» »

Cene stanovanj v LJ in drugod

Cene stanovanj v LJ in drugod

Temo vidijo: vsi
««
106 / 133
»»

poweroff ::

Ja, točno tako kot hoarderji in hodlerji UPAJO, da bodo nepremičnine obdržale ceno.

Kot smo rekli že večkrat - želje, prošnje, molitve... ne pa dejstva.
sudo poweroff

Torrent ::

poweroff je izjavil:

Ja, točno tako kot hoarderji in hodlerji UPAJO, da bodo nepremičnine obdržale ceno.

Kot smo rekli že večkrat - želje, prošnje, molitve... ne pa dejstva.


Točno tako. In kot smo že rekli, vsak balon poči (dejstvo), vprašanje je samo kdaj (špekulacija). :)

nurmaln ::

Torrent je izjavil:

Točno tako. In kot smo že rekli, vsak balon poči (dejstvo), vprašanje je samo kdaj (špekulacija). :)

Vprašanje nikoli ni ali vsak balon poči ali ne.
Vprašanje je vedno ali smo v balonu ali ne.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Torrent ::

nurmaln je izjavil:

Torrent je izjavil:

Točno tako. In kot smo že rekli, vsak balon poči (dejstvo), vprašanje je samo kdaj (špekulacija). :)

Vprašanje nikoli ni ali vsak balon poči ali ne.
Vprašanje je vedno ali smo v balonu ali ne.


To je vprašanje? Dvomim. Ko nepremičninarji začnejo govorit, da to ni normalno, potem to več ni vprašanje. :)

nurmaln ::

Torrent je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Torrent je izjavil:

Točno tako. In kot smo že rekli, vsak balon poči (dejstvo), vprašanje je samo kdaj (špekulacija). :)

Vprašanje nikoli ni ali vsak balon poči ali ne.
Vprašanje je vedno ali smo v balonu ali ne.


To je vprašanje? Dvomim. Ko nepremičninarji začnejo govorit, da to ni normalno, potem to več ni vprašanje. :)


Tudi stock market je bil ene tri leta nazaj že "balon". Pa primerjaj takrat in danes.

Sicer pa... Šortej če je balon. Easy money.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

Torrent ::

nurmaln je izjavil:

Torrent je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Torrent je izjavil:

Točno tako. In kot smo že rekli, vsak balon poči (dejstvo), vprašanje je samo kdaj (špekulacija). :)

Vprašanje nikoli ni ali vsak balon poči ali ne.
Vprašanje je vedno ali smo v balonu ali ne.


To je vprašanje? Dvomim. Ko nepremičninarji začnejo govorit, da to ni normalno, potem to več ni vprašanje. :)


Tudi stock market je bil ene tri leta nazaj že "balon". Pa primerjaj takrat in danes.

Sicer pa... Šortej če je balon. Easy money.


Kak pa šortaš nepremičnino? :)

Utk ::

Prodaš in greš v najem.

Telbanc ::

Torrent je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Torrent je izjavil:

Točno tako. In kot smo že rekli, vsak balon poči (dejstvo), vprašanje je samo kdaj (špekulacija). :)

Vprašanje nikoli ni ali vsak balon poči ali ne.
Vprašanje je vedno ali smo v balonu ali ne.


To je vprašanje? Dvomim. Ko nepremičninarji začnejo govorit, da to ni normalno, potem to več ni vprašanje. :)


Isto je blo že nekajkrat, pa so se ubogi nepremičninarji počas navadli na "nove cene". Tud ti se boš in boš čez leta kdaj pa kdaj pomislil, kok so ble nepremičnine ugodne tistga leta koronskega 2021. :D:)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Lonsarg ::

Marsikaj je špekulacija. To da inflacija poje denar je pa dejstvo.

mat xxl ::

Torej stanovanja DOL sploh ne bodo šla, vsaj solidna ne, na solidnih lokacijah v Ljubljani. Sam menim, da je za boljše nepremičnine, še ene najmanj 30% možnosti za rast, potem pa bodo verjetno nekaj časa stale oziroma, glede na inflacijo, realno celo padale , vendar po nekaj procentov letno....

