» »

kam peljati punco?

kam peljati punco?

Temo vidijo: vsi

helo ::

kak predlog kam bi lahko sedaj peljal punco na kak "romantičen" sprehod/hrib ali kaj podobnega? kak hrib ali kaj podobnega? ni iz Slo. si je pa ze ogledala ljubljano-center, najraje kako obrobje ljubljane da ni predalec :) smucat ne bi sla.

hvala
lp

Egidij88 ::

In če bi se usedel v avto pa skočil do Bleda ali Pirana?

Ganon ::

Ni iz Slovenije, pa se ti ne da niti usesti v avto in jo nekam zapeljati. Tole se bo dobro končalo.

MIHAc27 ::

Sem imaš lokacij malo morje. Šmarno goro, Zbilje, Iški vintgar pa potegneš še do Krima (zdele pozimi ne vem, ampak poleti prideš z avtom do skor vrha, ali pa greš od Iške peš). Mogoče del poti ob žici do Šišenskega Bajerja proti Brdu pa potem zaviješ še do ZOO ali Mosteca. Imaš še Tivoli in Rožnik.

Drugače Slo ima pa itak še veliko več za pokazat...

PacificBlue ::

V Piran, vmes pa si še oglejta Postojnsko jamo, Lipico...itd.

helo ::

potencialno punco. najraje kak hrib da je razgled, a da sneg ni ovira, da je vsaj malo očisceno..

koyotee ::

helo je izjavil:

kak predlog kam bi lahko sedaj peljal punco na kak "romantičen" sprehod/hrib ali kaj podobnega? kak hrib ali kaj podobnega? ni iz Slo. si je pa ze ogledala ljubljano-center, najraje kako obrobje ljubljane da ni predalec :) smucat ne bi sla.

hvala
lp
a

Domžale, Grosuplje, Vrhnika, Medvode to maš vse na obrobju Ljubljane. ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

soncee1 ::

nič avta, ti jo kar pelji v mesto , staro mestno jedro, morda na grad, morda na šmarno goro. Večinoma debilov pa tule misli da je BLED al Portorož bomba. Ah noooo

Invictus ::

A mora biti sprehod?!?!?

Pelji jo v kako privat, zasebno savno ;). Kje bosta sama...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tikitoki ::

Invictus je izjavil:

A mora biti sprehod?!?!?

Pelji jo v kako privat, zasebno savno ;). Kje bosta sama...


Dobra ideja, k mogoce hoce, da jo mal pobozas in pa vlacis okoli po mrazu.

helo ::

rekla je da bi rada da jo kam peljem, da vidi Slovenijo... In če bo šlo vse tako kot mora, bo tud upam happy ending na koncu :)

koyotee ::

Če jo pelješ sem bo sigurno happy ending http://www.raduha.com ?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Kawl6 ::

Bohinj, na Vogel z gondolo.

Tukaj lahko prebereš več:
http://www.vogel.si/chalets-vogel/merja...

Nivo kot se spodobi.

ncc2000 ::

v Trbovlje

Invictus ::

Brez zapravljanja ne bo seksa ;).

Najprej v Savinjsko dolino, potem pa sem...

http://www.turizemkorosec.com/cenik-wel...

Če potem ne bo nič, ima 5 levih rok ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Jerry000 ::

Ta tema sploh ni tako slaba če pogledaš iz drugega zornega kota :). Vedno so dobrodošli kakšni predlogi za lokale, savne, hotele, lokacijo kam peljati obstoječo, bodočo, punco :). Če ima kdo še kakšne predloge naj kar posta...pa za kakšen ql lokal v LJ :).

Egidij88 ::

Kawl6 je izjavil:

Bohinj, na Vogel z gondolo.

Tukaj lahko prebereš več:
http://www.vogel.si/chalets-vogel/merja...

Nivo kot se spodobi.


"Istospolnim prijazna hiša" wtf :))

Tilen je izjavil:

http://www.wellness-aspara.com/cenik-2/...


A se vam ne zdi to precej cheesy?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

jype ::

helo je izjavil:

rekla je da bi rada da jo kam peljem, da vidi Slovenijo... In če bo šlo vse tako kot mora, bo tud upam happy ending na koncu :)
Od kod pa je? Ima/zna uporabljati dereze in cepin? Kako dolgo je pripravljena hoditi? Ima primerna oblačila za lazit po hribih?

