» »

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo

1
2
3 4

KAVINSKY ::

Pri enih lahko zgolj del zakupljenega dobroimetja porabiš v tujini (se mi zdi da je to neka konkurenčna klavzula). Drugi pa imajo prosto, npr izimobil lahko porabiš vseh 3000 enot v tujini.

stajerckozu ::

Hot definitivno :D

S punco imava njihov internet, punca ima njihov paket za 10 eur na mesec. Signal je pr nam dobr pokrit internet dela bp :D Tako da bom po vec ko 10 letih seu stran od simobila na hot, sam se telefon morm odplacat :D na koncu bova skupno za telefonijo in interner dala 35 evrov na mesec :D

Nesta ::

Hm kje pa je tle haklc?

Za 7€ 6000 enot v EU in v Slo....

https://www.spar-mobil.si

https://www.izi.si/ponudba/izimesec-L/

KAVINSKY ::

Pri izi je to akcija do 31.1.2019 :D

Sicer pa je po ceniku 3000 enot za 7€, 6000 enot je 12€. Pri šparu pa ne moreš imeti trajnika.

Nesta ::

Torej je 30-DNEVNI PAKET SPAR 6000 za 6,99 EUR daleč najboljša ponudba od vseh ponudnikov....
7€ za 6000 enot v EU in Sloveniji. TO je več kot dovolj...
Pravite da je edin minus da moras vsak mesec to aktivirati?

Prednost + zastonj SIM ob predložitvi SPAR kartice + 5€ ob priklopu ti naložijo na račun...
minus: vsak mesec moras naloziti vsaj 7€ in aktivirati SPAR 6000 paket

Nesta ::

Ni mi edino jasno ce lahko aktiviras vsak mesec spar 6000 za 7€, zakaj bi hotel kdorkoli aktivirat spar 3GB za 7€ ce imas tukaj samo 3gb prenosa pri spar 6000 pa imas 6gb prenosa oz lahko uporabis ali za klice ali sms ali prenos...?

gendale2018 ::

Invictus je izjavil:

Glede na to, da je kvaliteta zvoka v GSM omrežju zanič, predlagam da začneš uporabljati

FB Messenger, WhatsApp, Vibr, ali karkoli ima sogovornik.

Kvaliteta je bistveno boljša...

a ne podpirajo volte in vowifi
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Nesta ::

Pri sparmobilu so kake omejitve? Delovanje mmsov? Je treba kj konfigurirat? LTE hitrost?

MrStein ::

gendale2018 je izjavil:


a ne podpirajo volte in vowifi

To ima kolikor vem samo Telekom zaenkrat.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vm1999 ::

Pri Bobu sem že več let in sem popolnoma zadovoljen s storitvijo. Je pa res, da Bob (mislim, da tudi HoT) nima Monete, če jo kdo potrebuje naj to preveri! Ima pa Bob naročniške pakete, pri HoT je treba pa sproti nalagati stanje na račun, kolikor vem.

Veron ::

HoT si lahko nastaviš PayPal (ali debedno, kreditno, trr) in ti vsak mesec avtomatično potrga (nastaviš tudi max znesek, ki ti ga lahko v enem mesecu pobere).
Nastaviš si pravilo, ko pade znesek na računu pod 6,99, naloži 8 (ali kako drugače).

Nesta ::

V cen sta hot in bob boljsa od spar mobila za 7€ ki ponuja 6000 enot v EU???

Nesta ::

Ste vedel da ima tudi Simobil dve zanimivi opciji:

A1 Simpl mali

5 EUR / 30 dni
1000 enot

Zakup enot v Sloveniji in EU/EEA (za minuto, SMS/MMS sporočilo ali prenos podatkov - MB)


A1 Simpl veliki

7,99 EUR / 30 dni
neomejeni klici v A1 + 10000 enot

Zakup enot v Sloveniji in EU/EEA (za minuto, SMS/MMS sporočilo ali prenos podatkov - MB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Vedran ::

Jaz mislim da je trenutno paket DRZNI BOB best buy med nizkocenovnimi paketi in operaterji.
3000 minut za SLO in EU gostovanje
3000 sms za SLO in EU gostovanje
25 GB v SLO, od tega 4 GB za EU gostovanje
LTE hitrost do 50/10 Mbps
Cena 9,99 EUR na mesec

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

Vm1999 ::

Nesta je izjavil:

Ste vedel da ima tudi Simobil dve zanimivi opciji:

A1 Simpl mali

5 EUR / 30 dni
1000 enot

Zakup enot v Sloveniji in EU/EEA (za minuto, SMS/MMS sporočilo ali prenos podatkov - MB)


Bob 5ka ima recimo 500 min, 500 sms in 500 MB.
Ni pa MMS.

Nesta ::

Spar 6000 enot = 7€ (MMSI, SMSI, Klici, EU in Slovenija)

Vedran ::

Po meni BOB je boljši ker je klasična naročnina in ti ne more zmanjkati kredita...

