» »

Problem v službi

Problem v službi

Klemzi90 ::

Imam določen problem, ki me gnjavi že dlje časa. Delam v nekem velikem podjetju. Pred nekaj časa sem bil premeščen na boljše delovno mesto v drug oddelek. Na prejšnjem sem bil 2 leti in v tem času so tam zaposlili mladega fanta, ki ima v firmi očeta na precej pomembnem položaju. Sprva je bilo vse ok, kasneje pa je tip postal neznosen. Prcanje, žaljenje, dretje na zaposlene. Tip je sila primitiven. Dejansko ni delal več nič, temveč zgolj podjebaval. Je tip človeka, ki si na ta način pumpa lasten ego. Prav tako pa dobro ve, kaj lahko in kaj ne. Vzdušje in energija v prostoru sta nam vsem jemala živce. Naj povem vem, da je mulec ravno pogrnil fakulteto in ima zgolj srednjo šolo. Star je 21 ali 22. Scena je, da mu nihče nič ne upa reči. Stalno je hodil domov uro ali dve prej, pa sploh ni bil problem. Tip dela kar hoče in nihče mu nič ne reče. Za ta oddelek se nihče prav pretirano ne zanima, ker tudi ni nič posebnega in dvomim, da poznajo celotno situacijo. Verjetno kakšnih 10 %.

V neposrednem kontaktu z njim sem recimo enkrat na 3 mesece. Enkrat se je spravil name in me pred vsemi res primitivno nadrl in to brez kakršnih koli razlag. To je počel vsem vse povprek. Naj povem, da to kar sem počel, sem počel zgolj jaz, ker nihče drug ni znal. On, kot moj nadrejeni, o vsem nima pojma. Če je bilo vsega preveč, sem delal doma in oddelku pomagal med lastnim dopustom. Ko sem moj projekt predal njemu, je zadeva propadla v parih mesecih. Naročnik je pogodbo z nami prekinil.

Zadeva, da me je en smrkavec pred vsemi ponižal mi ne gre iz glave in rad bi mu vrnil. Scena je, da sem precej težko zaposljiv in to me najbolj skrbi. Sem kar precej bolan in delam dela pod nivojem svoje izobrazbe. Se ne pritožujem. Zanima me, kako bi vi preverili teren, kako bi reagirali? Vemo, da opravljivcev nihče ne mara. V novem oddelku nikomur nisem povedal ničesar. Tu so precej bolj pomembni zaposleni, sam seveda nisem.

Kaj mi svetujete?

mlamat ::

Če ti kaj ni všeč si najdi drugo službo.

Samael ::

Zoprno ane, ko se zgodi, potem pa razmišljaš za nazaj in se počutiš prav bedno, ker v danem momentu nisi znal postaviti meja, ga ustaviti, mu povedati, kar si zasluži itd ...
Da, pomembno je postaviti meje, si ne dovoliti, da so nadrejeni žaljivi, krivični itd ... hkrati pa razumem tudi tvoj situacijo. Zdaj je kar je. Bolj boš razmišljal, bolj te bo žrlo. Let it go ... Ampak, če ponovno pride do česa takšnega, postavi meje. Ni se treba prepirati, dreti itd ... le jasno, razumljivo povej, da tako ne bo s teboj nihče govoril. In seveda za tem stoj. Ni tvoj foter, ne karkoli drugega ... zgolj nadrejeni in kot takšen, se nima kaj dreti nate, te poniževati.
Zavedam se, da ti mogoče zveni tole, kar bereš malce naivno, ampak v osnovi je točno tako, kot pravim. In verjemi mi, kdaj je potrebno tako malo, res malo ... da se odnosi v službi postavijo na pravo mesto. Le stoj za tem. Tisto, kar je že bilo pa bolj, kot boš razmišljal, bol te bo žrlo. Preteklost. Pusti, da gre mimo ...