Če je zgolj urbano dekle, ki pozimi še ni hodilo po hribih, potem so tisočaki res največ, kar bi si drznil priporočati, pa še tam je pogosto tako shojeno, da potrebuješ vsaj tiste mini ketne za na gojzar, da kam prideš. Velja za Krim, Šmarno, Rašico, Golovec in Debnga. Če si s Štajerske, je Boč tudi podoben vzpon, ki ponuja super razgled.

moose_man ::

jype je izjavil:

helo je izjavil:

rekla je da bi rada da jo kam peljem, da vidi Slovenijo... In če bo šlo vse tako kot mora, bo tud upam happy ending na koncu :)
Od kod pa je? Ima/zna uporabljati dereze in cepin? Kako dolgo je pripravljena hoditi? Ima primerna oblačila za lazit po hribih?

Če je zgolj urbano dekle, ki pozimi še ni hodilo po hribih, potem so tisočaki res največ, kar bi si drznil priporočati, pa še tam je pogosto tako shojeno, da potrebuješ vsaj tiste mini ketne za na gojzar, da kam prideš. Velja za Krim, Šmarno, Rašico, Golovec in Debnga. Če si s Štajerske, je Boč tudi podoben vzpon, ki ponuja super razgled.


Jaz bi sel se dlje - cloveka, ki ni vajen vzpetin, lahko precej utrudi ze Smarna gora, v snegu pa so tudi na lahkih turah napori vedno (vsaj malo) vecji.

Ko sem bil nazadnje pozimi na Boču, je bil vrh zavit v tak oblak da je razgled iz stolpa segal le do dreves naokoli, gor in dol sem pa pač šel po ne ravno najbolj zanimivi poti skozi ne ravno lep gozd. V redu rekreacija, ampak romantike ali lepote pa čisto nič. :) OK, seveda je vse odvisno od dneva in vremena, ampak Boč spomladi ali jeseni je vseeno povsem druga pesem.

V okolici LJ je tudi kup hribov (Krim, Polhograjska grmada, Šmarna, Kamniški vrh), ki so od aprila do novembra kul in prijetni cilji, pozimi pa se nanje povzpnem samo zato, da ne zarjavim doma.

Za vozit tujca naokoli po SLO bi jaz osebno raje izbral kak drug letni čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: moose_man ()

GrX ::

Kam plejati punco? Meni se zdi žalostno, da je mlad človek tako brez idej, da mora o tem spraševati po forumih.. Glede na to, da njo poznaš samo ti, bi ti moral najbolje vedeti kaj ima rada in česa ne mara.. Mislim gorza..

jype ::

Saj je napisal, da bodočo.

Tudi zato so komentarji, ki jo vabijo v prostore, namenjene za spolne odnose, IMO precej zgrešeni.

Machete ::

Kaj pa sprehod ob žičnati ograji? Mogoče je kot tujko navduši.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

šernk ::

ah ja...ko mi kdo reče, da je karkoli iz LJ daleč, ko imaš skoraj 3/4 Slovenije v dosegu 1 ure z avtom je vse nesmiselno. Lahko jo pa pelješ na večerjo po Ljubljanici.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

GrX ::

jype je izjavil:

Saj je napisal, da bodočo.

Tudi zato so komentarji, ki jo vabijo v prostore, namenjene za spolne odnose, IMO precej zgrešeni.


Tudi če ni punca, to osebo najbolje pozna sam..

Glugy ::

Čist odvisno je od nje kaj njo zanima. Kaj pa recimo kej počne v svojem domačem kraju? Rada hod po klubih? v naravo? se rada športa? Verjetn je smiselno da če novo državo obiščeš da vidiš čim več koncev; čim več pokrajine pa čim več arhitekture pa barvitost mest. Ljubljana sama je premalo da bi res dobil občutek za Slovenijo kot celoto ; je pa lep začetek. Zdej edin če se njej ne da recimo več kot pol ure z avtom it ; če ti sama to prav to je druga; drgač pa normalno zapel jo mal naokol. Recimo Škocijanske jame so super za vidt. Nevem kako je z muzejskim vlakom ampak vem da včasih recimo tud pelje sicer nevem kje. Fajn je tud občinska glasila pogledat; mal poglej kateri dogodki so kej v Kamniku; Domžalah; Ljubljani ; Kranju in ostalih bližnjih krajih. Drgač pa je fajn kkšno jezero obiskat; lahko tud kakšno manj obiskano; mal gozda ; mal kak hrib kje obiščeš ; mogoče je še kje dost snega za kakšno sankanje al pa kepanje. Je pa sigurno najslabš kar lahk narediš da je cele dneve v bistvu več al manj sam not. Bl k se potrudš bl bo na konc vesela; ker bo mela več spominov; več stvari v povezavi s tabo ^^ Zvečer je fajn če vročo čokolado narediš pa filmček z njo pogledaš po recimo zabavi z snegom čez dan al pa kej podobnga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

