» »

Pomoc! Psu skoraj odrezal blazinico na nogi

Pomoc! Psu skoraj odrezal blazinico na nogi

mahi ::

lep pozdrav
ze prejsnji teden mi je pes med kosnjo skocil na kosilnico kjer mu je poskodovalo blazinico na sprednji nogi. Poskusal sem mu zavezat nogo, vendar si je vedno dal obveze dol. Skratka upal sem da si bo rano nekako zlizal... Blazinica ni v celoti odpadla, ampak se vedno visi gor. Sedaj pa se rana nekako celi, ampak je problem ker se bojim da se bo tista blazinica zarastla napačno, in mu bo blazinica na tistem "prstu" full višja kot na drugih. Kaj bi lahko naredil? Ali se te blazinice obnavljajo?

prosim pomagajte mi!

illy-ya ::

pomaga ti lah samo veterinar, tko da predlagam da nehas sparat unih 10k SIT in ze peljes psa (po 1 tednu!!!) k veterinarju. žid.

whatever ::

what he said.;(
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Mr_Globus ::

Blazinica se teško obnavlja, ker je nonostop mehanični pritisk. Če poleg tega zadeva še delno odstopa... Vet alpa šus v glavo (seveda ne psu :P )

Ne štekam pa kako se ji odrezal blazinico?? Kako kosilnico maš to

BluPhenix ::

Jutri ob 8.00 dej psa v avto in ga odpelji k veterinarju. Kako pa ti ni to prvo padlo na pamet?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Andruxa ::

Ja zdej se mi zdi ze mal pozno resevat tole, po tednu dni mora bit ze precej zaceljeno, ... si predstavljam da bo zdej potrebna ze
manjsa operacija ce se je narobe zacelilo, sam vseen bols to ko pa da ga pustis tkole.

Mislim da se blazinice ne obnavljajo ce sklepam po nasmu psu, ki so mu pred leti kirursko odstranili del prsta in blazinice in se ni tam nic zaraslo.
Lp, A

mahi ::

heh, hvala za koristne nasvete ... verjetno sem se obrnil na napačen forum .
hvala

Mr_Globus ::

Vsaj sliko pripopi. Ker drugače ti lahko samo vodoo mečemo

#000000 ::

Ja k veterinarju moraš, jest sem pozabil kaj ti da ampak vem da dobiš (kupiš nek copatek) ostalega se ne spomnim več (je že skor 10 let nazaj)
LP

Roadkill ::

IKO! :D
Ü

Andruxa ::

Ja, tist copatek zgleda pol tko, da hods povsod za svojim stirinoznim bolnikom in cakas kdaj si ga bo dol strgal da ga lahk potem nazaj
gor zavezes. Smo probal tri vrste :) pa je vedno najdu nacin. Nc, dopust vzet dva tedna, pa bit doma z njim, pa bo.
Lp, A

mahi ::

pes ni moj, je pri punci. oba sva cez teden v lj, tako da cez teden psa nisem nic videl, vceraj pa sem ga malo pogledal in videl kako je ... blazinica se mu dela druga ,,, vsaj taka oblika nastaja, problem je le pomoje, ker prejsnja ni v celoti odpadla. na zacetku sem bil vesel da ni odpadla, sedaj pa nisem vec!
kako se je to zgodilo: jaz sem kosil travo, pes je pridirjal in stopil na kosilnico (BCS-ko po domače ).
ce bi mu uno odpadlo, bi si pes zihr pomoje zlizal nogo ... no saj si jo skoraj je, ampak moti me kaj bo z unim delom.

pingec ::

Če mu hočeš res pomagat, mu privošči strokovno pomoč in ga pelji k veterinarju, ali pa vsaj pokliči za nasvet ane?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

#000000 ::

Sej sev zlizu :D ta je dobra. Kva če bi ti kresnu po štengah, pa bi mati rekli, ah sej se bo zlizu >:D

Pel k veterinarju, al pa poklič kokr je omenil pingec. Je pa to zelo nadležna stvar (umru zarat tega ne bo) ampak se vleče v nedogled, mal zliže potem se mu mal vname, pol mal steče pa se spet odpre, uglavnem traja kr neki časa da se zaceli saj tolk da se mu ne odpira nonstop. Zarad tega mora met un copatek, če pa trga dol ti bodo dal pa še trobento, pol bo šele veselo. LP

BigWhale ::

Spet en tak k una lunasta Looney!

Ljudje, zakaj hodite sem po nasvete, ce jih potem niti ne upostevate, se vec, ste celo nehvalezni za dani nasvet in se obnasate precej pokroviteljsko.

mahi ::

nic nisem nehvalezen in pokroviteljski ... pac do takrat ko sem drugi post napisal, ni blo nobene pametne povedane.

Mati ::

Si peljal ubogega psa k veterinarju?

Takem, kot si ti bi bilo treba odvzeti psa. Žid!

Izak ::

Pri veterinarju dobiš taki liček za okoli vratu da si pes ne uspe lizat rane.

Vajenc ::

Če šepa, ga je treba nujno !!! peljati na veterino.
Če pa ne , pa kupi ovratnico, alkohol, gazice,vitamine...(sarkazem off), časovno in stroškovno se ti bolje izide, če ga pelješ na pregled.

Looney ::

Veš, BigWhale... včasih niso vsi nasveti dobri... ne moreš pričakovati, da bo zdej on, ko je dobil trideset različnih nasvetov letel vsakega probat.... ubogi pes... po mojem bi ga prej pobralo...
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

hamax ::

v celi temi je biu samo en nasvet in ne 30.
psa je treba pelat k veterinarju pa je stvar resena. boga zivau, k jo doma matras.

Brane2 ::

V vsakem zlu nekaj dobrega.
Še dobro, da ti ni poskusil takrt "pocahnit" kosilnice, ker bi zdej poleg veterinarja kuži rabu še psihologa.... >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

mtosev ::

Ubogi pes. Nas je enkrat na steklo stopo in mu je razrezalo. vse je vredu zacelilo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

steev ::

Potem pa ko vidi, da je naredil napako, reče, da se je obrnil na napečn forum. WTF :\
:|

BluPhenix ::

Looney verjetno ti vidiš še kakšne poste, ki jih mi ne, namreč vsi smo dali en nasvet.

mahi do drugega posta nisi dobil pametnega nasveta? PA kaj je s tabo človek. To da pelješ psa k veterinarju je nabolj pameten nasvet ki ga lahko dobiš in po pravici povedano prva stvar, ki bi jo moral sam pomisliti.

Kaj če bi si tvoja punca odrezala odrezala konico prsta in bi ji visela stran, bi ji nekaj obvezal in upal da bi si že nekako zlizala, al bi jo peljal k zdravniku ...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pes in veterina

Oddelek: Loža
11914 (717) noraguta
»

Nemški ovčar šepa

Oddelek: Loža
405145 (2829) Ahubar

pes mi je pojedel trnk

Oddelek: Loža
283136 (2475) imagodei
»

Resen problem s psičkom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812231 (10344) koyotee
»

Veterinarska pomoč - mlade muce

Oddelek: Loža
174162 (3804) Aryss

Več podobnih tem