» »

Evropski parlament podprl direktivo o avtorskih pravicah

1 2
3
4

Kastrioti ::

V Franciji protestirajo že od novembra. Spramenilo se je nič.

_0\WA6m7Uzc ::

Kastrioti je izjavil:

V Franciji protestirajo že od novembra. Spramenilo se je nič.


Bos na volitvah videl, ce ne ze prej.

V Sloveniji pa ne protestirajo in raje cakajo, da se kaj spremeni samo od sebe.

lambda ::

Če se na protestih tako obnašaš kot tukaj, sploh ni čudno, da na protestih ni gužve ...

_0\WA6m7Uzc ::

lambda je izjavil:

Če se na protestih tako obnašaš kot tukaj, sploh ni čudno, da na protestih ni gužve ...

Seveda, problem je v meni. No, da vidimo, kaj bo se kdo izumil...

Kastrioti je izjavil:

V Franciji protestirajo že od novembra. Spramenilo se je nič.


Ali pa tudi ne...
Yellow vests movement @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

jype ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Seveda, problem je v meni.
Ne, meni se ne zdi, vsekakor pa potrebuješ nasvete koga, ki je na EU politični proces že vplival na bistven način. Če te reč zanima, povej, ti razložim, kako se tega lotiš.

Poldi112 ::

In na koliko protestih si že bil v svoji dolgi karieri protestiranja? Pa brez skrbi, ne bom te napizdil, zakaj nisi šel na ostale.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

_0\WA6m7Uzc ::

jype je izjavil:

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Seveda, problem je v meni.
Ne, meni se ne zdi, vsekakor pa potrebuješ nasvete koga, ki je na EU politični proces že vplival na bistven način. Če te reč zanima, povej, ti razložim, kako se tega lotiš.


"Seveda, problem je v meni." je bilo cinicno misljeno, seveda pa me zanima, detajl vec ni nikoli odvec. Lahko tudi na pm.

Poldi112 je izjavil:

In na koliko protestih si že bil v svoji dolgi karieri protestiranja? Pa brez skrbi, ne bom te napizdil, zakaj nisi šel na ostale.


Mislim (govorimo za obdobje vec kot 10 let, sorry, ce se kaksnega ne spomnim vec :D), da sem bil kar na vecini, ce ne vseh v Sloveniji, ki so imeli proti-kapitalno/korupcijsko/omejevanje svobode/omejevanje pravic tematiko. Imam tudi nekaj hudih fotk vodnega topa.

Ampak nisem point jaz. Point je, da, ce vas nekaj moti, to tudi pokazete in to s fizicno navzocnostjo. Zapise na netu so hudo preprosti za stran pogledat: zapres tab.

Zgodovina sprememb…

_0\WA6m7Uzc ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Sloveniji
= prestolnici.

Pa s tole temo sem zakljucil, mislim, da sem vse povedal.

Zgodovina sprememb…

Leaker49 ::

Poldi112 je izjavil:

In na koliko protestih si že bil v svoji dolgi karieri protestiranja? Pa brez skrbi, ne bom te napizdil, zakaj nisi šel na ostale.


Na teh protestih nam antifovci mečete kamne v glavo in potem nas aretirajo zaradi nacizma.

Markoff ::

@jype
Ti lažnivec se še vedno oglašaš?

https://slo-tech.com/forum/t729583/p627...
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

jype ::

SDS so na ključnem glasovanju septembra direktivo podprli. Njihov populizem prepriča le neinteligentne.

nagobčnik ::

Markoff je izjavil:

@jype
Ti lažnivec se še vedno oglašaš?

https://slo-tech.com/forum/t729583/p627...


"Lažnivcu" v tem primeru seže spomin do prejšnjega glasovanja o tej zadevi. Tebi ne. To je edina razlika.

Markoff ::

jype je izjavil:

SDS so na ključnem glasovanju septembra direktivo podprli. Njihov populizem prepriča le neinteligentne.

