» »

Ugasnili dve zvezdi, dveh zvezdnikov

Ugasnili dve zvezdi, dveh zvezdnikov

Slo0 ::

Luke Perry (90210)
in
Keith Flint (prodigy)

Oba sta doprinesla velikemu delu kulture oz. glasbe in nadaljevank, ki sem jih spremljal v otroštvu.

Naj ju sreča spremlja še naprej, čeprav nista več med nami!
  • spremenilo: Slo0 ()

Vazelin ::

Uf ja se spomnim kakšna zvezda je bil Perry v prvi polovici 90ih. Beverly Hills 90210 je neprimerljivo z vsem, kar se sedaj vrti v smislu popularnosti. Takrat je bila tisto religija 3/4 mulcev. ;) V reviji Bravo tono stvari na BH 90210... Uf ja, čeprav nisem bil fan, se mi prikrade nostalgija na tiste čase iz 90s - mladost je le mladost, nič se ne more primerjati.:( Moja najboljša frendica iz osnovne je bila čist nora na GnR in 90210 :D

Zgleda je breme slave res veliko - če gledamo zadnja dva primera. Imaš vse kar si želiš samo svoj notranji mir ne moreš najti in se zatekaš k drogam in alkoholu.:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jype ::

Videti je, da ste živeli v čudnem mehurčku. Mi smo namesto te cenene ameriške produkcije občudovali Nejočiga Petra in Tistega lepega dne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: </head> ()

krneki0001 ::

Breme slave za Flinta? NE!
Je povedal že pred leti (in potem tudi v kar nekaj inetrvjujih in celo na enem koncertu), da ko bo izpolnil vse, kar si je zamislil, bo storil samomor.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

FrRoSt ::

jype je izjavil:

Videti je, da ste živeli v čudnem mehurčku. Mi smo namesto te cenene ameriške produkcije občudovali Nejočiga Petra in Tistega lepega dne.

Samo da nisi občudoval: To so GADJE, pa je vse v redu! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Vazelin ::

jype je izjavil:

Videti je, da ste živeli v čudnem mehurčku. Mi smo namesto te cenene ameriške produkcije občudovali Nejočiga Petra in Tistega lepega dne.


Hud intro in theme song;)

In pa valda 90s signature:
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

krneki0001 ::

Vazelin
Tudi na tanovi plati so šli nazaj do korenin:
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

tomazic89 ::

Droge so bile del Keith-ovega zivljenja. Tega se ni sramoval nikoli, s tem je pac ustvarjal. Mislim, da mu ni zal za prav veliko dejanj.
Meni osebno najboljsi band... Ko sem jih prvic slisal v zivo, so me 100% prepricali. Saj so kul plate in vse, ampak kaj so dedci delali na odru je noro, kaksna energija med folkom.
Jaz sem jih v zivo slisal 5-krat, zeljo sem imel, da jih naslednjic slisim v UK. Kaksen Brixton ali pa Glastonbury... vseeno upam, da bodo ustvarjali naprej in jih se kdaj slisim.

RIP Keith
RIP Luke

blackbfm ::

Uf ja se spomnim kakšna zvezda je bil Perry v prvi polovici 90ih. Beverly Hills 90210 je neprimerljivo z vsem, kar se sedaj vrti v smislu popularnosti.


To ni res. Pa ze takrat si mel bolj popularne zadeve npr. Friends, Seinfeld. Slednji je se danes hudo relevanten, medtem ko je beverly hills na smetiscu zgodovine ze 20 let:))

Vazelin ::

blackbfm je izjavil:

Uf ja se spomnim kakšna zvezda je bil Perry v prvi polovici 90ih. Beverly Hills 90210 je neprimerljivo z vsem, kar se sedaj vrti v smislu popularnosti.


To ni res. Pa ze takrat si mel bolj popularne zadeve npr. Friends, Seinfeld. Slednji je se danes hudo relevanten, medtem ko je beverly hills na smetiscu zgodovine ze 20 let:))

Pri 10 letnikih je bil bolj popularen 90210:) Friendsov ni bilo pri nas do 95ga. Jaz govorim s stališča moje generacije, ko smo bili tam 4-6 razred osnovne šole.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Daliborg ::

Pa bo šel spet denar za Albume čeprav jih imam že par v fizični obliki, The fat of the land celo 2 kopiji.
Jaz sem bil klinac, ko sem to začel poslušat pa še sram me je bilo govorit drugim kaj poslušam (Prodigy, Front242, Alice cooper, Nirvana, Ramones...), ker so večina poslušal Bon Jovija , MJ ,Gunsnroses ...

Rip Keith
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Scorpy84 ::

jype je izjavil:

Videti je, da ste živeli v čudnem mehurčku. Mi smo namesto te cenene ameriške produkcije občudovali Nejočiga Petra in Tistega lepega dne.


Nisem gledal ne eno ne drugo, ampak vidim, da ti je zelo skodilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Date s sestrino najboljšo prijateljico (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8413303 (9872) Darko!
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17734961 (19856) GrimReaper
»

"Beverly Hills" lokacija v Mariboru

Oddelek: Loža
145756 (5213) Invictus
»

Vaša naljubša/i filmska/i igralka/ec

Oddelek: Sedem umetnosti
413332 (2348) strictom
»

The Renewed Beauty Of Slo-Tech's Design (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
715161 (5161) subz

Več podobnih tem