MrStein ::

Eni imajo predplačniško z razlogom.
(drugi seveda ne)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vedran ::

Ali je še kak razlog imeti predplačniško razen možnega prevelikega računa?
Saj mislim da vsi operaterji imajo omejitev na 60€.

Vm1999 ::

Tudi jaz sem na Bob-u, ker se mi ne da zajebavat s predplačniškimi paketi

bajar ::

Kaj pa MegaTel in SoftNet? Uporablja kdo? Njihovi cenejši paketi so precej konkurenčni.

barossa45 ::

Zakaj pise hofer hot telekom, ce ne uporabljajo omrezja od telekoma?

XS!D3 ::

barossa45 je izjavil:

Zakaj pise hofer hot telekom, ce ne uporabljajo omrezja od telekoma?

Ker je telekom generičen izraz za telekomunikacijsko podjetje :) Tako kot mobitel za mobilni telefon. Imaš tudi Deutsche Telekom, Telekom Austria, British Telecom, France Telecom in cel kup drugim telekomov, ki nimajo veze s slovenskim Telekomom....

tikitoki ::

Vedran je izjavil:

Jaz mislim da je trenutno paket DRZNI BOB best buy med nizkocenovnimi paketi in operaterji.
3000 minut za SLO in EU gostovanje
3000 sms za SLO in EU gostovanje
25 GB v SLO, od tega 4 GB za EU gostovanje
LTE hitrost do 50/10 Mbps
Cena 9,99 EUR na mesec


Ni, HOT ponuja vec za isto ceno, pa se vezave ni. Meni prav pride, da ne rabim placevati, ko sem v tujini.

Ganon ::

tikitoki je izjavil:

Vedran je izjavil:

Jaz mislim da je trenutno paket DRZNI BOB best buy med nizkocenovnimi paketi in operaterji.
3000 minut za SLO in EU gostovanje
3000 sms za SLO in EU gostovanje
25 GB v SLO, od tega 4 GB za EU gostovanje
LTE hitrost do 50/10 Mbps
Cena 9,99 EUR na mesec


Ni, HOT ponuja vec za isto ceno, pa se vezave ni. Meni prav pride, da ne rabim placevati, ko sem v tujini.


Bob nikoli ni imel vezave.

tikitoki ::

I stand correted. Sem mislil narocnino.

V vsakem primeru sem zelo vesel, da se mi ni treba zajebavati z njihovmi bedarijami in dodatnimi stroski, ker ima HOT to zelo ensotavno zrihtano. Placas, k rabis, lahko pa si sicer tudi uredis avtomaticno placevanje, ce koga to skrbi.

tikitoki ::

Za primerjavo, k sem sel za 3 mesece v tujino, sem ugotovil, da me mirovanje narocnine stane priblizno toliko, kot ce enostavno placam za 3 mesece nepotrebnih storitev.
Prekinitev razmerja tudi ni bila zastojn, potem pa upati, da bodo imeli ravno na voljo tvoj stari paket in podobne fore.

Pri HOT lahko preko interneta aktiviram zeljeno tarifo, ko pridem v EU lahko zacnem takoj telefonirati in surftat po netu.

aborko ::

Pri bobu v 10s preko neta spremeniš paket v npr. bob 4c, ki nima naročnine - si brez mesečnih stroškov. Je sicer res, da kr dosti spreminjajo vsebino paketov - recimo sedaj so skenslali dodatih 5GB prenosa pri hit bobu, ampak praktično vedno imajo nek ok paket na voljo...

riina10 ::

Me zanima teli Megatel poznate
.https://www.mega-m.net/index.php?stran=...

AnjaNja ::

O barabe bobovske. TO pa niso nič povedli. Sam veselo so se hvalili, ko so dvignili na 10GB...ja fino! Bom mogla spremenit omejitev. Čeprav OK zdej sem šla brat obvestila na strani Očitno mi "tastari" ohranimo 10 G fino! Ker čedalje bolj pravi pridejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AnjaNja ()

fikus_ ::

Pri Bobu je nerodno to, da spreminjajo pakete in nekateri niso več na voljo po določenem času. In če greš na manjšega, čez čas pa ugotoviš, da bi imel večjega, se zgodi, da ga ni več na voljo.

AnjaNja: če imaš aktiviran nek paket, Bob pa spremeni ponudbo tega paketa (npr. zmanjša podatke), za tebe še vedno veljajo stari pogoji paketa (prvotni podatki)!

Vedran ::

Po meni BOB je boljši od HOT ker lahko vseh 3000 minut in 3000 sms-ov (drzni bob) lahko uporabiš tudi v EU gostovanju, pri HOT pa lahko samo 200 minut in 200 sms-ov (HoT MAXI) lahko uporabiš v EU gostovanju.
Tudi pri prenosu podatkov v EU BOB ponuja 4 GB, HOT pa 2,73 GB.
Postpaid imam rajše kot prepaid ker nikoli ne veš kdaj v tujini boš potreboval nekoga nujno poklicati, primer pomoč na cesti ali zdravniško pomoč in takrat ti je pomembno da nimaš omejitve pri klicanju kot je prepaid sistem.

