» »

Tuv certifikati za avspuh

Tuv certifikati za avspuh

Xrysis3 ::

Podzravljeni,

iščem TUV certifikate izpuha za bilokakšen avto v pdf,doc obliki.

Lep pozdrav!

xda develope ::

Kaj ti bo? Misliš ponarejat tuv?

Xrysis3 ::

xda develope je izjavil:

Kaj ti bo? Misliš ponarejat tuv?


Če nemoreš pomagat brezveze da komentiraš, drugače pa da, potrebujem ga da si lahko homologiram izpuh na avtu!

AndrejS ::

Akrapoviča vprašaj

Xrysis3 ::

Same brihte ko je govora v javnosti oz na javnem portalu :) ko pa ni očividcev delate marsikaj tudi vi ;)

Unknown_001 ::

Xrysis3 je izjavil:

Same brihte ko je govora v javnosti oz na javnem portalu :) ko pa ni očividcev delate marsikaj tudi vi ;)


Kar tolaži se.

Mimogrede si ti prišel po pomoč, tako da se ne pizdi na druge.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Bizkit45 ::

vsak TUV certifikat se da dobiti pri proizvajalcu kjer si kupil opremo.
Potrebno je imeti račun in ti rade volje pošljejo nov cert (zakaj si izgubil cert, obdržal pa račun, nikomur ne bo jasno, ampak ok..). Veliko certov je dandanes tudi kar na spletu. Tega lepo sprintaš in prineseš zraven na homologacijo. Tisti, ki ti homologirajo so tam zato, da preverijo ustreznost. Če kaj ponarejaš, naj bi oni ugotovili. Če tega ne ugotovijo, si še vedno v prekršku, čeprav je vpisano v homologacijo (lahko bi spreminjal tudi kasneje), ampak to da ne ugotovijo, se ne zgodi velikokrat.
Na tvoj prvi post pa lahko odgovorim, da ima akrapovič (sicer sem iskal za motor), na svoji spletni strani certe za skoraj vse svoje izpuhe.
aja, pa še tole. oprema naj bi bila "strokovno" vgrajena, to pomeni, da naj bi ti namestil nekdo ki je certificiran za takšne posege. Vsi vemo, da je pri izpuhih, dol/gor, sploh če gre za slip-on, ampak hej, nekdo mora imeti še za kruh zraven :) no tukaj pa pri homologiranju včasih tudi pogledajo čez prste (res je odvisno od tipa in izvedbe homologacije, pri slip-onih ponavadi ne komplicirajo veliko, pri resnejših predelavah pa...)

Ales ::

Xrysis3 je izjavil:

Same brihte ko je govora v javnosti oz na javnem portalu :) ko pa ni očividcev delate marsikaj tudi vi ;)

Preden brihtno nadaljuješ, se pozanimaj o možnih kazenskih in materialnih posledicah, pretehtaj kolikšne so možnosti, da te ujamejo, ter oceni tveganje. Na podlagi tega (če pustimo ob strani, kaj je prav in kaj ni, ker te to očitno ne briga) se odloči, ali se ti tveganje splača ali ne. In potem ne jokaj, ko/če nadrsaš...

Xrysis3 ::

Jokate vi ki mi pametujete kaj naj in kaj naj ne delam, sem star več kot 18 let torej za svoja dejanja odgovoarjam sam, to ali sem v prekršku ali ne ni vaša skrb, pravtako ni vaška skrb če ga bom ponarejal ali ne.

Nevem zakja preprosto ne preskočite oz ignororate temo če nemorete pomagat oz mi podati tega kar sem prosil, misli mda nisem teme začel kaj se zgodi če me dobijo in koliko to stane.

m0LN4r ::

Xrysis3 je izjavil:

Podzravljeni,

iščem TUV certifikate izpuha za bilokakšen avto v pdf,doc obliki.

Lep pozdrav!

Rabis TUV za bilokaksen izpuh in ne bilokaksen avto al? Dobis pri pzoizvajalcu, po posti z stemplom, ce narocis oz. kupis izdelek.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Ales ::

Xrysis3 je izjavil:

Jokate vi ki mi pametujete kaj naj in kaj naj ne delam, sem star več kot 18 let torej za svoja dejanja odgovoarjam sam, to ali sem v prekršku ali ne ni vaša skrb, pravtako ni vaška skrb če ga bom ponarejal ali ne.

Nevem zakja preprosto ne preskočite oz ignororate temo če nemorete pomagat oz mi podati tega kar sem prosil, misli mda nisem teme začel kaj se zgodi če me dobijo in koliko to stane.

Ok, torej, zgoraj levo klikneš na "Moja cesta", da te vrže na podforum, potem klikneš zgoraj desno na "+ nova tema", pod "naslov teme:" vpišeš: "Kaj mi se lahko zgodi, če ponaredim TUV za izpušni sistem avtomobila", v glavnem vnosnem polju pa na kratko opišeš problematiko. Tako boš dobil bolj točne odgovore.

