» »

Šeriatsko pravo

Šeriatsko pravo

««
14 / 14
»
»»

nevone ::

Ona svoje izjave argumetira, vi pa začnete metat enovrstičnice, ki imajo zgolj namen diskreditacije.

Mislim, res ste cvet moške inteligence, če že hodimo na ta nivo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

D3m ::

Argument ali poslanstvo sta dva različna pojma.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

Jaz bi hipatijo poslal za en mesec c savdsko barabijo me zanima ce bi upala bit tam tako glasna kot tu
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Za enakopravnost se mi ni treba boriti, ker jo že imamo. Borim se za enakovrednost in osvoboditev žensk izpod patriarhalnega jarma, zaradi česar moški ne bodo imeli več privilegijev in bodo relativno na slabšem, da. Jaz imam enake vatle za vse, tudi če so ženske tepke to povem. In mimogrede, feminizmu že dolgo ni tako dobro šlo kot ravno v tem trenutku, zaradi različnih razlogov, ki jih sedaj ne bom navajala, ampak feminizem je definitivno IN.

Patriarhalni jarm praviš. Pa vendar so ženske tiste, ki silijo v poroko. Pa vendar so ženske tiste, ki si na pleča želijo obesiti breme, ki mu pravimo otroci. Ampak ja, moški so problem.

In mimogrede, feminizmu že dolgo ni šlo tako slabo. Tako kot je California uvedla kvote jih lahko že nasledniji na oblasti odstrani. Drugače pa pozabljaš, da vojsko sestavljajo pretežno moški. Če se na oblasti zaredi preveč feministov lahko uporabimo drugačne vzvode, da oblast vzamemo nazaj v svoje roke. If you want a war we'll give you a war.

Ko feminizem doseže kritično točko in poči se vam feministom slabo piše. In tej točki se nevarno približujete. Tudi moški lahko organizirajo več milijonske proteste in državne oblasti postavijo v kočljivo situacijo.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Mato989 je izjavil:

Jaz bi hipatijo poslal za en mesec c savdsko barabijo me zanima ce bi upala bit tam tako glasna kot tu


Savdska arabija je iz tega izvzeta, ker so zavezniki. Sicer pa vsi rinejo v EU ne pa arabijo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FormerUser ::

Vau, sedaj smo prišli že do fizičnih groženj. Res ste perle.

nevone ::

D3m je izjavil:

Argument ali poslanstvo sta dva različna pojma.


Argumentirano poslanstvo pa eden.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

perci ::

xmetallic je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Za enakopravnost se mi ni treba boriti, ker jo že imamo. Borim se za enakovrednost in osvoboditev žensk izpod patriarhalnega jarma, zaradi česar moški ne bodo imeli več privilegijev in bodo relativno na slabšem, da. Jaz imam enake vatle za vse, tudi če so ženske tepke to povem. In mimogrede, feminizmu že dolgo ni tako dobro šlo kot ravno v tem trenutku, zaradi različnih razlogov, ki jih sedaj ne bom navajala, ampak feminizem je definitivno IN.

Patriarhalni jarm praviš. Pa vendar so ženske tiste, ki silijo v poroko. Pa vendar so ženske tiste, ki si na pleča želijo obesiti breme, ki mu pravimo otroci. Ampak ja, moški so problem.

In mimogrede, feminizmu že dolgo ni šlo tako slabo. Tako kot je California uvedla kvote jih lahko že nasledniji na oblasti odstrani. Drugače pa pozabljaš, da vojsko sestavljajo pretežno moški. Če se na oblasti zaredi preveč feministov lahko uporabimo drugačne vzvode, da oblast vzamemo nazaj v svoje roke. If you want a war we'll give you a war.

Ko feminizem doseže kritično točko in poči se vam feministom slabo piše. In tej točki se nevarno približujete. Tudi moški lahko organizirajo več milijonske proteste in državne oblasti postavijo v kočljivo situacijo.

Vidim, da se ti je poslabšalo. Pa je bilo že prej slabo.

D3m ::

FormerUser je izjavil:

Vau, sedaj smo prišli že do fizičnih groženj. Res ste perle.


To ti je edina grožnja.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

xmetallic ::

perci je izjavil:

Vidim, da se ti je poslabšalo. Pa je bilo že prej slabo.

