» »

NVIDIA Ampere (2020)

NVIDIA Ampere (2020)

Temo vidijo: vsi
««
3 / 222
»»

Mr.B ::

Bwaze6 je izjavil:

Ne podrobno, ker mi na telefonu ne odpre normalno tabel na Nvidia strani. Kaj sem spregledal, to, da je ogromno govora o ne-gaming strani prihodkov?

Nvidia je že imela momente, ko je kazalo, da bodo ta Datacenter, Auto, AI in ostali "resni" segmenti poleteli daleč preko prihodkov od smrkavcev, ki nažigajo igrice... Zdaj nekako vsi ostali oddelki skupaj ne dosegajo gaminga.

Da ampaq Q4 2019 ja vkjučujoc leta 2018 dalec naslabši. Slab je tudi profesionlalni graficni del.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FlyingBee ::

Na samem vrhu so pri GPUjih, to kar je vizija od, po njihovem prvega GPU, Geforce 256. Huang je lahko presrečen.

Mr.B ::

FlyingBee je izjavil:

Na samem vrhu so pri GPUjih, to kar je vizija od, po njihovem prvega GPU, Geforce 256. Huang je lahko presrečen.

Sreča da imamo AMd... Q3 1.7 Mijard $ Q4 900 mijonov $.
V bistvu NV pričakuje podobne prihodke šele v Q3 Leta 2020. Verjetno bo CES zanimiv, verjetno pričakuje da bo lahko serijo RTX 30xx prodajala po višji ceni...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FlyingBee ::

Edina rešitev je dobra kontra, Navi ni slab, če bi to dosegel na 12nm, bi bil vrhunski. Koliko lahko s 7nm+ in rdna2 naredijo, bomo naslednje leto videli, vsekakor bo dovolj AMD konkurenčen, da bo Ampere še kako dobrodošel za green team. Takle čas 2020 bo že zelo razgibano na trgu.

Mr.B ::

FlyingBee je izjavil:

Edina rešitev je dobra kontra, Navi ni slab, če bi to dosegel na 12nm, bi bil vrhunski. Koliko lahko s 7nm+ in rdna2 naredijo, bomo naslednje leto videli, vsekakor bo dovolj AMD konkurenčen, da bo Ampere še kako dobrodošel za green team. Takle čas 2020 bo že zelo razgibano na trgu.

Da saj pravim, da je AMD (ker NV ni spustila cene), konkretno "praktično" razpolovil novoletne prihodke. Vprašat se je potrebno kdaj pride ven za rajo AMD serija 5x00
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FlyingBee ::

V paci imaji že naslednika Ampere, poimenovan po znanstveniku Hopper. Naj bi bil multi MCM design. Izgleda, da bo Ampere še na Volti slonel, Hopper pa bo novi Volta, najprej za Tesla family.
https://www.techpowerup.com/261164/nvid...

AMD je povečal market share z razprodajo, nvidia pa je povišala cene, odvečne Pascale pa zmetala v smeti.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

FlyingBee je izjavil:

V paci imaji že naslednika Ampere, poimenovan po znanstveniku Hopper. Naj bi bil multi MCM design. Izgleda, da bo Ampere še na Volti slonel, Hopper pa bo novi Volta, najprej za Tesla family.
https://www.techpowerup.com/261164/nvid...

AMD je povečal market share z razprodajo, nvidia pa je povišala cene, odvečne Pascale pa zmetala v smeti.

A ok RX 5700 Tx za 400€ je razprodaja, kaj šele AMD procesorji. Jao Verjetno res ne misliš da ima NV, so imeli take prihod in dobiček ker so bili stroški izdelave teh superioprnih kosov silicija tako dragi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Nvidia rezultat iz današnjega dne:

- GPU revenue was down 8%
- Earnings was down 5% year-over-year
- Operating income was down 12%
- Net income down 27%
- Earnings-per-share fell to $1.45, down 26% from $1.97 a year ago
- Gross margin was 63.6%, up 3.2% from a year ago
- Gaming revenue was down 6%
- Professional Visualization revenue, up 6% from a year ago
- Data Center revenue was down 8%
- Automotive revenue was down 6%
- OEM and Other revenue was down 3% from a year ago.