primoz4p ::

Machete je izjavil:

Kaj pa sprehod ob žičnati ograji? Mogoče je kot tujko navduši.


... in prevoz s splavom do "lepe njihove" in nazaj. Potem pa modri odbor dobrodošlice, detaljni pregled ob prijaznem kramljanju in, če je posreči, še prevoz z lučkami... :)
Skratka odsvetujem, ce nisi domačin ...

qwertyy ::

Z punco sva obdelala kar veliko dejtov po Sloveniji.

Bled - grad, kremšnita obvezno, sprehod okoli jezera, morda s čolnom na otoček

Blejski vintgar - pogej slike, zelo lepo. Lahko povežeš s izletom na Bled.

Piran - iz Fiese peš do Pirana ob obali. Nato na pijačko v Piranu in sprehod po mestu. Na vrh do cerkvice. Za nazaj grede se ustavita v gostilni Kamin (poglej na netu, romantična in malo bolj high end restavracija z pogledom na morje iz hriba, cene še zmeraj niso pretirane, postrežba in hrana top)

Portorož - lepo urejeno, luštno za sprehajat, greš na kakšno kavico, če si že na obali

Ljubljana - ogromno stvari, grad, mestno jedro, vožnja po Ljubljanici, pijača na vrhu hotela Intercontinental (high end, drago, ampak razgled nad celo LJ), picerija Verace (fancy napolitanske pice), itd. itd. poglej na netu v LJ je ogromno stvari primernih za dejtič

Če rada žura jo pelji v petek zvečer po pubih, lokalih ali celo diskačih v centru LJ, ponavadi kar dogaja

Grad Smlednik in potem pijačka v čolnarni Trboje

Idej je ogromno.. Pomojem s kakšnim izletom (npr. Bled) in potem večerjico, ter zvečer kakšno pijačko ne moreš sfalit. Potem pa domov na toplo se malo pogret ;)

helo ::

Ej fantje, hvala za precej dobrih nasvetov, če pride še kak dober nasvet, ga kar dodajte prosim :) jih bom definitivno na naslednjem zmenku uporabil :) raje vidim, kakšne "preproste" ideje, da ne "zapravljam denarja" preveč še preden "spoznam" žensko. Pa vas mogoče celo updejtam s situacijo :)

kar se pa tiče te punce:
kratek update: na koncu se sploh nisva dobila. Sva se "skregala" preko smsov... ko je začela opisovat kako so jo bivši fantje vozil okol in razvajal...sem jo mel dost, sem ji rekel, če išče taksista, da jaz to nisem. V glavnem občutek sem mel da jo bolj zanima vse drugo, kot jaz... pa sem raje doma...tako da happy endinga zaenkrat ne bo :)

Vazelin ::

Mislim da si kar zajebal tole. ne smeš bit tak stiskač. Dva drinka v Intercontinentalu te bi stala 20eur zanjo (recimo da spije 2x gin tonic). In bi bila zelo impresionirana. In vse ostalo bi prišlo zravn...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

Brez zapravljanja ne bo seksa ;).

Najprej v Savinjsko dolino, potem pa sem...

http://www.turizemkorosec.com/cenik-wel...

Če potem ne bo nič, ima 5 levih rok ;).


