folka, ki filtra od stroja v živo še ni vidla. Cevi se pa danes več ne mašijo toliko, ker kot opažam je fi50 ali več, potegnjena v vseh novejših objektih samo za odtok stroja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pralni stroj Beko - izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6225690 (3940) MIHAc27
»

Ozek sušilni stroj

Oddelek: Loža
3011523 (1713) z3ro
»

Kateri sušilni stroj s TČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8831530 (23492) oberskitona
»

Nakup pralnega stroja BEKO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5931009 (25531) anjabebler
»

Kater pralni stroj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11065208 (50072) brinas

Več podobnih tem