MIHAc27 ::

Jaz tudi mislim, da bi se moral takoj postaviti zase. Že prvič bi ga moral ustaviti, in z mirnimi besedami povedati, da se nate nima kaj dreti. Tako bi videl, da nate nima vpliva in bi te verjetno pustil pri miru. Sedaj pač ve, da ima moč in ga morajo vsi ubogati, čeprav je sam nesposoben.

Sam bi si v tej situaciji poskušal pridobiti dokaze, šel do njegovega nadrejenega ali očeta, ter lepo povedal, da če ne preneha bo dobil tožbo za mobing.

Če sedaj nimaš več toliko stikov, potem pač probaj pozabit. Itak nisi edini, ki ga je ponižal.

Magic1 ::

Stopi do primernega odvetnika/ca, ki je specializiran za delovno pravo. Ta ti bo razložil kakšne dokaze potrebuješ za uspešno tožbo zaradi mobinga. Šele ko boš dokaze pridobil, obvesti višjo inštanco v podjetju o problemu (ti bi odvetnik najbolj priporočil komu). Če podjetje ne bo primerno ukrepalo, ali se celo nate spravilo na kakršnikoli način, imaš vse potrebno, da jih iztožiš v pm. Zakoni so zelo ostri glede takih primerov, samo vedno moraš imeti dokaze.
Seveda se to splača le, če to vpliva intenzivno nate. Če je to enkrat na pol leta, je mogoče vseeno, če ignoriraš.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Smurf ::

Z "mascevanjem" ne bos nicesar pridobil, zgolj izpadel bos neprofesionalno. Glede na to, da z njem nimas stikov je verjetno najbolje pozabiti na vse.

c3p0 ::

A samo šef ima pravico biti neprofesionalen in celo v kaznivem dejanju?

Magic1 ::

Vsak ima "pravico" do tega, venda vse ima posledice.
Magic

Smurf ::

Magic1 je izjavil:

Vsak ima "pravico" do tega, venda vse ima posledice.

Tocno tako.

"Ampak on je bil tudi tak" v odraslem svetu ne deluje.

TheBlueOne ::

Po mojih izkusnjah ni nekih solskih prijemov. Ce lahko hodijo po tebi, se bo skoraj povsod nasel kdo, ki tudi bo, ce se ne pustis, teh tezav ni. Ce konflikt nespretno eskaliras in morda celo podjetju povzrocis kaksne pravne preglavice, se ti zna zgoditi, da si problem resil dokaj zacasno in povzrocil se kaksnega vecjega. Na vsak nacin lahko dajo ekstremne eskalacije pod vprasaj tvojo kariero na doticnem podjetju, ker te bo vsak sef vprasal kako to, da sam niti mulcu nisi povedal kar mu gre, kako to, da tega nisi povedal nadrejenemu ampak si samo letel k odvetniku itn.

Iz mojega stalisca je 20 letni faliran student mlad mulo, ki se ga nakuri neglede iz katerega gnezda je prisel, ce se ne zna obnasat. Jaz bi ga nakuril, ce ne iz prve kasneje in bil vesel, ce zadeve eskalira, da lahko njegovo pocejte opisem se kje.

Magic1 ::

K odvetniku greš lahko zaradi drugega razloga, kot da greš takoj v tožbo... Kaj boš naredil, če tvoja pritožba na suho pade na podobno debilno osebo (npr. fotra, ki je vzgojil mulca)? Nič dobrega se ne piše zate.
Za vsako obtožbo je dobro imeti trdne dokaze. Načeloma ti bo odvetnik najbolj točno povedal, kakšni to so in veljajo na sodišču. V nasprotnem primeru upaš le na poštenost ljudi, za katero pa vemo, da ni močna plat nekaterih ljudi.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

ramiz?! ::

mlamat je izjavil:

Če ti kaj ni všeč si najdi drugo službo.

zelo koristen nasvet ... človek pravi, da je težje zaposljiv zaradi zdravstvenih problemov ... kot da bi invalidu na vozičku rekel, da če ga začne ropar loviti, naj vstane in začne šprintati stran
Never regret anything, there's always a reason things happen.