Me pa moti kako gledajo za 1 leto vnaprej. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

Pa še intel pride ven.... Verjento pričakujejo da bo intel in AMD ttekmovala na 720p segmentu... čudno, ker 3400G se drži zelo dobro, pričakujemo da bo 4400G/4600G bil kvečemu boljši.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

4400G/4600G bo Zen2 + Vega (GCN 5.0)

Upam, da bo RDNA 1.0
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Bwaze6 ::

D3m je izjavil:

Nvidia rezultat iz današnjega dne:

- GPU revenue was down 8%
- Earnings was down 5% year-over-year
- Operating income was down 12%
- Net income down 27%
- Earnings-per-share fell to $1.45, down 26% from $1.97 a year ago
- Gross margin was 63.6%, up 3.2% from a year ago
- Gaming revenue was down 6%
- Professional Visualization revenue, up 6% from a year ago
- Data Center revenue was down 8%
- Automotive revenue was down 6%
- OEM and Other revenue was down 3% from a year ago.

Me pa moti kako gledajo za 1 leto vnaprej. :)
Ja, to s fiskalnim letom 2020 je neumnost, potem vedno pri tabelah in grafih študiram, katera firma ima že to neumnost, in če so vpisane letnice fiskalno ali pravo leto... To je primerjava z lanskoletnim Q3, ki je bil čista anomalija zaradi razpotegnjenih prihodkov iz nakupov kriptorudarjev, še leto prej je bil prihodek 2.6 milijarde, še leto nazaj pa smo že pod milijardo in pol, polovico današnjih prihodkov:

Tule zdaj seveda manjka zadnji stolpec, ki gre spet le tik pod rekordni prihodek, ko so ljudje kupivali grafične kartice po 2x MSRP in več... Po mojem jim ni hudega.

FlyingBee ::

Vse dol, gross margin pa gor.

Mr.B:ok RX 5700 Tx za 400€ je razprodaja, kaj šele AMD procesorji. Jao Verjetno res ne misliš da ima NV, so imeli take prihod in dobiček ker so bili stroški izdelave teh superioprnih kosov silicija tako dragi.

Mislil sem na Polarise in Vege. Razprodaja!

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Zakaj bi z 80% market share in boljšo tehnologijo nižal cene? A si ti na glavo padel? Verjetno si dovolj inteligenten, da očitno le trolaš s takimi izjavami. Ti osebno bi nižal cene, če imaš produkte boljše od konkurence in zelo dober market share. Ne, živjo!

D3m ::

Gross margin je pomemben podatek. To je razlika v ceni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

D3m je izjavil:

Gross margin je pomemben podatek. To je razlika v ceni.

RVC, sveti gral kapitalizma, kupi poceni, prodaj drago, bruh, ampak enim je lepo. Idealen čas so izbrali za te manevre z RTX, za spet pridobit market share pa lahko z 7nm 250mm2 čipi za 300usd Ampere.

D3m ::

Samo pazite. Gross margin od nvidie je povprečje. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

Saj se primerja glede na prejšnje.

klinker ::

FlyingBee je izjavil:

Zakaj bi z 80% market share in boljšo tehnologijo nižal cene? A si ti na glavo padel? Verjetno si dovolj inteligenten, da očitno le trolaš s takimi izjavami. Ti osebno bi nižal cene, če imaš produkte boljše od konkurence in zelo dober market share. Ne, živjo!