Je pa zelo zanimivo meni to, da so šle najemnine malih stanovanj in garsonjer zelo gor, med tem, ko npr. solidnih zelo dobro opremljenih 3 sobnih stanovanj, pa so tako rekoč enake že 20 let. Ravno oddajam kompletno opremljeno obnovljeno 3. sobno stanovanje v Zupančičevi jami - novejši del, pa žal ne morem povsem nič , kljub obnovi in kompletni opremi, kot apartma prav nič naviti cene......

Tako, da če kdo kupuje za oddajo, svetujem samo garsonjere do 1 sobnih stanovanj !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

PrihajaNodi ::

mat xxl je izjavil:

Torej stanovanja DOL sploh ne bodo šla, vsaj solidna ne, na solidnih lokacijah v Ljubljani. Sam menim, da je za boljše nepremičnine, še ene najmanj 30% možnosti za rast, potem pa bodo verjetno nekaj časa stale oziroma, glede na inflacijo, realno celo padale , vendar po nekaj procentov letno....

Je pa zelo zanimivo meni to, da so šle najemnine malih stanovanj in garsonjer zelo gor, med tem, ko npr. solidnih zelo dobro opremljenih 3 sobnih stanovanj, pa so tako rekoč enake že 20 let. Ravno oddajam kompletno opremljeno obnovljeno 3. sobno stanovanje v Zupančičevi jami - novejši del, pa žal ne morem povsem nič , kljub obnovi in kompletni opremi, kot apartma prav nič naviti cene......

Tako, da če kdo kupuje za oddajo, svetujem samo garsonjere do 1 sobnih stanovanj !


Zakaj? Ker se 50% vseh porocenih loci. 80% locitev vlozi zenska (malce off). Zakljucek. Za oddajanje bo vedno vec povprasevanja po garsonjerah in 2 sobnih fletih. Kako ti ta logika ne gre skupaj? Kot investitor je, 3 sobno da si navlacim familijo, out of mine mind.
Ali bodo nepremicnine sle dol? Ni nujno, vecina teh nalozb po 2008 je prisla v roke hedge skladom, bankam in investitorjem. Mislite da njih skrbi za Vas ali imate streho nad glavo, tako kot jih skrbi da ste cepljeni proti koroni?
Lahko, da nepremicninam cene padejo, vseeno bodo pa vse manj dostopne ljudstvu. Banke, bodo vedno vesele suznjev, ki bodo za 30+ podpisali pogodbe.
Da se zgodi scenarij kjer bo nepremicnina 50k (garsonjera v Lj), bo potrebna vojna.

Pa srecno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

BCSman ::

Kdo sploh rabi 3-sobno stanovanje v centru Lj? Imeti familjo z več kot enim otrokom v bloku, si ne predstavljam kako sploh to zgleda.

perci ::

Jaz, recimo, živim v bloku z dvema otrokoma. Tudi moji starši in ženini starši so živeli v bloku z dvema otrokoma.

Kaj si je tu tako težko predstavljati?

BCSman ::

To je življenje v ujetništvu in pod konstantnim stresom, že pustit avto za 5 minut pred blokom da nekaj greš odložit so skrbi ali bo ta čas redar prilepil kazen. Zjutraj 10 minut prekladat kolesa, da končno izvlečeš svoje iz skupne mini kolesarnice... Do 35ega že, kasneje pa tak lajf ne hvala, predvsem z več otroki.

Torrent ::

Telbanc je izjavil:

Torrent je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Torrent je izjavil:

Točno tako. In kot smo že rekli, vsak balon poči (dejstvo), vprašanje je samo kdaj (špekulacija). :)

Vprašanje nikoli ni ali vsak balon poči ali ne.
Vprašanje je vedno ali smo v balonu ali ne.


