» »

Tenet [Nov film Cristopher Nolan - 2020]

Tenet [Nov film Cristopher Nolan - 2020]

«
1
2 3

oo7 ::

Cristopher Nolan bo posnel nov film.

Izid filma je 17 julij 2020. Kaj več pa trenutno ni znanega.

Glede na to, da film izide naslednje leto bodo morali kmalu začeti snemati tako, da v kratkem bodo sledile nove novice.

Naj bi šlo pa za event film kar pomeni - An event movie is a film whose release itself is considered a major event, such as an anticipated sequel or a big budget film with major stars generating considerable attention and state-of-the-art special effects. An event movie is usually the highest-grossing box office movie in the particular year and becomes a part of popular culture. Steven Spielberg's 1975 movie Jaws is considered the first event movie.


Next Christopher Nolan Film to Open in July 2020

The project is described as an event film, but nothing else is known about Nolan’s latest venture. The writer-director has a propensity for secrecy, writing his scripts away from any prying eyes. Furthermore, he is of such a stature that he can attract the actors he wants, package his project with thespians and then present it to a studio with what amounts to a simple yes or no question: Are you in or are you out?

https://www.hollywoodreporter.com/heat-...



Kaj bi si želeli, da bi bil naslednji film Nolana ? Nekaj novega ali sequel kakšnega njevega prejšnjega filma ? :P
  • spremenil: ahac ()

MostWanted ::

jaz bi si želel kak podobn film kot interstellar. lahk predhodnik ali nadaljevanje.

DarwiN ::

Sej dejansko je velika večina hollywoodskih filmov pure garbage.. Osebno bi rekel cirka ~99%.. Ali gre za super heroje, ali pa za low budget filme posnete v enem omejenem okolju (ljudje zaprti v prostoru, lov po gozdu, ujeti na morju, ipd).. In seveda kliše na kliše.

Zdaj če rečem, da mi naštejte 10 odličnih ameriških filmov iz leta 2018, to ne bo vodilo nikamor, ker mi boste naprej metali neke Logane in podobne jajce na nivoju Sharknada. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

bambam20 ::

DarwiN je izjavil:



Zdaj če rečem, da mi naštejte 10 odličnih ameriških filmov iz leta 2018, to ne bo vodilo nikamor, ker mi boste naprej metali neke Logane in podobne jajce na nivoju Sharknada. 8-)


Den of thieves je zelo dober film. eden najboljših. Ima močna glavna lika.. tako pozitivnega, kot negativnega in najbolje prikazane strelske obračune po filmu The Heat.

Kurzweil ::

Tudi jaz se strinjam s tem, da je 99% hollywoodske produkcije ena navadna greznica za folk z IQjem pod 20. Je pa tudi tale topic smešen. To je tako, kot da bi js zdej odprl topic za vsakega režiserja, ki bo naslednje leto ali mogoče celo leto za tem, posnel kakšen film, ampak še ne vem točno sploh katerega :))

oo7 ::

MostWanted je izjavil:

jaz bi si želel kak podobn film kot interstellar. lahk predhodnik ali nadaljevanje.


Raje nadaljevanje :)

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

Sej dejansko je velika večina hollywoodskih filmov pure garbage.. Osebno bi rekel cirka ~99%.. Ali gre za super heroje, ali pa za low budget filme posnete v enem omejenem okolju (ljudje zaprti v prostoru, lov po gozdu, ujeti na morju, ipd).. In seveda kliše na kliše.

Zdaj če rečem, da mi naštejte 10 odličnih ameriških filmov iz leta 2018, to ne bo vodilo nikamor, ker mi boste naprej metali neke Logane in podobne jajce na nivoju Sharknada. 8-)



Ce je 99% filmov zanic potem je brez veze nastevat je najbolje da ti poves kater % je dober ?

DarwiN ::

oo7 je izjavil:

Ce je 99% filmov zanic potem je brez veze nastevat je najbolje da ti poves kater % je dober ?


Če naključno vzamem tole listo "najboljših v letu 2018". Med njimi sem jih "gledal" oz. ob zgražanju prevrtel cirka 10, dober ni bil noben. :D Polovica na tem seznamu jih je pa že po samem naslovu/trailerju povsem negledljivih.

Povedano krajše.. Leta 2018 nisem naletel na dober hollywoodski film.

2017 mogoče Get Out.. Ne ravno odličen, ampak soliden/gledljiv - 5.5/10.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

MostWanted ::

DarwiN je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ce je 99% filmov zanic potem je brez veze nastevat je najbolje da ti poves kater % je dober ?


Če naključno vzamem tole listo "najboljših v letu 2018". Med njimi sem jih "gledal" oz. ob zgražanju prevrtel cirka 10, dober ni bil noben. :D Polovica na tem seznamu jih je pa že po samem naslovu/trailerju povsem negledljivih.

Povedano krajše.. Leta 2018 nisem naletel na dober hollywoodski film.

2017 mogoče Get Out.. Ne ravno odličen, ampak soliden/gledljiv - 5.5/10.


ja ka ti nej zdej? ti kupim smokije? sto ludi sto čudi. ne rabite zdej skos bluzit kk so vam filmi slabi. zakaj pa vi niste režiserji ali igralci??