Ne bi. On bi bil karitas in prodajal svoj top produkt brez marze :))
Pac vse, samo da obvelja Radeon kot best of the best, ceprav so krs, Navi se predrag krs.
Trgovcu za blagajno je tehnoloski napredek izkljucno p/p...ostalo ni pomembno, oz. ne razume :D

tikitoki ::

Bwaze6 je izjavil:

Ne podrobno, ker mi na telefonu ne odpre normalno tabel na Nvidia strani. Kaj sem spregledal, to, da je ogromno govora o ne-gaming strani prihodkov?

Nvidia je že imela momente, ko je kazalo, da bodo ta Datacenter, Auto, AI in ostali "resni" segmenti poleteli daleč preko prihodkov od smrkavcev, ki nažigajo igrice... Zdaj nekako vsi ostali oddelki skupaj ne dosegajo gaminga.


To je bilo vedno zgolj nabijanje "smrkavcev", ki niso sposobni prebrati poslovnih poročil.

Mr.B ::

klinker je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Zakaj bi z 80% market share in boljšo tehnologijo nižal cene? A si ti na glavo padel? Verjetno si dovolj inteligenten, da očitno le trolaš s takimi izjavami. Ti osebno bi nižal cene, če imaš produkte boljše od konkurence in zelo dober market share. Ne, živjo!


Ne bi. On bi bil karitas in prodajal svoj top produkt brez marze :))
Pac vse, samo da obvelja Radeon kot best of the best, ceprav so krs, Navi se predrag krs.
Trgovcu za blagajno je tehnoloski napredek izkljucno p/p...ostalo ni pomembno, oz. ne razume :D

Lol pridruzi se Beeeeee klubski mentaliteti, ko bee trdi da je rekorni NV kvartal posledica AMD dumpinga vega podobnih kartic.

tikitoki je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

Ne podrobno, ker mi na telefonu ne odpre normalno tabel na Nvidia strani. Kaj sem spregledal, to, da je ogromno govora o ne-gaming strani prihodkov?

Nvidia je že imela momente, ko je kazalo, da bodo ta Datacenter, Auto, AI in ostali "resni" segmenti poleteli daleč preko prihodkov od smrkavcev, ki nažigajo igrice... Zdaj nekako vsi ostali oddelki skupaj ne dosegajo gaminga.


To je bilo vedno zgolj nabijanje "smrkavcev", ki niso sposobni prebrati poslovnih poročil.

Pozdravljen v kjubu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

klinker ::

Raje kot tebi, ki tehnoloski napredek vidis samo skozi ceno :))

Mr.B ::

klinker je izjavil:

Raje kot tebi, ki tehnoloski napredek vidis samo skozi ceno :))

Verjetno smatrava da je napredek rast pozitive devident ter priliv na osebnih racunih, ali smatras da so bili indijski strokovnjaki bistveno cenejsi leta 1980 kot so leta 2019. Verjetno ves koliko je stal prvi Macintosh?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FlyingBee ::

Nisem napisal, da je nv mastno zaslužila, ker je AMD razprodajal Polarisa in Vego. Je pa na ta račun zgubila market share, kar je bila zavestna odločitev ali pa pač so se sprijaznili s tem.

Mr.B je izjavil:

klinker je izjavil:

Raje kot tebi, ki tehnoloski napredek vidis samo skozi ceno :))

Verjetno smatrava da je napredek rast pozitive devident ter priliv na osebnih racunih, ali smatras da so bili indijski strokovnjaki bistveno cenejsi leta 1980 kot so leta 2019. Verjetno ves koliko je stal prvi Macintosh?

Najprej moraš biti normalen, potem pa se bomo naprej pogovarjali.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

FlyingBee je izjavil:

Nisem napisal, da je nv mastno zaslužila, ker je AMD razprodajal Polarisa in Vego. Je pa na ta račun zgubila market share, kar je bila zavestna odločitev ali pa pač so se sprijaznili s tem.

Mr.B je izjavil:

klinker je izjavil:

Raje kot tebi, ki tehnoloski napredek vidis samo skozi ceno :))

Verjetno smatrava da je napredek rast pozitive devident ter priliv na osebnih racunih, ali smatras da so bili indijski strokovnjaki bistveno cenejsi leta 1980 kot so leta 2019. Verjetno ves koliko je stal prvi Macintosh?