TheBlueOne ::

ramiz?! je izjavil:

mlamat je izjavil:

Če ti kaj ni všeč si najdi drugo službo.

zelo koristen nasvet ... človek pravi, da je težje zaposljiv zaradi zdravstvenih problemov ... kot da bi invalidu na vozičku rekel, da če ga začne ropar loviti, naj vstane in začne šprintati stran


Cisto tako ni, ljudi se praviloma da nauciti, kako se obnasat v teh situacijah.

stalker ::

Odmisli maščevanje, ker boš situacijo samo poslabšal. Folk, ki je zelo hitre jeze, najlažje razorožiš tako, da mu mirno poveš/govoriš, zakaj braniš svoje stališče. Bolj kot nori, bolj miren in zbran moraš biti.

          ::

Najdi kakšno njegovo nepravilnost ali svinjarijo, ki jo je naredil. Čim večja, tem boljše. Če je kaj protizakinitega, še toliko bolje. Ko ti bo naslednjič najedal, mu omeni kaj neki bi se zgodilo, če bi za njegovo dejanje izvedeli direktor / policija / inšpektor ....

TheBlueOne ::

          je izjavil:

Najdi kakšno njegovo nepravilnost ali svinjarijo, ki jo je naredil. Čim večja, tem boljše. Če je kaj protizakinitega, še toliko bolje. Ko ti bo naslednjič najedal, mu omeni kaj neki bi se zgodilo, če bi za njegovo dejanje izvedeli direktor / policija / inšpektor ....


Tocno tako, ce nikoli noces napredovati. S tem pokazes samo, da ne znas sodit, kaksna reakcija je potrebna. Oprosti ampak z 20 letnimi mulci se zadeve resuje drugace, dosti bolj enostavno. Verjetno je dovolj, da mu OP pove to, kar je napisal in ce mulc ne sprejme pove sefu zakaj noce vec mulca videti blizu sebe.

Smurf ::

S tem, da isces "mascevanje" samo pokazes, da si nezrel in nesposoben resevanja konfliktov ter in da te ze en navaden mulec uspe spraviti ob zivce. Odrasla oseba se proba iz take situacije nekaj nauciti za naslednjic.

stara mama ::

Postaviš se za sebe, in to tako da bodo videli vsi. Če res najeda vsem, boste vsi stopili skupaj in ga izločili.
Če si osamljen primer, potem pa verjetno ni problem samo v njem.

V skupini lahko grete skupaj do njegovega nadrejenega/očeta/očetovega nadrejenega in situacijo rešite.

ginekk ::

Klemzi90 je izjavil:


Zadeva, da me je en smrkavec pred vsemi ponižal mi ne gre iz glave in rad bi mu vrnil. Scena je, da sem precej težko zaposljiv in to me najbolj skrbi. Sem kar precej bolan in delam dela pod nivojem svoje izobrazbe. Se ne pritožujem. Zanima me, kako bi vi preverili teren, kako bi reagirali? Vemo, da opravljivcev nihče ne mara. V novem oddelku nikomur nisem povedal ničesar. Tu so precej bolj pomembni zaposleni, sam seveda nisem.

Kaj mi svetujete?


Imaš opravka z osebo, ki ima zelo izraženo narcisoidno motnjo. Ne igraj njegove igre - to pričakuje, ignoriraj ga. To ga bo ujezilo, ampak drugače ne gre. Če ti bo delal škodo, zberi trdne dokaze in eskaliraj nadrejenim. Zelo verjetno bo skušal manipulirat in lagat, zato rabiš dokaze.

          ::

ginekk je izjavil:


Imaš opravka z osebo, ki ima zelo izraženo narcisoidno motnjo. Ne igraj njegove igre - to pričakuje, ignoriraj ga. To ga bo ujezilo, ampak drugače ne gre. Če ti bo delal škodo, zberi trdne dokaze in eskaliraj nadrejenim. Zelo verjetno bo skušal manipulirat in lagat, zato rabiš dokaze.


