» »

Spekuliranje Cene Bitcoina na podlagi M-Cap Tether-ja

Spekuliranje Cene Bitcoina na podlagi M-Cap Tether-ja

Aquafriend ::

Tukaj je zanimiva korelacija med usdt (tether-jem) in bitcoinom. Na sliki vidimo, da je tether dumpal (v obtoku) oktobra. Nato je bitcoin sledil z enomesecnim zaostankom. Ko je tether zacel narascat je bitcoin tudi narascal. Po priblizno enomesecnem casovnem zaostanku.

Kaj mislite o tem? Manipulacija?

Aquafriend ::

neverlucky ::

Glede na ceno tetherja torej pricakujemo velik pump v aprilu in nato takojsen padec na nizjo raven kot je sedaj?

Mislim, da je vsak, ki ob temle signalu ne gre vsaj 50% all in, idiot.

Ups narobe sem bral graf ...
Nic ne bo s tem ;/

Jaz sicer na tem grafu vidim ujemanje le na parih mestih, kaj pa vsa tista ogromna nihanja btcja, medtem ko je tether stabilen , se tisto samo ignorira?

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Sem sel pogledat tether januarja, 20, 21 januar je bil delni vrh (market cap)
nato 24. januarja en tak manjsi hiter flash crash dump.

Pogledal bitcoin, tocno 1 mesec pozneje, delni vrh 20, 21 februarja. Potem pa 24. februarja en tak manjsi flash crash. Zanimivo. Ampak ni nujno, da bo vedno korelacija.

https://coinmarketcap.com/currencies/te...
https://coinmarketcap.com/currencies/bi...

Ne gledat ceno tetherja ampak market cap.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Mislim, da je vsak, ki ob temle signalu ne gre vsaj 50% all in, idiot.


Ne, je treba bit previden. Tole je bolj za foro. Ce se pa izide pa toliko boljse.


Se eno sem odkril. Tether 5. februarja (kapitalizacija) lokalno dno.
Tocno 1 mesec za tem bitcoin 5. marca doseze lokalno dno.
XD

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Pardon. Gre se za 6. februar tether dump v kapitalizaciji in 6. marec lokalno dno btc.

Aquafriend ::

Evo se ena. Tether kapitalicacija manjsi dvig 16. februarja. Bitcoin cena 1 mesec poznej manjsi dvig 16. marca.

Vazelin ::

Wow kere ugotovitve:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Tiskarna Teter Lopov d.o.o

Vazelin ::

Vse je krito:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Ja z denarjem vlagateljev oziroma denarnicami

Bomo videli ce bo kaksna korekcija zacetek aprila

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

V trezorju je baje gotovina
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Jaz sem slisal, da naj bi teter, eoss pa bitfineks bili skupaj in da bi pumpali svoje s tetrom. Pa financiral oziroma uporabili fund iz eoss ico kot kritje za teter. Tko se spekulira.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Jaz sem slisal

Slišal, slišal!

Vazelin ::

Me veseli da mamo teterlopov temo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

perci je izjavil:

Jaz sem slisal

Slišal, slišal!

sej ko slisis, ce te dovolj zanima, gres lahk v raziskovanje.

VaeVictis ::

Za nazaj je dokaj lahko delati primerjave, kdo si upa napovedati na podlagi tega dvig Bitcoina in potencialno ceno BTC?

Aquafriend ::

Vazelin je izjavil:

Me veseli da mamo teterlopov temo

valvoline's favourite!

Vazelin ::

Folk še vedno hoče narediti zlato iz dreka in nobenmu ne rata
Tako jaz gledam na tehnično analizo in bote
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Aquafriend ::

Seveda rata ampak ne iz dreka. More bit dober material pa dober Alkemist. Najboljsih 5% mogoce. Iz refreshanja coinmarketkap pa ne.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Perci: kakšno je tvoje mnenje glede teterlopova?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Zakaj te zanima mnenje. Pocakaj na trend in poskusi. Perci ti pa hmal zbris to temo.

Vazelin ::

Zanima me mnenje kolega moderatorja
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Sej ze ves kaj si misli, je ze veckrat povedal. Ni vazn, bolj se osredotoc na kej druzga. Mal raziskuj pa pomagi pri spekuliranju.

perci ::

Vazelin, mislim, da ga do sedaj niso printali brez kritja. Oz. morda so ga ampak so naknadno zagotovili kritje, ker ga takrat na hitro niso mogli.

Mislim pa, da ni v osnovi zamisljen kot scam.

Je pa vsekakor neprofesionalna storitev (brez garancije) kot vse v kriptu.

Komot se pa motim in ima Valvoline prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Aquafriend ::

Vazelin je izjavil:

Folk še vedno hoče narediti zlato iz dreka in nobenmu ne rata
Tako jaz gledam na tehnično analizo in bote


Breberi knjigo o Juretu. Roman, ki je s svojo preprostostjo in modrostjo očaral in navdihnil množico zvestih kripto oboževalcev po vsem svetu, je zgodba o mladem slotech uporabniku jype Juretu, ki iz rodne Slovenije odpotuje v skandinavsko troll puščavo, da bi našel kripto zaklad, zakopan v svedskih troll gozdovih. Pot mu prekrižajo ciganka, samooklicani vikinski kralj in alkimist, od katerih vsak skuša Jureta usmeriti k pravemu cilju njegove poti. Prvotno popotovanje v iskanju materialnih dobrin se tako spremeni v odkrivanje zaklada, ki ga nosimo v sebi. Juretova vsebinsko bogata, ganljiva pot, ki v sebi skriva pomemben moralni nauk, je pričevanje o neizčrpni moči asketskega zivljenja, ki nam lahko spremeni življenje, in o tem, kako pomembno je prisluhniti svojemu srcu.

perci ::

ti je kdo heknu account?