Najprej moraš biti normalen, potem pa se bomo naprej pogovarjali.

Izgubil what? a ves kdaj se zacne tretje cetrtletje ? in kdaj se zacne cetrto?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FlyingBee ::

WTF? A nisi videl reporta glede market share, ne glede na nv kvoterje.

Mr.B ::

FlyingBee je izjavil:

WTF? A nisi videl reporta glede market share, ne glede na nv kvoterje.

Ne preusmerjaj, za q4 je NV napovedala skoraj polovico izpada na segmentu igrackarjev in katastrofo na oem glede na q3. Ne mi nakladat da je zaradi dumpinga cen Vega kartic.
Verjetno upam da ves kaj je q1/q2/q3q4
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

klinker ::

Np. Pac, Pascal se vedno scije po Radeonih, tako da folk mima potrebe kupovat hitrejsih kart >:D

FlyingBee ::

Kaj se bo zgodilo ne vemo, sem pa prepričan, da se bodo znašli, ko jih naslednji q doleti katastrofa :-)

Mr.B ::

klinker je izjavil:

Np. Pac, Pascal se vedno scije po Radeonih, tako da folk mima potrebe kupovat hitrejsih kart >:D

Betamax je bil tudi boljši produkt in je scal po VHS kasetah, pa je rezultat jasen, za kaj se je kupec odločil.

FlyingBee je izjavil:

Kaj se bo zgodilo ne vemo, sem pa prepričan, da se bodo znašli, ko jih naslednji q doleti katastrofa :-)

Verjeno laho sedaj vsak sklepa, da finančnega poročila za delničarje nisi bral ali pa ga niti ne razumeš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Senitel ::

Mr.B je izjavil:

Verjeno laho sedaj vsak sklepa, da finančnega poročila za delničarje nisi bral ali pa ga niti ne razumeš.

In kaj si ti prebral? :))

klinker ::

Mr.B je izjavil:

klinker je izjavil:

Np. Pac, Pascal se vedno scije po Radeonih, tako da folk mima potrebe kupovat hitrejsih kart >:D

Betamax je bil tudi boljši produkt in je scal po VHS kasetah, pa je rezultat jasen, za kaj se je kupec odločil.



:))8-O;((

Mr.B ::

Senitel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Verjeno laho sedaj vsak sklepa, da finančnega poročila za delničarje nisi bral ali pa ga niti ne razumeš.

In kaj si ti prebral? :))

Gor imaš poročilo, na katereg ti Čebelica trdi da je rekorni rezulat posledica AMD dumping cene, klinki pa, no sej že veš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Kje pa dobis za 400eur kvalitetno 5700XT?
A to je normalno, da se pr amdju kupi najcenejsi krs nekje bogu za hrbtom in potem primerja s ceno neprimerljivo boljse nvidije iz neke normalne znane stacune?

No sicer pa ja, 399 bi morala biti najboljse hlajena 5700XT one budget variante pa 349.-
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Kje pa dobis za 400eur kvalitetno 5700XT?
A to je normalno, da se pr amdju kupi najcenejsi krs nekje bogu za hrbtom in potem primerja s ceno neprimerljivo boljse nvidije iz neke normalne znane stacune?

No sicer pa ja, 399 bi morala biti najboljse hlajena 5700XT one budget variante pa 349.-

To da vam porocilo za delnicarje ni vsec, in sedaj smetite temo....eni da je krs amd kriv, drugi ze celo leto sanjajo o dumpingu, tretji ok ne vejo da q4 ni zadnja tri meseca v letu...ok...chil out.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Senitel ::

Mr.B je izjavil:

Gor imaš poročilo, na katereg ti Čebelica trdi da je rekorni rezulat posledica AMD dumping cene, klinki pa, no sej že veš.

