» »

najem vozila na gran canariu

najem vozila na gran canariu

maatejaj ::

prosim za vaše izkušnje za najem vozila

Steinkauz ::

vres.ales ::

Naroči preko Hertz, ki je prisoten vsepovsod. Plačaj najem avta vnaprej, da ti potem ne morejo vsiliti nekaj za kar nisi plačal. Zavarovanja ne plačuj vnaprej, ker imajo na licu mesta vedno cenejša zavarovanja in ponavadi tudi boljša. Ob prihodu računaj, da boš imel kartico na kateri ti lahko rezervirajo sredstva v primeru, da gre kaj narobe. Meni so nazadnje okrog 700€. Brez kartice avta ne boš dobil. Pozanimaj se še, če kje rabiš internacionalni izpit za avto in veliko družb ne daje v najem avta mlajšim od 25 let ali pa še moraš doplačati. Pa ne pozabiti prijavit še sovoznika, ker nikoli neveš kaj se lahko zgodi zaradi zavarovanja.

Andre ::

Jaz sem imel dobre izkusnje z https://www.cicar.com/en na Tenerifih.
Poceni, nic skritih stroskov, polno zavarovanje, ne potrebujes kartice. Edino kar me je zmotilo je, da je bil avto nekoliko umazan ob prevzemu.

Tilen ::

Španija. Vozniško dovoljenje bi moralo veljati v EU brez dodatnih papirjev.

http://www.rentalcars.com/sl/
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bosslipxx ::

http://www.pluscar-grancanaria.com/book...

Poceni, plačal pa kar z gotovino možakarju, ki nam je pripeljal avto na letališče.

Možno, da mi sploh niso rezervirali tiste kavcije na kreditni kartici.
slo-fishing.si

nejcek74 ::

Na letališču je prisotnih cca 15 različnih rent-a-car družb, če ga prevzameš tam, si prišparaš kako uro vožnje z busom v mesto.
Jaz sem vzel https://www.europcar.com, ponavadi so malo cenejši.

perci ::

Na kanarih je cicar top. Brez odbitne, pocen, zadovoljen.

mzakelj ::

Tudi mi bili izredno zadovoljni. Plačali na letališču in ker smo imeli let sredi noči nazaj smo v kuverti pustili ključe na okencu. Tudi pogledat niso prišli avta ali je tam ... :))

perci ::

Ja, tudi mi smo sredi noci vrgli v kuverto. Avto je bila cist nova astra.

Lanzarote sicer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

mzakelj ::

Hm, edino kar mogoče poglejte da je letnik vsaj 2017 ali 2018 če nimate lastne navigacije. Drugače pa Sygic na telefonu in gasa. Mi smo dobili 2016 letnik in ni bila posodobljena. So kar spremenili nekaj cest. Tako da smo rešili s Sygicom :))

kuglvinkl ::

Jest sem preplačal Hertz IIRC. bi moral vzet tist, kar je blo v hotelu, neka stara jajca, ampak vsaj pol cenej. Šele zadnji dan mi je Sergej za pultom to pojasnu...
Your focus determines your reallity

Steinkauz ::

Arcar in cicicar sta tam tam.
Jst sm na tenerifih vzel lani autoreisenin sem dal 56 eur za 7 dni.
Avta mi še pogledal niso, ko sm prpelal. Sam ključe sm jim dal.
Ne rabjo niti kreditne.

Letos mam bookiran autoreisen na gran canari na 52 eur ta 7 dni.
Torej manj k 8 eur na dan.

Aja in to je brez odbitne franšize in z neomejeno kilometri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

perci ::

Kakšen avto dobiš to?

Steinkauz ::

Jst sm dubu c3 picasso z ene 40k prevoženimi.
Bookal sm sicer Seat ibizo.

Tac20 ::

Se pravi cicar to je to, je vse vkljuceno v te cene ki so na netu? samo rezerviras in prevzames na letaliscUu?

perci ::

Ja, to je to. Simpl in pocen. Je pa tale autoreisenin res se bolj zanimiv - nimam pa osebnih izkusenj.

t3hn0 ::

perci je izjavil:

Ja, to je to. Simpl in pocen. Je pa tale autoreisenin res se bolj zanimiv - nimam pa osebnih izkusenj.

