» »

Kje so naše ladje?

Kje so naše ladje?

1
2
»

krneki0001 ::

V bistvu je tukasj gor največ levih, ki pa vstrajno delajo nove in nove desne s svojimi mimosunki. Jype je definitivno kriv za največ novih desnih na tem forumu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

shadeX ::

Jype je definitivno kriv za največ novih desnih na tem forumu.


Ali pa za večjo podporo levici na zadnjih volitvah :P

jype ::

Pravilen odgovor vam lahko prinese barvni TV.

Razen nebiveduju, on ma itak že 16 televizorjev, ne vem pa, če so vsi barvni. Volkovi itak ne vidijo barv, tako da nima smisla, da bi bili.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Pravilen odgovor vam lahko prinese barvni TV.

Razen nebiveduju, on ma itak že 16 televizorjev, ne vem pa, če so vsi barvni. Volkovi itak ne vidijo barv, tako da nima smisla, da bi bili.


Spet preusmejanje teme?

Pa falil si. TV-ja nimam, prav tako ne volka. Že vsaj 10 let ne več obojega. TV ni več potreben, ker gonijo samo še politično korektne bedarije in skrivajo realno stanje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: louser ()

Unknown_001 ::

@nebivedu... ti bom povedal skrivnost, pa upam da jure ne bo zameril. jype je v forumskih razpravah pogosto nerazumljen in to ga zabava. S provokacijo izsili da sogovorec v afektu pokaže vse kar ima v arzenalu, nato pa sledi razorožitev.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

krneki0001 je izjavil:

skrivajo realno stanje.
Mhm, realno stanje je, da so okoli tvoje hiše že štirje bataljoni muslimanskih skrajnežev, ampak če pogledaš JanšaTV, potem itak točno o tem poročajo.

Unknown_001 je izjavil:

@nebivedu... ti bom povedal skrivnost, pa upam da jure ne bo zameril. jype je v forumskih razpravah pogosto nerazumljen in to ga zabava. S provokacijo izsili da sogovorec v afektu pokaže vse kar ima v arzenalu, nato pa sledi razorožitev.
Ajde skini vija to filozofijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Ajde skini vija to filozofijo.


Ma neču.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

louser ::

Unknown_001 je izjavil:

@nebivedu... ti bom povedal skrivnost, pa upam da jure ne bo zameril. jype je v forumskih razpravah pogosto nerazumljen in to ga zabava. S provokacijo izsili da sogovorec v afektu pokaže vse kar ima v arzenalu, nato pa sledi razorožitev.

Ker neumni sogovorci raje kontradiktirajo, kot pa preverijo trditve.

Izkušeni zaradi izkustev velikokrat ne rabimo preverjati, ker vemo kako drek smrdi.

Vseeno pa preden začnemo nasprotovati kakšnemu Andreju, Jureta, Matthaiju in Lakotniku poprej preverimo trditve.

D3m ::

Evo me folk. Miss me?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Evo me folk. Miss me?


Welkom Back Komrade.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:



Davaj, davaj, ... raz, dwa, tri !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

skrivajo realno stanje.
Mhm, realno stanje je, da so okoli tvoje hiše že štirje bataljoni muslimanskih skrajnežev, ampak če pogledaš JanšaTV, potem itak točno o tem poročajo.


Realno stanje je daleč od tvojih nakladanj. In je dosti slabše kot si ti domišljaš, če so začeli že normalni ljudje volit desnico.

A janša ima svojo TV? Od Kdaj?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Timurlenk ::

Alencica je izjavil:

dronyx, thomas, donfilipo, brane2, pithlit, mtosev ...
pa tisti tip, ki je vedel vse o vsem (npr vedno je imel neke nasvete kako kaj sestavit skupaj, kaj je že bi dyn4mite al neko 0 je imel v nicku, pa niti ne kako sestavit skupaj ampak je delil nasvete od avtov do razno raznih situacij)
Javite se.

Thomas je uploadan. Mtosev se je vrnil v Makedonijo. DonFilipo je bil second account od Thomasa.

krneki0001 je izjavil:

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

skrivajo realno stanje.
Mhm, realno stanje je, da so okoli tvoje hiše že štirje bataljoni muslimanskih skrajnežev, ampak če pogledaš JanšaTV, potem itak točno o tem poročajo.


Realno stanje je daleč od tvojih nakladanj. In je dosti slabše kot si ti domišljaš, če so začeli že normalni ljudje volit desnico.

A janša ima svojo TV? Od Kdaj?

Gdo fse pa je volo desnico?

krneki0001 je izjavil:

V bistvu je tukasj gor največ levih, ki pa vstrajno delajo nove in nove desne s svojimi mimosunki. Jype je definitivno kriv za največ novih desnih na tem forumu.

Tukaj gor je največ smrdljivih liberalcev a la jype, Matthai , MadMicka, Dolhar in še mnogi mnogi mnogi.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Machete ()

louser ::

Mene si pozabil.
Sicer se ne opredeljujem z aktualnimi političnimi vodami, še najbližje mi je anarhizem.

ProGo ::

Zanimivo, kako so vedno "drugi" neumni, smrdljivi, levi, desni ... "Jaz" sem pa vedno pameten, pošten ...

Unknown_001 je izjavil:

@nebivedu... ti bom povedal skrivnost, pa upam da jure ne bo zameril. jype je v forumskih razpravah pogosto nerazumljen in to ga zabava. S provokacijo izsili da sogovorec v afektu pokaže vse kar ima v arzenalu, nato pa sledi razorožitev.