Vprašanje je kolk globoko iz riti si ti potegnil tole:

Mr.B je izjavil:

Ne preusmerjaj, za q4 je NV napovedala skoraj polovico izpada na segmentu igrackarjev in katastrofo na oem glede na q3. Ne mi nakladat da je zaradi dumpinga cen Vega kartic.

FlyingBee ::

Sploh ni razumel kaj sem mislil z dumpingom Polarisa in Vege v povezavi z market share, ne pa q3 rezultatov.

Dr_M ::

Tem amd fanboyem je pa res bedno v lajfu, da hodijo v vsako temo trolat.
Naslov je Nvidia Ampere, debata pa o njihovih bednih, precenjenih in dolgocasnih graficnih... :|
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Se tako ali tako načakali kakšnih zanimivih povezav s tvoje strani. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dr_M ::

Sem prisel pogledat, ce je kej pametnega tukaj, pa ni. Se vidimo cez ene pol leta tukaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tikitoki ::

Dr_M je izjavil:

Tem amd fanboyem je pa res bedno v lajfu, da hodijo v vsako temo trolat.
Naslov je Nvidia Ampere, debata pa o njihovih bednih, precenjenih in dolgocasnih graficnih... :|


A te moti konkurenca?

FlyingBee ::

Kakšna konkurenca?

Mr.B ::

Senitel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Gor imaš poročilo, na katereg ti Čebelica trdi da je rekorni rezulat posledica AMD dumping cene, klinki pa, no sej že veš.

Vprašanje je kolk globoko iz riti si ti potegnil tole:

Mr.B je izjavil:

Ne preusmerjaj, za q4 je NV napovedala skoraj polovico izpada na segmentu igrackarjev in katastrofo na oem glede na q3. Ne mi nakladat da je zaradi dumpinga cen Vega kartic.

verjetno znas brati Q3 in Q4 ali 1764 vs 954 . Ok ni 50% https://wccftech.com/nvidia-q3-fy-2020-...

FlyingBee je izjavil:

Sploh ni razumel kaj sem mislil z dumpingom Polarisa in Vege v povezavi z market share, ne pa q3 rezultatov.

Mr.B:ok RX 5700 Tx za 400€ je razprodaja, kaj šele AMD procesorji. Jao Verjetno res ne misliš da ima NV, so imeli take prihod in dobiček ker so bili stroški izdelave teh superioprnih kosov silicija tako dragi.

Da morda bo potrebno vzeti slovar v roke da bos razumel kaj je dumping
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

FlyingBee ::

Ne delaj se pametnega, dobro vem o čem in kaj sem napisal, če pa tega ne znaš razvozlat, se ne usajaj brez veze.

Mr.B ::

FlyingBee je izjavil:

Ne delaj se pametnega, dobro vem o čem in kaj sem napisal, če pa tega ne znaš razvozlat, se ne usajaj brez veze.

Da napisal sem : DA SI TI napisal, kot posledica Dumpinga.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FlyingBee ::

Uf, si pa težaven, napiši zakaj je amd dvignil market share v zadnjem letu iz miserable 18 na že standardnih 32%? Jaz sem pr o napisal, da zaradi razprodaje Polarisa in Vege, ni res? Turing seveda tudi pri tem s takimi cenami ni pripomogel, so pa gross margin povečali, zato se Huangu smeji. Preden odgovoriš, razmisli, da ne boš spet nekaj povsem drugega napisal in razpredal vse naokoli kako je amd na cpu področju zdaj OK.

Mr.B ::

FlyingBee je izjavil:

Uf, si pa težaven, napiši zakaj je amd dvignil market share v zadnjem letu iz miserable 18 na že standardnih 32%? Jaz sem pr o napisal, da zaradi razprodaje Polarisa in Vege, ni res? Turing seveda tudi pri tem s takimi cenami ni pripomogel, so pa gross margin povečali, zato se Huangu smeji. Preden odgovoriš, razmisli, da ne boš spet nekaj povsem drugega napisal in razpredal vse naokoli kako je amd na cpu področju zdaj OK.