Jaz sem ga koristil lani..super enostavno.
Bookal sem sicer vnaprej, niso pa zahtevali nobene kreditne. Ko sem prišel tja, sem plačal neko smešno ceno za vnaprej in so mi dali ključe od avta - Fabia 2014, klima je bila, drugo ne :)
Ko je bilo dopusta, sem avto parkiral kjer so mi na začetku rekli, ključe sem oddal pri njih in šel. Noben ni nič gledal, noben nič težil.
Priporočam.
^.^

denisbegood ::

absolutno cicar, najceneje, zavarovanje vključeno, brez težav zadnjih 5 let

_marc_ ::

Se je v zadnjem letu kaj spremenilo glede ponudnikov rentacarja na Gran Canarii? Ponudnikov je malo morje in če bereš njihove ponudbe, so vsi najboljši. So najbolj ugodni še vedno ponudniki iz prejšnjih postov, kot so Cicar, Autoreisen, in drugi? Kako preveriti, da so v ceni, ki jo oglašujejo zajeta vsa zavarovanja in ni skritih stroškov? Je obvezno novo vozniško dovoljenje(kartica), ali velja tudi stara roza knjižica?

al1976 ::

https://www.cicar.com/ je vse kar rabis. smo bili v februarju z druzino na Lanzarote. Rabis osebni dokument in pa nase voznisko dovoljenje (jaz imam se roza). Otroski sedezi so v ceni. Avtomobili niso stari. Ce kaj odpove klici na st. ki je napisana na pogodbi. Ni skritih stroskov edino gorivo mora biti natoceno. Hecno je le, da ne dobis nobenega papirja ko avto vrnes :)

LukiYo ::

Glas za Autoreisen. Cicar ima po mojih izkušnjah preveliko gužvo in se ne splaša čakat. Pri autoreisen se lahko zmeniš kar direkt na letališču, brez predhodne rezervacije, daš malenkost čez 100 eur za 1 teden, ne rabiš dat kavcije, ne rezervirajo ti sredstev na kartici, dobiš novejše vozilo, ne gledajo ko ga vrneš nazaj - operejo sami, itd.

perci ::

Jaz sem letos spet koristil Cicar. Ko sem predajal avto nazaj, mi nikakor ni uspelo na letališču zapeljati do pisarne...zato sem ga pustil kar za ograjo na parkingu, tipu tam sem dal 1 eur za parkirnino in ključe - to je to. Avta sploh videl ni. Jaz sem pičil na letališče, on pa po avto.

pe3c ::

Na Fuerteventuri sem v 2017 za 9 dni najel pri payless.es.
Odlicno in v primerjavi z najemi drugod po EU poceni. Nobenih komplikacij z dodatnimi zavarovanji pred lastno skodo (Excess Insurance je takrat bil v ceni in tudi danes je) oz. hudimi rezervacijami na kreditno kartico. Enostavno prides, vzames in pripeljes. Ne vem kaksna je Grand Canaria, vendar bi na Fuerti vzel 4x4, ce bi sel se enkrat :).

V primerjavi s slabo izkusnjo in poskusom nategovanja zaradi fiktivnih poskodb (Green Motion) na Nizozemskem, zakon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pe3c ()

Jure14 ::

Jaz pa pri GoldCar.
Nov (3300km na števcu) peugeot 308 karavan.
Mi je bilo kar malo hudo, bi raje kaj starejšega.

_marc_ ::

Hvala vem za odgovore. Po napisanem sklepam, da so vsi tukaj omenjeni ponudniki OK, bom pa verjetno rezeviral kar pri Autoreisen, saj imajo model avta, ki mi ustreza. Rezerviral bom kar sedaj in upam, da me bo avto počakal na letališču.
lp

_marc_ ::

Kako pa je z vračilom avta ponoči, ko nimajo uradnih ur. Sicer sem poslal nekaj mailov, vendar mi še ni nihče odgovoril.

perci ::

pri cicar das kljuce v kuverto (ki jo dobis ob prevzemu) in vrzes v cicar kaselc. Vsaj tako je bilo na Lanzarotu. Na Tenerife Norte pa ima letalisce isti delovni cas kot cicar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najem avtomobila v tujini in kreditna kartica

Oddelek: Na cesti
4110274 (1100) Tidule
»

Rentacar v Italiji

Oddelek: Na cesti
426437 (3904) weasel
»

Tenerife - Soliden Hotel

Oddelek: Loža
113164 (2348) Orhideja66
»

Najem avta ZDA

Oddelek: Na cesti
283928 (3264) St235
»

Potovanje v New York ali San Francisco? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10336203 (32890) Miha_T

Več podobnih tem