Ključno glasovanje je bilo tisto, na katerem direktiva ni bila podprta, tisto, na katerem pa je bila, pa ni?
Hvala bogu so si ti trije kekci premislili. Zakaj, vedo oni. Filanje barbara rovov s trupli drugače mislečih po drugi strani ni nekaj, okoli česar bi si ti premislil.

Ja, že drugi dokaz, da je najslabši SDSovec oseba z višjo stopnjo osebne integritete kot ti. How low(er) can you go?

nagobčnik je izjavil:

"Lažnivcu" v tem primeru seže spomin do prejšnjega glasovanja o tej zadevi. Tebi ne. To je edina razlika.

Kaj si ti zdaj - njegov odvetnik? GTFO.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

MrStein ::

Joj fantje, a ste špricali uro našivašizma s temelji dvoličnosti?

Če vaši glasujejo za, je narobe. Če glasujejo proti, pa je spet narobe.
Saj je preprosto.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Markoff ::

Eh, Kameni, meni dol visi, ali so za ali proti glasovali -isti ali -isti, toksični psihopati me motijo, is all.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

MrStein ::

No, jaz pa sem ti razložil, kaj in kako delujejo toksični psihopati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vesolc ::

tole bi lahk na naši šoli dali za šolske primere :D

jype ::

Markoff je izjavil:

Eh, Kameni, meni dol visi, ali so za ali proti glasovali -isti ali -isti, toksični psihopati me motijo, is all.
Toksični psihopati so populisti, ki so glasovali za.

vesolc ::

je bilo dovolj denarja vloženega, da nima veze kdo je bil za in kdo ne, v vsakem primeru bi se potrdilo tako ali drugače...pa če ste bli na protestih al pa ne...

_0\WA6m7Uzc ::

vesolc je izjavil:

v vsakem primeru bi se potrdilo tako ali drugače...pa če ste bli na protestih al pa ne...


Uorka dus, a lahko prenehate s to otrocjo fatalisticno mentaliteto, ker se zaradi lenobe/kratkoglednosti/pomanjkanja metalitete/idej (ali pa vsega) tako ali tako ne da nic narediti. Ce ze ne mores biti nikomur koristen, spokaj na FB in objokuj svojo usodo, nehaj pa ljudi prepricevati, kako se tako ali tako nic ne, da in da je najbolje, da so kar vsi prezvekovalci.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Kolega, bitka je že mimo.
Prej bi se tako trudil.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vesolc ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

vesolc je izjavil:

v vsakem primeru bi se potrdilo tako ali drugače...pa če ste bli na protestih al pa ne...


Uorka dus, a lahko prenehate s to otrocjo fatalisticno mentaliteto, ker se zaradi lenobe/kratkoglednosti/pomanjkanja metalitete/idej (ali pa vsega) tako ali tako ne da nic narediti. Ce ze ne mores biti nikomur koristen, spokaj na FB in objokuj svojo usodo, nehaj pa ljudi prepricevati, kako se tako ali tako nic ne, da in da je najbolje, da so kar vsi prezvekovalci.

oprosti, ampak te nisem kje omenjal, če si slučajno opazil, niti prvič, ker vidim, da si me citiral...očitno imaš težave sam s sabo, ker se vtikuješ v ljudi, ki niti ne debatiramo s tabo ...pospravi svoj egotrip, ker taki kot ti smetite konstantno po forummu z nekimi svojimi milenijskimi izpadi...žal nisi edina oseba na svetu in lahko tudi brezskrbno spregledaš moje komentarje, če si tega sploh sposoben...drugače pa mislim da ne rabim izpostavljat, da imaš težave z dojemanjem sveta, če imaš pogum le preko ekrana konkretno žalit vsakega pri katerem se počiutiš ogroženega...se nisem tebe dotikal in te žal moram razočarat, da se svet ne vrti le okoli tebe...
je tudi čudno, da nihče na slo-techu ne ustavi trola

_0\WA6m7Uzc ::

Ti smetis druzbo. Prepricujes ljudi, da se nic ne da narediti. Kot alkoholiki za okovanimi sanki. Ce imas en sam pameten razlog zakaj je to dobro, se ti rade volje opravicim.