Pri eskalaciji ne bo nihče preverjal dokazov, ker se gre za direktorjevega mulca.

TheBlueOne ::

          je izjavil:

ginekk je izjavil:


Imaš opravka z osebo, ki ima zelo izraženo narcisoidno motnjo. Ne igraj njegove igre - to pričakuje, ignoriraj ga. To ga bo ujezilo, ampak drugače ne gre. Če ti bo delal škodo, zberi trdne dokaze in eskaliraj nadrejenim. Zelo verjetno bo skušal manipulirat in lagat, zato rabiš dokaze.


Pri eskalaciji ne bo nihče preverjal dokazov, ker se gre za direktorjevega mulca.


Oce ni direktor, samo bolj pomemben. OP pise, da njegov sef za ravnanje ne ve. Praviloma je prvo, da svojem sefu poves, zakaj z nekom noces delat in tvoj sef se pogovarja naprej.

V realnosti je kar pocnejo sinovi nadrejenih v velikih podjetjih zelo obcutljiva tema in ne bi bilo kartako niti za mulca, niti za oceta. Sem pa preprican, da OP ne bo prvi, ki se bo pritozeval.

stjan ::

Če se boš spravil na očkovega sinčka boš ostal sam, vsi sodelavci se bodo postavili proti tebi in zagovarjali močnejšega, nadrejenega. Vsi sodelavci, ki ti bodo svetovali da nekaj narediš se bodo poskrili, padalo bo samo po tebi.

V vsaki firmi obstaja več polov, več pomembnih ljudi, ki delajo predvsem za svoje koristi.
Napisal si, da si napredoval, kdo ti je pomagal?
Oče nevljudneža ali kdo drug?
Ugotovi kdo ti je naklonjen in mu po domače zlezi v rit.
Tvoje življenje, tvoja kariera, vsi drugi so nepomembni..

bajsibajsi ::

Direkt do njegovega oceta in ga nauciti kozjih molitvic. Tako se te bo sine sam izogibal v velikem lotu.

bbbbbb2015 ::

Magic1 je izjavil:

Stopi do primernega odvetnika/ca, ki je specializiran za delovno pravo. Ta ti bo razložil kakšne dokaze potrebuješ za uspešno tožbo zaradi mobinga. Šele ko boš dokaze pridobil, obvesti višjo inštanco v podjetju o problemu (ti bi odvetnik najbolj priporočil komu). Če podjetje ne bo primerno ukrepalo, ali se celo nate spravilo na kakršnikoli način, imaš vse potrebno, da jih iztožiš v pm. Zakoni so zelo ostri glede takih primerov, samo vedno moraš imeti dokaze.


To je bilo že vse "videno". Ti bom toplo na srce položil: odvetnikov ne vlačiš noter tak dolgo ne, dokler imaš delo in službo.

Saj verjetno razumeš, da odvetnik dela za *svoj* ŽEP. Ne tvoj. Moja bivša sodelavka je odvetnici znosila prakično polletno plačo (jaz menim da celo letno, samo si ni upala povedati). Pa je tožila firmo, pa priče. Pa še enkrat tožila (kazensko). Odvetnica pa ji je šibala račune. Pa to mo tožli, pa ono bomo tožli.

Pa seveda, ta čas ne smeš biti nikjer v službi,ker potem za ta čas ne moreš zahtevati izpada prihodkov.

V realnosti sodelavki nihče ni hotel iti za pričo, je bilo pa tako, da si je sodelavka ene stvari tudi zmislila, po navodilu odvetnice je domov prepošiljala službene maile.

Z mojo drugo sodelavko sem bil na kavi, na to prvo je bila jezna ko pes. Da jo "vlači" v svoje zgodbe. Na sodišču se ta druga ni nič spomnila. Tudi večina ostalih se ni kaj dosti spomnila.