Lonsarg ::

Jatole gostovanje jekargrdo od HoT, ko so si neko zakonsko izjemo izboril.

Ne Bob ne Hot nista Drgač še nikoli nobenemu obstoječemu uoorabniku karkoli poslabšala obstoječ paker. Akcijski paketi so tudi vse bolj redki pri Bobu ima zdaj stalne 3. Ok tilih 5GB ekstra je na koncu res bilo akcijskih(so dali preveč in s tem naredili svoj 2€ dražji paket premalo zanimiv).

Vedran ::

Ali so telefoni in modemi kupljeni pri teh treh operaterjih (Hot, BOB, Telemach) zaklenjeni?

Kolovrat ::

Jest sem vzel huawei modem za mobilni net pri A1 in sedaj ko sem presedlal na hofer giga, sem samo vstavil simko in deluje kot prej, Že dolgo je kar ne smejo več zaklepat naprav! Lahko se pa zgodi, da moraš ročno vnesti APN in stvar bi morala delovat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kolovrat ()

Vedran ::

Mal sem povprašal in so mi rekli da BOB in A1 zaklepajo svojo opremo kupljeno v predplačniških paketih. Da pač samo Telekom Slovenije, Telemach in HoT ne zaklepajo opreme na svoje omrežje v predplačniških paketih.

Veron ::

Vm1999 je izjavil:

Tudi jaz sem na Bob-u, ker se mi ne da zajebavat s predplačniškimi paketi

Imam HoT že cca 1.5 leti. Nikakršnega zajebavanja, avtomatično fila ko pade na računu pod 6,99eur (največ 2x na mesec, torej imam nastavljeno max 20eur mesec - sicer se še ni zgodilo).

Nikakršnih položnic, se mi zdi še manj zajebavanja kot z naročnino...

Lonsarg ::

Pa saj glede samih zajebancij je trajnik al pa avtomatsko filanje podobno, isto dela, isto avtomatsko.

Je pa glede preglednosti avtomatsko filanje smotano, če te zdele vprašam za mesečno porabo povprečno v zadnjih 6 mesecih bos ustreril iz glave? Ne, gledat boš moral it kateri mesec so ti enkrat kateri pa večkrat trgali, skoz en zanim, pa skoz 2 naročnini v drobrem v naprej. Ultra smotano če mene vprašaš.

MArkusPrimus ::

Nesta je izjavil:

Tako na oko bi rekel da je potem najboljsa opcija od Hofra - Hot Maxi za 9.99€?


Se strinjam.

mihael75 ::

30 % manjša naročnina do konca leta:)

MEGFSP in MNHPG3

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ganon ()

Vedran ::

mihael75,
za katerega operaterja velja popust?

MArkusPrimus,
HoT se bolj splača kot BOB samo tistim kateri ne potujejo veliko v EU.

mihael75 ::

30 % manjša naročnina do konca leta, na BOB-u:)

MEGFSP in MNHPG3

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: aborko ()

IL_DIAVOLO ::

Hot izgleda res kul, bom verjetno tudi sam sel k njim, ko mi potece narocnina pri telemachu.

Vm1999 ::

Kakor komu, meni se bolj dopade naročniški paket in to, da so klici/sms na volju tudi v tujini (ne samo 200). Večja je tudi količina podatkov v tujini in hitrost prenosa je 50/10.

Hot pa ima 5 gb več podatkov in neskončno klicev in sms-ov (napram 3000). Vsak izbira zase.

Bye ::

KAVINSKY je izjavil:

Pri enih lahko zgolj del zakupljenega dobroimetja porabiš v tujini (se mi zdi da je to neka konkurenčna klavzula). Drugi pa imajo prosto, npr izimobil lahko porabiš vseh 3000 enot v tujini.

Izimobila ni več, kje si ga pobral?

mat11 ::

Bye je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

Pri enih lahko zgolj del zakupljenega dobroimetja porabiš v tujini (se mi zdi da je to neka konkurenčna klavzula). Drugi pa imajo prosto, npr izimobil lahko porabiš vseh 3000 enot v tujini.

Izimobila ni več, kje si ga pobral?


???????
https://www.izi.si/ponudba/?utm_source=...
mat

Bye ::

Aha, so ga ponovno oživeli; nisem spremljal več od ukinitve.

Master_Yoda ::

Izimobil ni bil nikdar ukinjen, tako da ga niso mogli ponovno oziveti hehe.
Dovie'andi se tovya sagain.

kjut ::

HoT je kr kul, edino sux ker je treba klicart ko porabis kolicine in bi rad ponovno vklopil isti paket -.- pol se pa zgodi ob raznih urah izven delovnika pa si cut out (edino to drgac pazelo zadovoljen ze ~pol leta). Ce se to polnjenje zrihta kot je pri BOBu je pa zmaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

Invictus ::

Pri Hot naštimaš avtomatsko polnenje, pa je...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586440 (5908) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490150903 (15624) Steinkauz
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
578927 (4511) zobnik
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116076 (10037) Lonsarg

Več podobnih tem