» »

Ojecevalec 2×50

Ojecevalec 2×50

zaposlena ::

Zdravo!
Jst pa nujno rabim vaso pomoc!
Imam izpit za maturo in morem napisat seminarsko nalogo o ojecevalcu 2×50...
A ima gdo kaksne zapiske ali pa mi lahko gdo pove kje bom najlazje nasla kej v tej temi... Ce pa gdo kaj ve o tem ojecevalcu in mi pove bom zelo zelo hvalezna...
Hvala
  • polepsal: Azrael ()

Azrael ::

Najprej sem zaradi vpitja (VELIKE črke) to tvojo temo misllil zbrisati, ampak bom raje odgovoril.

Opisov ampov je vse polno po spletu.

Poizvedbe z Googlom vrnejo ogromno kvalitetnih opisov, tako v slovenščini, kot v drugih jezikih. Opisi so vse od ampov z diskretnimi elementi, integriranih in lampašev, od najbolj enostavnih v vsaki kategoriji, do State of Art. Vse se dobi, če se le hoče.

Ampak nalogo so dali tebi in se pričakuje, da jo tudi narediš. Če ne znaš, čemu potem sploh zabijanje časa s šolo?

Namreč, tvoje vprašanje bi povsem lahko skrčil v enostaven in nedvumen stavek: Na pomoč, naredite mi nalogo, jaz je ne znam.

Ko nekdo vpraša na tak način za maturitetno nalogo, me res zanima kaj je sploh počel v šoli vsa ta leta in čemu je sploh hodil tja, če ga stvar ne zanima?

Zato pozabi na zapiske in podobne hitre rešitve . V službi tega NE BO, za neznaje je samo čevelj, kar je tudi edino pravilno.

Zato...

Poišči, pregruntaj, izberi, in šele takrat, če res ne moreš sama priti do dna kaki malenkosti, vprašaj. Nič prej.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Azrael ()

zaposlena ::

nic nism upila to je prvo!!
drugo je pa to da jst to delam zaradi sluzbe in sm po ispitih nardila vse letnike in zdej mam se to...
in rabim samo ce ma gdo kaksne zapiske ne pa da bo to delau gdo na mesto mene...
dozdej se ni nihce nicesar narediu na mesto mene tako da tud zdej ne pricakujem tega...
jst prosim za pomoc ne pa za podpiranje lenobe...
stara sm 23 let imam otroka ze pet let hodim v sluzbo in v solo in mi se dozdej nihce ni podpirau lenobe....tako da...
prosim zamo za pomoc,ce razumes....

tonic ::

sicer je v vprašanju oz. prošnji zapisanih premalo podatkov, ampak vseeno, mogoče ti kaj prode prav 70W z integriranim TDA1562Q na http://www.reber.si/TDA/TDA1562Q.htm
stereo sta pa samo 2 čipa TDA1562Q

verjetno ti rabiš opis ojačevaleca s tranzistorji?

zaposlena ::

hvala ti tole mi bo zelo pomagalo...drugace pa rabim tudi ojecevalec z tranzistorjem sam mi bo tudi to zelo pomagalo...
hvala ti

madviper ::

@zaposlena
Sedaj bom šel mal off-topic, kr opažam, da si preskočila Pravila, ter osnove internetnega bontona, kjer lepo piše, da uporaba samo velikih črk, na internetu pomeni enako, kot dretje v resničnosti. Moderatorji smo tukaj, da skrbimo za red in preglednost ter pomagamo uporabnikom.

Sedaj pa da se vrnem nazaj na tvoje vprašanje. Si preverila prvo temo v tem oddelku? Tam je kopica uporabnih povezav, namenjeni vsem začetnikom, prav tako se najde ogromno o ojačevalnikih, takšnih in drugačnih. Priporočam ogled. Za nadaljna vprašanja pa smo na voljo, tako moderatorji (brez olike ;)) ter ostali uporabniki!
I'd like to do something crazy!

zaposlena ::

nevem pac ce ti delajo velike crke preglavice pol si pa predstavli da sm nujno rabla pomoc in da sm kricala NA POMOC...bo uredu tako?

drugace pa hvala sm ze naredila in danes tud z odliko zaklucla maturo!
in zahvala se tistem ki mi je poslau naslov ki mi je zelo veliko pomagau pri pisanju seminarske!

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: madviper ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Toroidno jedro

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
122690 (2306) negotiator
»

TDA1562Q

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132302 (1589) crayz43
»

Poraba ojačevalca (baterije)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82501 (2299) Azrael
»

Ojačevalnik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81620 (1383) flasha
»

Iz zvočne direktno v zvočnike?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
221863 (1433) Pyr0Beast

Več podobnih tem