Ko te dajo na hladno (ni dela, ni plače), GREŠ K ODVETNIKU PREJ PA NIČ.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

A si ti prebral kaj sem napisal? K primernemu odvetniku greš po nasvet, da te poduči o zakonih in kako primerno zbrati dokazno gradivo, ki kaj velja. Za to plačaš kakšne dve urici. Po tem, ko si že globoko v zosu, ti bo odvetnik težko kaj dosti pomagal, ker bodo vsi dosti bolj previdni s tabo in boš težje kakšen dokaz pridobil. Seveda lahko tudi sam naštudiraš zakone in poslovno prakso (dvomim). Pa tudi nikjer nisem trdil, da so vsi odvetniki pošteni. Ali se malo pozanimaš, ali pa reskiraš.
Magic

MIHAc27 ::

Če jih zbobna cel oddelek, pa da gredo do direktorja, jih bo mali slišal 100%. En sam pa...

FrRoSt ::

TheBlueOne je izjavil:

          je izjavil:

ginekk je izjavil:


Imaš opravka z osebo, ki ima zelo izraženo narcisoidno motnjo. Ne igraj njegove igre - to pričakuje, ignoriraj ga. To ga bo ujezilo, ampak drugače ne gre. Če ti bo delal škodo, zberi trdne dokaze in eskaliraj nadrejenim. Zelo verjetno bo skušal manipulirat in lagat, zato rabiš dokaze.


Pri eskalaciji ne bo nihče preverjal dokazov, ker se gre za direktorjevega mulca.


Oce ni direktor, samo bolj pomemben. OP pise, da njegov sef za ravnanje ne ve. Praviloma je prvo, da svojem sefu poves, zakaj z nekom noces delat in tvoj sef se pogovarja naprej.

V realnosti je kar pocnejo sinovi nadrejenih v velikih podjetjih zelo obcutljiva tema in ne bi bilo kartako niti za mulca, niti za oceta. Sem pa preprican, da OP ne bo prvi, ki se bo pritozeval.

TAKO!

Zadevo/e naj posreduje šefu, morda celo direktorju! Kar v obsezni pisni elektronski obliki in jih pošlje na maile dotičnim osebam. (osebam - množina!)

Ne gre za maščevanje, ampak za stanje! Tudi ekonomsko poslovno! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()

Fuks ::

Zakaj pa nebi šel direktno do njega ter probleme razčistil z njim? To se da povsem profesionalno razrešiti. Vprašaš ga, kje je problem. Rečeš, da bi rad razčistil to kar ga žuli. Ter poveš da je bilo nesprejemljivo da se je drl nate in da pričakuješ da se to ne ponovi več.
Nevem zakaj bi vsi takoj nekaj vračali in se maščevali. Komu to kaj dobrega prinese? Nobenemu (v resnici je to slabše zate, saj te maščevanje ne bo osrečilo - povročil boš živčnost na obeh straneh). Če se ti rata z njim pogovorit tako da se obojestransko razumeta bo to veliko bolje za oba.

Mislim, da je vsak človek zmožen iskrenega pogovora. Le pristop mora biti pravi.

FrRoSt ::

Fuks je izjavil:

Zakaj pa nebi šel direktno do njega ter probleme razčistil z njim? To se da povsem profesionalno razrešiti. Vprašaš ga, kje je problem. Rečeš, da bi rad razčistil to kar ga žuli. Ter poveš da je bilo nesprejemljivo da se je drl nate in da pričakuješ da se to ne ponovi več.

Menda bi za tole potreboval STROKOVNO pomoč! :))

Tudi in predvsem mlajši! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Gr8t ::

Fuks je izjavil:

Mislim, da je vsak človek zmožen iskrenega pogovora. Le pristop mora biti pravi.