Tole je kar drago. Nimajo vsi 800€ place na dan.

helo je izjavil:

Ej fantje, hvala za precej dobrih nasvetov, če pride še kak dober nasvet, ga kar dodajte prosim :) jih bom definitivno na naslednjem zmenku uporabil :) raje vidim, kakšne "preproste" ideje, da ne "zapravljam denarja" preveč še preden "spoznam" žensko. Pa vas mogoče celo updejtam s situacijo :)

kar se pa tiče te punce:
kratek update: na koncu se sploh nisva dobila. Sva se "skregala" preko smsov... ko je začela opisovat kako so jo bivši fantje vozil okol in razvajal...sem jo mel dost, sem ji rekel, če išče taksista, da jaz to nisem. V glavnem občutek sem mel da jo bolj zanima vse drugo, kot jaz... pa sem raje doma...tako da happy endinga zaenkrat ne bo :)


Lol. Klasika. Razvajena u 3pm. Tace stran od takih. Je cenejs ce placas.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

nodi: ena razlika je. če plačaš boš s plačilom dobil natanko 1x. Če pa dobiš eno kul punco, jo pa lahko jahaš tedne ali mesece. če ti ni žal nekaj pjačk in podobno. ;)

Moj predlog: valda, če jo pelješ po Ljubljani gresta od Čopove gori po promenadi čez Tivoli do vrha. Meni ulta lepa pot za hojo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Lahko pa da bo celo zivljenje placeval...

poweroff ::

Vazelin je izjavil:

nodi: ena razlika je. če plačaš boš s plačilom dobil natanko 1x. Če pa dobiš eno kul punco, jo pa lahko jahaš tedne ali mesece.

V resnici je pa tako, da se na koncu poročita in potem ona "jaha" tebe. :)) Pa ne na način, kot si si ga ti predstavljal... >:D
sudo poweroff

jb_j ::

helo je izjavil:

kak predlog kam bi lahko sedaj peljal punco na kak "romantičen" sprehod/hrib ali kaj podobnega? kak hrib ali kaj podobnega? ni iz Slo. si je pa ze ogledala ljubljano-center, najraje kako obrobje ljubljane da ni predalec :) smucat ne bi sla.

hvala
lp


punce ni treba peljat nikamor, če ji dobro predstaviš kaj si sam, kot oseba in imata "kontakt".

ker jo lahko pelješ na ogled čistilne naprave "greznice", in se ujameta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

PrihajaNodi ::

Tocno tako. Ce jo zanima zgodova je tudi Auswitch super plac.

jb_j ::

dobr, zato sva nodi in jaz samska.

samo v teoriji, bi dobra punca, požrla tut take idiote.
(najbrž bi se poročila s takimi puncami v roku mesca, če bi gledale mal drugč na vse)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

PrihajaNodi ::

Ce bi gledala mal drgac na vse, bi se verjetno sedaj preporala z zenskami o glupih stvareh (kot jih opisuje op) in bila v locitvenem postopku. Kot polovica Slovenije. Sem dal skozi eno taksno butaro. Nikoli vec sem raje sam ali gej:) tolk kolikor ti to lahko zivcov pobere ni vreden noben sex.
Sicer pa, pametne so ze odane (tiste, ki studirajo medicino ali so v IT ju). Tak pac je:)

Zgodovina sprememb…

jb_j ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bi gledala mal drgac na vse, bi se verjetno sedaj preporala z zenskami o glupih stvareh (kot jih opisuje op) in bila v locitvenem postopku. Kot polovica Slovenije. Sem dal skozi eno taksno butaro. Nikoli vec sem raje sam ali gej:) tolk kolikor ti to lahko zivcov pobere ni vreden noben sex.
Sicer pa, pametne so ze odane (tiste, ki studirajo medicino ali so v IT ju). Tak pac je:)


V prvem stavku sem mislil, da si ženska, mogoče imam prav.

Je pa nekak, res, vse "dobre" punce so do 30-40-ga leta poročene. sicer z napačnimi, a to je druga zgodba.

(vsaj tiste, ki so mi ble super)

nam, primitvcem, pa ostanejo vsaj xxx strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

lonewolf_ ::

Olimje je ena ok lokacija. Pivovarna Haler, Jelenov greben, čokoladnica... pa še namočita se lahko v Termaliji :)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Tilen ::

Termalija je za družine.