Poldi112 ::

Simple - ker se kvaliteta ne prodaja in je posledično hudo težko nabrati finance za snemanje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

bambam20 ::

Get out je povprečen in dolgočasen. Včeraj sem šel gledat serenity. Škoda časa.

Izi ::

Če hočeš dobro zgodbo vzemi v roke knjigo. Filmi nikoli ne bodo dosegli knjig. Je pa nekaj področij, kjer knjiga ne zmore doseči vizualnega učinka filma in to je sci-fi, supernatural in vojaško pretepaški filmi.

BTW, v naslovu je napaka, ni Cristopher ampak je Christopher :P

IMDb je novi Nolanov film že vključil v bazo. Zadeva je uradna in predvidena za 17. julij 2020:
Untitled Christopher Nolan Project (2020)
Edino kar se zaenkrat ve je da bo šlo za "event film". Neuradno pa se predvideva, da bo šlo za "sci-fi blockbuster"

Najbolj donosen Nolanov film do sedaj je bil "The Dark Knight Rises", ki je zaslužil 1,08 milijarde dolarjev. Tesno za njim je "The Dark Knight" z zaslužkom točno 1 milijardo. Nolanov zadnji film "Dunkirk" iz leta 2017 pa je prinesel 526 milijonov dolarjev.

Cruz ::

Upam na sci-fi. :) Sicer ne vem, če bi dal Interstellar med top 10 sci-fi filmov, mi je pa vseeno bil dober film.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Vazelin ::

bambam20 je izjavil:

Get out je povprečen in dolgočasen. Včeraj sem šel gledat serenity. Škoda časa.

get out je top zadeva zame
serenity so pa težke smeti

oo7 ::

Tudi jaz upam, da bo SCI-Fi.

D3m ::

Dunkirk ni bil baš nekaj za razliko od Interstellar
|HP EliteBook|R5 6650U|

vostok_1 ::

Ne bo poden, ampak ne bo nič dramatičnega.

Ne interstellar ne dunkirk nista bila dramatična.

Interstelar si je v drugi polovici filma privoščil ogromno šlampavosti.
Dunkirk je bil kvaliteten vojaški film kot smo ga izpred leti poznali, ni pa to FMJ.

Danes je nemogoče več delat dobre blockbusterje, ker skupni imenovalec je padel zelo nizko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

rupsi31: poglej si tanov film od Eastwooda;)

Vidim, da nas je kar nekaj nasedlo na top igralce v Serenity, čeprav je bil film smeče

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

rupsi31: poglej si tanov film od Eastwooda;)

Vidim, da nas je kar nekaj nasedlo na top igralce v Serenity, čeprav je bil film smeče


Dejansko je mene pritegnil trailer za Serenity, ki je dobro narejen in si rečeš :" no sedaj me pa res zanima, kaj za vraga se bo dogajalo v filmu". :)

Bom pogledal.

Vazelin je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Get out je povprečen in dolgočasen. Včeraj sem šel gledat serenity. Škoda časa.

get out je top zadeva zame
serenity so pa težke smeti


Pri get out je mene bolj zmotilo, da je druga polovica filma narejena na brzino. Vsaj takšen je občutek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

arnecan1 ::

vostok_1 je izjavil:

Ne bo poden, ampak ne bo nič dramatičnega.

Ne interstellar ne dunkirk nista bila dramatična.

Interstelar si je v drugi polovici filma privoščil ogromno šlampavosti.
Dunkirk je bil kvaliteten vojaški film kot smo ga izpred leti poznali, ni pa to FMJ.

Danes je nemogoče več delat dobre blockbusterje, ker skupni imenovalec je padel zelo nizko.

Pa saj je to smešno. Ne poznamo scenarija, igralcev, budžeta....

Mogoče pa bo film podn8-O

oo7 ::

Robert Pattinson may have found his next auteur to work with. The High Life actor is poised to star in Christopher Nolan's next untitled movie, circling a co-lead role opposite BlacKkKlansman's John David Washington.

https://www.slashfilm.com/christopher-n...

oo7 ::

Robert Pattinson Got 'Locked in a Room' to Read Christopher Nolan's New Movie, Says It's 'Unreal'

https://www.indiewire.com/2019/04/rober...

Naslov filma pa še vedno ni znan.

vostok_1 ::

Holivud poskuša z originalnostjo? Riiight.


I doubt it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

vostok_1 je izjavil:

Holivud poskuša z originalnostjo? Riiight.


I doubt it.

Inception je bil po vseh standardih originalno Hollywoodsko delo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

opeter ::

Meni je bil npr. Passengers bolj gledljiv od Interstellarja.
Vem, da nista v isti ligi, saj Medzvedje štejejo v težkokategorni ZF, kot je npr. 2001: Vesoljska odiseja.