To je vprašanje? Dvomim. Ko nepremičninarji začnejo govorit, da to ni normalno, potem to več ni vprašanje. :)


Isto je blo že nekajkrat, pa so se ubogi nepremičninarji počas navadli na "nove cene". Tud ti se boš in boš čez leta kdaj pa kdaj pomislil, kok so ble nepremičnine ugodne tistga leta koronskega 2021. :D:)):))


Zakaj bi se že ubogi nepremičninarji navadli na "nove cene". Njim višje cene ustrezajo, al kaj tu ni jasno? Mislim, da si zgrešil bistvo tega stavka. Ponavadi so oni prvi, ki zagovarjajo višje cene in mirijo ljudstvo, da ni balona. :)

Invictus ::

Telbanc je izjavil:


Isto je blo že nekajkrat, pa so se ubogi nepremičninarji počas navadli na "nove cene". Tud ti se boš in boš čez leta kdaj pa kdaj pomislil, kok so ble nepremičnine ugodne tistga leta koronskega 2021. :D:)):))

Poznam kar nekaj primerov, ko bi si filk par let nazaj lahko kupil stanvoianje v ljubljani. Pač s krediti in plačo... Pa se jim je zdelo predrago...

Danes so šle cene gor, plače ne, in si kupujejo nepremičnine v litiji in podobnih odmaknjenih rovtah.

če bi kupili par let nazaj, bi hodili peš v službo, tako pa hodijo z vlakom, avtom in izgubijo dnevno 2 uri na transportu... Da ne govorim, da so v teh parih letih zmetali razliko še v najemnino.

Nepremičnino kupiš, ko si jo lahko privoščiš in jo rabiš. Neko čakanje na padec je jalovo in te lahko krepko useka, sploh po kvaliteti življanja...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BCSman ::

Folk ne računa da je življenje kratko in zapravijo najlepša leta življenja za šparanje, čakanje na najugodnejšo ponudbo, pri 40ih se začnejo bolezni, impotenca, potem pa se je že počasi za posloviti.

Smrekar1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Zakaj bi ti morala najemnina odplačat nepremičnino po 15ih ali 20ih letih ?


Najemnina odplača investicijo v nepremičnino v nekje 30-40 letih. Seveda če jo oddajaš na črno in zadevo pustiš propadati lahko dobiš ta denar tudi prej, ampak moraš odšteti možnost za kazen (ta je majhna) in znižanje vrednosti nepremičnine zaradi opuščenega vzdrževanja (to pa ni več tako malo).

Če tega ne dobiš ven imaš prepoceni najemnino.

Utk ::

Lahko tudi po 100 letih, lahko pa po 10ih. In vse vmes.

Invictus ::

Zakonsko je amortizacija nepremičnine raztegnjena na 30 let. Prej je ne moreš računovodsko amortizirati. meni malo predolgo...

Danes kupiti nepremičnino na trgu in računati, z vsemi davki, da jo boš amortiziral v takem času, je skoraj jalovo. Najemnine so nizke, ampak samo za zanič in slaba stanovanja na ne preveč v redui lokacijah. Če je malo boljše opremljeno in je na boljši lokaciji, cena hitro naraste...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

perci ::

BCSman je izjavil:

To je življenje v ujetništvu in pod konstantnim stresom, že pustit avto za 5 minut pred blokom da nekaj greš odložit so skrbi ali bo ta čas redar prilepil kazen. Zjutraj 10 minut prekladat kolesa, da končno izvlečeš svoje iz skupne mini kolesarnice... Do 35ega že, kasneje pa tak lajf ne hvala, predvsem z več otroki.

To ti tako dojemaš. Gre za stvar perspektive, jaz se ne počutim ujetega. Tudi nimam teh problemov, ki jih omenjaš, parking urejen, tako za avto kot za kolo.

PrihajaNodi ::

@invictus Vseen so varne nalozbe.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Jup.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Malidelničar ::

Kateri deli Ljubljane pa imajo po vašem mnenju največji potencial za rast? Sam opažam, da je sta sedaj poleg Centra že zelo 'fensi' postala Trnovo ter Rožna. Vidim pa, da se veliko dogaja na Viču, ta soseska se izjemno razvija, ogromno gradenj vilablokov. Bežigrad je v zadnjih letih pridobil ampak bolj kot stranska posledica vsega tega, verjetno pa lahko pridobi imidž ker je odlično pozicioniran med Centrom in obvzoznico (trol imaš več na voljo s super povezavami, lahko greš celo peš do Centra preko Miklošičeve, trgovin je dovolj, tudi infrastruktura - OŠ. SŠ, ZD je solidna).
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Trnovo, Rožna sta bila vedno fensi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Aquafriend ::

Ne ravno vedno. Rozna dolina je bila vcasih zelo mocvirnata. Drgac pa tudi nekateri deli juzne ljubljane ob vecjih padavinah lahko poplavljajo.

