» »

oksimeter

oksimeter

mihec87 ::

Uporablja gdo to zadevo?

Rabil bi oksimeter z možnostjo snemanja vsaj 8H pa gledam pri nas ni kaj na izbiro ali pa ima kar ceno... Ima gdo kaj takega doma oz je nabavil iz tujine?



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vizualno zaznavanje objektov

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91230 (889) 1mihcc
»

priklop ojačevalca na avtoradio

Oddelek: Na cesti
187453 (6866) ;-)
»

Ideje za home made zunanje HDD ohišje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141756 (1415) MadMax
»

Ojecevalec 2×50

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61505 (1340) zaposlena
»

Pomoc pri seminarski

Oddelek: Šola
131603 (563) SeeN000

Več podobnih tem