:P :D

m0LN4r ::

Kako ga bo ponaredil, ce sploh ne ve kako izgleda in kake stevilke morajo biti gor?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

koyotee ::

Pač mulc je lih dobil izpit in bo dal gor replio remusa na cliota mk2, itak pa ne bo šlo čez tehnični :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Xrysis3 ::

¸đabe je vam tumpat po domače povedano :/

šeenrkat na kratko, ima kdo ali nima?

Unknown_001 ::

Xrysis3 je izjavil:

Jokate vi ki mi pametujete kaj naj in kaj naj ne delam, sem star več kot 18 let torej za svoja dejanja odgovoarjam sam, to ali sem v prekršku ali ne ni vaša skrb, pravtako ni vaška skrb če ga bom ponarejal ali ne.

Nevem zakja preprosto ne preskočite oz ignororate temo če nemorete pomagat oz mi podati tega kar sem prosil, misli mda nisem teme začel kaj se zgodi če me dobijo in koliko to stane.


Letos bodo začeli izvajati videonadzor tehničnih pregledov.

Have fun.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Xrysis3 ::

Unknown_001 je izjavil:

Xrysis3 je izjavil:

Jokate vi ki mi pametujete kaj naj in kaj naj ne delam, sem star več kot 18 let torej za svoja dejanja odgovoarjam sam, to ali sem v prekršku ali ne ni vaša skrb, pravtako ni vaška skrb če ga bom ponarejal ali ne.

Nevem zakja preprosto ne preskočite oz ignororate temo če nemorete pomagat oz mi podati tega kar sem prosil, misli mda nisem teme začel kaj se zgodi če me dobijo in koliko to stane.


Letos bodo začeli izvajati videonadzor tehničnih pregledov.

Have fun.


:8)

ginekk ::

Evo ti:

http://lmgtfy.com/?q=tuev+gutachten+aus...

Prvi zadetki so že konkretni TUV dokumenti....

Videonadzor nima nikakršne veze. Pokazal bo kako ti izmerijo pline, ne more pa seveda pokazat da je priložen a-test dokument morebiti ponarejen.

krneki0001 ::

Za kateri avto bi ti rad TUV certifikate?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

koyotee ::

krneki0001 je izjavil:

Za kateri avto bi ti rad TUV certifikate?


Za avspuh :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

SaXsIm ::

Pri certifikatih je tako, izdajajo jih akreditirane organizacije, ki morajo izpolnjevati določene standarde. Osnova pri certifikatih so številke certifikatov. Pri pripravi homologacijskega kartončka uradna oseba lahko tak certifikat preveri, lahko pa tudi ne. Najverjetneje se odločijo glede tega na posameznem primeru. Je pa to precej enostavno - npr certipedia. Če tvojega certifikata ne najdejo v bazi, se najbrž spravijo v bolj podrobno preverjanje dokumenta.
Predstavljam si, da poneverba certifikata ni kaznivo dejanje. Certifikat namreč ni uradni dokument. Po drugi strani homologacijski kartonček je. In kaj je tukaj catch 22 - homologacijo moraš imeti vedno pri sebi. In zapis v njej ostane za vedno. Se pravi, v kolikor se bilokdaj kasneje kdo vtakne v tvojo homologacijo, imajo dokazno gradivo za tvoje kaznivo dejanje že v arhivu.
SaXsIm

krneki0001 ::

koyotee je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Za kateri avto bi ti rad TUV certifikate?


Za avspuh :)


Izpuh ima tuv na katerem piše točno na kater model avtomobila paše.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

nsa_ag3nt ::

Za Slo, Hr, in podobne države je ponavadi pristojen organ Tüv Süd.


medtem v svetu:
https://www.motor-talk.de/forum/wurden-...
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Xrysis3 ::

ginekk je izjavil:

Evo ti:

http://lmgtfy.com/?q=tuev+gutachten+aus...

Prvi zadetki so že konkretni TUV dokumenti....

Videonadzor nima nikakršne veze. Pokazal bo kako ti izmerijo pline, ne more pa seveda pokazat da je priložen a-test dokument morebiti ponarejen.



Hvala ti!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede dnevnih LED luči pri avtu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12842157 (8629) rogerg
»

TUV certifikat oz. vpis večjih pnevmatih v homologacijo

Oddelek: Na cesti
95965 (5836) 69charger
»

Novi Renault Megane 4 2017 lita platišča

Oddelek: Na cesti
114008 (3575) blackbfm
»

Homologacija platišč za vw polo

Oddelek: Na cesti
53969 (3770) Juwe
»

Vprašanje o homologaciji

Oddelek: Loža
356761 (6224) kalko

Več podobnih tem