Zgodovina sprememb…

A110 ::

Sploh mora biti prijetno živeti v rožni ob študentskem naselju kjer je 24/7 hrup :))

Invictus ::

A110 je izjavil:

Sploh mora biti prijetno živeti v rožni ob študentskem naselju kjer je 24/7 hrup :))

Ti si pa zgleda zadnjih 20 let živel v jami.

Tega že zdavnajni več...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kriptobog ::

Torrent je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Če v zakonu piše, da je ta in ta davek stvar dogovora, ga pač obesiš kupcu, ki je dobro zagrizel.

Sem enkrat tako naredil in dodal kupcu, da pač stana ne prodam in je šlo skoz. Ko je bla cena že dogovorjena.

Drgač govorim s z ljudmi, ki mislijo kupit nepremičnino, vsak računa na dvig cene v prihodnosti za najmanj tretjino recimo v 10 letih.


Jaz sem človek, ki misli kupit nepremičnino in računam, da bodo cene padle v naslednjih par letih. Drugač pa govorim z ljudmi, ki mislijo kupit nepremičnino, večinoma kot naložbo in vsi računajo, da bodo cene padle. :)


Hudi optimisti

Invictus ::

Torrent je izjavil:


Jaz sem človek, ki misli kupit nepremičnino in računam, da bodo cene padle v naslednjih par letih. Drugač pa govorim z ljudmi, ki mislijo kupit nepremičnino, večinoma kot naložbo in vsi računajo, da bodo cene padle. :)

Ja, mogoče se ti bo usralo nekje v rovtah, na dobrih lokacijah, kjer si seevda želim bivati tudi sam, moraš kupiti, ko je na voljo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bambam20 ::

Večji problme je v tem, ker bi vsi radi 90-100 m2 velika stanovanja. A, na 50m2 se ne da bivat?

Invictus ::

Takih stanvoanj se včlasih ni zidalo.

Še danes se ne.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bambam20 ::

Invictus je izjavil:

Takih stanvoanj se včlasih ni zidalo.

Še danes se ne.


O, pa so se. Jaz jih poznam cel kup.

r3dkv1c4 ::

Invictus je izjavil:

Torrent je izjavil:


Jaz sem človek, ki misli kupit nepremičnino in računam, da bodo cene padle v naslednjih par letih. Drugač pa govorim z ljudmi, ki mislijo kupit nepremičnino, večinoma kot naložbo in vsi računajo, da bodo cene padle. :)

Ja, mogoče se ti bo usralo nekje v rovtah, na dobrih lokacijah, kjer si seevda želim bivati tudi sam, moraš kupiti, ko je na voljo...

Tam je rvc največji

mat xxl ::

bambam20 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Takih stanvoanj se včlasih ni zidalo.

Še danes se ne.


O, pa so se. Jaz jih poznam cel kup.


Jaztudi, npr. v soseski Mostec, je ogromno stanovanj okoli 100 m2 , zanimivo je ravno, da je onih okoli 50 m2 v tej soseski zelo malo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

mr_chai ::

Kolk pa je v soseski mostec eno tako stanovanje z 100m2, 350k ?

Aquafriend ::

Aquafriend je izjavil:

Ne ravno vedno. Rozna dolina je bila vcasih zelo mocvirnata. Drgac pa tudi nekateri deli juzne ljubljane ob vecjih padavinah lahko poplavljajo.

zdaj je izsla novica da so bili v ljubljani nalivi in da je poplavljalo. Zanimivo, en dan po tem komentarju. Vcasih mi je zal, da kaj napisem. Ker tisto, o cem razmisljamo se lahk ocitno tudi uresnici. Morda kdo ve, kateri deli ljubljane so poplavljali?
https://www.rtvslo.si/okolje/v-ljubljan...

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Invictus je izjavil:

Takih stanvoanj se včlasih ni zidalo.

Še danes se ne.


