» »

Xiaomi težave

Xiaomi težave

marshall ::

pri nakupu novega Xiaomi-ja sem kot najprej upgrejdal na andro 9 in pričele so se težave, najprej na Google play kjer noče sprejet nobenega app-a. Vedno se javi opozorilo, naprava ni kompatibilna z to programsko opremo. Poskušal preko kabla iz PC naložiti glasbo, vedno mi javi naprava je izključena ali nima povezave...

broken/link ::

najprej naredi factory reset, da ti poenostavi vse skp.
pa še opozorilo - reset ti bo vse zbrisal in poenostavil na tovarniške nastavitve.

marshall ::

broken/link je izjavil:

najprej naredi factory reset, da ti poenostavi vse skp.
pa še opozorilo - reset ti bo vse zbrisal in poenostavil na tovarniške nastavitve.


a bo res nujno, ni druge...

broken/link ::

pomisli kolk časa si že zgubu in kolk časa boš še zgubu z iskanjem rešitve, ki je na koncu mogoče sploh ne boš našel.
po factory resetu vsaj veš, pri čem si in ali je res kriva posodobitev ali je krivo kaj tretjega.

Bye ::

Prodaj xiaomi in kupi premium brand.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

marshall ::

broken/link je izjavil:

pomisli kolk časa si že zgubu in kolk časa boš še zgubu z iskanjem rešitve, ki je na koncu mogoče sploh ne boš našel.
po factory resetu vsaj veš, pri čem si in ali je res kriva posodobitev ali je krivo kaj tretjega.


res je kot praviš ampak sedaj imam še več dela, ne deluje povezava z računalnikom, trt ne deluje install app z google play...

Bellzmet ::

Imaš global verzijo telefona? Kje si ga kupil?

marshall ::

imam global, kupil v SLO, preko spletne trgovine...

marshall ::

ok google play sem uspel usposobit, samo še povezavo z PC

krop ::

Drajverji so?

marshall ::

krop je izjavil:

Drajverji so?

kakšni gonilniki, nobeden starejši aparat ni delal težav. Samsung sem samo ubodel in mi je pokazal vse mape, tukaj sploh ne vem kako bi install navigacijo, saj nimaš kam odložit...

marshall ::

evo MI gonilniki so v akciji, no connect to device;((

Bellzmet ::

Uporabi kabel, ki si ga dobil zraven telefona.

marshall ::

a so gonilniki za vsak model drugi?? Sedaj imam univerzalne iz 2015, kabel uporabljam priloženi kajti drugi niso kompatibilni

marshall ::

kaj pa je z temi, android bootloder interface

https://c.mi.com/thread-1625831-1-1.html

M@73Y ::

Ko priključiš telefon na PC na telefonu izberi predstavnost, ker po defaultu je vedno "polnjenje baterije" način.
..jump into psytrance tunnel..

Stari maček ::

Bye je izjavil:

Prodaj xiaomi in kupi premium brand.

To delajo nepismeni bedaki. Pametni poštimamo male težavice.

marshall je izjavil:

imam global, kupil v SLO, preko spletne trgovine...

Vrni zadevo, nekaj je narobe s HW. Xiaomiji v osnovi delujejo BP. Katerega pa imaš?

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

To delajo nepismeni bedaki. Pametni poštimamo male težavice.


Ali pa odšteješ tistih par sto EUR več in pozabiš na vse težave s temi kitajskimi jajci za naslednjih nekaj let.

Čas je denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

anketar ::

100 ljudi, 200 sis, you do you, idgaf /s

res je čas je denar, eni mamo pač radi, da kej tud sami 'popravmo' pa tistih 100 ojrov zapravmo za pir al kej pametnejšga, ni pa nč narobe, da kupš premium, če si to želiš, I don't judge

Stari maček ::

shadeX je izjavil:

To delajo nepismeni bedaki. Pametni poštimamo male težavice.


Ali pa odšteješ tistih par sto EUR več in pozabiš na vse težave s temi kitajskimi jajci za naslednjih nekaj let.

Čas je denar.


