» »

telefon z najboljso kvaliteto videjev (snemanje v klubu)

telefon z najboljso kvaliteto videjev (snemanje v klubu)

musicfreak ::

Kateri telefon priporocate za snemanje videjev na partijih v klubih? Sam imam Redmi Note 6, telefon je super vse, ampak snemanje videjev zal neuporabno, izredno slab zvok. Se moram stegnit po Iphone XS? Do sedaj najboljse kar sem videl na youtube so bli videji iz iphonov, zal. Ali naj raje kupim Mi 9 + kak majhen digitalni fotoaparat (ne bi najraje)?

Ahim ::

Ja, iPhone XS je res dober, preverjetno na koncertih tako v dvorani kot zunaj na prostem, kar je podobno kot v kaksnih klubih (tema, light show, glasno ozvocenje). Kupi in ne bos razocaran!

doctor78 ::

Kot prvo ti nikakor ne priporočam nakupa iPhona oz katerekoli Apple izdelka. Razlogov za to je ogromno. Če ji želiš malce pogooglaj pa ti bo jasno.

Kot drugo iPhoni nikakor niso več najboljši kar se kamere, fotografije in videa tiče. Če rabiš to se obrni na Google Pixel 3 serijo, Samsung S10 in Note 9 ali Huawei premium serije. Na Apple pa pozabi edino, če si že uporabnik le teh.

starboi ::

doctor78 je izjavil:

Kot prvo ti nikakor ne priporočam nakupa iPhona oz katerekoli Apple izdelka. Razlogov za to je ogromno. Če ji želiš malce pogooglaj pa ti bo jasno.

Kot drugo iPhoni nikakor niso več najboljši kar se kamere, fotografije in videa tiče. Če rabiš to se obrni na Google Pixel 3 serijo, Samsung S10 in Note 9 ali Huawei premium serije. Na Apple pa pozabi edino, če si že uporabnik le teh.


Kar je čista laž in zavajanje ... Iphone bo točno to kar išče.. ne pride nobena druga znamka blizu, kar se tiče samo kvalitete videa in zvoka pri snemanju v pogojih, ki jih išče OP. Lp

doctor78 ::

Če je karkoli laž IN zavajanje je to tale tvoj komentar. In če je musicfreak kolikor pameten/a bo uporabil Google in se prepričal to. Apple izdelki so metanje denarja stran. Ne trdim, da niso dobri ali kvalitetni. Definitivno pa niso najboljši in sploh pa niso vredni svojega denarja. Komur je OSX okolje kul potem go for it. Ampak nekomu, ki je do sedaj bil v low segment android svetu svetovat "premium" iPhone za 1300 EUR zato, da bo snemal v klubu je bullshit. Sploh ker NI najboljši v tej stvari. Kratek skot na Google ti to potrti 100x. Tko, da nehaj zavajat folk predvsem pa komentirat pametne nasvete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: doctor78 ()

klinker ::

doctor78 je izjavil:

Če je karkoli laž IN zavajanje je to tale tvoj komentar. In če je musicfreak kolikor pameten/a bo uporabil Google in se prepričal to. Apple izdelki so metanje denarja stran. Ne trdim, da niso dobri ali kvalitetni. Definitivno pa niso najboljši in sploh pa niso vredni svojega denarja. Komur je OSX okolje kul potem go for it. Ampak nekomu, ki je do sedaj bil v low segment android svetu svetovat "premium" iPhone za 1300 EUR zato, da bo snemal v klubu je bullshit. Sploh ker NI najboljši v tej stvari. Kratek skot na Google ti to potrti 100x. Tko, da nehaj zavajat folk predvsem pa komentirat pametne nasvete.


Nimas pojma. Ne mesaj slik, ter snemanje videa z zvokom v klubu.

profii ::

Kaj pa Gopro?

bmwwww ::

Za denar iphona in drugih android tel.kupi kamero pa bos mel mir

Stari maček ::

Za vse, ki živijo v zablodi o superiornosti Iphona:


Za kakovostno snemanje zvoka dodaš še zunanji mikrofon in si zmagal.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Svaka cast majstru, ki je naredil to primerjavo.

Kako je lahko poslikal drevo z obema telefonoma tako, da je na milimeter enaka slika pri vsakem listu? Niti ena vejica ali list se ni premaknil.
Enaki vidni kot kamere, enak dof, enako odrezani robovi, a veter ni cist nic pihal?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

stb ::

m0LN4r je izjavil:

Svaka cast majstru, ki je naredil to primerjavo.

Kako je lahko poslikal drevo z obema telefonoma tako, da je na milimeter enaka slika pri vsakem listu? Niti ena vejica ali list se ni premaknil.
Enaki vidni kot kamere, enak dof, enako odrezani robovi, a veter ni cist nic pihal?