MrStein je izjavil:

Kolega, bitka je že mimo.
Prej bi se tako trudil.

Sem se, ravno zato mi grejo organsko na kur*c taki osebki. Kolikor se ne da, se ne da ravno zaradi takih. Ce ze ne more narediti nic dobrega naj vsaj slabo ne dela.

Zgodovina sprememb…

vesolc ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Ce ze ne more narediti nic dobrega naj vsaj slabo ne dela.

čestitke za vse "dobro"-delne komentarje...zgleda so kraj Dobrna kar po tebi poimenovali...

Cruz ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

vesolc je izjavil:

v vsakem primeru bi se potrdilo tako ali drugače...pa če ste bli na protestih al pa ne...


Uorka dus, a lahko prenehate s to otrocjo fatalisticno mentaliteto, ker se zaradi lenobe/kratkoglednosti/pomanjkanja metalitete/idej (ali pa vsega) tako ali tako ne da nic narediti. Ce ze ne mores biti nikomur koristen, spokaj na FB in objokuj svojo usodo, nehaj pa ljudi prepricevati, kako se tako ali tako nic ne, da in da je najbolje, da so kar vsi prezvekovalci.

Protestniki ste prav tako brez idej. Če bi imeli idejo, bi jo poskusili uresničiti na druge načine kot s hojo po mestu s panoji s slabimi word-puns-i ter kanistrom vina.

Tako, da ja, ne mislit, da si/ste boga za keco zgrabili, če ste šli na protest. Bi bolj koristno bilo, če bi se dobili v gostilni in poskusili najti idejo. Je pa seveda boljše kot ležanje na kavču, ni pa veliko boljše.

Roko na srce, nekaj je potrebno narediti glede avtorskih pravic na spletu, ker se je vse razvilo tako daleč, da se zlorabljajo. Je ta direktiva prava rešitev? Ne. Bodo še sledili popravki in verjamem, da bomo prišli do dobrega kompromisa. Alarmisti spet opravljate svoje delo, saj vam ne gre zameriti. Nestabilen človek pač težko kontrolira čustva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

nagobčnik ::

Markoff je izjavil:


Ključno glasovanje je bilo tisto, na katerem direktiva ni bila podprta, tisto, na katerem pa je bila, pa ni?


Direktiva je bila podprta na obeh glasovanjih v parlamentu. Če ne bi bila prvič, bi bilo z njo konec. Zato lahko človek čisto upravičeno kritizira prvo glasovanje.

Markoff je izjavil:


Kaj si ti zdaj - njegov odvetnik? GTFO.


Sem nekdo, ki poudarja tebi neprijetna dejstva. Zato tudi ne zmoreš mojega prispevka komentirati drugače kot takole. :D

nagobčnik ::

MrStein je izjavil:


Če vaši glasujejo za, je narobe. Če glasujejo proti, pa je spet narobe.
Saj je preprosto.


Očitno še vedno preveč zapleteno zate. Bolj natančno je: če vaši (ali kdorkoli drug) glasujejo za, je narobe. Če vaši (ali kdorkoli drug) glasujejo prvič za in drugič proti, je še vedno narobe, da so prvič glasovali za, čeprav so drugič glasovali proti - ker je prvo glasovanje imelo za posledico to, da direktiva ni umrla že prvič.

_0\WA6m7Uzc ::

vesolc je izjavil:

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Ce ze ne more narediti nic dobrega naj vsaj slabo ne dela.

čestitke za vse "dobro"-delne komentarje...zgleda so kraj Dobrna kar po tebi poimenovali...

Skratka, nimas argumenta.

Cruz je izjavil:


Protestniki ste prav tako brez idej. Če bi imeli idejo, bi jo poskusili uresničiti na druge načine kot s hojo po mestu s panoji s slabimi word-puns-i ter kanistrom vina.

No vidis, ce bi kdaj poizkusil, bi opazil razliko med svojimi strahovi in realnostjo. Lahko se pa vprasas, v cem si koristen.