Če pa Medzvezdje primerjam z Marsovcem, mi je prvi bolj zanimiv. Vporednico lahko potegnemo tudi s tem, da v obeh igra isti igralec (Matt Demon). Marsovec se je meni vlekel ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Little is known about the new Nolan project but sources have described it as a globe-trotting adventure that has shades of the mind-bending nature of Inception but does involve the time continuum.






vostok_1 je izjavil:

Holivud poskuša z originalnostjo? Riiight.


I doubt it.



Cristopher Nolan me še ni razočaral.

vostok_1 ::

Ostal bom skeptičen, ampak vseeno pozitiven.
Dunkirk je bil ok film. Če bo vsaj toliko potem se nimam zelo veliko za pizdit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Marsovec je meni osebno overrated as fuck. Saj nekaj zadev notri je ok. Sam meni to ni movie za 8 na imdb. Verjamem da se je Ridley zabaval med snemanjem

Interstelarja imo zjebe par scen na začetku in proti koncu, da bi postal klasika. Drugače je zadeva huda.

Dunkirk je sicer gledljiva zadeva vendar se je meni osebno na momente malo vlekla.

TOP filmi Nolana bi bili za moj okus kar:
- Batman Begins in Dark Knight (spektakularna akcijska trilerja - Batman predstavljen kot človek iz mesa in krvi)
- Inception (ekstravaganca)
- Memento (na "ti" s filmi kot so Usual Suspects, 7even...)
- Prestige (meni osebno prečudovit movie, ki ga pogledam vsake 3 leta)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

vostok_1 ::

Interstellar je overrated.
Ni najbolj uspešno sestavljen skupaj. Premisa in namen sicer ni slab, ampak res ni tako tight kot bi moral biti.
Preveč ima scen, ki zmotijo flow.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

vostok: a mofo Memento ti je oK?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Marsovec je meni osebno overrated as fuck. Saj nekaj zadev notri je ok. Sam meni to ni movie za 8 na imdb. Verjamem da se je Ridley zabaval med snemanjem



Marsovec ?




Če misliš tega je režiser Ridley Scott in ne Nolan.

Kayzon ::

Nikec3 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Holivud poskuša z originalnostjo? Riiight.


I doubt it.

Inception je bil po vseh standardih originalno Hollywoodsko delo.



Sploh ne..

"When a machine that allows therapists to enter their patients' dreams is stolen, all Hell breaks loose. Only a young female therapist, Paprika, can stop it."


Celo podobne scene so s animejom iz leta 2006.

vostok_1 ::

Vazelin je izjavil:

vostok: a mofo Memento ti je oK?


Iskreno povedano Nolana sem izredno malo videl.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:


- Prestige (meni osebno prečudovit movie, ki ga pogledam vsake 3 leta)



Ta je edini, ki mi je všeč.

NOlan je precenjen,

oo7 ::

Naslov filma je Tenet če lahko moderator porpavi naslov teme. Hvala :)

https://www.imdb.com/title/tt6723592/?r...

oo7 ::

Tenet: Leaked set video and clapperboard logo hints at time-bending angle to new Christopher Nolan film

https://www.independent.co.uk/arts-ente...

Avtomobili se vozijo nazaj tole bo nekaj v stilu inception ?

17 julij 2020

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

TENET - Official Trailer

FTad ::

Videti je zanimiv :)

2dark ::

Hmm, spominja malo na Inception. Trailer je super.

Zanimiv komentar pod napovednikom.

6 infinity Stone of Nolan:
Memento - Mind
Insomnia - Soul
The Dark Knight trilogy - Power
Interstellar - Space
Inception - Reality
Tenet - Time

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

c3p0 ::

Slabega filma Nolan še nima, tako da pričakovanja so visoka.

D3m ::

Spoiler alert!

Film se začne iz konca proti začetku. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

D3m je izjavil:

Spoiler alert!

Film se začne iz konca proti začetku. :P

Lol:D zgleda je Nolan fan Senfielda
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m ::

Ugibam malo vas pa hecam.

Tako sem razbral iz reklame. :)

A je res pa ne vem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

oo7 ::

D3m je izjavil:

Ugibam malo vas pa hecam.

Tako sem razbral iz reklame. :)

A je res pa ne vem.



Tako kot Memento :)

D3m ::

Memento točno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Memento je še vedno eden najbolj bad ass in brezkompromisnih Nolanovih filmov8-) Kar je Reservoir Dogs za Tarantina, to je Memento za Nolana
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Tenet Trailer #2 (2020)

vostok_1 ::

Basically poskus inoviranja v filmih, kot to počnejo v videoigrah.

Let's make a generic action shooter, but give it some time travel, to spice it up.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

2dark ::

Nisem vedel, da je John David Washington sin od Denzela Washingtona.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Sheteentz ::

Še en pretenciozen fimski izdelek, ki ponuja zgolj spektakel, v zadnji tretjini pa še kakšno time travel bedastočo, podobno kot Interstellar. Njegove filme je fajn gledat, o njih razmišljat pa malo manj fajn.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Interstellar (film) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Sedem umetnosti
705124527 (47269) Horas
»

Dunkirk (2017) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10119803 (13300) Flitko
»

The Dark Knight (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11117067 (12201) Nikec3

Več podobnih tem