» »

Internetni nategi

Internetni nategi

Stari maček ::

Evo, pravkar dobim SMS:
Bmw, Vas prijatelj je tukaj objavil vaso fotografijo: https://whatsapp-foto.com/c/d?i=5JiR9sp...

Čestitamo, uporabnik! Vaš telefon je prejel (1) darilo Google!
Februar 05 2018
Vsak Torek enkrat na dan naključno izberemo 10 srečnih uporabnikov Google za prejem darila (Nagrada zajamčena!) od družbe Apple, našega sponzorja. To brezplačno darilo je na voljo ekskluzivno SAMO za uporabnike Google v Slovenija! Tako se vam želimo zahvaliti za vašo dolgoročno zvestobo do našega izdelka in storitev.

Izbrani ste za možnost dobitka darila od družbe Apple v vrednosti do EUR1501, če pravilno odgovorite na naslednja 4 vprašanja.

UKREPAJTE ZDAJ! 9 drugih uporabnikov Google je prejelo to povabilo in na voljo je samo 5 nagrad.

Google tala Appla.....???
A je folk res tako nor, da na to odreagira?

OracleDev ::

Jest sm podobno dobil. A delaš na bmw-ju :)?

Stari maček ::

Imam sicer dva doma, na nobenem forumu pa nikdar nicka v tej smeri....

Dimnik ::

Stari...imaš dva bmw-ja pa nisi na bmw forumu?
Je kar dobrodošel za kakšne info, itd. In kar soliden forum, kaj malega trolanja je, ampak veliko manj kot tukaj, pa ni podjebavanja soforumašev, ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...

Unknown_001 ::

Dimnik je izjavil:

Stari...imaš dva bmw-ja pa nisi na bmw forumu?
Je kar dobrodošel za kakšne info, itd. In kar soliden forum, kaj malega trolanja je, ampak veliko manj kot tukaj, pa ni podjebavanja soforumašev, ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...


Roko na srce, ne upajo se podjebavat ker jih je polovica čefurjev s "kolegi" pa bi še kdo zašvico FUL.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

louser ::

Dimnik je izjavil:

Stari...imaš dva bmw-ja pa nisi na bmw forumu?
Je kar dobrodošel za kakšne info, itd. In kar soliden forum, kaj malega trolanja je, ampak veliko manj kot tukaj, pa ni podjebavanja soforumašev, ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...

Ker človeka, ki ti vedno znova in znova dokazuje, da se motiš, za vas večino ni zabavno spoznati.

Dimnik ::

Unknown_001 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Stari...imaš dva bmw-ja pa nisi na bmw forumu?
Je kar dobrodošel za kakšne info, itd. In kar soliden forum, kaj malega trolanja je, ampak veliko manj kot tukaj, pa ni podjebavanja soforumašev, ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...


Roko na srce, ne upajo se podjebavat ker jih je polovica čefurjev s "kolegi" pa bi še kdo zašvico FUL.


Nevem če drži.....koliko sodelujem ni videti, padejo kdaj kake šale, ampak da bi se šel kdo spuščat na osebni nivo in napad...daleč od tega...

louser ::

Great minds think alike, though fools seldom differ

SeMiNeSanja ::

Unknown_001 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Stari...imaš dva bmw-ja pa nisi na bmw forumu?
Je kar dobrodošel za kakšne info, itd. In kar soliden forum, kaj malega trolanja je, ampak veliko manj kot tukaj, pa ni podjebavanja soforumašev, ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...


Roko na srce, ne upajo se podjebavat ker jih je polovica čefurjev s "kolegi" pa bi še kdo zašvico FUL.

Sicer nisem čefur, imam pa zelo močno zaledje tam okoli, kje Jype stanuje. Pa tip tud mal ne zašvica, ko svoja govna stresa....

Misliš, da bi se moral pretvarjat, da sem čefur?

Furbo ::

Stari maček je izjavil:

Google tala Appla.....???
A je folk res tako nor, da na to odreagira?

Ja, te zadeve niso namenjene pametnim pač. Diskriminacija.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Unknown_001 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Stari...imaš dva bmw-ja pa nisi na bmw forumu?
Je kar dobrodošel za kakšne info, itd. In kar soliden forum, kaj malega trolanja je, ampak veliko manj kot tukaj, pa ni podjebavanja soforumašev, ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...


Roko na srce, ne upajo se podjebavat ker jih je polovica čefurjev s "kolegi" pa bi še kdo zašvico FUL.

Sicer nisem čefur, imam pa zelo močno zaledje tam okoli, kje Jype stanuje. Pa tip tud mal ne zašvica, ko svoja govna stresa....

Misliš, da bi se moral pretvarjat, da sem čefur?


A ti res misliš, da bo dejansko kdo iz tvojega "zaledja" šel težit random tipu, ki te je užalil na forumu? Sorry brale ampak verjetno poznam te scene z "zaledjem" malo bolje kot ti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

TheBlueOne ::

Stari maček je izjavil:

Imam sicer dva doma, na nobenem forumu pa nikdar nicka v tej smeri....


Zavidam ti tvojega mehanika. Jaz sem postal pol mehanika z BMWji, forumi so bili zlata vredni. :)

Dimnik je izjavil:

ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...


Ali imate vsi na piknikih BMWje?

Unknown_001 ::

TheBlueOne je izjavil:


Dimnik je izjavil:

ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...


Ali imate vsi na piknikih BMWje?


Polovica jih vozi puntote od stare mame.

#joke
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

TheBlueOne ::

Unknown_001 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Dimnik je izjavil:

ker se med sabo poznajo iz srečanj, piknikov itd...


Ali imate vsi na piknikih BMWje?


Polovica jih vozi puntote od stare mame.

#joke


Polovica jih ze morda vozi Punta, ampak ne od stare mame, ampak nadomestni avto od mehanika. :)

martincek1 ::

TheBlueOne je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Imam sicer dva doma, na nobenem forumu pa nikdar nicka v tej smeri....


Zavidam ti tvojega mehanika. Jaz sem postal pol mehanika z BMWji, forumi so bili zlata vredni. :)


Haha, tud jaz ratujem taprav mehanik z mojim. Mam pa zraven še dva mehanika - prvi pravi, da dokler se avto pelje naj se ne sekiram in pustim pri miru, drugi bi vsako stvar menjal in zraven še polno reči preventivno. Tko da sem kar dobro pokrit :))

Machete ::

O čem vi tukaj sploh?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uporabnik Aquafriend (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
515249 (4251) XLapsus
»

Nakup rabljenega avtomobila iz Nemčije.

Oddelek: Na cesti
2918398 (15585) pr2501
»

Novi BMW 320d (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15135415 (30918) Blinder
»

Olje za v motor

Oddelek: Loža
178655 (7841) ;-)
»

BMW serija 5 zadnji pogon in sneg?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9138167 (34765) chucki

Več podobnih tem