Kot sem napisal: si napisal dumping.
Glede na to da je q4/2019 razpolovitev in da bo potrebi stirje kvartali da bodo po njihovih napovedih prisli na podoben nivo kot so startali v q1/2019. Ja ekonomija je picka, sposobnostr branja in razumevanja po tvojih razprodajah in posledicno q4/19 nima nobene veze s tem kar si ti napisal.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

No, saj se ne rabis sekirat, od tu lahko gre samo se navzgor oz. se za AMD lahk zgodi, da bo naslednje leto spet tam, kjer pred tremi leti insicer na 1/5
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Senitel ::

Mr.B je izjavil:

Glede na to da je q4/2019 razpolovitev in da bo potrebi stirje kvartali da bodo po njihovih napovedih prisli na podoben nivo kot so startali v q1/2019. Ja ekonomija je picka, sposobnostr branja in razumevanja po tvojih razprodajah in posledicno q4/19 nima nobene veze s tem kar si ti napisal.

:))
Problem je ker ti ob vsem tem ekspertnem znanju kdaj točno se kako četrtletje za NV konča (kar drži, Q4 se ne konča 31. decembra), še vedno ni potegnilo, da fiskalno leto 2019 v teh poročilih ni dejansko leto 2019 ampak 2018. Ja lani v Q4 se je cel trg grafičnih kartic praktično ustavil (tako za NV kot AMD). Dejanska napoved za naslednje četrtletje letošnjega leta je:
Revenue is expected to be $2.95 billion, plus or minus 2 percent. Strong sequential growth is expected in the Data Center, offset by a seasonal decline in GeForce® notebook GPUs and SoC modules for gaming platforms.

Poročilo, ki ga gledaš je za Q3 FY2020, ki se je končalo 27. oktobra 2019.

Mr.B ::

Senitel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Glede na to da je q4/2019 razpolovitev in da bo potrebi stirje kvartali da bodo po njihovih napovedih prisli na podoben nivo kot so startali v q1/2019. Ja ekonomija je picka, sposobnostr branja in razumevanja po tvojih razprodajah in posledicno q4/19 nima nobene veze s tem kar si ti napisal.

:))
Problem je ker ti ob vsem tem ekspertnem znanju kdaj točno se kako četrtletje za NV konča (kar drži, Q4 se ne konča 31. decembra), še vedno ni potegnilo, da fiskalno leto 2019 v teh poročilih ni dejansko leto 2019 ampak 2018. Ja lani v Q4 se je cel trg grafičnih kartic praktično ustavil (tako za NV kot AMD). Dejanska napoved za naslednje četrtletje letošnjega leta je:
Revenue is expected to be $2.95 billion, plus or minus 2 percent. Strong sequential growth is expected in the Data Center, offset by a seasonal decline in GeForce® notebook GPUs and SoC modules for gaming platforms.

Poročilo, ki ga gledaš je za Q3 FY2020, ki se je končalo 27. oktobra 2019.

Dej ne smesi se "kliki podobne mentalitete" q3/18 je podatek 1760 mijonov... q4/19 je napoved 956 mijonovv.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Senitel ::

Hahahahaha... Oh man.... :)):)) Doubling down! :)):))
Napoved $956 miljonov ja... :)):)) Nope. Podatek. :)):))
10-Q filing, stran 3: "Three Months Ended" October 27, 2019 Revenue $3,014, kar je cifra pri Q3 FY20 v slikci v katero si se zapičil. "Three Months Ended" October 28, 2018 Revenue $3,181, kar je cifra pri Q3 FY19.

Mr.B je izjavil:

Dej ne smesi se

Hahahaha... :)):)):)):))
In daj si preberi kaj o ekonomiji. Tole bi bilo fajn za začetek.
««
3 / 222
»»