» »

Nov telefon

Nov telefon

1
2
»

Stari maček ::

janko934 je izjavil:

Ja, takrat sem si lastil Xperio Arc S. Meni je bil to super telefon.

Kaj pa vem tile Poco loco in podobno. Pa tisti, ki kupite tak noname telefon, ga imate dlje časa. Ne pa recimo pol leta in podobno?

Si pa za hece...Xiaomi je četrti največji proizvajalec telefonov na svetu...Pocofone ima enake komponente kot Samsung Galaxy Note 9...

janko934 ::

Gledam tele Pocote. Kako ma Gearbest s carino? Tole placam še carino zraven? Koliko? Kaj še doplacam na tole ceno?
Ima GB povsod tako?

https://m.gearbest.com/cell-phones/pp_0...

Ajde, ta vikend bom kupil Pocota. Kje dobim najceneje + hočem še steklo in gumijast (loh tuti drug material etui)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: janko934 ()

gddr85 ::

afaik tpu ovitek pride že zraven

Dimnik ::

Desno zgoraj, predlagaj izbris

ManDriver ::

@janko934: kje si potem Poco-ta naročil?
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

louser ::

Telemach ga ima ob vezavi na dve leti za slabih 9eur na mesec.

Egidij88 ::

S tem, da preplačuješ naročnino.

louser ::

Je ne, če paket dejansko uporabiš. Jaz ga.

matobeli ::

Drag maš ti youtube predvajalnik :))

louser ::

Bom kar srečen, če mi najdeš cenejši primerljiv paket.

matobeli ::

Pravim samo da imaš nesmiselno drag youtube predvajalnik ampak me v resnici ne zanima za kakšne hobije goniš svoj denar.

louser ::

Tvoj komemtar je kup govna in je irelevanten za debato.
Telemachov paket je v mojem primeru najcenejša opcija in ni preplačana naročnina.
Vsak posameznik pa ve, ali operaterjev paket ponuja to, kar rabi.
V mojem primeru bi torej Poco v takem paketu bil odličen nakup, a za enkrat telefona še ne rabim (drugega).

Stari maček ::

Global Version Xiaomi POCOPHONE F1 6GB 128GB POCO F1 Snapdragon 845 4000mAh Dual Camera 6.18" Full Screen Smartphone
https://s.click.aliexpress.com/e/cGmvon...

Za pošiljanje izberi DHL.

Egidij88 ::

Na GearBestu je 293.

Dimnik ::

Dobiš ga pa enkrat februarja....

janko934 ::

Naročil nisem (še) nikjer. Imel sem že vse pripravljeno, pa sem rekel, da bom počakal do konca tedna za morebitni popust oz. akcijo. Med tem sem iz Boba prešel na T2 in takoj po vstavitvi nove SIM kartice je telefon začel delovati precej bolje. Ne vem, kaj je fora. Pred tem sem ga že mnogokrat znova zagnal ter tudi povrnil na tovarniške nastavitve, česar ob prehodu niti nisem naredil.

Scena je, da sedaj deluje precej dobro in je za domačo rabo povsem dovolj. Rad pa bi za službene namene imel bolj tekoč, praktično hipen telefon.

Najcenejši je bil tisti italijanski link - nekje 260 - 270 €.

janko934 ::

Moj telefon deluje vse slabše in slabše. Poskušal sem že vse, a mislim, da je čas za novega. Trenutni P9 Lite bi rad nadomestil s čim podobnim. Torej gledam telefone med 200 in 300 €.

Ali je F1 Pocophone še vedno najboljši nakup? Ravno danes akcija s kodo za 255 €, ampak bo trajalo kar 10 - 25 Dd. Do takrat bodo cene spet padle. Obstaja še kakšna boljša opcija ali pa bolj primeren telefon?

janko934 ::

....čeprov vidm, da loh daš 7,46 € je bo v 4 - 10 Dd. Malo boljše pa je.

matobeli ::

Pocophone je še vedno spodobna zadeva. Dobiš pa tudi kakšne starejše flagshipe "znamk" za ta denar, npr. https://www.mimovrste.com/pametni-telef...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813267 (9940) toro69
»

Nakup novega Apple iPhone 6s leta 2019?

Oddelek: Kaj kupiti
436226 (4938) tikitoki
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014144 (11482) cordoba
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790581 (76449) MrStein

Več podobnih tem