Ah ne, sem vzel tablete. Če misliš, da bo feminizem lahko šel takole v nedogled se motiš. Slej ko prej bo prišlo do protestov in takrat se bo oblast našla v zelo težkem položaju. 20 milijonov Američanov na ulice pa bodo hitro začeli odstranjevat feministično zakonodajo.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

nevone je izjavil:

D3m je izjavil:

Argument ali poslanstvo sta dva različna pojma.


Argumentirano poslanstvo pa eden.

o+ nevone



hočeš reči vizija.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nevone ::

Patriarhalni jarm praviš. Pa vendar so ženske tiste, ki silijo v poroko. Pa vendar so ženske tiste, ki si na pleča želijo obesiti breme, ki mu pravimo otroci. Ampak ja, moški so problem.


Seveda, moški itak rabite samo seks, ki nikakor ne pomeni nadaljevanje vrste.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mato989 ::

D3m je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Jaz bi hipatijo poslal za en mesec c savdsko barabijo me zanima ce bi upala bit tam tako glasna kot tu


Savdska arabija je iz tega izvzeta, ker so zavezniki. Sicer pa vsi rinejo v EU ne pa arabijo.


Seveda vsi rinejo sem... Tu imamo feministicno greznico open boarderjev ki tlakuje pot v propad celih nacij

Namesto da bi se feministke in mavricni sli borit na fronto pametujejo iz ozadja kot zmeraj, ce bi se morali streljat za to nimajo jajc medtem ko plapolajo v lgbt barvnih krilih

nevone je izjavil:

Patriarhalni jarm praviš. Pa vendar so ženske tiste, ki silijo v poroko. Pa vendar so ženske tiste, ki si na pleča želijo obesiti breme, ki mu pravimo otroci. Ampak ja, moški so problem.


Seveda, moški itak rabite samo seks, ki nikakor ne pomeni nadaljevanje vrste.

o+ nevone



Lahko tudi oralno... Manj dela pri seksu moram porivat in to
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

nevone ::

Namesto da bi se feministke in mavricni sli borit na fronto pametujejo iz ozadja kot zmeraj, ce bi se morali streljat za to nimajo jajc medtem ko plapolajo v lgbt barvnih krilih


Praviš, naj gredo postreljat vse, ki se ne strinjajo s feminizmom? Al kakšno fronto si imel v mislih? Tisti, ki so proti frontam imajo vsaj toliko jajc, da se uprejo destruktivnemu obnašanju, ostali mislijo, da je destrukcija edini način, da se nekaj doseže.

In naj mi vsi vojaki, ki so to zato, da branijo mir, oprostijo, ker oni niso tarča.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

xmetallic ::

nevone je izjavil:

Seveda, moški itak rabite samo seks, ki nikakor ne pomeni nadaljevanje vrste.

Ljudi je že tako preveč na tem planetu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

nevone ::

xmetallic je izjavil:

nevone je izjavil:

Seveda, moški itak rabite samo seks, ki nikakor ne pomeni nadaljevanje vrste.

Ljudi je že tako preveč na tem planetu.


Koliko preveč?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

111111111111 ::

nevone je izjavil:

Ona svoje izjave argumetira, vi pa začnete metat enovrstičnice, ki imajo zgolj namen diskreditacije.

Mislim, res ste cvet moške inteligence, če že hodimo na ta nivo.

o+ nevone

Res ne vidim argumentov. prosim izlušči jih zame (odvisno od resolucije na monitorju, je lahko tole enovrstičnica):

FormerUser je izjavil:

In mimogrede, feminizmu že dolgo ni tako dobro šlo kot ravno v tem trenutku, zaradi različnih razlogov, ki jih sedaj ne bom navajala, ampak feminizem je definitivno IN.

FormerUser ::

Kako lepo, da cherry-pickaš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

111111111111 ::

FormerUser je izjavil:

Kako lepo, da cherry-pickaš.

Očitno se da najti izjave, ki niso argumentirane. Žal boš morala najti boljšega advokata kot je nevone. :D

FormerUser ::

Kar pa še ne pomeni, da niso resnične. Advokatov ne rabim, se pa vseeno zahvaljujem @nevone, da me je podprla.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

zee ::

Dovolj zmerjanja, nabijanja in obrekovanja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

HODL ::

Se vedno lahko postam????:O
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638020 (33570) vostok_1

Več podobnih tem