» »

Izbira novega GSM

Izbira novega GSM

1
2
»

NikolormousB ::

(sploh prekladanje fajlov na slednjem je zakomplicirano-do-amena)


Samo, če si namerno kompliciraš življenje. Z uporabo kakšnega clouda je prenašanje fajlov zelo preprosto in neboleče.

Ne spomnim se, kdaj sem nazadnje priklopil telefon ali tablico na računalnik s kablom.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

NikolormousB je izjavil:

(sploh prekladanje fajlov na slednjem je zakomplicirano-do-amena)


Samo, če si namerno kompliciraš življenje. Z uporabo kakšnega clouda je prenašanje fajlov zelo preprosto in neboleče.

Ne spomnim se, kdaj sem nazadnje priklopil telefon ali tablico na računalnik s kablom.


Bluetooth deluje hitreje kot "prek coluda"
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Igor0 ::

Še eno vprašanje : kako je s snemanjem pogovora direktno iz Line In ?

Lumia 950XL to omogoča. To je zelo uporabna funkcija, ki bi jo želel imeti na naslednjem aparatu.
LP Igor

flameir ::

Na iOSu to ne gre, na androidu ja.

Twixz ::

Če bi dobili na izbiro Note 9 ali Mate 20 PRO kaj bi vzeli?

Obadva sem šel koštat v bližnjo poslovalnico s telefoni, čeprav sem Huawei diehardfan zadnje 6 let se mi Mate 20 PRO zdi preozek (trenutno uporabljam Mate 9).
Note 9 je pa čudovito narejen. Ampak jaz sem navajen na dolgo dobo baterije zato sem skeptičen. Hardware, software je podobn šmorn. Povejte svoje mnenje :)

Dimnik ::

Mate20 pro

klinker ::

Note 9

flameir ::

Vzemi tisto, kar ti je bolj všeč. Oba sta vrhunska. Sicer je pa ekran stvar, na katero se v enem mesecu, če ne tednu, popolnoma navadiš.

Twixz ::

Vzemi tisto, kar ti je bolj všeč. Oba sta vrhunska. Sicer je pa ekran stvar, na katero se v enem mesecu, če ne tednu, popolnoma navadiš.


Problem se pojavi da sem začel svojo kariero touch telefonov z Note 3 ki je bil totalno zgrešen nakup, potem sem pa probal Mate 7 in sem se zaljubil, baterija vrhunska.. Potem sem čez 2 leti vzel Mate 9 in isto, vrhunski telefon. Zdaj sem pa probal Mate 20 PRO in mi je res preozek in mogoče malo predolg. Note 9 pa bolj sede v roko (sem navajen Mate 9).

GSMArena pa pravi da ima Note 9 boljšo oceno baterije kot Mate 20 PRO :D

Mudi se mi sicer ne ampak smotano je. Eno leto pa nevem če bi še čakal. :)

sm4rt4ss ::

Razmisli o Sony Xperii XZ3.

Invictus ::

Sam Sonyja ne. Je zadnja leta med slabšimi. Sploh kar se tiče fotiča. Kar je še edino kar loči te smartphone...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sm4rt4ss ::

Invictus je izjavil:

Sam Sonyja ne. Je zadnja leta med slabšimi. Sploh kar se tiče fotiča. Kar je še edino kar loči te smartphone...


Med slabšimi oz. slabše prodajanimi je zarad neobstoječega marketinga v Evropi in USA, ne zaradi kamere. Testi kamer na GSMarena so dovolj zgovorni. In pa zarad specifičnega dizajna, ki pač ni vsem všečen. Škoda imi je Sonya, ker imajo doične telefone, ampak nič ne dajo na marketing. Kdaj ste nazadnje videli reklamo za Sony telefon? :) Samsung in Huawei sta povsod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm4rt4ss ()

ziga1990 ::

^^ ker sta trenutno najboljša
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

louser ::

Za Huawei bi še to pogojno trdil, Samsung je pa zgolj poln reklam.

Buljan ::

Tudi meni je škoda Sonyja, ne vem zakaj ne vlagajo več v marketing.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup iphone 8 - kdaj? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
23731070 (24584) shadeX
»

Samsung Galaxy Note 9 stane tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16834714 (26488) Stingray
»

Huawei Mate 10 pro ali iPhone X (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7410125 (8276) shadeX
»

Kateri pametni telefon - kateri OS? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7810829 (9328) MedusasPath

Več podobnih tem