Vsak sigurno ne. Sem enkrat probal s takim z IQ še ne 50, s takim se nimaš kaj pogovarjat, ampak bolje da se držiš čim bolj stran.

louser ::

Mu striktno poveš, da je vajin odnos zgolj poslovni.
Čim bolj na glas in v čim večji publiki.

Invictus ::

@OP

Brez zveze...

Opravljaj svoje delo, če ti bo mulc še težil, mu povej da ste zaradi njega izgubili stranko...

Seveda je dobro vmes najti nov job ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Alien123 ::

Enga 22 letnika ne morete hendlat.
Sem imel sceno z mlajšim od sebe, ki je že dlje bil zaposlen, na šihtu, sem ga hitro na realna tla postavil. Nikoli ne sme biti služba na prvem mestu kot ti, tvoj jaz. Hočeš da ljudje po tebi hodijo? Jaz mam kar visoko mejo ko se zajebava kdo, ampak ko pa ni spoštovanja, pol pa počim.

link_up ::

dej no mir, 22 letnik ti pod nobenim pogojem ne bo pameti solil...ce pa je pod ocetivom okriljem pa sploh ne....besedica ocetu o njegovi neprimernosti in ne bo vec pisknil. Verjemi, ni hujsega, kot se pocutiti osramocen zaradi narascaja.
In and Out

Glugy ::

Najboljš bi bilo če bi uspel se pogovorit z njegovim očetom na lep način. Seveda je potem spet odvisno kako dojemljiv je oče. In če si bo dovolil resnici pogledat v oči. Ne za to da odpusti svojega otroka ampak zato da mu da izbiro al da se zresne al pa da si unič življenje.

Glede nizke izobrazbe ki jo ima pa tako...sej veste kako je to najmanjši pes najbolj glasno in rado laja. Enako pri ljudeh... ko človk ni zadovoljen s sabo to toliko bolj spravlja na druge da poteši svoj preobsežen ego.

louser ::

Tudi vsi z visoko izobrazbo niste baš nekaj..
Pogovoriš se s tem nadrejenim in ne šmrkavcem.
Če ne zaleže, se pogovoriš z njegovim nadrejenim in ne njegovim očetom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

vostok_1 ::

1. Skušaj pozabit, naslednjič pa postavisi nekaj meja.
2. Ko vidiš, da bo on v situaciji, da bo spet zajebal posel...pusti ga naj zajebe. Ne mu delat uslug. Ti pokrij svoj hrbet kolikor lahko. Če bo poslovno "visel nad prepadom in se držal zgolj z mezinčkom" (see below):

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ginekk ::

louser je izjavil:

Tudi vsi z visoko izobrazbo niste baš nekaj..
Pogovoriš se s tem nadrejenim in ne šmrkavcem.
Če ne zaleže, se pogovoriš z njegovim nadrejenim in ne njegovim očetom.


Kaj pa če je nadrejeni enak? Za to rabiš znanje psihologije in leta izkušenj.
Z ljudmi je neprimerno težje delat kot z mašinami. Psihopate, sociopate, narcisoide in ostale s preveč škodljivo psihopatologijo, s takimi se ne moreš nič zmenit dokler sami sebi ne priznajo, da niso normalni (ponavadi nikoli). In vsak dan hodijo okoli tebe, jih ne prepoznaš zlahka. Lažejo, manipulirajo, varajo, kradejo, na videz so normalni in znajo se dobro pretvarjat, znajo prepričat da je s teboj nekaj narobe, ne z njimi. Ne vidiš kaj zares mislijo, pojma nimaš kdo so. Lahko si z njimi poročen 20 let dokler ne dojameš da problem ni v tebi.

yoo01 ::

V tujini spoštujejo delovne ljudi zato ne rabi človek imeti nobenih strahov, ni se treba vezati na delodajalca važen je duh katerega imaš.

Alien123 ::

yoo01 je izjavil:

V tujini spoštujejo delovne ljudi zato ne rabi človek imeti nobenih strahov, ni se treba vezati na delodajalca važen je duh katerega imaš.


