» »

NVIDIA Ampere (2020)

NVIDIA Ampere (2020)

Temo vidijo: vsi
««
144 / 144
»
»»

tabata ::

Pustiva te težke debate. Škoda je tako močen sistem kurit 24/7 za teh par evrov, samo to sem ti želel pojasnit. Če si rudaril na zalogo ti zdaj močno pada vrednost rude. :D

Mato989 ::

tabata je izjavil:

Pustiva te težke debate. Škoda je tako močen sistem kurit 24/7 za teh par evrov, samo to sem ti želel pojasnit. Če si rudaril na zalogo ti zdaj močno pada vrednost rude. :D

Ali pa je še vedno zelo visoko, odvisno kdaj si začel rudarit =)

Poznam tipa ki raudari od 2013... pa ni še nič prodal... mu glede na prirudarjeno 2013 pada vrednost ali raste (če bi prodajal sproti?)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tabata ::

Verjetno 8 let dela na črno in na koncu ne bo plačal davka. Primer za Furs in Policijo. 5-7 let zapora.

FireSnake ::

tabata je izjavil:

Si le uvidel, da nisi dorasel debati.
Redka lastnost. Pozdravljam!

Se bova pogovarjala čez kakih 7 let.

Mato: tako.

Državi, kar je njenega.
Poglej in se nasmej: www.vicmaher.si

DamijanD ::

Fantje zdaj bo padlo do konca, ker sem sam za par 10€( kolikor sem jih imel na bitstampu) nabavil BTC :D Ponavadi vedno ko sem kupil, je zadeva potem padla. Tako da upam, da zdaj tudi močno pade, da bom lahko profitiral pri HW cenah :-)

Počakaj do naslednjega tedna.

FlyingBee ::

Changes and taxes!
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

scythe ::

tabata je izjavil:

Verjetno 8 let dela na črno in na koncu ne bo plačal davka. Primer za Furs in Policijo. 5-7 let zapora.

Eni imajo redno služno + še rudarijo. Zato pa tudi ne prodajajo... Ne delajo vsi na črno, tak ko ti ;)
Ryzen 5800X, 2x16Gb 3200Mhz/CL16, RTX3060Ti, HP X27i...

FlyingBee ::

Pustimo to žalost za sabo. Gigabyte to the rescue:
Gigabyte today made its new Lite Hash Rate (LHR) GeForce RTX 3060 cards official.
https://hothardware.com/news/gigabyte-g...

31.5. prihajajo tudi 3070ti in 3080ti oziroma bodo napovedane, izid pa kasneje junija. Vmes pa novi SKUji, ki bodo delali le s pravimi driverji, ki bodo omehčali minerski del gpuja.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

scythe je izjavil:

tabata je izjavil:

Eni imajo redno služno + še rudarijo. Zato pa tudi ne prodajajo... Ne delajo vsi na črno, tak ko ti ;)

Roko na srce: to, da hodi v službo še ne spremeni dejstva, da je rudarjenje delo na črno.
Sem že zapisal: državi, kar je njenega.
««
144 / 144
»
»»