» »

Slovenska Planinska Pot

Slovenska Planinska Pot

Kleemen ::

Kdo tukaj dela SPP - tranzverzalo? Glede na to, da vsi hribi in koče nimajo črnila za žige me zanima ali imate vsi, ki delate SPP s seboj črnilo in blazinico ali obstaja tudi kaj bolj priročnega, kot naprimer kakšen flomaster za pobarvat žig? Črnilo se ponavadi razliva in potem pride v knjižici vse popacano. :D

Groot ::

Kupi blazinico, ki že ima črnilo ;) ne bo prav nobenega razlivanja

Kleemen ::

Tudi to se enkrat posuši in je treba dodat novega. :)

MadMicka ::

V ruzak v vrecko das blazinico in kuli. Ponekod na vrhu manjka zig, vcasih je rezerva v koci, vcasih ne, in se vpises v knjigo, ki je na vrhu, ter naredis sliko, tako da imas dokaz, da si bil na vrhu.

Kleemen ::

Sem slišal, da pride nekakšen flomaster, ki je bolj priročen kot blazinica in črnilo. Drugače pa tudi to ok. Kje pa lahko kupim blazinice s črnilom?

A slika je obvezna, ni dovolj žig in datum? Sem že slišal, da kdaj komplicirajo če imaš samo žige in moraš poslat še dokazila s slikami. Nevem pa zakaj toliko komplicirajo, glede na to da za celotno izpolnjeno knjižico dobiš samo eno značko. :D Sicer delam SPP zaradi sebe in ne značke, ampak vseen se mi zdi smešno. :)

xx23 ::

Midva z očetom sva začela 2001 in sva kupila tako blazinico, nikoli nobenih problemov. Končala sva 2007, ni se posušila do takrat.

Kje se kupi? Tudi na PZS: https://www.pzs.si/izdelek.php?pid=591.

Slika ni obvezna. Midva sva se edino slikala na Zelenici, ker je koča takrat zgorela in tam ni bilo SPP žiga, samo navadni. Pa so nam na PD rekli, da ni treba zraven slike poslat, bo to v redu. In je bilo vse OK.

Groot ::

xx23 je izjavil:

Midva z očetom sva začela 2001 in sva kupila tako blazinico, nikoli nobenih problemov. Končala sva 2007, ni se posušila do takrat.

Kje se kupi? Tudi na PZS: https://www.pzs.si/izdelek.php?pid=591.

Slika ni obvezna. Midva sva se edino slikala na Zelenici, ker je koča takrat zgorela in tam ni bilo SPP žiga, samo navadni. Pa so nam na PD rekli, da ni treba zraven slike poslat, bo to v redu. In je bilo vse OK.


Popolnoma enako blazinico imam tudi sam. Sicer pa jo lahku kupiš tudi v praktično vsako knjigarnci/papirnici, trgovini Leonardo ali pa praktično kjerkoli imajo pisarniško opremo.

MadMicka ::

Kleemen, za celo knjižico dobiš dve znački in potrdilo v knjižici, ki jo dobiš nazaj, da je zadeva opravljena. Ena značka za SPP in druga za razširjeno transverzalo.

Kleemen ::

Odlično, najlepša hvala za vse informacije. Bom kupil kar blazinico, v primeru da se posuši pa še črnilo.

Aha, zanimivo. Jaz osebno "za začetek" delam samo SPP, brez razširjene, bom pa verjetno v drugo naredil še razširjeno, da bo bolj zanimivo. Najprej bi rad dal čez vse te glavne gore in hribčke, ki so v SPP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hribi pozimi

Oddelek: Šport
152908 (828) TheBlueOne
»

Pasta za poliranje - luči

Oddelek: Na cesti
488868 (6507) m0LN4r
»

V tujini si ob nesreči in brez zavarovanja samoplačnik

Oddelek: Loža
232897 (1975) zobnik
»

Termalne blazinice - kje dobiti

Oddelek: Strojna oprema
132126 (1863) jebiveter2
»

Pomoc! Psu skoraj odrezal blazinico na nogi

Oddelek: Loža
242308 (1759) BluPhenix

Več podobnih tem