Tako zelo ga "zabava", da ko izgubi živce, začne uporabljati druge accounte, da briše nezaželene poste. Dobra zabava. :)) V tem smislu je duper še vedno mod na tem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

veteran ::

Ladje... Res dober naslov teme. :)) Te ladje so se že potopile.

krneki0001 je izjavil:

A janša ima svojo TV? Od Kdaj?

https://siol.net/posel-danes/novice/orb...

Cervantes ::

A kdo ve, kje je Matako?
Zelo se je izkazal v (davno!) Sagi o Kunstlnu.

jype ::

Pol je pa nazi ratal in ga ne antifa strpala v neogulag.

vostok_1 ::

Če te jype okliče za nazija, you're probably doing something right.
Jype bi še partnerico (aka. ženo) oklical za nacistko, če bi mu prostovoljno "go in the kitchen and make him a sandwitch".

Pač psihotični ljudje.
Entertaining, ampak psihotični.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Če te jype okliče za nazija, you're probably doing something right.
Jype bi še partnerico (aka. ženo) oklical za nacistko, če bi mu prostovoljno "go in the kitchen and make him a sandwitch".

Pač psihotični ljudje.
Entertaining, ampak psihotični.


This is not how it works. Ampak jure mi je prepovedal filozofirat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

louser ::

ProGo je izjavil:

Zanimivo, kako so vedno "drugi" neumni, smrdljivi, levi, desni ... "Jaz" sem pa vedno pameten, pošten ...

Unknown_001 je izjavil:

@nebivedu... ti bom povedal skrivnost, pa upam da jure ne bo zameril. jype je v forumskih razpravah pogosto nerazumljen in to ga zabava. S provokacijo izsili da sogovorec v afektu pokaže vse kar ima v arzenalu, nato pa sledi razorožitev.


Tako zelo ga "zabava", da ko izgubi živce, začne uporabljati druge accounte, da briše nezaželene poste. Dobra zabava. :)) V tem smislu je duper še vedno mod na tem forumu.

Tle na forumu ni dosti, ki bi mi znali oporekati, kaj šele da bi argumentirali svoje oporekanje.

bambam20 ::

krneki0001 je izjavil:

jype je izjavil:

vahid je izjavil:

Naaah, na forumu pricakuje samocenzuriranje. Ti resujes zadevo z boti, saj bi se lahko sel enako z boti. Pa se mi zdi neumno.
Ne. Če pišeš resnico, ni težav. Če pišeš neumnosti, pa si domišljaš, da pišeš resnico, pa seveda nimaš prav zgolj zato, ker ti ljudje nasprotujejo.


V bistvu si ti tisti ki največ širi laži naokoli. Fašist levičarski.



Verjetno je tudi največji troll na S-T-ju.

Alencica ::

Timurlenk je izjavil:

Alencica je izjavil:

dronyx, thomas, donfilipo, brane2, pithlit, mtosev ...
pa tisti tip, ki je vedel vse o vsem (npr vedno je imel neke nasvete kako kaj sestavit skupaj, kaj je že bi dyn4mite al neko 0 je imel v nicku, pa niti ne kako sestavit skupaj ampak je delil nasvete od avtov do razno raznih situacij)
Javite se.

Thomas je uploadan. Mtosev se je vrnil v Makedonijo. DonFilipo je bil second account od Thomasa.

krneki0001 je izjavil:

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

skrivajo realno stanje.
Mhm, realno stanje je, da so okoli tvoje hiše že štirje bataljoni muslimanskih skrajnežev, ampak če pogledaš JanšaTV, potem itak točno o tem poročajo.


Realno stanje je daleč od tvojih nakladanj. In je dosti slabše kot si ti domišljaš, če so začeli že normalni ljudje volit desnico.

A janša ima svojo TV? Od Kdaj?

Gdo fse pa je volo desnico?

krneki0001 je izjavil:

V bistvu je tukasj gor največ levih, ki pa vstrajno delajo nove in nove desne s svojimi mimosunki. Jype je definitivno kriv za največ novih desnih na tem forumu.

Tukaj gor je največ smrdljivih liberalcev a la jype, Matthai , MadMicka, Dolhar in še mnogi mnogi mnogi.


lol
df definitivno ni bil alter tomas, ker tip je delal take elipse v postih, kot da bi imel 2x več (najbrž to) ali 2x manj delujčih možganskih povezav, dostkrat si prebral in samo wtf je bil na koncu.
madmicka, mathai, jype, brane2/22/3 in nebivedu so mi v redu posterji, eni so liberalci, če so smrdljivi ne vem, ker se nismo nikoli v živo srečali.

krneki0001 ::

Mogoče je pa cajt da se enkrat dobimo nekje na pijači?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

D3m ::

Lahko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Meizu ::

Kaj da se stolcete...

Kdo bo pol filal st z neumnostmi?

D3m ::

Moj sin.
|HP EliteBook|R5 6650U|

krneki0001 ::

Meizu je izjavil:

Kaj da se stolcete...

Kdo bo pol filal st z neumnostmi?


Zakaj bi se stolkli? Vsak ima svoje mnenje, ampak zaradi tega še ni potrebno fizično nasilje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Terminologija v ekonomski stroki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7614739 (13832) TheBlueOne
»

Večina ne loči med ljudmi in boti na družbenih omrežjih

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
256434 (4810) Unknown_001
»

4chan debata (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557139 (5775) crniangeo
»

8values ideološki test (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16718198 (15531) AmokRun

Več podobnih tem