O pa so se, na Vrhniki v Gradišču, čez cesto, kjer je bla včasih IUV.d.d. Vrhnika. Trosobno 54 kvadratov. Kuhne so ble zlo male, .....sam je blo. Recimo dam za primer. O lokaciji pa bolš da ne. Bloki so dejansko brez park placov.......

Aquafriend je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ne ravno vedno. Rozna dolina je bila vcasih zelo mocvirnata. Drgac pa tudi nekateri deli juzne ljubljane ob vecjih padavinah lahko poplavljajo.

zdaj je izsla novica da so bili v ljubljani nalivi in da je poplavljalo. Zanimivo, en dan po tem komentarju. Vcasih mi je zal, da kaj napisem. Ker tisto, o cem razmisljamo se lahk ocitno tudi uresnici. Morda kdo ve, kateri deli ljubljane so poplavljali?
https://www.rtvslo.si/okolje/v-ljubljan...


Da se dobit poplavna območja, ta karta je obvezna ko greš v nakup nepremičnine.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

perci ::

Aquafriend je izjavil:

Aquafriend je izjavil:

Ne ravno vedno. Rozna dolina je bila vcasih zelo mocvirnata. Drgac pa tudi nekateri deli juzne ljubljane ob vecjih padavinah lahko poplavljajo.

zdaj je izsla novica da so bili v ljubljani nalivi in da je poplavljalo. Zanimivo, en dan po tem komentarju. Vcasih mi je zal, da kaj napisem. Ker tisto, o cem razmisljamo se lahk ocitno tudi uresnici. Morda kdo ve, kateri deli ljubljane so poplavljali?
https://www.rtvslo.si/okolje/v-ljubljan...

Ponavadi najbolj poplavlja Vič (Gradaščica). Pa seveda ob Ižanki (predvsem Črna vas).

Invictus ::

mat xxl je izjavil:


Jaztudi, npr. v soseski Mostec, je ogromno stanovanj okoli 100 m2 , zanimivo je ravno, da je onih okoli 50 m2 v tej soseski zelo malo....

Misliš Koseške zapore?

Tam so cene na 500k, sploh z garažo...

Aquafriend je izjavil:


zdaj je izsla novica da so bili v ljubljani nalivi in da je poplavljalo. Zanimivo, en dan po tem komentarju. Vcasih mi je zal, da kaj napisem. Ker tisto, o cem razmisljamo se lahk ocitno tudi uresnici. Morda kdo ve, kateri deli ljubljane so poplavljali?
https://www.rtvslo.si/okolje/v-ljubljan...

Tam kjer je voda :D.

Drugače poglej potok Gradaščica. Tam okoli rado poplavlja...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

energetik ::

Invictus je izjavil:



Tam kjer je voda :D.

Drugače poglej potok Gradaščica. Tam okoli rado poplavlja...

Vse se lepo vidi na Atlasu okolja. Karte poplavne nevarnosti, karte dejanskih poplav itd.

Nepremičninarka mi je sicer leta nazaj zatrjevala, da dvojčka na začetku Črne vasi nikoli ne poplavi, čeprav sem bil sam osebno tam ob poplavi, kjer so se okoli teh dvojčkov vozili s kanuji :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

perci ::

Pred leti je en model na Viču solidno wakeboardal, vlekel ga je nek SUV.

</head> ::

perci ::

Dost nevarn, ker ne vidiš, kaj vse je v vodi.

A110 ::

Invictus je izjavil:

A110 je izjavil:

Sploh mora biti prijetno živeti v rožni ob študentskem naselju kjer je 24/7 hrup :))

Ti si pa zgleda zadnjih 20 let živel v jami.

Tega že zdavnajni več...


Še 3 leta nazaj sem živel tam (in z največjim užitkom bil glasen) tako da dobro vem kako je. Sem tudi dovolj mlad, da imam tam še vedno prijatelje in je tudi letos junija bilo noro (povratek študentov po koroni) in policija kar stalna stranka zaradi hrupa. Je res da je v zadnjem času več prijav ampak še vedno, sploh oktobra in maja je noro. Je pa res da so staroselci verjetno tega navajeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

belimato ::

A110 je izjavil:

Invictus je izjavil:

A110 je izjavil:

Sploh mora biti prijetno živeti v rožni ob študentskem naselju kjer je 24/7 hrup :))

Ti si pa zgleda zadnjih 20 let živel v jami.