Temu bi se približal, če bi telefona pritrdil na neko skupno desko, z objektivoma skupaj in fotoaparat prožil s prirejenim bluetooth prožilcem.

Še vedno bi bil kader malenkost različen (ker bi bila objektiva nekaj centimetrov narazen), ampak avtorju je uspelo tudi to, neverjetno!

AndrejS ::

Si pomislil da vsem ne bo všeč , če jih snemaš v klubu. Za tebe in tvoj telefon se lahko slabo konča!

klinker ::

AndrejS je izjavil:

Si pomislil da vsem ne bo všeč , če jih snemaš v klubu. Za tebe in tvoj telefon se lahko slabo konča!


Lol. Pol bi vsak vecer mogli vsi foni koncat slabo, glede na to da samo se telefone po rokah vidis na plesiscih :D

m0LN4r je izjavil:

Svaka cast majstru, ki je naredil to primerjavo.

Kako je lahko poslikal drevo z obema telefonoma tako, da je na milimeter enaka slika pri vsakem listu? Niti ena vejica ali list se ni premaknil.
Enaki vidni kot kamere, enak dof, enako odrezani robovi, a veter ni cist nic pihal?


Nimas pojma. Poco poseka vse, za 1/3 cene ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

darkz ::

lg V30 če nemsliš zapravit ogromno denarja...

Ogromno video funkcij...
3 aktivni mikrofoni
avdio/video focus
2160p@30fps al 1080p@60
24-bit/192kHz stereo sound
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

gendale2018 ::

a sploh smeš kar tako snemat v klubu (ok, prijatelje/prijateljice, ki ti dovolijo lahko, ampak tako nasplošno)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

klinker ::

gendale2018 je izjavil:

a sploh smeš kar tako snemat v klubu (ok, prijatelje/prijateljice, ki ti dovolijo lahko, ampak tako nasplošno)


Pejdi na YT ;)

gendale2018 ::

dovoljeno še vedno ni in ne se čudit ko ti kak tip od ženske ki jo veselo snemaš zabrise telefon v zid
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

musicfreak ::

gre za snemanje glasbenikov, djev, ne pa ljudi na plesiscu oz zensk :D sicer pa yt je poln posnetkov iz koncertov in partijev

Zgodovina sprememb…

gendale2018 ::

v tem primeru se ti opravičujem, te reči načeloma lahko snemaš (vsaj za zasebno rabo) kako je z deljenjem nisem zihr

op se je bral kot da bi ti rad snemal random pijane ženske po klubih česar pa vsekakor brez dovoljenja ne smeš (pa nima veze da je youtube pol ne) in se bo hitro končalo s telefonom razbitim ob zid tvojimi zobmi/nosom pa tud (ne tudi tega se ne sme....... samo če tip to nardi in se pobere ven iz kluba mu ne moreš nič ker policija ne bo šla zapirat cel center ker je en fasal batine
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

DrSergioDJ ::

gendale2018 je izjavil:



op se je bral kot da bi ti rad snemal random pijane ženske po klubih


Iz kje si to razbral iz samo enega njegovega posta, v katerem ne omenja ne žensk ne alkohola ne snemanja ljudi nasploh? Kakšne nebuloze to sklepate brez podlage?
...

Stari maček ::

m0LN4r je izjavil:

Svaka cast majstru, ki je naredil to primerjavo.

Kako je lahko poslikal drevo z obema telefonoma tako, da je na milimeter enaka slika pri vsakem listu? Niti ena vejica ali list se ni premaknil.
Enaki vidni kot kamere, enak dof, enako odrezani robovi, a veter ni cist nic pihal?


Razumem tvoje razočaranje, če si preplačal drek od ajfona, ampak tako je življenje. Osebno se se prepričal, da to ni fejk ob primerjavi nočnih posnetkov z iPhonom d mojega znanca.

klinker ::

Stari maček je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Svaka cast majstru, ki je naredil to primerjavo.

Kako je lahko poslikal drevo z obema telefonoma tako, da je na milimeter enaka slika pri vsakem listu? Niti ena vejica ali list se ni premaknil.
Enaki vidni kot kamere, enak dof, enako odrezani robovi, a veter ni cist nic pihal?


Razumem tvoje razočaranje, če si preplačal drek od ajfona, ampak tako je življenje. Osebno se se prepričal, da to ni fejk ob primerjavi nočnih posnetkov z iPhonom d mojega znanca.


Odrasti no.

m0LN4r ::

Stari maček je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Svaka cast majstru, ki je naredil to primerjavo.

Kako je lahko poslikal drevo z obema telefonoma tako, da je na milimeter enaka slika pri vsakem listu? Niti ena vejica ali list se ni premaknil.
Enaki vidni kot kamere, enak dof, enako odrezani robovi, a veter ni cist nic pihal?


