» »

Urnik na FERI

Urnik na FERI

IcyFox ::

Pozdravljeni, kot bodoči študent sem si malo ogledoval urnike na RIT-UNI pa me zanima, če lahko kako filtriram skupine? Ker se mi ne zdi, da bi imel vsak študent vsak dan toliko ur...

MasterTade ::

Urniki zelo variirajo, pri nas je blo večkrat napisano od 8:00 do 20:00 zaradi izbirnih predmetov, ampak v praksi je bilo že precej prej konec. Potem imaš še kakšne skupine za vaje ipd. Bi moral koga, ki tja hodi vprašat, jaz nisem hodil tja
Mors omnia aequat

Zgodovina sprememb…

smacker ::

Urnik zgleda katastrofalno, ker imaš na njem ene 10 skupin za vaje (hodiš le v eno). Ne moreš filtrirat avtomatsko, lahko pa gledaš samo za npr. RV1.
V semestru imaš 5-6 predmetov, pri vsakem imaš vaje (2-3 ure) in predavanja (2-3 ure). Povprečno imaš na urniku cca. 20-25 ur, lahko pa računaš še cca. 15-20 ur za domače naloge (vključno z učenjem).

IcyFox ::

smacker je izjavil:

Urnik zgleda katastrofalno, ker imaš na njem ene 10 skupin za vaje (hodiš le v eno). Ne moreš filtrirat avtomatsko, lahko pa gledaš samo za npr. RV1.
V semestru imaš 5-6 predmetov, pri vsakem imaš vaje (2-3 ure) in predavanja (2-3 ure). Povprečno imaš na urniku cca. 20-25 ur, lahko pa računaš še cca. 15-20 ur za domače naloge (vključno z učenjem).

Hvala za tole, ti potem tam določijo v katero skupino za vaje spadaš ali lahko sam hodiš kadar hočeš?

smacker ::

Bolj ali manj ti določijo na začetku. Potem se pa pri kakem predmetu še kaj združi/poenostavi. Delitev v skupine je zaradi omejenega števila mest v računalniških učilnicah, tako da se moraš za menjavo skupine dogovorit z asistenti.

IcyFox ::

smacker je izjavil:

Bolj ali manj ti določijo na začetku. Potem se pa pri kakem predmetu še kaj združi/poenostavi. Delitev v skupine je zaradi omejenega števila mest v računalniških učilnicah, tako da se moraš za menjavo skupine dogovorit z asistenti.

Aha, hvala ti. Ima veliko več smisla kot pa da imaš cele dneve predavanja in vaje hahah

IcyFox ::

Bom kar tu vprašal študente višjih letnikov, zanima me kdaj približno se dobijo urniki ter skupine za vaje ter laboratorije in kam dobimo te informacije (urniki so verjetno na spletni strani, skupine pa najbrž ne?)

smacker ::

Urniki pridejo šele konec septembra, za skupine pa se dogovorite v prvem tednu.

IcyFox ::

smacker je izjavil:

Urniki pridejo šele konec septembra, za skupine pa se dogovorite v prvem tednu.

Aha okej, torej se skupin ne dobi na AIPS? Mam ene težave s prijavo tja, pa se mi zdi brezveze vozit osebno tja da mi zrihtajo...

smacker ::

Ne, aips boš rabil šele januarja, za prijavo na izpite ;)

IcyFox ::

smacker je izjavil:

Ne, aips boš rabil šele januarja, za prijavo na izpite ;)

Super, hvala ti za tole 😁


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strategija učenja in sprotnega dela na fakulteti

Oddelek: Šola
163449 (2615) Trupl0
»

UNI ali VS

Oddelek: Šola
174857 (3891) KraitPay
»

Prenosniki na faksu (Feri) - uporabnost

Oddelek: Šola
153353 (2928) Pyr0Beast
»

Fakulteta & prenosniki & varnost & izdelava zapiski

Oddelek: Pomoč in nasveti
497745 (6797) mojca
»

Menjava skupin na FRI

Oddelek: Šola
51198 (1056) Cowboy6

Več podobnih tem