Moj Poco ni potreboval nobenih "popravkov". Dela out od the box.

marshall ::

prijatelji glasbe in sexa ne se kregat, pač bom fon vrnil saj je garancija dve leti. Telefon mašika prepozna normalno, vendar ko hočem karkoli naložiti pa si fon premisli. Sem prej imel Samsung isto srednjega razreda vendar nikakršne primerjave, ta telefon ima ogromno več nastavitev kar zelo cenim. Zato brez skrbi tudi naslednji telefon bo Xiaomi8-)

Stari maček ::

Meni je jasno, da skoraj vsak, ki enkrat prezkusi Xiaomija, na njem tudi ostane. Mi p9a gredo na kur.... taki kot je zgornji primerek, ki misli, da več denarja pomeni kakovost, a drugega sploh ne pozna.

Zgodovina sprememb…

marshall ::

razmišljal sem tudi o drugi možnosti, skratka kot se spomnim že od pradavnine na prvih telefonih Nokia sem podatke izmenjaval tudi preko Wi-Fi sprejemnika. Ali bi obstajala ta možnost tudi na Xiaomi??

errhec ::

Obstajajo file managerji, ki ti ponudijo web vmesnik, pa lahko nalagaš tam. Vendar je počasno.
Če je nekaj narobe zamenjaj. Saj zato je garancija. Ga imaš možnost priključiti na kakšno drugo verzijo windows PCja? Ali pa na Linux? Tako boš siguren da je res nekaj narobe z telefonom in ne driverji KOT NEKATERI poročajo.


Poizkusi tole:
Turn ON Developer option then switch to USB DEBUGGING -- it will work
dd

marshall ::

to sem pri Galaxy najprej aktiviral, tukaj je malo bolj zakoreninjena in se težje najde, vendar ni zime za eskime, sem tudi to poskusil pa še vedno mrk >:D

errhec je izjavil:

Obstajajo file managerji, ki ti ponudijo web vmesnik, pa lahko nalagaš tam. Vendar je počasno.
Če je nekaj narobe zamenjaj. Saj zato je garancija. Ga imaš možnost priključiti na kakšno drugo verzijo windows PCja? Ali pa na Linux? Tako boš siguren da je res nekaj narobe z telefonom in ne driverji KOT NEKATERI poročajo.


Poizkusi tole:
Turn ON Developer option then switch to USB DEBUGGING -- it will work


torej mi ostane opcija preko oblačka, še prej gre v menjavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: marshall ()

shadeX ::

Stari maček je izjavil:

shadeX je izjavil:

To delajo nepismeni bedaki. Pametni poštimamo male težavice.


Ali pa odšteješ tistih par sto EUR več in pozabiš na vse težave s temi kitajskimi jajci za naslednjih nekaj let.

Čas je denar.


Moj Poco ni potreboval nobenih "popravkov". Dela out od the box.


Seveda rabi, ampak ti tega še ne veš. Kar sem se naučil v življenju je da pri poceni zadevah je vedno nek keč. Prej ali slej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

marshall ::

majstori ne se razburjat vse sem rešil, na koncu nosa sem imel rešitev

errhec; me je moral zopet dregnit v nos, da se zopet spomnim, ena kljukica je še manjkala in vse dela kot mora8-)

Drugače ˝no coment Xiaomi ruuuuls˝ >:D

shadeX ::

Drugače ˝no coment Xiaomi ruuuuls˝


Mja, dokler ne začnejo problemi. Vseen kak euro več za dobro robo ne škodi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

marshall ::

da se ne ponavljam, a vam ni že vse povedal ˝stari maček˝ ;)

gddr85 ::

itak, kak euro več in problemi čudežno sami izginejo :P

shadeX ::

marshall je izjavil:

da se ne ponavljam, a vam ni že vse povedal ˝stari maček˝ ;)


Niti ne. Vsaj nič kaj takega, kar bi pripomoralo k rešitvi problema.

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: marshall ()

bambam20 ::

Stari maček je izjavil:


To delajo nepismeni bedaki. Pametni poštimamo male težavice.



Male težavice, ki se na normalnih telefonih sploh ne pojavljajo.

Stari maček ::

gddr85 je izjavil:

itak, kak euro več in problemi čudežno sami izginejo :P

Če slučajno ne zagori baterija...aja, to je fičer.,..😃😂🤣

bambam20 je izjavil:

Stari maček je izjavil:


To delajo nepismeni bedaki. Pametni poštimamo male težavice.