Zgodovina sprememb…

jype ::

vesolc je izjavil:

je bilo dovolj denarja vloženega, da nima veze kdo je bil za in kdo ne, v vsakem primeru bi se potrdilo tako ali drugače...pa če ste bli na protestih al pa ne...
Nah. Enako so govorili tudi za "data retention" in "software patents" direktive, pa se je reči na bistven način popravilo pred sprejemom - ker smo se za to temeljito potrudili.

Vi se pa niste in zdaj boste morali vložiti precej več truda, da te reči uredite v prihodnosti.

spegli ::

Končna ideja je orodje/zakon za cenzuro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

_0\WA6m7Uzc ::

spegli je izjavil:

Končna ideja je orodje/zakon za cenzuro.


Kar ste zeleli, ste dobili. A, da niste? Ocitno niste povedali dovolj glasno...

2019bosuper ::

vostok_1 ::

Sm slišal ja. Hahaha. Vrjetno jih je rdeči gumb triggeral pa so iz strahu pred patriarhijo pritisnili drugega.

Skratka jype will need to do some explaining...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

_0\WA6m7Uzc ::

2019bosuper je izjavil:

En aplavz za najbolj primitiven narod na Svetu.
Article 13 will wreck the internet because Swedish MEPs accidentally pushed the wrong voting button


A so Slovenci zgresili gumb O.o?

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Skratka jype will need to do some explaining...
Da si morajo švedski naziji izmisliti kakšno poceni laž, da bi upravičili svoj glas, je kvečjemu dokaz, da so ljudje na Švedskem precej bolj pozorni na to, kaj počnejo njihovi predstavniki.

Bwaze6 ::

Kolikšno je bilo plačilo za ta "zatipk"? Za dovolj primerno odškodnino bi se vsak naredil idiota, ki ne loči med "za" in "proti"... Seveda pa niso vsi Thalerji, da bi jih pri tem zalotili, a rezultati govorijo sami zase...

_0\WA6m7Uzc ::

jype je izjavil:

da so ljudje na Švedskem precej bolj pozorni na to, kaj počnejo njihovi predstavniki.

... in jih verjetno tudi kaznujejo na volitvah za njihova dejanja. Pravilno.

MrStein ::

jype je izjavil:

vesolc je izjavil:

je bilo dovolj denarja vloženega, da nima veze kdo je bil za in kdo ne, v vsakem primeru bi se potrdilo tako ali drugače...pa če ste bli na protestih al pa ne...
Nah. Enako so govorili tudi za "data retention" in "software patents" direktive, pa se je reči na bistven način popravilo pred sprejemom - ker smo se za to temeljito potrudili.

Vi se pa niste in zdaj boste morali vložiti precej več truda, da te reči uredite v prihodnosti.

Kdo točno so "vi" in "mi".
A hočeš reči, da bi lahko preprečil sprejetje, pa si se odločil drugače?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mr.B ::

Pa sej je super v sarkazmu, veste koliko oslarij "kot umetniških svtaritev" ne bo več na YT in FB. Kje bod Flathertheryi prikazovali svoje teorije.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Spajky ::

2019bosuper je izjavil:

En aplavz za najbolj primitiven narod na Svetu.
Article 13 will wreck the internet because Swedish MEPs accidentally pushed the wrong voting button
Da necenzuriran internet je postal čedalje večja grožnja za elite, pa ga treba zrezat do obskurnosti ;)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

jype ::

MrStein je izjavil:

Kdo točno so "vi" in "mi".
Vi ste desničarji, ki podpirate fašizem, dokler se ne znajdete na napačni strani.

Mi smo pa levičarji, ki verjamemo, da ni nobene potrebe, da imajo pravne osebe močnejši vpliv na zakonodajni proces kot fizične osebe.

MrStein je izjavil:

A hočeš reči, da bi lahko preprečil sprejetje, pa si se odločil drugače?
Tako je: Lahko bi se organizirali, tako kot smo se mi, pa se niste, ker očitno ne razumete, kaj pomeni demokracija.