Aquafriend ::

Ne. Sej ce bi mi, bi tudi tist reku da ne, :)

Drugac pa se zadnje sporocilo v temi: nekateri se sprasujejo zakaj je tocno 1 mesec zamika pri teter btc korelaciji. Ja zakaj le. Ce ne bi bilo zamika bi vsak ugotovil korelacijo. Tako pa skoraj vsem zgleda da korelacije ni. Naravna selekcija. Zdaj pa pocas zbrisat temo.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Se boljse bi pa bilo, ce bi bil vsakic drugacen zamik. Potem mi sploh ne bi pogruntali, da obstaja korelacija. To bi nas nategnili.

Vazelin ::

aqua je ratal kar dober trol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Ma ne, nek dogovor more bit, da se ve kdaj pumpat in dumpat. we are the 99%

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

perci je izjavil:

Se boljse bi pa bilo, ce bi bil vsakic drugacen zamik. Potem mi sploh ne bi pogruntali, da obstaja korelacija. To bi nas nategnili.


Vau hahahah :)):)):))

Aquafriend ::

Vazelin je izjavil:

aqua je ratal kar dober trol

ej, jst se prov bojim ce bo se kdaj full bull run. Predstavlji si da bi sli namest btc 20k do enih 60k. Koliko shitcoin milijonarjev bi dobili. Kar velik delez teh potem gre v penzijo in iz dolgcasa zacne trolat. Sej ne da bi jaz bil eden izmed teh. Moj namen je cist drug. Prikazat trolanje v slabi luci in uzakonit pregon trolov.

Vazelin ::

a jype spada v kategorijo penzija trolov?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

Ja.

jype ::

Moje življensko poslanstvo je za zdaj še skrito, ampak ko ga dosežem, bom objavil, pa boste lahko takrat ploskali.

Aquafriend ::

jype je izjavil:

Moje življensko poslanstvo je za zdaj še skrito, ampak ko ga dosežem, bom objavil, pa boste lahko takrat ploskali.

lej tega, mi o juretu, jure na vrata. Pa naj se kdo rece da zakon privlacnosti ne deluje. (tisto kar (podzavestno) mislis to privlacis)

Zgodovina sprememb…

jype ::

Jsm v to temo prišel še preden si jo ti odprl.

neverlucky ::

Jure nima casa prebirat vseh tem, ima pa napisano skripto, ki namesto njega surfa po slotechu in mu isce zanimive teme, kjer se lahko vkljuci :)

Vazelin ::

lahko bi vozil lambote, porival dominkanke, tajke a ne, on sodeluje na slotech. zelo cenim to. big support
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Aquafriend ::

jype je izjavil:

Jsm v to temo prišel še preden si jo ti odprl.

ja, torej se strinjas s tisto teorijo, ki pravi, da je bog vse kar obstaja. Torej tudi ti, jaz, mi vsi smo del boga. Ce sem jaz slab do tebe in drugih sem v bistvu slab do delcka boga in potem je del boga slab do mene? Logicno! Karma!

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Ali pa una fora, ko hoces kliknt temo spekuliranje kriptovalut pa ponesrec kliknes spekuliranje teter lopova, ker ima zacetek naslova zelo podoben naslov teme. Zato zbriste temo. Pa da ne bi slucajn zbrisal uno drugo temo ponesrec..:)

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Joj, kje je amacar, predlagalec izbrisa, ko ga najbolj potrebujes.

kamiKaZaA ::

hmmmmm Aquafriend=profoktor=valvoline=še_15_drugih_accountov ???? to sedaj je resno vprašanje.

Vazelin ::

Ne, profdoktor ma unikaten stil
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Aquafriend ::

kamiKaZaA je izjavil:

hmmmmm Aquafriend=profoktor=valvoline=še_15_drugih_accountov ???? to sedaj je resno vprašanje.

niti slucajno, je pa mozno profdoktor - valvoline

Dejte izbrisat, ker drugac lahk spremenijo teter taktiko

Zgodovina sprememb…

jype ::

Aquafriend je izjavil:

ja, torej se strinjas s tisto teorijo, ki pravi, da je bog vse kar obstaja
Nah, to je cop out. Kdaj si nazadnje bral resno filozofijo?

Aquafriend ::

Sem bral in potegnil logicen zakljucek vsega prebranega, ceprav skoraj noben ne pise izrecno o tem. Zraven logike sem uporabil tudi obcutke. Za optimalen rezultat raziskovanja vesolja in boga mors uporabit poleg logike tudi custva. Ljubezen ni samo logika.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

Sem prosil boga, ce mi da kak znak, ko bom na pravi sledi. Ko sem videl kako je sneg zacel padat sred pomladi sem si rekel to je to. Hvala. Zdej lahk vrnes nazaj sonce. Pa zaprite temo/

Zgodovina sprememb…

kow ::

a tema za slovensko (kripto) zakonodajo obstaja?

nevermind, sel nasel "Obdavcitev kriptovalut ..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eksplozivno rast bitcoina povzročil en lastnik

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3614373 (4609) Mato989

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
25326443 (11198) MrStein
»

Bitfinex in Tether pogrešata 850 milijonov dolarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7316579 (13155) Qrctegleda
»

Prenos denarja preko kriptavalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
304322 (2963) tryhard

Več podobnih tem