Tujina je tudi venezuela, kitajska itd

bbbbbb2015 ::

ginekk je izjavil:

louser je izjavil:

Tudi vsi z visoko izobrazbo niste baš nekaj..
Pogovoriš se s tem nadrejenim in ne šmrkavcem.
Če ne zaleže, se pogovoriš z njegovim nadrejenim in ne njegovim očetom.


Kaj pa če je nadrejeni enak? Za to rabiš znanje psihologije in leta izkušenj.
Z ljudmi je neprimerno težje delat kot z mašinami. Psihopate, sociopate, narcisoide in ostale s preveč škodljivo psihopatologijo, s takimi se ne moreš nič zmenit dokler sami sebi ne priznajo, da niso normalni (ponavadi nikoli). In vsak dan hodijo okoli tebe, jih ne prepoznaš zlahka. Lažejo, manipulirajo, varajo, kradejo, na videz so normalni in znajo se dobro pretvarjat, znajo prepričat da je s teboj nekaj narobe, ne z njimi. Ne vidiš kaj zares mislijo, pojma nimaš kdo so. Lahko si z njimi poročen 20 let dokler ne dojameš da problem ni v tebi.


Čeprav je ponavadi res, da gliha skup štriha, kar v praksi pomeni, da se šef in šefov šef štekata in če je eden sociopat, je lahko tudi drugi tak. Ali pa ni tak, pa se dela da je tak (ker to šefu paše).

Z ljudmi seveda ni težje delati kot s stroji. Pač drugi izzivi so. Ni pa, da bi bilo pa težje.
Jaz bi si upal trditi, da znam ljudi dobro prebrati, vendar pa daleč od nezmotljivosti ali karkoli.

V mlajših letih sem vedno rad paririal ljudem, za katere sem vedel, da so manipulativni in da lažejo. Vedno so ostali v prahu za mano.

Če si priden in delaš, je rezultat viden, nekomu to zelo paše in tvoj uspeh je tudi uspeh šefa (oziroma šefa od šefa).

Zdaj, ko se mi ni potrebno nič dokazovati, se manipulantom v loku izognem. Težava v pariranju je ta, da vedno porabiš nekaj energije za te osle. Preprosto, nočem je porabljati. Delati z mano ni pravica, ampak privilegij. In če vidim, da nekdo to malo zlorabi, takoj odpovem sodelovanje. Potem pa se naj oni ukvarjajo in se nadmudrivajo med sabo. Čas je pokazal, da je to odličlna strategija, pod pogojem, da jaz lahko naslednji projekt dobim dobesedno v 2 dneh.

Twixz ::

Da si sposodim temo in ne smetim z novo:

Ali lahko delodajalec dodeli delavcu krajši delovni čas med tednom kot je v pogodbi? Naprimer, jaz imam 6 dni na teden službo, 5x7 + 1x5. In zdaj delodajalec zahteva od mene da sem doma in mi gredo ure v minus. Plus potni in malica. Je to dovoljeno?

Za 56 ur na teden vem da je meja in tudi da te lahko iz danes na jutri piše da delaš 8, 9, 10 ur. Tega primera pa do danes še nisem doživel.

MadMicka ::

Lahko, temu se reče začasno neenakomerno prerazporejen delovni čas, kot to določa 148. člen ZDR-1. Morajo pa se ure izravnati v roku pol leta (eno leto, če tako določa kolektivna pogodba na ravni dejavnosti). Če se ne, se manjko ur briše, višek pa se mora obravnavati kot nadure.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobbing (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9213888 (12100) Mare2
»

Neustrezna pogodba o zaposlitvi in izkoriščanje izobrazbene stopnje delavca s strani

Oddelek: Loža
429650 (8441) solatko
»

Kako ustaviti goljufanje Tušmobila? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13637382 (26828) St235
»

Nobeden finančni minister ni odgovoren za bančne luknje

Oddelek: Problemi človeštva
458411 (6876) c00L3r

Več podobnih tem