Male težavice, ki se na normalnih telefonih sploh ne pojavljajo.

Ja "normalni telefoni" gorijo, se lomijo na pol Itd. To si mislil? 😂🤣

https://www.google.com/search?q=iphone+.....69i57j0l3.11746j0j9&client=ms-android-xiaomi-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

bambam20 je izjavil:

Stari maček je izjavil:


To delajo nepismeni bedaki. Pametni poštimamo male težavice.



Male težavice, ki se na normalnih telefonih sploh ne pojavljajo.


ce je za "male tezavice" misljeno najdet pravi podmenu in spremenit privzeto nastavitev, ter "normalen telefon" misljen kak ekvivalenten Samsung za dvojno ceno, bi vedno vzel Xiaomija in zapravil 5min svojega casa.

Dokler ne bodo dragi telefoni ponudili nic vec od poceni kitajckov, jih ne taknem.
800€+ za telefon, na katerem morem gledat oglase, tako kot na tistem za 400€. yeah right..

marshall ::

kaj vi mislite kdo je v tem testu zmrznil in šel na sramotilni steber izključno zaradi požrešnosti...

marshall ::

držim vse palce da Xiaomi zdrži to bitko do konca in Samsung ter Apple brzdata svojo ne-ukrotljivo požrešnost, ali enostavno odideta iz trga!!!

Na žqalost pa je zgodba malo bolj kompleksna, Xaomi ničesar drugega kot širi svojo bazo, če odide konkurenca bodo Xiaomi produkti čez noč cenovno faktor ×4, ali še dosti več. Skratka volk je volk, oz. človek je človek, dlako menja značaja nikoli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: marshall ()

marshall ::

no tale Kitajska jajc so pa malenkost boljša in sicer za 700€ od najboljših ki so 1200€ to so Apple, Samsung... Saj pravim pač Kitajska jajc katere več nobeden noče, daš malenkost več in imaš res vrhunskega Appla in Samsung ne pa ta P30 jajca!!!

Dimnik ::

Domobrancek ::

marshall je izjavil:

no tale Kitajska jajc so pa malenkost boljša in sicer za 700€ od najboljših ki so 1200€ to so Apple, Samsung... Saj pravim pač Kitajska jajc katere več nobeden noče, daš malenkost več in imaš res vrhunskega Appla in Samsung ne pa ta P30 jajca!!!



Sam tale Samsung je res "odličen". Samo enkrat imel Samsunga in še takrat mi je crknil po 6 mesecih. Garancije seveda niso priznali. Honor 8 pa deluje zdajle že skoraj tretje leto. P20pro tudi laufa napovno. Ne govori, če nisi sprobal. Je pa res, da imajo po tanovem tudi oni precej zasoljene cene, katere pa relativno hitro padejo(mate20pro se dobi že za 720€, ko je prišel ven oktobra je bil 1000€).

Hočte ali nočte bodo kitajci kmalu glavni na trgu mobilne telefonije. Huawei se približuje temu, Xiaomi bo tudi (če bo šlo tako naprej) kmalu v vrhu. Tudi Oneplus je vedno močnejši. Samsung in apple nista več tako dominantna kot sta bila. Deal with it.

Stari maček ::

Ko nekdo za Huawei ali Xiaomi napiše, da so jajca ti je takoj jasno, da tip pojma nima.

marshall ::

hahaha, ljudje božji a res ne poznate humor...

saj pišem zgoraj da sem že dva tedna srečni lastnik za drobiž kupljenega Xiaomi poco, če pa bi bil sin recimo Zidarja, Bavćarja, Šrota ali bog ne daj Jankovića ˝a ne očka˝, bi pa zagotovo imel tega hrust P30 pro, mljask...

Pa veliko sreče...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applovi poslovni rezultati: prodaja iPhonov še naprej pada (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7024196 (21038) no comment
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810149 (7896) matobeli
»

Xiaomi mi5, mi5s, mi5 plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
899161566 (70803) Prebeznik
»

Apple vendarle dovolil razvijalcem komunikacijo z uporabniki prek App stora

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
257145 (5894) AndrejO
»

Tu je Huawei Mate 9 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10025354 (19208) ivan01

Več podobnih tem