» »

Izposoja avta za v tujino

Izposoja avta za v tujino

benja8151 ::

Zdravo,

zanima me ali ima kdo izkušnjo z izposojo avta za en dan? Potrebujem ga za tujino, zato je pogoj, da nima omejitve kilometrov. Cena niti ni problem, skrbi me samo to, da te potem krivijo za neke praske, ki so bile že prej na avtu. Ponudbo sem dobil trenutno od Avantcar, pa sem prebral številne slabe izkušnje z njimi...

Vnaprej hvala za pomoč.

p0ki ::

Vzameš polno zavarovanje in ne samo, da si znižaš depozit ampak spraviš odbitno franšizo na 0€, kar pomeni, da če se karkoli zgodi na vozilu ti ne plačaš nič več. Za tujino je potrebno doplačati, ponavadi cca 10€ na dan.

Z Avant Car nisem nikoli imel slabih izkušenj, kvečjemu so bili super in ti pomagali pri vsem
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Mavrik ::

Jaz z večjimi firmami (Avant, Sixt, ipd.) nisem mel problemov in ni bilo kompliciranja. Obvezno preveri pogoje zavarovanja in doplačaj za polno zavarovanje če so preveč problematični.
The truth is rarely pure and never simple.

Vazelin ::

Če ne boš imel doplačilo za polno zavarovanje kar pripravi 1000eur plus na kartici, da se oni zavarujejo, da boš avto sploh prevzel ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

benja8151 ::

Najlepša hvala za vse odgovore. Vzel sem polno zavarovanje, ki je za en dan dobrih 23€. Ampak vseeno vzamejo kavcije 200€. Mogoče veste zakaj? Nekaj sem prebral po forumih, da tistega zneska kavcije ne takoj odblokirajo... je strah odveč?

p0ki ::

200€ je za primer da vrneš manj goriva kot si ga dobil in če je notranjost umazana.
Kar se tiče pa depozita je pa pol od banke odvisno kdaj ti sprostijo, traja pa par dni. Po zakonodaji pa lahko banka to drži do 30dni
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Mavrik ::

benja8151 je izjavil:

Najlepša hvala za vse odgovore. Vzel sem polno zavarovanje, ki je za en dan dobrih 23€. Ampak vseeno vzamejo kavcije 200€. Mogoče veste zakaj? Nekaj sem prebral po forumih, da tistega zneska kavcije ne takoj odblokirajo... je strah odveč?


Ne spomnim se da bi kdaj imel kake težave s tem, ponavadi rezervacija poteče kak dan po vrnitvi avta.

Vazelin je izjavil:

Če ne boš imel doplačilo za polno zavarovanje kar pripravi 1000eur plus na kartici, da se oni zavarujejo, da boš avto sploh prevzel ;)


Ne piši neumnosti.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Vazelin ::

Mavrik: slabo sem se izrazil. Ne da boš avto prevzel ampak rabiš 1000eur plus da boš avto sploh lahko prevzel. Cheap trik da folk vzame polni kasko, ker itak nimajo vsi 1000eur plus kavcije v limitu na kartici... Odvisno od razreda vozila ampak ne vem če ima Avant kaj pod jurja kavcije brez dodatnih zavarovanj
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najem avtomobila v tujini in kreditna kartica

Oddelek: Na cesti
4110288 (1114) Tidule
»

Rentacar v Italiji

Oddelek: Na cesti
426464 (3931) weasel
»

Najcenejši rent a car

Oddelek: Loža
257191 (3126) ziga1000
»

najem vozila na gran canariu

Oddelek: Na cesti
273825 (2431) perci
»

Sicilija - najem avta

Oddelek: Na cesti
93456 (3148) Steinkauz

Več podobnih tem