Spajky je izjavil:

Da necenzuriran internet je postal čedalje večja grožnja za elite, pa ga treba zrezat do obskurnosti ;)
Elite ne obstajajo.

vostok_1 ::

A lahko kdo odpre temo na to nit v PČ?
Države imajo 2 leti za implementacijo ukrepov. Prav bi bilo, da se plebsi pripravimo na prihajajočo apokalipso.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Leaker49 ::

After Insisting That EU Copyright Directive Didn't Require Filters, France Immediately Starts Promoting Filters

I also announce that the Higher Council of Literary and Artistic Property, the HADOPI and the CNC will jointly launch in the coming days a "Mission to promote and supervise content recognition technologies".


V EU bo AI kmalu zbrisal z neta vse ki dvomijo v modrost Merklova pa Makrona.

jype ::

Leaker49 je izjavil:

V EU bo AI kmalu zbrisal z neta vse ki dvomijo v modrost Merklova pa Makrona.
Ne, bo pa izbrisal vse, ki verjamejo v modrost Petersona, kar je itak koristno, ker evolucijsko ne moremo napredovati, če retardom dovolimo, da sodelujejo v družbenem dialogu.

vostok_1 je izjavil:

Prav bi bilo, da se plebsi pripravimo na prihajajočo apokalipso.
Da ti ne boš storil ničesar je precej varna prerokba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Jarno ::

Lahko jamraš kot ta tip, pa bodo "svete krave" a.k.a. blagoslovljeni predstavniki ljudstva po svoje odločili.


Da ti ne boš storil ničesar je precej varna prerokba.

Kaj pa je tvoj realistični meteorit za dinozavre, ki glasujejo napačno?
#65W!

Leaker49 ::

jype je izjavil:

Ne, bo pa izbrisal vse, ki verjamejo v modrost Petersona, kar je itak koristno, ker evolucijsko ne moremo napredovati, če retardom dovolimo, da sodelujejo v družbenem dialogu.


Kolikor vem, je teorija evolucije po koranu haram.

antonija ::

Leaker49 je izjavil:

Kolikor vem, je teorija evolucije po koranu haram.
Odvisno za koga. Predvsem pa ne pozabit da imamo pred domacim pragom dovolj religioznih retardirancev za pospravit, preden zacnemo jamrat kako drugi nimajo urejenih zadev.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Leaker49 ::

antonija je izjavil:

Leaker49 je izjavil:

Kolikor vem, je teorija evolucije po koranu haram.
Odvisno za koga. Predvsem pa ne pozabit da imamo pred domacim pragom dovolj religioznih retardirancev za pospravit, preden zacnemo jamrat kako drugi nimajo urejenih zadev.


Seveda, po sloveniji vsak dan kristjani z noži štihajo mimoidoče :))

antonija ::

Sej tudi muslimanov ne vidim da bi hodili okrog po sloveniji in vsak dan stihali mimoidoce...

A bos raje se kaksen glup smiley dodal, da pokazes da se za trolla nisi dovolj dober?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

jype ::

Leaker49 je izjavil:

Seveda, po sloveniji vsak dan kristjani z noži štihajo mimoidoče :))
To vsekakor drži in policijska statistika to potrjuje.

Leaker49 je izjavil:

Kolikor vem, je teorija evolucije po koranu haram.
Dobro so te nategnili.

Jarno je izjavil:

Kaj pa je tvoj realistični meteorit za dinozavre, ki glasujejo napačno?
Glas za Levico, ki ne glasuje napačno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropska direktiva o avtorskih pravicah dokončno pod streho

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
307894 (5708) Matevžk
»

EP podprl predlog direktive o avtorskih pravicah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6714595 (10330) Poldi112
»

EU pripravlja macolo za spletne kršitelje avtorskih vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
7721402 (14403) Gregor P
»

Poslanci EP o avtorstvu v digitalni dobi znova septembra

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
206666 (4934) [D]emon
»

Wikipedija v opozorilo pred novo direktivo zatemnila italijansko verzijo

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
157293 (5663) gus5

Več podobnih tem