Tega že zdavnajni več...


Še 3 leta nazaj sem živel tam (in z največjim užitkom bil glasen) tako da dobro vem kako je. Sem tudi dovolj mlad, da imam tam še vedno prijatelje in je tudi letos junija bilo noro (povratek študentov po koroni) in policija kar stalna stranka zaradi hrupa. Je res da je v zadnjem času več prijav ampak še vedno, sploh oktobra in maja je noro. Je pa res da so staroselci verjetno tega navajeni.


To morda drži za okolico dveh/treh blokov. Kot očitno tudi sam veš je rožna precej večja kot pa le del študentskega naselja.

A110 ::

belimato je izjavil:

A110 je izjavil:

Invictus je izjavil:

A110 je izjavil:

Sploh mora biti prijetno živeti v rožni ob študentskem naselju kjer je 24/7 hrup :))

Ti si pa zgleda zadnjih 20 let živel v jami.

Tega že zdavnajni več...


Še 3 leta nazaj sem živel tam (in z največjim užitkom bil glasen) tako da dobro vem kako je. Sem tudi dovolj mlad, da imam tam še vedno prijatelje in je tudi letos junija bilo noro (povratek študentov po koroni) in policija kar stalna stranka zaradi hrupa. Je res da je v zadnjem času več prijav ampak še vedno, sploh oktobra in maja je noro. Je pa res da so staroselci verjetno tega navajeni.


To morda drži za okolico dveh/treh blokov. Kot očitno tudi sam veš je rožna precej večja kot pa le del študentskega naselja.


Seveda, tudi sam govorim za najbližjo okolico naselja (ki je tudi najbližje centru in tivoliju in bi po neki normalni logiki morala imeti najvišje cene). Je res, da je sploh stran ki je blizje tivoliju malce tišja ampak če da nekdo zvočnik na 3,4 ali višje balkon se ga sliši daleč daleč. Da tega kako se vsaka stvar siši ponoči sploh ne omenjam. Še prejšnji teden je bila zaradi hrupa policija pred blokom ki je v neposredni bližini stanovanjskih hiš. Marsikdo take stvari ve, ampak zamsli si izraz na obrazu nekoga ki tega ne ve in ki za hišo na "elitni" lokaciji odšteje kar zajeten kupček in potem ga vsak teden parkrat ponoči zbudijo živaski zvoki.

perci ::

Kot zanimivost povem, da so eni izmed mojih sosedov (nisem vedel kateri, živijo pa nekje nad mano) zelenico pred blokom uporabljali kot smetišče.

Skozi okno so več mesecev metali vse sorte smeti: piksne, steklenice vodke, vrečke čipsa, higienske vložke,... Pa to v urejenem novem bloku za Bežigradom, ne na Rakovi Jelši.

In to vsak dan, videl pa jih ni nihče. No, potem so bili enkrat celo tok freh, da so vrgli čez okno kuverte od pošte, iz katere je bil razviden naslovnik.

No, hišnik je potem en dan smeti pobral in jim jih dostavil pred vrata. Ruski najemniki. Zdaj je vse čisto.

mat xxl ::

mr_chai je izjavil:

Kolk pa je v soseski mostec eno tako stanovanje z 100m2, 350k ?


3 leta nazaj z kletmmi in 1PM in 1 garažo 350, lani decembra 420, sedaj tam 4800 eur m2 oziroma tam okoli 520.

Pa nič bati, kljub ceni, jih ni nič na razpolago, vse gre v tednu ali dveh.

stara mama ::

mat xxl je izjavil:


Pa nič bati, kljub ceni, jih ni nič na razpolago, vse gre v tednu ali dveh.

Pa res gre, ali je spet marketing na delu?

perci je izjavil:


No, hišnik je potem en dan smeti pobral in jim jih dostavil pred vrata. Ruski najemniki. Zdaj je vse čisto.

Pa to bi že ja lahk vedli po flašah vodke :))

Zgodovina sprememb…

««
106 / 133
»»