Orhidelia bi bila za OP. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PrihajaNodi ::

Velika planina

louser ::

jype je izjavil:

helo je izjavil:

rekla je da bi rada da jo kam peljem, da vidi Slovenijo... In če bo šlo vse tako kot mora, bo tud upam happy ending na koncu :)
Od kod pa je? Ima/zna uporabljati dereze in cepin? Kako dolgo je pripravljena hoditi? Ima primerna oblačila za lazit po hribih?

Če je zgolj urbano dekle, ki pozimi še ni hodilo po hribih, potem so tisočaki res največ, kar bi si drznil priporočati, pa še tam je pogosto tako shojeno, da potrebuješ vsaj tiste mini ketne za na gojzar, da kam prideš. Velja za Krim, Šmarno, Rašico, Golovec in Debnga. Če si s Štajerske, je Boč tudi podoben vzpon, ki ponuja super razgled.

Na Boč se da v poletju z navadnimi športnimi copati.
Druga bregaja je tudi Donačka gora. Zadnji del je malce zahtevnejši, a nič ne de.
Če zmorejo gor stare tete v šestdesetih, bo zmogel tudi njegov partner.

Jerry000 ::

Woop, če je aktiven/športen tip ;)

poweroff ::

Saj to ni problem nekomu razkazat Slovenijo. Odvisno sicer koliko, če sta dobra prijatelja, potem ni problem tudi več. Če sta zgolj bežna znanca, pa lahko malo manj.

Problem je, ker je OP očitno imel drugačna pričakovanja. Zato je dobro, da sta to skomunicirala in obisk odpade. Tako da zanj se je definitivno dobro končalo. Punca bo pa pač požrla, da je ostala brez izleta. :D

Bi bilo pa zanimivo vedeti kako dobro se sploh poznata, itd...
sudo poweroff

Mavrik ::

Rdeči: Nazaj na topic, svoje spolnostne frustracije pa rešujte z varnostniki v klubih (ali pa se vsaj potrudite napisati več kot bebave enovrstičnice da se bo splačalo forkniti temo).
The truth is rarely pure and never simple.

TheBlueOne ::

Pri meni je nazadnje deloval Piran, prej na splosno morje. Bled ni obrodil sadov, me je unfrendala na FB. :)

Ce bi bil samski, bi vedno imel svoj apartma in poskusil s kaksnimi Tinder zadevami, ko bi bil zunaj, verjetno prihrani cas, ce vidis katere v gostilni se dajejo na trg. Takrat ko sem bil samski, sem bil prebutast/preponosen, da bi uporabil online zadeve, je pa res, da so se ravno zacenjale. Na morje bi jih vlacil, ce se ne bi izslo na ta nacin. :)

Zgodovina sprememb…

user-pass ::

helo je izjavil:

/.../ kar se pa tiče te punce:
kratek update: na koncu se sploh nisva dobila. Sva se "skregala" preko smsov... ko je začela opisovat kako so jo bivši fantje vozil okol in razvajal...sem jo mel dost, sem ji rekel, če išče taksista, da jaz to nisem. V glavnem občutek sem mel da jo bolj zanima vse drugo, kot jaz... pa sem raje doma...tako da happy endinga zaenkrat ne bo :)

Uf, imas sreco, nekateri se prej porocijo, preden opazijo te stvari.

Jerry000 ::

TheBlueOne je izjavil:

Pri meni je nazadnje deloval Piran, prej na splosno morje. Bled ni obrodil sadov, me je unfrendala na FB. :)

Ce bi bil samski, bi vedno imel svoj apartma in poskusil s kaksnimi Tinder zadevami, ko bi bil zunaj, verjetno prihrani cas, ce vidis katere v gostilni se dajejo na trg. Takrat ko sem bil samski, sem bil prebutast/preponosen, da bi uporabil online zadeve, je pa res, da so se ravno zacenjale. Na morje bi jih vlacil, ce se ne bi izslo na ta nacin. :)

Tinder je men osebno krneki, sm mislu kok bo to laufalo. Tu pa tam dobim kak match...na instagramu jih veliko več dobivam/spoznavam.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na zmenek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13326449 (5463) simnov
»

Kje v Sloveniji se splača živeti, zakaj? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15620727 (15037) Vitez
»

Kaj pokazati turistu v Sloveniji?

Oddelek: Loža
448432 (3528) Samuel
»

Zmenek na klopcah, Ljubljana

Oddelek: Loža
4212512 (9929) Smurf

Več podobnih tem