Razumem tvoje razočaranje, če si preplačal drek od ajfona, ampak tako je življenje. Osebno se se prepričal, da to ni fejk ob primerjavi nočnih posnetkov z iPhonom d mojega znanca.

?? Hehe ne sem postavil dejansko vprasanje na katero me znaima odgovor. Zato kateri telefon dela boljse slike mi dol visi, ker telefona za take bedarije ne uporabljam glih.
Drugace pa ja, na tem videu se vidi superiornost ajfonove kamere, drugi je samo "good enough"
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Stari maček ::

m0LN4r je izjavil:

Stari maček je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Svaka cast majstru, ki je naredil to primerjavo.

Kako je lahko poslikal drevo z obema telefonoma tako, da je na milimeter enaka slika pri vsakem listu? Niti ena vejica ali list se ni premaknil.
Enaki vidni kot kamere, enak dof, enako odrezani robovi, a veter ni cist nic pihal?


Razumem tvoje razočaranje, če si preplačal drek od ajfona, ampak tako je življenje. Osebno se se prepričal, da to ni fejk ob primerjavi nočnih posnetkov z iPhonom d mojega znanca.

?? Hehe ne sem postavil dejansko vprasanje na katero me znaima odgovor. Zato kateri telefon dela boljse slike mi dol visi, ker telefona za take bedarije ne uporabljam glih.
Drugace pa ja, na tem videu se vidi superiornost ajfonove kamere, drugi je samo "good enough"

Je tako dober, da če ne bi bilo neposredne primerjave, niti slučajno ne bi znal oceniti, kateri je boljši. Če je to zate vredno 800 € razlike tudi OK.

m0LN4r ::

To je vse relativno. Predvidevam, da imas ti tudi neko stvar, hobi za katero si pripravljen dati vec denarja, kot nekdo drug, samo za to ker je malo bolja od cenejse ali?
Jaz ne dam za telefon vec kot 200 evrov, ce je mozno. Dam pa sigurno drugje veliko vec od nekoga drugega xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

musicfreak ::



ali bi dobil tako kvaliteto zvoka z kakim zunanjim mikrofonom? to je snemano z iphone 8. ker redmi note 6 pro ima zelo dobro sliko, le zvok je slab.

Stari maček ::

musicfreak je izjavil:



ali bi dobil tako kvaliteto zvoka z kakim zunanjim mikrofonom? to je snemano z iphone 8. ker redmi note 6 pro ima zelo dobro sliko, le zvok je slab.

Boljši zvok bi dobil.

musicfreak ::

kateri mikrofoni so dober nakup? kak primer?

Furbo ::

Stari maček je izjavil:

Za vse, ki živijo v zablodi o superiornosti Iphona:


Za kakovostno snemanje zvoka dodaš še zunanji mikrofon in si zmagal.

Od kdaj dve različni napravi delata do piksla iste fotke in posnetke?
Se vidi, kakšni tepci nasedajo na poflfon.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

klinker ::

Furbo ne biksaj. Ce stari macek pravi da je Poco top, ni za oporekat.
Tako kot GRT za Huawei.
Ostalo je precenjen srot, ki ga samo ovce kupujemo >:D

Stari maček ::

klinker je izjavil:

Furbo ne biksaj. Ce stari macek pravi da je Poco top, ni za oporekat.
Tako kot GRT za Huawei.
Ostalo je precenjen srot, ki ga samo ovce kupujemo >:D

No, obstaja tudi slepa študija, kjer je par milijonov uporabnikov ocenjevalo in primerjalo fotografije 16 najbolj prodajanih telefonov. Iphona sta izpadla že v prvem krogu. Ne trdim, da so tehnično gledano iPhonove fotke slabe, ampak tu pa je apple padel v lastno zanko, uporabniška izkušnja, ki so jo prej tako radi povdarjali. Raja ima namreč vedno prav. Vsak si verjetno kupi telefon, za katerega ocenjuje, da je dober. Veliko naredi marketing, zato se nekateri sploh prodajajo v takem število. Nihče pa me ne bo prepričal, da so ajfon jajčka štiristo procentov boljša od Pocota. Me pa zanima, koliko časa so ti imel v roki tako kakšnega iPhona kot Pocota, da si tako pameten?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom cena iPhone vs Samsung

Oddelek: Kaj kupiti
352785 (1896) Furbo
»

Izbira novega GSM (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
645861 (4173) Buljan
»

Najdlje zdrži HTC 10, najhitreje se upeha iPhone 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7323338 (18740) leiito
»

Mozilla pokazala telefona s Firefox OS

Oddelek: Novice / Android
4511899 (9500) mtosev
»

Od danes v ZDA naprodaj iPad (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
8123151 (20603) bluefish

Več podobnih tem